Main Menu     Event Website     Event Pitches     Contact    
East Berks Football Alliance 2022/23
East Berks Football Alliance for the 2022/23 Season

Coed U8 S1-Sec A

Section

10 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 271
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
FC BRACKNELL U8 BLUES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 HYENAS
Unassigned
Match# 274
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
HAWLEY YOUTH U8 RAIDERS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8
Unassigned
Match# 275
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
PROCISION U8 READING PREDATORS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING SAMBAS
Unassigned
17 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 276
00:00:00
ASCOT UNITED U8 ROYALS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 BLUES
Unassigned
Match# 277
00:00:00
PROCISION U8 READING SAMBAS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 RAIDERS
Unassigned
Match# 278
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8
N/A-N/A
BINFIELD U8 RANGERS
Unassigned
Match# 279
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB U8 WHITES
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PUMAS
Unassigned
Match# 280
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 HYENAS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING PREDATORS
Unassigned
24 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 281
00:00:00
FC BRACKNELL U8 BLUES
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB U8 WHITES
Unassigned
Match# 282
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 HYENAS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 ROYALS
Unassigned
Match# 283
00:00:00
PINEWOOD U8 PUMAS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8
Unassigned
Match# 284
00:00:00
BINFIELD U8 RANGERS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING SAMBAS
Unassigned
Match# 285
00:00:00
PROCISION U8 READING PREDATORS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 RAIDERS
Unassigned
15 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 286
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 BLUES
Unassigned
Match# 287
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB U8 WHITES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 HYENAS
Unassigned
Match# 288
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 RAIDERS
N/A-N/A
BINFIELD U8 RANGERS
Unassigned
Match# 289
UF Pinewood unable to field
00:00:00
PROCISION U8 READING SAMBAS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PUMAS
Unassigned
Match# 290
00:00:00
ASCOT UNITED U8 ROYALS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING PREDATORS
Unassigned
22 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 272
RS 10/9 to 22/10 BMA (12/10) CO
00:00:00
Rescheduled
PINEWOOD U8 PUMAS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 ROYALS
Unassigned
Match# 273
RS 10/9 to 22/10 BMA CO / only result not posted by 7 pm,
00:00:00
Rescheduled
BINFIELD U8 RANGERS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB U8 WHITES
Unassigned
29 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 291
00:00:00
FC BRACKNELL U8 BLUES
N/A-N/A
PROCISION U8 READING SAMBAS
Unassigned
Match# 292
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 HYENAS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8
Unassigned
Match# 293
00:00:00
ASCOT UNITED U8 ROYALS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB U8 WHITES
Unassigned
Match# 294
00:00:00
PINEWOOD U8 PUMAS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 RAIDERS
Unassigned
Match# 295
00:00:00
PROCISION U8 READING PREDATORS
N/A-N/A
BINFIELD U8 RANGERS
Unassigned
05 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 296
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 RAIDERS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 BLUES
Unassigned
Match# 297
00:00:00
PROCISION U8 READING SAMBAS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 HYENAS
Unassigned
Match# 298
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 ROYALS
Unassigned
Match# 299
00:00:00
BINFIELD U8 RANGERS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PUMAS
Unassigned
Match# 300
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB U8 WHITES
N/A-N/A
PROCISION U8 READING PREDATORS
Unassigned
12 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 301
00:00:00
FC BRACKNELL U8 BLUES
N/A-N/A
BINFIELD U8 RANGERS
Unassigned
Match# 302
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 HYENAS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 RAIDERS
Unassigned
Match# 303
00:00:00
ASCOT UNITED U8 ROYALS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING SAMBAS
Unassigned
Match# 304
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB U8 WHITES
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8
Unassigned
Match# 305
00:00:00
PROCISION U8 READING PREDATORS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PUMAS
Unassigned
19 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 306
00:00:00
PINEWOOD U8 PUMAS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 BLUES
Unassigned
Match# 307
00:00:00
BINFIELD U8 RANGERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 HYENAS
Unassigned
Match# 308
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 RAIDERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 ROYALS
Unassigned
Match# 309
00:00:00
PROCISION U8 READING SAMBAS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB U8 WHITES
Unassigned
Match# 310
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8
N/A-N/A
PROCISION U8 READING PREDATORS
Unassigned
26 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 311
00:00:00
FC BRACKNELL U8 BLUES
N/A-N/A
PROCISION U8 READING PREDATORS
Unassigned
Match# 312
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 HYENAS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PUMAS
Unassigned
Match# 313
00:00:00
ASCOT UNITED U8 ROYALS
N/A-N/A
BINFIELD U8 RANGERS
Unassigned
Match# 314
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB U8 WHITES
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 RAIDERS
Unassigned
Match# 315
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8
N/A-N/A
PROCISION U8 READING SAMBAS
Unassigned
Coed U8 S1-Sec B

Section

10 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 316
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 PANTHERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 BUFFALOES
Unassigned
Match# 320
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
WARGRAVE WOLVES U8 BLACKS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING COPAS (WD JAN-23)
Unassigned
17 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 321
00:00:00
ASCOT UNITED U8 REBELS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 PANTHERS
Unassigned
Match# 322
00:00:00
PROCISION U8 READING COPAS (WD JAN-23)
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U8 BLACKS
Unassigned
Match# 323
00:00:00
BERKS COUNTY U8 TITANS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 SCORPIONS
Unassigned
Match# 324
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS MAGPIES
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS COLTS
Unassigned
24 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 326
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 PANTHERS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS MAGPIES
Unassigned
Match# 327
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 BUFFALOES
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 REBELS
Unassigned
Match# 328
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS COLTS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 TITANS
Unassigned
Match# 329
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 SCORPIONS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING COPAS (WD JAN-23)
Unassigned
Match# 330
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 BLACKS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U8 BLACKS
Unassigned
15 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 331
00:00:00
BERKS COUNTY U8 TITANS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 PANTHERS
Unassigned
Match# 332
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS MAGPIES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 BUFFALOES
Unassigned
Match# 333
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U8 BLACKS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 SCORPIONS
Unassigned
Match# 334
00:00:00
PROCISION U8 READING COPAS (WD JAN-23)
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS COLTS
Unassigned
Match# 335
00:00:00
ASCOT UNITED U8 REBELS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 BLACKS
Unassigned
22 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 317
RS 10/9 to 22/10 BMA (12/10) CO
00:00:00
Rescheduled
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS COLTS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 REBELS
Unassigned
Match# 318
RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Rescheduled
FINCHAMPSTEAD U8 SCORPIONS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS MAGPIES
Unassigned
Match# 319
RS 10/9 to 22/10 BMA (10/10) CO
09:00:00
Rescheduled
OLD WINDSOR TIGERS U8 BLACKS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 TITANS
Unassigned
29 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 336
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 PANTHERS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING COPAS (WD JAN-23)
Unassigned
Match# 337
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 BUFFALOES
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 TITANS
Unassigned
Match# 338
00:00:00
ASCOT UNITED U8 REBELS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS MAGPIES
Unassigned
Match# 339
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS COLTS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U8 BLACKS
Unassigned
Match# 340
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 BLACKS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 SCORPIONS
Unassigned
30 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 325
SW 18/09 Late notice to switch fixture
00:00:00
Rescheduled
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 BUFFALOES
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 BLACKS
Unassigned
05 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 341
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U8 BLACKS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 PANTHERS
Unassigned
Match# 342
00:00:00
PROCISION U8 READING COPAS (WD JAN-23)
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 BUFFALOES
Unassigned
Match# 343
00:00:00
BERKS COUNTY U8 TITANS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 REBELS
Unassigned
Match# 344
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 SCORPIONS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS COLTS
Unassigned
Match# 345
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS MAGPIES
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 BLACKS
Unassigned
12 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 346
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 PANTHERS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 SCORPIONS
Unassigned
Match# 347
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 BUFFALOES
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U8 BLACKS
Unassigned
Match# 348
00:00:00
ASCOT UNITED U8 REBELS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING COPAS (WD JAN-23)
Unassigned
Match# 349
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS MAGPIES
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 TITANS
Unassigned
Match# 350
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 BLACKS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS COLTS
Unassigned
19 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 351
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS COLTS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 PANTHERS
Unassigned
Match# 352
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 SCORPIONS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 BUFFALOES
Unassigned
Match# 353
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U8 BLACKS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 REBELS
Unassigned
Match# 354
00:00:00
PROCISION U8 READING COPAS (WD JAN-23)
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS MAGPIES
Unassigned
Match# 355
00:00:00
BERKS COUNTY U8 TITANS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 BLACKS
Unassigned
26 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 356
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 PANTHERS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 BLACKS
Unassigned
Match# 357
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 BUFFALOES
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS COLTS
Unassigned
Match# 358
00:00:00
ASCOT UNITED U8 REBELS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 SCORPIONS
Unassigned
Match# 359
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS MAGPIES
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U8 BLACKS
Unassigned
Match# 360
00:00:00
BERKS COUNTY U8 TITANS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING COPAS (WD JAN-23)
Unassigned
Coed U8 S1-Sec C

Section

10 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 361
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 WOLVERINES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 RHINOS
Unassigned
Match# 362
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
PINEWOOD U8 PREDATORS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 RAIDERS
Unassigned
Match# 363
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
ASCOT UNITED U8 ACES
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PANTHERS
Unassigned
Match# 364
UF / RS 10/09 to 17/12 BMA on 15/9 CO /
00:00:00
Postponed
ARBORFIELD ACES U8 AZTECS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 MARVEL
Unassigned
Match# 365
UF / RS 18/10 Match rescheduled from 10/09 by mutual agreement
00:00:00
Postponed
ASHRIDGE PARK U8
N/A-N/A
PROCISION U8 READING NEMEZIZ
Unassigned
17 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 366
00:00:00
ASCOT UNITED U8 RAIDERS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 WOLVERINES
Unassigned
Match# 367
00:00:00
PROCISION U8 READING NEMEZIZ
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U8 AZTECS
Unassigned
Match# 368
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 MARVEL
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 ACES
Unassigned
Match# 369
00:00:00
PINEWOOD U8 PANTHERS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PREDATORS
Unassigned
Match# 370
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 RHINOS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8
Unassigned
24 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 371
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 WOLVERINES
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PANTHERS
Unassigned
Match# 372
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 RHINOS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 RAIDERS
Unassigned
Match# 373
00:00:00
PINEWOOD U8 PREDATORS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 MARVEL
Unassigned
Match# 374
00:00:00
ASCOT UNITED U8 ACES
N/A-N/A
PROCISION U8 READING NEMEZIZ
Unassigned
Match# 375
00:00:00
ASHRIDGE PARK U8
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U8 AZTECS
Unassigned
15 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 376
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 MARVEL
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 WOLVERINES
Unassigned
Match# 377
00:00:00
PINEWOOD U8 PANTHERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 RHINOS
Unassigned
Match# 378
00:00:00
ARBORFIELD ACES U8 AZTECS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 ACES
Unassigned
Match# 379
00:00:00
PROCISION U8 READING NEMEZIZ
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PREDATORS
Unassigned
Match# 380
00:00:00
ASCOT UNITED U8 RAIDERS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8
Unassigned
29 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 381
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 WOLVERINES
N/A-N/A
PROCISION U8 READING NEMEZIZ
Unassigned
Match# 382
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 RHINOS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 MARVEL
Unassigned
Match# 383
00:00:00
ASCOT UNITED U8 RAIDERS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PANTHERS
Unassigned
Match# 384
00:00:00
PINEWOOD U8 PREDATORS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U8 AZTECS
Unassigned
Match# 385
00:00:00
ASHRIDGE PARK U8
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 ACES
Unassigned
05 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 386
00:00:00
ARBORFIELD ACES U8 AZTECS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 WOLVERINES
Unassigned
Match# 387
00:00:00
PROCISION U8 READING NEMEZIZ
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 RHINOS
Unassigned
Match# 388
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 MARVEL
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 RAIDERS
Unassigned
Match# 389
00:00:00
ASCOT UNITED U8 ACES
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PREDATORS
Unassigned
Match# 390
00:00:00
PINEWOOD U8 PANTHERS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8
Unassigned
12 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 391
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 WOLVERINES
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 ACES
Unassigned
Match# 392
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 RHINOS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U8 AZTECS
Unassigned
Match# 393
00:00:00
ASCOT UNITED U8 RAIDERS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING NEMEZIZ
Unassigned
Match# 394
00:00:00
PINEWOOD U8 PANTHERS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 MARVEL
Unassigned
Match# 395
00:00:00
ASHRIDGE PARK U8
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PREDATORS
Unassigned
19 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 396
00:00:00
PINEWOOD U8 PREDATORS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 WOLVERINES
Unassigned
Match# 397
00:00:00
ASCOT UNITED U8 ACES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 RHINOS
Unassigned
Match# 398
00:00:00
ARBORFIELD ACES U8 AZTECS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 RAIDERS
Unassigned
Match# 399
AB ABANDONED - R&R TM&RR -OD 19/11 Player Injury IN (2-0 Score when Abandoned)
00:00:00
Postponed
PROCISION U8 READING NEMEZIZ
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PANTHERS
Unassigned
Match# 400
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 MARVEL
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8
Unassigned
26 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 401
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 WOLVERINES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8
Unassigned
Match# 402
UF - R&R TM&RR -OD 26/11 AT Lack of Players IN /26/11 Pinewood unable to field.
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 RHINOS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PREDATORS
Unassigned
Match# 403
00:00:00
ASCOT UNITED U8 RAIDERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 ACES
Unassigned
Match# 404
00:00:00
PINEWOOD U8 PANTHERS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U8 AZTECS
Unassigned
Match# 405
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 MARVEL
N/A-N/A
PROCISION U8 READING NEMEZIZ
Unassigned
Coed U8 S1-Sec D

Section

10 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 406
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
FC BRACKNELL U8 WHITES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 GAZELLES
Unassigned
Match# 408
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
BINFIELD U8 JETS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8 ROYALS
Unassigned
Match# 410
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
ELDON CELTIC JUNIORS U8 PANTHERS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 BULLETS
Unassigned
Match# 428
UF / RS29/10 Match rescheduled BMA - Superseded by #408
00:00:00
Postponed
ASCOT UNITED U8 SAINTS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8 ROYALS
Unassigned
17 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 411
00:00:00
ASCOT UNITED U8 SAINTS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 WHITES
Unassigned
Match# 412
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC U8 BULLETS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 ROYALS
Unassigned
Match# 413
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 ROCKETS
N/A-N/A
BINFIELD U8 JETS
Unassigned
Match# 414
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8 ROYALS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 ROCKETS
Unassigned
Match# 415
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 GAZELLES
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS U8 PANTHERS
Unassigned
24 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 416
00:00:00
FC BRACKNELL U8 WHITES
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8 ROYALS
Unassigned
Match# 417
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 GAZELLES
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 SAINTS
Unassigned
Match# 418
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC U8 ROCKETS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 ROCKETS
Unassigned
Match# 419
00:00:00
BINFIELD U8 JETS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 BULLETS
Unassigned
Match# 420
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS U8 PANTHERS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 ROYALS
Unassigned
15 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 421
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 ROCKETS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 WHITES
Unassigned
Match# 422
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8 ROYALS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 GAZELLES
Unassigned
Match# 423
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 ROYALS
N/A-N/A
BINFIELD U8 JETS
Unassigned
Match# 424
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC U8 BULLETS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 ROCKETS
Unassigned
Match# 425
00:00:00
ASCOT UNITED U8 SAINTS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS U8 PANTHERS
Unassigned
22 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 407
RS 10/9 to 22/10 BMA (12/10) CO
00:00:00
Rescheduled
BRACKNELL ATHLETIC U8 ROCKETS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 SAINTS
Unassigned
Match# 409
RS 10/9 to 22/10 BMA (8/9) CO
00:00:00
Rescheduled
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 ROYALS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 ROCKETS
Unassigned
29 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 426
00:00:00
FC BRACKNELL U8 WHITES
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 BULLETS
Unassigned
Match# 427
UF 9/10 HOT Gazelles unable to field
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 GAZELLES
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 ROCKETS
Unassigned
Match# 429
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC U8 ROCKETS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 ROYALS
Unassigned
Match# 430
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS U8 PANTHERS
N/A-N/A
BINFIELD U8 JETS
Unassigned
05 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 431
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 ROYALS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 WHITES
Unassigned
Match# 432
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC U8 BULLETS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 GAZELLES
Unassigned
Match# 433
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 ROCKETS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 SAINTS
Unassigned
Match# 434
00:00:00
BINFIELD U8 JETS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 ROCKETS
Unassigned
Match# 435
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8 ROYALS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS U8 PANTHERS
Unassigned
12 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 436
00:00:00
FC BRACKNELL U8 WHITES
N/A-N/A
BINFIELD U8 JETS
Unassigned
Match# 437
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 GAZELLES
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 ROYALS
Unassigned
Match# 438
00:00:00
ASCOT UNITED U8 SAINTS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 BULLETS
Unassigned
Match# 439
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8 ROYALS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 ROCKETS
Unassigned
Match# 440
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS U8 PANTHERS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 ROCKETS
Unassigned
19 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 441
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC U8 ROCKETS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 WHITES
Unassigned
Match# 442
00:00:00
BINFIELD U8 JETS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 GAZELLES
Unassigned
Match# 443
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 ROYALS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 SAINTS
Unassigned
Match# 444
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC U8 BULLETS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8 ROYALS
Unassigned
Match# 445
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 ROCKETS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS U8 PANTHERS
Unassigned
26 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 446
00:00:00
FC BRACKNELL U8 WHITES
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS U8 PANTHERS
Unassigned
Match# 447
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 GAZELLES
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 ROCKETS
Unassigned
Match# 448
00:00:00
ASCOT UNITED U8 SAINTS
N/A-N/A
BINFIELD U8 JETS
Unassigned
Match# 449
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8 ROYALS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 ROYALS
Unassigned
Match# 450
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 ROCKETS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 BULLETS
Unassigned
Coed U8 S1-Sec E

Section

10 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 452
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
PINEWOOD U8 PYTHONS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 POLECATS
Unassigned
Match# 453
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
BINFIELD U8 TITANS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS PANTHERS
Unassigned
Match# 454
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
WOODLEY SAINTS U8 TERRIERS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
Unassigned
17 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 456
00:00:00
PINEWOOD U8 POLECATS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 TIGERS
Unassigned
Match# 457
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 DIAMONDS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U8 TERRIERS
Unassigned
Match# 458
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
N/A-N/A
BINFIELD U8 TITANS
Unassigned
Match# 459
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS PANTHERS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PYTHONS
Unassigned
Match# 460
00:00:00
LAUREL PARK U8 HURRICANES
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 STRIPES
Unassigned
24 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 461
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 TIGERS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS PANTHERS
Unassigned
Match# 462
00:00:00
LAUREL PARK U8 HURRICANES
N/A-N/A
PINEWOOD U8 POLECATS
Unassigned
Match# 463
00:00:00
PINEWOOD U8 PYTHONS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
Unassigned
Match# 464
00:00:00
BINFIELD U8 TITANS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 DIAMONDS
Unassigned
Match# 465
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 STRIPES
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U8 TERRIERS
Unassigned
15 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 466
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 TIGERS
Unassigned
Match# 467
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS PANTHERS
N/A-N/A
LAUREL PARK U8 HURRICANES
Unassigned
Match# 468
00:00:00
WOODLEY SAINTS U8 TERRIERS
N/A-N/A
BINFIELD U8 TITANS
Unassigned
Match# 469
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 DIAMONDS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PYTHONS
Unassigned
Match# 470
00:00:00
PINEWOOD U8 POLECATS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 STRIPES
Unassigned
22 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 451
RS 10/9 to 22/10 BMA (11/10) CO
00:00:00
Rescheduled
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 TIGERS
N/A-N/A
LAUREL PARK U8 HURRICANES
Unassigned
Match# 455
RS 10/9 to 22/10 BMA (12/10) CO
00:00:00
Rescheduled
WARGRAVE WOLVES U8 STRIPES
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 DIAMONDS
Unassigned
29 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 471
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 TIGERS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 DIAMONDS
Unassigned
Match# 472
00:00:00
LAUREL PARK U8 HURRICANES
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
Unassigned
Match# 473
00:00:00
PINEWOOD U8 POLECATS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS PANTHERS
Unassigned
Match# 474
UF Woodley Saints unable to field
00:00:00
PINEWOOD U8 PYTHONS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U8 TERRIERS
Unassigned
Match# 475
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 STRIPES
N/A-N/A
BINFIELD U8 TITANS
Unassigned
05 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 476
UF - TM&RR OD 05/11 Inclement Weather IN / 05/11 rain cancellation
00:00:00
Postponed
WOODLEY SAINTS U8 TERRIERS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 TIGERS
Unassigned
Match# 477
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 DIAMONDS
N/A-N/A
LAUREL PARK U8 HURRICANES
Unassigned
Match# 478
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 POLECATS
Unassigned
Match# 479
00:00:00
BINFIELD U8 TITANS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PYTHONS
Unassigned
Match# 480
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS PANTHERS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 STRIPES
Unassigned
12 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 481
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 TIGERS
N/A-N/A
BINFIELD U8 TITANS
Unassigned
Match# 482
00:00:00
LAUREL PARK U8 HURRICANES
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U8 TERRIERS
Unassigned
Match# 483
00:00:00
PINEWOOD U8 POLECATS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 DIAMONDS
Unassigned
Match# 484
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS PANTHERS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
Unassigned
Match# 485
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 STRIPES
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PYTHONS
Unassigned
19 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 486
00:00:00
PINEWOOD U8 PYTHONS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 TIGERS
Unassigned
Match# 487
00:00:00
BINFIELD U8 TITANS
N/A-N/A
LAUREL PARK U8 HURRICANES
Unassigned
Match# 488
00:00:00
WOODLEY SAINTS U8 TERRIERS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 POLECATS
Unassigned
Match# 489
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 DIAMONDS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS PANTHERS
Unassigned
Match# 490
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 STRIPES
Unassigned
26 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 491
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U8 TIGERS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 STRIPES
Unassigned
Match# 492
00:00:00
LAUREL PARK U8 HURRICANES
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PYTHONS
Unassigned
Match# 493
00:00:00
PINEWOOD U8 POLECATS
N/A-N/A
BINFIELD U8 TITANS
Unassigned
Match# 494
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS PANTHERS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U8 TERRIERS
Unassigned
Match# 495
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 DIAMONDS
Unassigned
Coed U8 S1-Sec F

Section

10 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 498
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
OLD WINDSOR TIGERS U8 REDS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 COLTS
Unassigned
17 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 501
00:00:00
ASCOT UNITED U8 CHARGERS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 GOLD
Unassigned
Match# 502
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 STINGRAYS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U8 BUZZARDS REDS
Unassigned
Match# 503
00:00:00
ARBORFIELD ACES U8 INCAS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U8 REDS
Unassigned
Match# 504
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 COLTS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 HUNTERS
Unassigned
Match# 505
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 WHITES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8 ROYALS
Unassigned
24 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 506
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 GOLD
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 COLTS
Unassigned
Match# 507
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 WHITES
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 CHARGERS
Unassigned
Match# 508
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 HUNTERS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U8 INCAS
Unassigned
Match# 509
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U8 REDS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 STINGRAYS
Unassigned
Match# 510
00:00:00
ASHRIDGE PARK U8 ROYALS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U8 BUZZARDS REDS
Unassigned
15 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 511
00:00:00
ARBORFIELD ACES U8 INCAS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 GOLD
Unassigned
Match# 512
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 COLTS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 WHITES
Unassigned
Match# 513
00:00:00
WINDSOR YOUTH U8 BUZZARDS REDS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U8 REDS
Unassigned
Match# 514
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 STINGRAYS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 HUNTERS
Unassigned
Match# 515
00:00:00
ASCOT UNITED U8 CHARGERS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8 ROYALS
Unassigned
22 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 496
RS 10/9 to 22/10 BMA (13/10) CO
00:00:00
Rescheduled
BERKS ELITE FC U8 GOLD
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 WHITES
Unassigned
Match# 497
RS 10/9 to 22/10 BMA (2/10) CO
00:00:00
Rescheduled
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 HUNTERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 CHARGERS
Unassigned
Match# 499
RS 10/9 to 22/10 BMA (11/10) CO
00:00:00
Rescheduled
WINDSOR YOUTH U8 BUZZARDS REDS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U8 INCAS
Unassigned
Match# 500
RS 10/9 to 22/10 BMA (17/10) CO
00:00:00
Rescheduled
ASHRIDGE PARK U8 ROYALS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 STINGRAYS
Unassigned
29 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 516
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 GOLD
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 STINGRAYS
Unassigned
Match# 518
00:00:00
ASCOT UNITED U8 CHARGERS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 COLTS
Unassigned
Match# 519
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 HUNTERS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U8 BUZZARDS REDS
Unassigned
Match# 520
00:00:00
ASHRIDGE PARK U8 ROYALS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U8 REDS
Unassigned
05 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 521
00:00:00
WINDSOR YOUTH U8 BUZZARDS REDS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 GOLD
Unassigned
Match# 522
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 STINGRAYS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 WHITES
Unassigned
Match# 523
00:00:00
ARBORFIELD ACES U8 INCAS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 CHARGERS
Unassigned
Match# 524
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U8 REDS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 HUNTERS
Unassigned
Match# 525
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 COLTS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8 ROYALS
Unassigned
12 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 526
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 GOLD
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U8 REDS
Unassigned
Match# 527
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 WHITES
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U8 BUZZARDS REDS
Unassigned
Match# 528
00:00:00
ASCOT UNITED U8 CHARGERS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 STINGRAYS
Unassigned
Match# 529
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 COLTS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U8 INCAS
Unassigned
Match# 530
00:00:00
ASHRIDGE PARK U8 ROYALS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 HUNTERS
Unassigned
19 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 531
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 HUNTERS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 GOLD
Unassigned
Match# 532
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U8 REDS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 WHITES
Unassigned
Match# 533
00:00:00
WINDSOR YOUTH U8 BUZZARDS REDS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 CHARGERS
Unassigned
Match# 534
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 STINGRAYS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 COLTS
Unassigned
Match# 535
00:00:00
ARBORFIELD ACES U8 INCAS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8 ROYALS
Unassigned
23 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 517
UF 23/11 Arborfield unable to field. 16/10 Match rescheduled from 29/10 to 23/11 by mutual agreement.
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 WHITES
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U8 INCAS
Unassigned
26 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 536
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 GOLD
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8 ROYALS
Unassigned
Match# 537
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 WHITES
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 HUNTERS
Unassigned
Match# 538
00:00:00
ASCOT UNITED U8 CHARGERS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U8 REDS
Unassigned
Match# 539
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 COLTS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U8 BUZZARDS REDS
Unassigned
Match# 540
00:00:00
ARBORFIELD ACES U8 INCAS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 STINGRAYS
Unassigned
Coed U8 S1-Sec G

Section

10 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 544
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
BRACKNELL ATHLETIC U8 BOMBERS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8 ROVERS
Unassigned
17 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 547
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 SILVER
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 BOMBERS
Unassigned
Match# 548
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8 ROVERS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 WARRIORS
Unassigned
Match# 549
00:00:00
PINEWOOD U8 POLARBEARS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PIRANHAS
Unassigned
Match# 550
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8 ROVERS
Unassigned
Match# 546
11:30:00
FINCHAMPSTEAD U8 HORNETS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 REDS
Unassigned
24 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 551
00:00:00
FC BRACKNELL U8 REDS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 POLARBEARS
Unassigned
Match# 552
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 HORNETS
Unassigned
Match# 554
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 WARRIORS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 SILVER
Unassigned
Match# 555
NB 24/09 under query re ID cards
00:00:00
ASHRIDGE PARK U8 ROVERS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 BOMBERS
Unassigned
Match# 553
09:00:00
PINEWOOD U8 PIRANHAS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8 ROVERS
Unassigned
15 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 556
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8 ROVERS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 REDS
Unassigned
Match# 557
00:00:00
PINEWOOD U8 POLARBEARS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
Unassigned
Match# 558
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC U8 BOMBERS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 WARRIORS
Unassigned
Match# 559
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 SILVER
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PIRANHAS
Unassigned
Match# 560
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 HORNETS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8 ROVERS
Unassigned
22 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 541
RS 10/9 to 22/10 BMA (13/10) CO
00:00:00
Rescheduled
FC BRACKNELL U8 REDS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
Unassigned
Match# 543
RS 10/9 to 22/10 BMA (3/10) CO
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 WARRIORS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 POLARBEARS
Unassigned
Match# 545
RS 10/9 to 22/10 BMA (12/10) CO
00:00:00
Rescheduled
ASHRIDGE PARK U8 ROVERS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 SILVER
Unassigned
Match# 542
RS 10/9 to 22/10 BMA (11/10) CO
10:00:00
Rescheduled
PINEWOOD U8 PIRANHAS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 HORNETS
Unassigned
29 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 561
00:00:00
FC BRACKNELL U8 REDS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 SILVER
Unassigned
Match# 562
UF Shinfield Rangers Rovers unable to field
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8 ROVERS
Unassigned
Match# 565
00:00:00
ASHRIDGE PARK U8 ROVERS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 WARRIORS
Unassigned
Match# 564
10:00:00
PINEWOOD U8 PIRANHAS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 BOMBERS
Unassigned
05 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 566
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC U8 BOMBERS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 REDS
Unassigned
Match# 567
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 SILVER
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
Unassigned
Match# 568
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8 ROVERS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 HORNETS
Unassigned
Match# 569
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 WARRIORS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PIRANHAS
Unassigned
Match# 570
00:00:00
PINEWOOD U8 POLARBEARS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8 ROVERS
Unassigned
12 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 571
00:00:00
FC BRACKNELL U8 REDS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 WARRIORS
Unassigned
Match# 572
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 BOMBERS
Unassigned
Match# 574
00:00:00
PINEWOOD U8 POLARBEARS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8 ROVERS
Unassigned
Match# 575
00:00:00
ASHRIDGE PARK U8 ROVERS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PIRANHAS
Unassigned
Match# 573
11:30:00
FINCHAMPSTEAD U8 HORNETS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 SILVER
Unassigned
19 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 576
00:00:00
PINEWOOD U8 PIRANHAS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 REDS
Unassigned
Match# 577
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 WARRIORS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
Unassigned
Match# 578
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC U8 BOMBERS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 HORNETS
Unassigned
Match# 579
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 SILVER
N/A-N/A
PINEWOOD U8 POLARBEARS
Unassigned
Match# 580
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8 ROVERS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8 ROVERS
Unassigned
20 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 563
RS 29/10 Match rescheduled BMA (Sunday)
09:30:00
Rescheduled
FINCHAMPSTEAD U8 HORNETS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 POLARBEARS
Unassigned
26 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 581
00:00:00
FC BRACKNELL U8 REDS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8 ROVERS
Unassigned
Match# 582
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PIRANHAS
Unassigned
Match# 583
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 HORNETS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 WARRIORS
Unassigned
Match# 584
00:00:00
PINEWOOD U8 POLARBEARS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U8 BOMBERS
Unassigned
Match# 585
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8 ROVERS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 SILVER
Unassigned
Coed U8 S1-Sec H

Section

10 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 587
BYE / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Canceled
PINEWOOD U8 FALCONS
N/A-N/A
EBFA U8 BYE (W/D AU U8 COLTS)
Unassigned
Match# 588
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
ASCOT UNITED U8 SPARTANS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PANDAS
Unassigned
Match# 589
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
FC HOLYPORT U8 UNITED
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 KESTRELS
Unassigned
Match# 590
UF / RS 10/9 to 17/12 IN
00:00:00
Postponed
NPL YOUTH U8 TURTLES
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 LEOPARDS
Unassigned
17 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 591
BYE
00:00:00
Canceled
EBFA U8 BYE (W/D AU U8 COLTS)
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 YELLOW
Unassigned
Match# 592
UF 17/09 Berks County unable to field.
00:00:00
BERKS COUNTY U8 LEOPARDS
N/A-N/A
FC HOLYPORT U8 UNITED
Unassigned
Match# 593
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 KESTRELS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 SPARTANS
Unassigned
Match# 594
00:00:00
PINEWOOD U8 PANDAS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 FALCONS
Unassigned
Match# 595
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 PIRANAS
N/A-N/A
NPL YOUTH U8 TURTLES
Unassigned
24 September 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 596
00:00:00
FC BRACKNELL U8 YELLOW
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PANDAS
Unassigned
Match# 597
BYE
00:00:00
Canceled
FINCHAMPSTEAD U8 PIRANAS
N/A-N/A
EBFA U8 BYE (W/D AU U8 COLTS)
Unassigned
Match# 598
00:00:00
PINEWOOD U8 FALCONS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 KESTRELS
Unassigned
Match# 599
00:00:00
ASCOT UNITED U8 SPARTANS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 LEOPARDS
Unassigned
Match# 600
00:00:00
NPL YOUTH U8 TURTLES
N/A-N/A
FC HOLYPORT U8 UNITED
Unassigned
15 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 601
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 KESTRELS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 YELLOW
Unassigned
Match# 602
00:00:00
PINEWOOD U8 PANDAS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 PIRANAS
Unassigned
Match# 603
00:00:00
FC HOLYPORT U8 UNITED
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 SPARTANS
Unassigned
Match# 604
00:00:00
BERKS COUNTY U8 LEOPARDS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 FALCONS
Unassigned
Match# 605
BYE
00:00:00
Canceled
EBFA U8 BYE (W/D AU U8 COLTS)
N/A-N/A
NPL YOUTH U8 TURTLES
Unassigned
22 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 586
RS 10/9 to 22/10 BMA (13/10) CO
00:00:00
Rescheduled
FC BRACKNELL U8 YELLOW
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 PIRANAS
Unassigned
29 October 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 606
00:00:00
FC BRACKNELL U8 YELLOW
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 LEOPARDS
Unassigned
Match# 607
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 PIRANAS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 KESTRELS
Unassigned
Match# 608
BYE
00:00:00
Canceled
EBFA U8 BYE (W/D AU U8 COLTS)
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PANDAS
Unassigned
Match# 609
00:00:00
PINEWOOD U8 FALCONS
N/A-N/A
FC HOLYPORT U8 UNITED
Unassigned
Match# 610
NS R & R - no result by 7:30 - no cancellation notice either.
00:00:00
NPL YOUTH U8 TURTLES
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 SPARTANS
Unassigned
05 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 611
UF - R&R TM&RR -OD 05/11 HT Lack of Players IN / 05/11 Holyport unable to field
00:00:00
FC HOLYPORT U8 UNITED
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 YELLOW
Unassigned
Match# 612
00:00:00
BERKS COUNTY U8 LEOPARDS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 PIRANAS
Unassigned
Match# 613
BYE
00:00:00
Canceled
HAWLEY YOUTH U8 KESTRELS
N/A-N/A
EBFA U8 BYE (W/D AU U8 COLTS)
Unassigned
Match# 614
00:00:00
ASCOT UNITED U8 SPARTANS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 FALCONS
Unassigned
Match# 615
00:00:00
PINEWOOD U8 PANDAS
N/A-N/A
NPL YOUTH U8 TURTLES
Unassigned
12 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 616
00:00:00
FC BRACKNELL U8 YELLOW
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 SPARTANS
Unassigned
Match# 617
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 PIRANAS
N/A-N/A
FC HOLYPORT U8 UNITED
Unassigned
Match# 618
BYE
00:00:00
Canceled
EBFA U8 BYE (W/D AU U8 COLTS)
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 LEOPARDS
Unassigned
Match# 619
00:00:00
PINEWOOD U8 PANDAS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 KESTRELS
Unassigned
Match# 620
00:00:00
NPL YOUTH U8 TURTLES
N/A-N/A
PINEWOOD U8 FALCONS
Unassigned
19 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 621
00:00:00
PINEWOOD U8 FALCONS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 YELLOW
Unassigned
Match# 622
00:00:00
ASCOT UNITED U8 SPARTANS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 PIRANAS
Unassigned
Match# 623
BYE
00:00:00
Canceled
FC HOLYPORT U8 UNITED
N/A-N/A
EBFA U8 BYE (W/D AU U8 COLTS)
Unassigned
Match# 624
NS R & R no result by 7 pm
00:00:00
BERKS COUNTY U8 LEOPARDS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PANDAS
Unassigned
Match# 625
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 KESTRELS
N/A-N/A
NPL YOUTH U8 TURTLES
Unassigned
26 November 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 626
00:00:00
FC BRACKNELL U8 YELLOW
N/A-N/A
NPL YOUTH U8 TURTLES
Unassigned
Match# 627
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 PIRANAS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 FALCONS
Unassigned
Match# 628
BYE
00:00:00
Canceled
EBFA U8 BYE (W/D AU U8 COLTS)
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 SPARTANS
Unassigned
Match# 629
00:00:00
PINEWOOD U8 PANDAS
N/A-N/A
FC HOLYPORT U8 UNITED
Unassigned
Match# 630
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 KESTRELS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 LEOPARDS
Unassigned


16/07/2024 08:05:25