Main Menu     Event Website     Event Pitches     Contact    
EBFA 2021/22 U7 to U10 Trophy Events
02/10/2021 - 30/04/2022

Coed U10 Trophy Event - Shield

Bracket A

02 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 469
00:00:00
ASCOT UNITED U10 CHARGERS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U10 BLACK
Unassigned
Match# 470
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U10 TORNADOES
N/A-N/A
AFC HENLEY U10 HOTSPUR
Unassigned
Match# 471
00:00:00
PINEWOOD U10 PREDATORS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PYTHONS
Unassigned
Match# 472
00:00:00
WOODLEY SAINTS U10 WILDCATS
N/A-N/A
AFC CHARVIL U10
Unassigned
Match# 473
00:00:00
WEST BYFLEET SCORPIONS U10
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U10 STRIPES
Unassigned
Match# 474
00:00:00
ASHRIDGE PARK U10 ROYALS
N/A-N/A
LAUREL PARK U10 STARZ GIRLS
Unassigned
Match# 475
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 LIONS
N/A-N/A
BINFIELD U10 HEAT
Unassigned
Match# 476
00:00:00
BURGHFIELD U10 YELLOWS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 CHEETAHS
Unassigned
Match# 477
00:00:00
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS YELLOWS
N/A-N/A
LAUREL PARK U10 HURRICANES
Unassigned
Match# 478
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS GALAXY
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS BLUES
Unassigned
Match# 479
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 FALCONS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U10 COBRAS
Unassigned
Match# 480
00:00:00
FC BRACKNELL U10 BULLETS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U10
Unassigned
Match# 481
00:00:00
ASCOT UNITED U10 COLTS
N/A-N/A
BURGHFIELD U10 REDS
Unassigned
Match# 482
00:00:00
ASCOT UNITED U10 SAINTS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U10 PYTHONS
Unassigned
Match# 483
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U10 COLTS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS BLACKS
Unassigned
09 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 484
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 LIONS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U10 ROYALS
Unassigned
Match# 485
00:00:00
LAUREL PARK U10 STARZ GIRLS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS GALAXY
Unassigned
Match# 486
00:00:00
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS YELLOWS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U10 TORNADOES
Unassigned
Match# 487
00:00:00
ASCOT UNITED U10 SAINTS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 CHARGERS
Unassigned
Match# 488
00:00:00
PINEWOOD U10 PYTHONS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U10 COLTS
Unassigned
Match# 489
00:00:00
WOODLEY SAINTS U10 WILDCATS
N/A-N/A
WEST BYFLEET SCORPIONS U10
Unassigned
Match# 490
00:00:00
LAUREL PARK U10 HURRICANES
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U10
Unassigned
Match# 491
00:00:00
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS BLUES
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 FALCONS
Unassigned
Match# 492
00:00:00
BURGHFIELD U10 REDS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS BLACKS
Unassigned
Match# 493
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 CHEETAHS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U10 PYTHONS
Unassigned
Match# 494
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U10 STRIPES
N/A-N/A
BURGHFIELD U10 YELLOWS
Unassigned
Match# 495
00:00:00
AFC HENLEY U10 HOTSPUR
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U10 COBRAS
Unassigned
Match# 496
00:00:00
BINFIELD U10 HEAT
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 COLTS
Unassigned
Match# 497
00:00:00
AFC CHARVIL U10
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PREDATORS
Unassigned
Match# 498
00:00:00
BERKS ELITE FC U10 BLACK
N/A-N/A
FC BRACKNELL U10 BULLETS
Unassigned
04 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 499
00:00:00
BINFIELD U10 HEAT
N/A-N/A
BURGHFIELD U10 REDS
Unassigned
Match# 500
00:00:00
ASCOT UNITED U10 COLTS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U10 TORNADOES
Unassigned
Match# 501
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U10 COBRAS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 LIONS
Unassigned
Match# 502
00:00:00
PINEWOOD U10 PREDATORS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 CHARGERS
Unassigned
Match# 503
00:00:00
BERKS ELITE FC U10 BLACK
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS GALAXY
Unassigned
Match# 504
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U10 COLTS
N/A-N/A
LAUREL PARK U10 HURRICANES
Unassigned
Match# 505
00:00:00
ASHRIDGE PARK U10 ROYALS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 SAINTS
Unassigned
Match# 506
00:00:00
BERKS COUNTY U10 PYTHONS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS YELLOWS
Unassigned
Match# 507
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U10
N/A-N/A
LAUREL PARK U10 STARZ GIRLS
Unassigned
Match# 508
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U10 STRIPES
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U10 WILDCATS
Unassigned
Match# 509
00:00:00
AFC HENLEY U10 HOTSPUR
N/A-N/A
WEST BYFLEET SCORPIONS U10
Unassigned
Match# 510
00:00:00
FC BRACKNELL U10 BULLETS
N/A-N/A
AFC CHARVIL U10
Unassigned
Match# 511
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS BLACKS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS BLUES
Unassigned
Match# 512
00:00:00
PINEWOOD U10 PYTHONS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 CHEETAHS
Unassigned
Match# 513
00:00:00
BURGHFIELD U10 YELLOWS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 FALCONS
Unassigned
11 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 514
 00:00:00
BURGHFIELD U10 REDS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 LIONS
Unassigned
Match# 515
 00:00:00
LAUREL PARK U10 STARZ GIRLS
N/A-N/A
BINFIELD U10 HEAT
Unassigned
Match# 516
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD U10 COBRAS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 SAINTS
Unassigned
Match# 517
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS GALAXY
N/A-N/A
FC BRACKNELL U10 BULLETS
Unassigned
Match# 518
 00:00:00
BERKS COUNTY U10 PYTHONS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U10 STRIPES
Unassigned
Match# 519
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 FALCONS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U10 WILDCATS
Unassigned
Match# 520
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS BLACKS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U10 BLACK
Unassigned
Match# 521
 00:00:00
ASCOT UNITED U10 CHARGERS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PYTHONS
Unassigned
Match# 522
 00:00:00
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS BLUES
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U10 COLTS
Unassigned
Match# 523
 00:00:00
WEST BYFLEET SCORPIONS U10
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PREDATORS
Unassigned
Match# 524
 00:00:00
LAUREL PARK U10 HURRICANES
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 COLTS
Unassigned
Match# 525
 00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U10 TORNADOES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U10 ROYALS
Unassigned
Match# 526
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 CHEETAHS
N/A-N/A
AFC HENLEY U10 HOTSPUR
Unassigned
Match# 527
 00:00:00
AFC CHARVIL U10
N/A-N/A
BURGHFIELD U10 YELLOWS
Unassigned
Match# 528
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS U10
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS YELLOWS
Unassigned


07/12/2021 16:15:42