Main Menu     Event Website     Event Pitches     Contact    
EBFA 2021/22 U7 to U10 Trophy Events
02/10/2021 - 30/04/2022

Coed U9 Trophy Event - Cup

Bracket A

02 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 245
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U9 PANTHERS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U9 TIGERS
Unassigned
Match# 246
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U9 WOLVES
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U9 PHOENIX
Unassigned
Match# 247
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U9 BLACKS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U9 DIAMONDS
Unassigned
Match# 248
00:00:00
PINEWOOD U9 PUMAS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS U9 LIONS
Unassigned
Match# 249
00:00:00
WINDSOR YOUTH U9 KITES REDS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U9
Unassigned
Match# 250
00:00:00
NPL YOUTH U9 STARS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U9 BLACKS
Unassigned
Match# 251
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 VIPERS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U9 RAIDERS
Unassigned
Match# 252
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U9 COLTS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 CHARGERS
Unassigned
Match# 253
00:00:00
WESTWOOD WANDERERS U9
N/A-N/A
SINGH SABHA SLOUGH YOUTH FC U9 SATURDAY
Unassigned
09 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 254
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U9 BLACKS
N/A-N/A
SINGH SABHA SLOUGH YOUTH FC U9 SATURDAY
Unassigned
Match# 255
00:00:00
BERKS COUNTY U9 TIGERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 CHARGERS
Unassigned
Match# 256
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 VIPERS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U9
Unassigned
Match# 257
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS U9 LIONS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U9 BLACKS
Unassigned
Match# 258
00:00:00
PINEWOOD U9 PUMAS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U9 WOLVES
Unassigned
Match# 259
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U9 PANTHERS
N/A-N/A
WESTWOOD WANDERERS U9
Unassigned
Match# 260
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U9 PHOENIX
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U9 KITES REDS
Unassigned
Match# 261
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U9 COLTS
N/A-N/A
NPL YOUTH U9 STARS
Unassigned
Match# 262
00:00:00
HAWLEY YOUTH U9 RAIDERS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U9 DIAMONDS
Unassigned
04 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 263
00:00:00
ASCOT UNITED U9 CHARGERS
N/A-N/A
WESTWOOD WANDERERS U9
Unassigned
Match# 264
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U9
N/A-N/A
PINEWOOD U9 PUMAS
Unassigned
Match# 265
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U9 BLACKS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U9 WOLVES
Unassigned
Match# 266
00:00:00
BERKS ELITE FC U9 DIAMONDS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U9 COLTS
Unassigned
Match# 267
00:00:00
SINGH SABHA SLOUGH YOUTH FC U9 SATURDAY
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U9 KITES REDS
Unassigned
Match# 268
00:00:00
HAWLEY YOUTH U9 RAIDERS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U9 BLACKS
Unassigned
Match# 269
00:00:00
BERKS COUNTY U9 TIGERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 VIPERS
Unassigned
Match# 270
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS U9 LIONS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U9 PHOENIX
Unassigned
Match# 271
00:00:00
NPL YOUTH U9 STARS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U9 PANTHERS
Unassigned
11 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 272
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U9 BLACKS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U9 RAIDERS
Unassigned
Match# 273
00:00:00
ASCOT UNITED U9 CHARGERS
N/A-N/A
NPL YOUTH U9 STARS
Unassigned
Match# 274
00:00:00
BERKS ELITE FC U9 DIAMONDS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS U9 LIONS
Unassigned
Match# 275
00:00:00
WESTWOOD WANDERERS U9
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U9 BLACKS
Unassigned
Match# 276
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U9 WOLVES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 VIPERS
Unassigned
Match# 277
00:00:00
WINDSOR YOUTH U9 KITES REDS
N/A-N/A
PINEWOOD U9 PUMAS
Unassigned
Match# 278
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U9 PHOENIX
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U9 PANTHERS
Unassigned
Match# 279
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U9
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U9 COLTS
Unassigned
Match# 280
00:00:00
SINGH SABHA SLOUGH YOUTH FC U9 SATURDAY
N/A-N/A
BERKS COUNTY U9 TIGERS
Unassigned

05 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 620
Quarter-Finals
00:00:00
NPL YOUTH U9 STARS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U9 DIAMONDS
Unassigned
Match# 621
Quarter-Finals
00:00:00
SINGH SABHA SLOUGH YOUTH FC U9 SATURDAY
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 VIPERS
Unassigned
Match# 622
Quarter-Finals
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS U9 LIONS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 CHARGERS
Unassigned
Match# 623
Quarter-Finals
00:00:00
WINDSOR YOUTH U9 KITES REDS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U9 WOLVES
Unassigned
26 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 624
Semi-Finals
00:00:00
NPL YOUTH U9 STARS
N/A-N/A
SINGH SABHA SLOUGH YOUTH FC U9 SATURDAY
Unassigned
Match# 625
Semi-Finals
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS U9 LIONS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U9 WOLVES
Unassigned
30 April 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 626
Final
00:00:00
NPL YOUTH U9 STARS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U9 WOLVES
Unassigned
Coed U9 Trophy Event - Plate

Bracket A

02 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 281
00:00:00
AFC CHARVIL U9
N/A-N/A
EBFA U9 SEC BYE
Unassigned
Match# 282
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U9 RAPIDS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U9 FALCONS
Unassigned
Match# 283
00:00:00
ASCOT UNITED U9 COLTS
N/A-N/A
NPL YOUTH U9 COMETS
Unassigned
Match# 284
00:00:00
WOODLEY SAINTS U9 HARRIERS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U9 ARROWS
Unassigned
Match# 285
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U9 REDS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U9 SAINTS
Unassigned
Match# 286
00:00:00
PINEWOOD U9 PANTHERS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U9 JUNIORS BLACKS
Unassigned
Match# 287
00:00:00
DELAFORD COLTS U9
N/A-N/A
BINFIELD U9 TIGERS
Unassigned
Match# 288
00:00:00
ASCOT UNITED U9 ROYALS
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HURRICANES
Unassigned
Match# 289
00:00:00
ASHRIDGE PARK U9
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U9
Unassigned
Match# 290
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U9 ROYALS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U9 AVENGERS
Unassigned
Match# 291
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB U9 WHITES
N/A-N/A
BINFIELD U9 LIONS
Unassigned
Match# 292
00:00:00
PROCISION U9 READING
N/A-N/A
BINFIELD U9 PANTHERS
Unassigned
Match# 293
00:00:00
ASCOT UNITED U9 RACING
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 ACES
Unassigned
Match# 294
00:00:00
AFC HENLEY U9 HOTSHOTS
N/A-N/A
FARNBOROUGH FC JUNIORS U9 LIONS
Unassigned
Match# 295
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U9 RAPTORS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U9 ROYALS
Unassigned
09 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 296
00:00:00
DELAFORD COLTS U9
N/A-N/A
PINEWOOD U9 PANTHERS
Unassigned
Match# 297
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U9 JUNIORS BLACKS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U9 ROYALS
Unassigned
Match# 298
00:00:00
ASHRIDGE PARK U9
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U9 RAPIDS
Unassigned
Match# 299
00:00:00
AFC HENLEY U9 HOTSHOTS
N/A-N/A
AFC CHARVIL U9
Unassigned
Match# 300
00:00:00
NPL YOUTH U9 COMETS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U9 RAPTORS
Unassigned
Match# 301
00:00:00
WOODLEY SAINTS U9 HARRIERS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U9 REDS
Unassigned
Match# 302
00:00:00
ARBORFIELD ACES U9
N/A-N/A
BINFIELD U9 PANTHERS
Unassigned
Match# 303
00:00:00
SPENCERS WOOD U9 AVENGERS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB U9 WHITES
Unassigned
Match# 304
00:00:00
ASCOT UNITED U9 ACES
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U9 ROYALS
Unassigned
Match# 305
00:00:00
AFC HENLEY U9 HURRICANES
N/A-N/A
FARNBOROUGH FC JUNIORS U9 LIONS
Unassigned
Match# 306
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U9 SAINTS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 ROYALS
Unassigned
Match# 307
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U9 FALCONS
N/A-N/A
BINFIELD U9 LIONS
Unassigned
Match# 308
00:00:00
BINFIELD U9 TIGERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 RACING
Unassigned
Match# 309
00:00:00
FC BRACKNELL U9 ARROWS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 COLTS
Unassigned
Match# 310
00:00:00
EBFA U9 SEC BYE
N/A-N/A
PROCISION U9 READING
Unassigned
04 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 311
00:00:00
BINFIELD U9 TIGERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 ACES
Unassigned
Match# 312
00:00:00
ASCOT UNITED U9 RACING
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U9 RAPIDS
Unassigned
Match# 313
00:00:00
BINFIELD U9 LIONS
N/A-N/A
DELAFORD COLTS U9
Unassigned
Match# 314
00:00:00
ASCOT UNITED U9 COLTS
N/A-N/A
AFC CHARVIL U9
Unassigned
Match# 315
00:00:00
EBFA U9 SEC BYE
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U9 ROYALS
Unassigned
Match# 316
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U9 RAPTORS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U9
Unassigned
Match# 317
00:00:00
PINEWOOD U9 PANTHERS
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HOTSHOTS
Unassigned
Match# 318
00:00:00
FARNBOROUGH FC JUNIORS U9 LIONS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U9
Unassigned
Match# 319
00:00:00
BINFIELD U9 PANTHERS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U9 JUNIORS BLACKS
Unassigned
Match# 320
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U9 SAINTS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U9 HARRIERS
Unassigned
Match# 321
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U9 FALCONS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U9 REDS
Unassigned
Match# 322
00:00:00
PROCISION U9 READING
N/A-N/A
FC BRACKNELL U9 ARROWS
Unassigned
Match# 323
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U9 ROYALS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U9 AVENGERS
Unassigned
Match# 324
00:00:00
NPL YOUTH U9 COMETS
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HURRICANES
Unassigned
Match# 325
00:00:00
ASCOT UNITED U9 ROYALS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB U9 WHITES
Unassigned
11 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 326
00:00:00
ASCOT UNITED U9 ACES
N/A-N/A
DELAFORD COLTS U9
Unassigned
Match# 327
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U9 JUNIORS BLACKS
N/A-N/A
BINFIELD U9 TIGERS
Unassigned
Match# 328
00:00:00
BINFIELD U9 LIONS
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HOTSHOTS
Unassigned
Match# 329
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U9 ROYALS
N/A-N/A
PROCISION U9 READING
Unassigned
Match# 330
00:00:00
FARNBOROUGH FC JUNIORS U9 LIONS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U9 SAINTS
Unassigned
Match# 331
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB U9 WHITES
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U9 HARRIERS
Unassigned
Match# 332
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U9 ROYALS
N/A-N/A
EBFA U9 SEC BYE
Unassigned
Match# 333
00:00:00
AFC CHARVIL U9
N/A-N/A
NPL YOUTH U9 COMETS
Unassigned
Match# 334
00:00:00
SPENCERS WOOD U9 AVENGERS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U9 RAPTORS
Unassigned
Match# 335
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U9 REDS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 COLTS
Unassigned
Match# 336
00:00:00
ARBORFIELD ACES U9
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 RACING
Unassigned
Match# 337
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U9 RAPIDS
N/A-N/A
PINEWOOD U9 PANTHERS
Unassigned
Match# 338
00:00:00
AFC HENLEY U9 HURRICANES
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U9 FALCONS
Unassigned
Match# 339
00:00:00
FC BRACKNELL U9 ARROWS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 ROYALS
Unassigned
Match# 340
00:00:00
BINFIELD U9 PANTHERS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U9
Unassigned

05 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 627
Quarter-Finals
00:00:00
ARBORFIELD ACES U9
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U9 ROYALS
Unassigned
Match# 628
Quarter-Finals
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB U9 WHITES
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HOTSHOTS
Unassigned
Match# 629
Quarter-Finals
00:00:00
PROCISION U9 READING
N/A-N/A
FC BRACKNELL U9 ARROWS
Unassigned
Match# 630
Quarter-Finals
00:00:00
BINFIELD U9 TIGERS
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HURRICANES
Unassigned
26 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 631
Semi-Finals
00:00:00
ARBORFIELD ACES U9
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HOTSHOTS
Unassigned
Match# 632
Semi-Finals
00:00:00
PROCISION U9 READING
N/A-N/A
BINFIELD U9 TIGERS
Unassigned
30 April 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 633
Final
00:00:00
ARBORFIELD ACES U9
N/A-N/A
PROCISION U9 READING
Unassigned
Coed U9 Trophy Event - Shield

Bracket A

02 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 341
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 FALCONS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U9 WEREWOLVES
Unassigned
Match# 342
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS U9 REDS
N/A-N/A
HANWORTH VILLA U9
Unassigned
Match# 343
00:00:00
PINEWOOD U9 PREDATORS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U9 ROYALS
Unassigned
Match# 344
00:00:00
HAWLEY YOUTH U9 COLTS
N/A-N/A
CAMBERLEY TOWN YOUTH U9 REBELS
Unassigned
Match# 345
00:00:00
WINDSOR YOUTH U9 KITES BLACKS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS U9 ROYALS
Unassigned
Match# 346
00:00:00
ASCOT UNITED U9 REBELS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U9 BEARS
Unassigned
Match# 347
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U9 GRIFFINS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 ROCKETS
Unassigned
Match# 348
00:00:00
PINEWOOD U9 POLECATS
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HOTSPUR
Unassigned
Match# 349
00:00:00
ASCOT UNITED U9 RAIDERS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U9 ROVERS
Unassigned
Match# 350
00:00:00
BERKS ELITE FC U9 BLACK
N/A-N/A
FC BRACKNELL U9 BULLETS
Unassigned
Match# 351
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U9 REDS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U9 GOLD
Unassigned
Match# 352
00:00:00
PINEWOOD U9 PIRANHAS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 MEERKATS
Unassigned
Match# 353
00:00:00
PINEWOOD U9 PYTHONS
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HARRIERS
Unassigned
Match# 354
00:00:00
ASHRIDGE PARK U9 ROYALS
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HAWKS
Unassigned
09 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 355
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 FALCONS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U9 KITES BLACKS
Unassigned
Match# 356
00:00:00
HANWORTH VILLA U9
N/A-N/A
FC BRACKNELL U9 BULLETS
Unassigned
Match# 357
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 ROCKETS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U9 BEARS
Unassigned
Match# 358
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 MEERKATS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U9 COLTS
Unassigned
Match# 359
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS U9 ROYALS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 REBELS
Unassigned
Match# 360
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U9 ROVERS
N/A-N/A
CAMBERLEY TOWN YOUTH U9 REBELS
Unassigned
Match# 361
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U9 GRIFFINS
N/A-N/A
PINEWOOD U9 PREDATORS
Unassigned
Match# 362
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U9 WEREWOLVES
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HOTSPUR
Unassigned
Match# 363
00:00:00
BERKS ELITE FC U9 GOLD
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS U9 REDS
Unassigned
Match# 364
00:00:00
ASCOT UNITED U9 RAIDERS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U9 REDS
Unassigned
Match# 365
00:00:00
BERKS ELITE FC U9 BLACK
N/A-N/A
PINEWOOD U9 POLECATS
Unassigned
Match# 366
00:00:00
PINEWOOD U9 PIRANHAS
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HARRIERS
Unassigned
Match# 367
00:00:00
FC BRACKNELL U9 ROYALS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U9 ROYALS
Unassigned
Match# 368
00:00:00
AFC HENLEY U9 HAWKS
N/A-N/A
PINEWOOD U9 PYTHONS
Unassigned
04 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 369
00:00:00
CAMBERLEY TOWN YOUTH U9 REBELS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U9 WEREWOLVES
Unassigned
Match# 370
00:00:00
BERKS COUNTY U9 BEARS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U9 REDS
Unassigned
Match# 371
00:00:00
HAWLEY YOUTH U9 COLTS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U9 BLACK
Unassigned
Match# 372
00:00:00
AFC HENLEY U9 HOTSPUR
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HAWKS
Unassigned
Match# 373
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS U9 REDS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 FALCONS
Unassigned
Match# 374
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 MEERKATS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U9 GOLD
Unassigned
Match# 375
00:00:00
ASCOT UNITED U9 REBELS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 RAIDERS
Unassigned
Match# 376
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS U9 ROYALS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 ROCKETS
Unassigned
Match# 377
00:00:00
FC BRACKNELL U9 BULLETS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U9 GRIFFINS
Unassigned
Match# 378
00:00:00
AFC HENLEY U9 HARRIERS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U9 ROVERS
Unassigned
Match# 379
00:00:00
PINEWOOD U9 POLECATS
N/A-N/A
PINEWOOD U9 PIRANHAS
Unassigned
Match# 380
00:00:00
FC BRACKNELL U9 ROYALS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U9 KITES BLACKS
Unassigned
Match# 381
00:00:00
PINEWOOD U9 PYTHONS
N/A-N/A
HANWORTH VILLA U9
Unassigned
Match# 382
00:00:00
ASHRIDGE PARK U9 ROYALS
N/A-N/A
PINEWOOD U9 PREDATORS
Unassigned
11 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 383
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 ROCKETS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U9 COLTS
Unassigned
Match# 384
00:00:00
CAMBERLEY TOWN YOUTH U9 REBELS
N/A-N/A
PINEWOOD U9 PYTHONS
Unassigned
Match# 385
00:00:00
BERKS COUNTY U9 BEARS
N/A-N/A
PINEWOOD U9 PIRANHAS
Unassigned
Match# 386
00:00:00
PINEWOOD U9 PREDATORS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS U9 REDS
Unassigned
Match# 387
00:00:00
HANWORTH VILLA U9
N/A-N/A
FC BRACKNELL U9 ROYALS
Unassigned
Match# 388
00:00:00
AFC HENLEY U9 HOTSPUR
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS U9 ROYALS
Unassigned
Match# 389
00:00:00
WINDSOR YOUTH U9 KITES BLACKS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 RAIDERS
Unassigned
Match# 390
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U9 ROVERS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U9 BLACK
Unassigned
Match# 391
00:00:00
FC BRACKNELL U9 BULLETS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 MEERKATS
Unassigned
Match# 392
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U9 WEREWOLVES
N/A-N/A
PINEWOOD U9 POLECATS
Unassigned
Match# 393
00:00:00
AFC HENLEY U9 HARRIERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U9 REBELS
Unassigned
Match# 394
00:00:00
BERKS ELITE FC U9 GOLD
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U9 GRIFFINS
Unassigned
Match# 395
00:00:00
ASHRIDGE PARK U9 ROYALS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U9 REDS
Unassigned
Match# 396
00:00:00
AFC HENLEY U9 HAWKS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 FALCONS
Unassigned

05 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 634
Quarter-Finals
00:00:00
HANWORTH VILLA U9
N/A-N/A
CAMBERLEY TOWN YOUTH U9 REBELS
Unassigned
Match# 635
Quarter-Finals
00:00:00
BERKS ELITE FC U9 GOLD
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U9 ROCKETS
Unassigned
Match# 636
Quarter-Finals
00:00:00
AFC HENLEY U9 HOTSPUR
N/A-N/A
AFC HENLEY U9 HARRIERS
Unassigned
12 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 637
Quarter-Finals
00:00:00
WINDSOR YOUTH U9 KITES BLACKS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U9 BLACK
Unassigned
26 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 638
Semi-Finals
00:00:00
HANWORTH VILLA U9
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U9 GOLD
Unassigned
Match# 639
Semi-Finals
00:00:00
AFC HENLEY U9 HOTSPUR
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U9 KITES BLACKS
Unassigned
30 April 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 640
Final
00:00:00
BERKS ELITE FC U9 GOLD
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U9 KITES BLACKS
Unassigned


13/08/2022 10:05:19