Main Menu     Event Website     Event Pitches     Contact    
EBFA 2021/22 U7 to U10 Trophy Events
02/10/2021 - 30/04/2022

Coed U8 Trophy Event - Black and Blue

Bracket A

02 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 113
00:00:00
ASCOT UNITED U8 ROYALS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS DIAMONDS
Unassigned
Match# 114
00:00:00
ARBORFIELD ACES U8
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 SWORDS
Unassigned
Match# 115
00:00:00
PINEWOOD U8 PUMAS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 ROCKETS
Unassigned
Match# 116
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS U8 LIONS
N/A-N/A
EBFA U8 SEC BYE
Unassigned
Match# 117
00:00:00
PROCISION U8 READING SAMBA'S
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 SAINTS
Unassigned
Match# 118
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 DYNAMOS
N/A-N/A
BINFIELD U8 PUMAS
Unassigned
Match# 119
00:00:00
NPL YOUTH U8 ATOMS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 DIAMONDS
Unassigned
Match# 120
00:00:00
PROCISION U8 READING PREDATORS
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS U8 RED
Unassigned
Match# 121
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS MAGPIES
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 RAIDERS
Unassigned
Match# 122
00:00:00
FC BRACKNELL U8 BLUES
N/A-N/A
AFC READING U8 JETS
Unassigned
09 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 123
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 ROCKETS
N/A-N/A
AFC READING U8 JETS
Unassigned
Match# 124
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS DIAMONDS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 RAIDERS
Unassigned
Match# 125
00:00:00
PROCISION U8 READING PREDATORS
N/A-N/A
BINFIELD U8 PUMAS
Unassigned
Match# 126
00:00:00
BERKS COUNTY U8 SAINTS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 DIAMONDS
Unassigned
Match# 127
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS U8 LIONS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U8
Unassigned
Match# 128
00:00:00
ASCOT UNITED U8 ROYALS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 BLUES
Unassigned
Match# 129
00:00:00
BERKS COUNTY U8 SWORDS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING SAMBA'S
Unassigned
Match# 130
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS MAGPIES
N/A-N/A
NPL YOUTH U8 ATOMS
Unassigned
Match# 131
00:00:00
EBFA U8 SEC BYE
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 DYNAMOS
Unassigned
Match# 132
00:00:00
FC WOODLEY ZEBRAS U8 RED
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PUMAS
Unassigned
04 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 133
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 RAIDERS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 BLUES
Unassigned
Match# 134
00:00:00
BINFIELD U8 PUMAS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS U8 LIONS
Unassigned
Match# 135
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 DIAMONDS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U8
Unassigned
Match# 137
00:00:00
AFC READING U8 JETS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING SAMBA'S
Unassigned
Match# 138
00:00:00
FC WOODLEY ZEBRAS U8 RED
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 ROCKETS
Unassigned
Match# 139
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS DIAMONDS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING PREDATORS
Unassigned
Match# 140
00:00:00
BERKS COUNTY U8 SAINTS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 DYNAMOS
Unassigned
Match# 141
00:00:00
EBFA U8 SEC BYE
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 SWORDS
Unassigned
Match# 142
00:00:00
NPL YOUTH U8 ATOMS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 ROYALS
Unassigned
11 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 143
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 DIAMONDS
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS U8 RED
Unassigned
Match# 144
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 RAIDERS
N/A-N/A
NPL YOUTH U8 ATOMS
Unassigned
Match# 145
00:00:00
PINEWOOD U8 PUMAS
N/A-N/A
EBFA U8 SEC BYE
Unassigned
Match# 146
00:00:00
FC BRACKNELL U8 BLUES
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 ROCKETS
Unassigned
Match# 147
00:00:00
ARBORFIELD ACES U8
N/A-N/A
PROCISION U8 READING PREDATORS
Unassigned
Match# 148
00:00:00
PROCISION U8 READING SAMBA'S
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS U8 LIONS
Unassigned
Match# 149
00:00:00
BERKS COUNTY U8 SWORDS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 SAINTS
Unassigned
Match# 150
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 DYNAMOS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 ROYALS
Unassigned
Match# 151
00:00:00
BINFIELD U8 PUMAS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS MAGPIES
Unassigned
Match# 152
00:00:00
AFC READING U8 JETS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS DIAMONDS
Unassigned
18 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 136
00:00:00
PINEWOOD U8 PUMAS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS MAGPIES
Unassigned

05 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 602
Semi-Finals
00:00:00
NPL YOUTH U8 ATOMS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 SWORDS
Unassigned
Match# 603
Semi-Finals
00:00:00
FC BRACKNELL U8 BLUES
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS U8 RED
Unassigned
Match# 604
Semi-Finals
00:00:00
PROCISION U8 READING PREDATORS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 SAINTS
Unassigned
12 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 605
Semi-Finals
00:00:00
BINFIELD U8 PUMAS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PUMAS
Unassigned
30 April 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 606
Final
00:00:00
BERKS COUNTY U8 SWORDS
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS U8 RED
Unassigned
Match# 607
Final
00:00:00
PROCISION U8 READING PREDATORS
N/A-N/A
BINFIELD U8 PUMAS
Unassigned
Coed U8 Trophy Event - Red and White

Bracket A

02 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 153
00:00:00
BINFIELD U8 LIONS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 WHITES
Unassigned
Match# 154
00:00:00
PROCISION U8 READING COPA'S
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 LIGHTNING
Unassigned
Match# 155
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 RENEGADES
N/A-N/A
AFC CHARVIL U8
Unassigned
Match# 156
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 HAWKS
N/A-N/A
LAUREL PARK U8 HURRICANES
Unassigned
Match# 157
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS COLTS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 COLTS
Unassigned
Match# 158
00:00:00
PINEWOOD U8 PANTHERS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 RAPTORS
Unassigned
Match# 159
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U8 BLACKS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U8 SAINTS
Unassigned
Match# 160
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS FALCONS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 COBRAS
Unassigned
Match# 161
00:00:00
FC BRACKNELL U8 REDS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 SAINTS
Unassigned
09 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 162
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 RENEGADES
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 SAINTS
Unassigned
Match# 163
00:00:00
FC BRACKNELL U8 WHITES
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 COBRAS
Unassigned
Match# 164
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U8 BLACKS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 COLTS
Unassigned
Match# 165
00:00:00
LAUREL PARK U8 HURRICANES
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 RAPTORS
Unassigned
Match# 166
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 HAWKS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING COPA'S
Unassigned
Match# 167
00:00:00
BINFIELD U8 LIONS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 REDS
Unassigned
Match# 168
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 LIGHTNING
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS COLTS
Unassigned
Match# 169
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS FALCONS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PANTHERS
Unassigned
Match# 170
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U8 SAINTS
N/A-N/A
AFC CHARVIL U8
Unassigned
04 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 171
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 COBRAS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 REDS
Unassigned
Match# 172
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 COLTS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 HAWKS
Unassigned
Match# 173
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 RAPTORS
N/A-N/A
PROCISION U8 READING COPA'S
Unassigned
Match# 174
00:00:00
AFC CHARVIL U8
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS FALCONS
Unassigned
Match# 175
00:00:00
ASCOT UNITED U8 SAINTS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS COLTS
Unassigned
Match# 176
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U8 SAINTS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 RENEGADES
Unassigned
Match# 177
00:00:00
FC BRACKNELL U8 WHITES
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U8 BLACKS
Unassigned
Match# 178
00:00:00
LAUREL PARK U8 HURRICANES
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 LIGHTNING
Unassigned
Match# 179
00:00:00
PINEWOOD U8 PANTHERS
N/A-N/A
BINFIELD U8 LIONS
Unassigned
11 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 180
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 RAPTORS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U8 SAINTS
Unassigned
Match# 181
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 COBRAS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PANTHERS
Unassigned
Match# 182
00:00:00
AFC CHARVIL U8
N/A-N/A
LAUREL PARK U8 HURRICANES
Unassigned
Match# 183
00:00:00
FC BRACKNELL U8 REDS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 RENEGADES
Unassigned
Match# 184
00:00:00
PROCISION U8 READING COPA'S
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U8 BLACKS
Unassigned
Match# 185
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS COLTS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 HAWKS
Unassigned
Match# 186
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 LIGHTNING
N/A-N/A
BINFIELD U8 LIONS
Unassigned
Match# 187
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 COLTS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS FALCONS
Unassigned
Match# 188
00:00:00
ASCOT UNITED U8 SAINTS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 WHITES
Unassigned

05 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 608
Semi-Finals
00:00:00
PROCISION U8 READING COPA'S
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 SAINTS
Unassigned
Match# 609
Semi-Finals
00:00:00
PINEWOOD U8 PANTHERS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 COBRAS
Unassigned
Match# 611
Semi-Finals
00:00:00
FC BRACKNELL U8 WHITES
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U8 SAINTS
Unassigned
12 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 610
Semi-Finals
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 LIGHTNING
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS FALCONS
Unassigned
30 April 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 612
Final
00:00:00
ASCOT UNITED U8 SAINTS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U8 COBRAS
Unassigned
Match# 613
Final
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U8 JUNIORS FALCONS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 WHITES
Unassigned
Coed U8 Trophy Event - Gold and Silver

Bracket A

02 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 189
00:00:00
PINEWOOD U8 PREDATORS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 BLACKS
Unassigned
Match# 190
00:00:00
PINEWOOD U8 PIRANHAS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 RAPTORS
Unassigned
Match# 191
00:00:00
WINDSOR YOUTH U8 KESTRELS BLUES
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 YELLOW
Unassigned
Match# 192
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 STORM
Unassigned
Match# 193
00:00:00
ASCOT UNITED U8 RAIDERS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U8 KESTRELS REDS
Unassigned
Match# 194
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 RAVENS
Unassigned
Match# 195
00:00:00
BERKS COUNTY U8 SNAKES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8
Unassigned
Match# 196
00:00:00
FC BRACKNELL U8 ORANGE
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 TORNADOES
Unassigned
Match# 197
00:00:00
ASCOT UNITED U8 COLTS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 ACES
Unassigned
Match# 198
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 EAGLES
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8 ROYALS
Unassigned
Match# 199
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 POLARBEARS
Unassigned
Match# 200
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 BLACK
N/A-N/A
PINEWOOD U8 POLECATS
Unassigned
Match# 201
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 RHINOS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 BULLS
Unassigned
Match# 202
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 THUNDER
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U8 OSPREYS
Unassigned
09 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 203
00:00:00
PINEWOOD U8 PREDATORS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 RAIDERS
Unassigned
Match# 204
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 RAPTORS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8 ROYALS
Unassigned
Match# 205
00:00:00
ASHRIDGE PARK U8
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 RAVENS
Unassigned
Match# 206
00:00:00
PINEWOOD U8 POLECATS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8
Unassigned
Match# 207
00:00:00
WINDSOR YOUTH U8 KESTRELS REDS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
Unassigned
Match# 208
00:00:00
ASCOT UNITED U8 ACES
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 STORM
Unassigned
Match# 209
00:00:00
BERKS COUNTY U8 SNAKES
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U8 KESTRELS BLUES
Unassigned
Match# 210
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 BLACKS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 TORNADOES
Unassigned
Match# 211
00:00:00
PINEWOOD U8 POLARBEARS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PIRANHAS
Unassigned
Match# 212
00:00:00
ASCOT UNITED U8 COLTS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
Unassigned
Match# 213
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 EAGLES
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 ORANGE
Unassigned
Match# 214
00:00:00
BERKS ELITE FC U8 BLACK
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 BULLS
Unassigned
Match# 215
00:00:00
FC BRACKNELL U8 YELLOW
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 THUNDER
Unassigned
Match# 216
00:00:00
WOODLEY SAINTS U8 OSPREYS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 RHINOS
Unassigned
04 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 217
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 STORM
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 BLACKS
Unassigned
Match# 218
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 RAVENS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
Unassigned
Match# 219
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 EAGLES
Unassigned
Match# 220
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 TORNADOES
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U8 OSPREYS
Unassigned
Match# 221
00:00:00
PINEWOOD U8 PIRANHAS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PREDATORS
Unassigned
Match# 222
00:00:00
PINEWOOD U8 POLECATS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 POLARBEARS
Unassigned
Match# 223
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 COLTS
Unassigned
Match# 224
00:00:00
WINDSOR YOUTH U8 KESTRELS REDS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8
Unassigned
Match# 225
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8 ROYALS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 SNAKES
Unassigned
Match# 226
00:00:00
BERKS COUNTY U8 BULLS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 ACES
Unassigned
Match# 227
00:00:00
FC BRACKNELL U8 ORANGE
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 BLACK
Unassigned
Match# 228
00:00:00
FC BRACKNELL U8 YELLOW
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 RAIDERS
Unassigned
Match# 229
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 RHINOS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U8 RAPTORS
Unassigned
Match# 230
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 THUNDER
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U8 KESTRELS BLUES
Unassigned
11 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 231
00:00:00
ASHRIDGE PARK U8
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U8
Unassigned
Match# 232
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 STORM
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U8 RHINOS
Unassigned
Match# 233
00:00:00
SPENCERS WOOD U8 RAVENS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 BLACK
Unassigned
Match# 234
00:00:00
WINDSOR YOUTH U8 KESTRELS BLUES
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PIRANHAS
Unassigned
Match# 235
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U8 RAPTORS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 YELLOW
Unassigned
Match# 236
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 TORNADOES
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U8 KESTRELS REDS
Unassigned
Match# 237
AU Raiders unable to field - COVID issues
00:00:00
ASCOT UNITED U8 RAIDERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U8 COLTS
Unassigned
Match# 238
00:00:00
ASCOT UNITED U8 ACES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 EAGLES
Unassigned
Match# 239
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U8 ROYALS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 POLECATS
Unassigned
Match# 240
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 BLACKS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U8 ORANGE
Unassigned
Match# 241
00:00:00
BERKS COUNTY U8 BULLS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
Unassigned
Match# 242
00:00:00
PINEWOOD U8 POLARBEARS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U8 SNAKES
Unassigned
Match# 243
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 THUNDER
Unassigned
Match# 244
00:00:00
WOODLEY SAINTS U8 OSPREYS
N/A-N/A
PINEWOOD U8 PREDATORS
Unassigned

05 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 614
Semi-Finals
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 TORNADOES
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U8 BLACK
Unassigned
Match# 615
Semi-Finals
00:00:00
WINDSOR YOUTH U8 KESTRELS BLUES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8
Unassigned
Match# 616
Semi-Finals
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U8 OSPREYS
Unassigned
Match# 617
Semi-Finals
00:00:00
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U8 STORM
Unassigned
30 April 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 618
Final
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U8 TORNADOES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U8
Unassigned
Match# 619
Final
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U8 REDS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U8 FALCONS
Unassigned


13/08/2022 10:23:27