Main Menu     Event Website     Event Pitches     Contact    
EBFA 2021/22 U7 to U10 Trophy Events
02/10/2021 - 30/04/2022

Coed U10 Trophy Event - Cup

Bracket A

02 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 397
00:00:00
FC WOODLEY ZEBRAS U10 BLUE
N/A-N/A
READING CITY FC U10 UNITED
Unassigned
Match# 398
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U10 BLACKS
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS U10 RED
Unassigned
Match# 399
00:00:00
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH U10 KNIGHTS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U10 RAIDERS
Unassigned
Match# 400
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB U10 REDS
N/A-N/A
PROCISION U10 READING
Unassigned
Match# 401
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U10 VIPERS
N/A-N/A
ZOOM FC U10 ATLETICO MAIDENHEAD
Unassigned
Match# 402
00:00:00
SPENCERS WOOD U10 HAWKS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS U10 LIONS
Unassigned
Match# 403
00:00:00
FC BRACKNELL U10 ARROWS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB U10 WHITES
Unassigned
Match# 404
00:00:00
AFC HENLEY U10 HORNETS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PUMAS
Unassigned
Match# 405
00:00:00
COOKHAM DEAN YOUTH U10
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 ROYALS
Unassigned
09 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 406
00:00:00
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH U10 KNIGHTS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 ROYALS
Unassigned
Match# 407
00:00:00
READING CITY FC U10 UNITED
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PUMAS
Unassigned
Match# 408
00:00:00
FC BRACKNELL U10 ARROWS
N/A-N/A
ZOOM FC U10 ATLETICO MAIDENHEAD
Unassigned
Match# 409
00:00:00
PROCISION U10 READING
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS U10 LIONS
Unassigned
Match# 410
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB U10 REDS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U10 BLACKS
Unassigned
Match# 411
00:00:00
FC WOODLEY ZEBRAS U10 BLUE
N/A-N/A
COOKHAM DEAN YOUTH U10
Unassigned
Match# 412
00:00:00
FC WOODLEY ZEBRAS U10 RED
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U10 VIPERS
Unassigned
Match# 413
00:00:00
AFC HENLEY U10 HORNETS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U10 HAWKS
Unassigned
Match# 414
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB U10 WHITES
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U10 RAIDERS
Unassigned
04 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 415
00:00:00
PINEWOOD U10 PUMAS
N/A-N/A
COOKHAM DEAN YOUTH U10
Unassigned
Match# 416
00:00:00
ZOOM FC U10 ATLETICO MAIDENHEAD
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB U10 REDS
Unassigned
Match# 417
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS U10 LIONS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U10 BLACKS
Unassigned
Match# 418
00:00:00
HAWLEY YOUTH U10 RAIDERS
N/A-N/A
AFC HENLEY U10 HORNETS
Unassigned
Match# 419
00:00:00
ASCOT UNITED U10 ROYALS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U10 VIPERS
Unassigned
Match# 420
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB U10 WHITES
N/A-N/A
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH U10 KNIGHTS
Unassigned
Match# 421
00:00:00
READING CITY FC U10 UNITED
N/A-N/A
FC BRACKNELL U10 ARROWS
Unassigned
Match# 422
00:00:00
PROCISION U10 READING
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS U10 RED
Unassigned
Match# 423
00:00:00
SPENCERS WOOD U10 HAWKS
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS U10 BLUE
Unassigned
11 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 424
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS U10 LIONS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB U10 WHITES
Unassigned
Match# 425
00:00:00
PINEWOOD U10 PUMAS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U10 HAWKS
Unassigned
Match# 426
00:00:00
HAWLEY YOUTH U10 RAIDERS
N/A-N/A
PROCISION U10 READING
Unassigned
Match# 427
00:00:00
COOKHAM DEAN YOUTH U10
N/A-N/A
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH U10 KNIGHTS
Unassigned
Match# 428
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U10 BLACKS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U10 ARROWS
Unassigned
Match# 429
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U10 VIPERS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB U10 REDS
Unassigned
Match# 430
00:00:00
FC WOODLEY ZEBRAS U10 RED
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS U10 BLUE
Unassigned
Match# 431
00:00:00
ZOOM FC U10 ATLETICO MAIDENHEAD
N/A-N/A
AFC HENLEY U10 HORNETS
Unassigned
Match# 432
00:00:00
ASCOT UNITED U10 ROYALS
N/A-N/A
READING CITY FC U10 UNITED
Unassigned

05 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 641
Quarter-Finals
00:00:00
PINEWOOD U10 PUMAS
N/A-N/A
COOKHAM DEAN YOUTH U10
Unassigned
Match# 642
Quarter-Finals
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS U10 LIONS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U10 VIPERS
Unassigned
Match# 643
Quarter-Finals
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U10 BLACKS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U10 RAIDERS
Unassigned
Match# 644
Quarter-Finals
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB U10 WHITES
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS U10 RED
Unassigned
26 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 645
Semi-Finals
00:00:00
PINEWOOD U10 PUMAS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS U10 LIONS
Unassigned
Match# 646
Semi-Finals
00:00:00
HAWLEY YOUTH U10 RAIDERS
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS U10 RED
Unassigned
30 April 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 647
Final
00:00:00
PINEWOOD U10 PUMAS
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS U10 RED
Unassigned
Coed U10 Trophy Event - Plate

Bracket A

02 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 433
00:00:00
ASCOT UNITED U10 ACES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U10
Unassigned
Match# 434
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U10 REDS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 VIPERS
Unassigned
Match# 435
00:00:00
ARBORFIELD ACES U10 AZTECS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U10 STINGRAYS
Unassigned
Match# 436
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U10 REDS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U10 DIAMONDS
Unassigned
Match# 437
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 TIGERS
N/A-N/A
AFC HENLEY U10 HURRICANES
Unassigned
Match# 438
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC U10 ROYALS
N/A-N/A
WINNERSH RANGERS U10 JETS
Unassigned
Match# 439
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U10 SUMAS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS WHITES
Unassigned
Match# 440
00:00:00
BINFIELD U10 FIRE
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PANTHERS
Unassigned
Match# 441
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 PUMAS
N/A-N/A
NPL YOUTH U10 ROCKETS
Unassigned
09 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 442
00:00:00
ARBORFIELD ACES U10 AZTECS
N/A-N/A
NPL YOUTH U10 ROCKETS
Unassigned
Match# 443
00:00:00
ASHRIDGE PARK U10
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PANTHERS
Unassigned
Match# 444
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK U10 SUMAS
N/A-N/A
AFC HENLEY U10 HURRICANES
Unassigned
Match# 445
00:00:00
BERKS ELITE FC U10 DIAMONDS
N/A-N/A
WINNERSH RANGERS U10 JETS
Unassigned
Match# 446
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U10 REDS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U10 REDS
Unassigned
Match# 447
00:00:00
ASCOT UNITED U10 ACES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 PUMAS
Unassigned
Match# 448
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 VIPERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 TIGERS
Unassigned
Match# 449
00:00:00
BINFIELD U10 FIRE
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U10 ROYALS
Unassigned
Match# 450
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS WHITES
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U10 STINGRAYS
Unassigned
04 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 451
00:00:00
PINEWOOD U10 PANTHERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 PUMAS
Unassigned
Match# 452
00:00:00
AFC HENLEY U10 HURRICANES
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U10 REDS
Unassigned
Match# 453
00:00:00
WINNERSH RANGERS U10 JETS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U10 REDS
Unassigned
Match# 454
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U10 STINGRAYS
N/A-N/A
BINFIELD U10 FIRE
Unassigned
Match# 455
00:00:00
NPL YOUTH U10 ROCKETS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 TIGERS
Unassigned
Match# 456
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS WHITES
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U10 AZTECS
Unassigned
Match# 457
00:00:00
ASHRIDGE PARK U10
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U10 SUMAS
Unassigned
Match# 458
00:00:00
BERKS ELITE FC U10 DIAMONDS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 VIPERS
Unassigned
Match# 459
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC U10 ROYALS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 ACES
Unassigned
11 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 460
00:00:00
WINNERSH RANGERS U10 JETS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS WHITES
Unassigned
Match# 461
00:00:00
PINEWOOD U10 PANTHERS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U10 ROYALS
Unassigned
Match# 462
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U10 STINGRAYS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U10 DIAMONDS
Unassigned
Match# 463
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 PUMAS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U10 AZTECS
Unassigned
Match# 464
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U10 REDS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U10 SUMAS
Unassigned
Match# 465
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 TIGERS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U10 REDS
Unassigned
Match# 466
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 VIPERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 ACES
Unassigned
Match# 467
00:00:00
AFC HENLEY U10 HURRICANES
N/A-N/A
BINFIELD U10 FIRE
Unassigned
Match# 468
00:00:00
NPL YOUTH U10 ROCKETS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U10
Unassigned

05 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 649
Quarter-Finals
00:00:00
NPL YOUTH U10 ROCKETS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U10 ROYALS
Unassigned
Match# 651
Quarter-Finals
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 PUMAS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK U10 SUMAS
Unassigned
12 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 648
Quarter-Finals
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS WHITES
N/A-N/A
WINNERSH RANGERS U10 JETS
Unassigned
Match# 650
Quarter-Finals
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 VIPERS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES U10 AZTECS
Unassigned
26 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 652
Semi-Finals
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS WHITES
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC U10 ROYALS
Unassigned
Match# 653
Semi-Finals
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 VIPERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 PUMAS
Unassigned
30 April 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 654
Final
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS WHITES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 PUMAS
Unassigned
Coed U10 Trophy Event - Shield

Bracket A

02 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 469
00:00:00
ASCOT UNITED U10 CHARGERS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U10 BLACK
Unassigned
Match# 470
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U10 TORNADOES
N/A-N/A
AFC HENLEY U10 HOTSPUR
Unassigned
Match# 471
00:00:00
PINEWOOD U10 PREDATORS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PYTHONS
Unassigned
Match# 472
00:00:00
WOODLEY SAINTS U10 WILDCATS
N/A-N/A
AFC CHARVIL U10
Unassigned
Match# 473
00:00:00
WEST BYFLEET SCORPIONS U10
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U10 STRIPES
Unassigned
Match# 474
00:00:00
ASHRIDGE PARK U10 ROYALS
N/A-N/A
LAUREL PARK U10 STARZ GIRLS
Unassigned
Match# 475
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 LIONS
N/A-N/A
BINFIELD U10 HEAT
Unassigned
Match# 476
00:00:00
BURGHFIELD U10 YELLOWS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 CHEETAHS
Unassigned
Match# 477
00:00:00
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS YELLOWS
N/A-N/A
LAUREL PARK U10 HURRICANES
Unassigned
Match# 478
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS GALAXY
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS BLUES
Unassigned
Match# 479
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 FALCONS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U10 COBRAS
Unassigned
Match# 480
00:00:00
FC BRACKNELL U10 BULLETS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U10
Unassigned
Match# 481
00:00:00
ASCOT UNITED U10 COLTS
N/A-N/A
BURGHFIELD U10 REDS
Unassigned
Match# 482
00:00:00
ASCOT UNITED U10 SAINTS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U10 PYTHONS
Unassigned
Match# 483
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U10 COLTS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS BLACKS
Unassigned
09 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 484
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 LIONS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U10 ROYALS
Unassigned
Match# 485
00:00:00
LAUREL PARK U10 STARZ GIRLS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS GALAXY
Unassigned
Match# 486
00:00:00
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS YELLOWS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U10 TORNADOES
Unassigned
Match# 487
00:00:00
ASCOT UNITED U10 SAINTS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 CHARGERS
Unassigned
Match# 488
00:00:00
PINEWOOD U10 PYTHONS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U10 COLTS
Unassigned
Match# 489
00:00:00
WOODLEY SAINTS U10 WILDCATS
N/A-N/A
WEST BYFLEET SCORPIONS U10
Unassigned
Match# 490
00:00:00
LAUREL PARK U10 HURRICANES
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U10
Unassigned
Match# 491
00:00:00
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS BLUES
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 FALCONS
Unassigned
Match# 492
00:00:00
BURGHFIELD U10 REDS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS BLACKS
Unassigned
Match# 493
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 CHEETAHS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U10 PYTHONS
Unassigned
Match# 494
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U10 STRIPES
N/A-N/A
BURGHFIELD U10 YELLOWS
Unassigned
Match# 495
00:00:00
AFC HENLEY U10 HOTSPUR
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD U10 COBRAS
Unassigned
Match# 496
00:00:00
BINFIELD U10 HEAT
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 COLTS
Unassigned
Match# 497
00:00:00
AFC CHARVIL U10
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PREDATORS
Unassigned
Match# 498
00:00:00
BERKS ELITE FC U10 BLACK
N/A-N/A
FC BRACKNELL U10 BULLETS
Unassigned
04 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 499
00:00:00
BINFIELD U10 HEAT
N/A-N/A
BURGHFIELD U10 REDS
Unassigned
Match# 500
00:00:00
ASCOT UNITED U10 COLTS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U10 TORNADOES
Unassigned
Match# 501
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U10 COBRAS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 LIONS
Unassigned
Match# 502
00:00:00
PINEWOOD U10 PREDATORS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 CHARGERS
Unassigned
Match# 503
00:00:00
BERKS ELITE FC U10 BLACK
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS GALAXY
Unassigned
Match# 504
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U10 COLTS
N/A-N/A
LAUREL PARK U10 HURRICANES
Unassigned
Match# 505
00:00:00
ASHRIDGE PARK U10 ROYALS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 SAINTS
Unassigned
Match# 506
00:00:00
BERKS COUNTY U10 PYTHONS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS YELLOWS
Unassigned
Match# 507
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U10
N/A-N/A
LAUREL PARK U10 STARZ GIRLS
Unassigned
Match# 508
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U10 STRIPES
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U10 WILDCATS
Unassigned
Match# 509
00:00:00
AFC HENLEY U10 HOTSPUR
N/A-N/A
WEST BYFLEET SCORPIONS U10
Unassigned
Match# 510
00:00:00
FC BRACKNELL U10 BULLETS
N/A-N/A
AFC CHARVIL U10
Unassigned
Match# 511
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS BLACKS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS BLUES
Unassigned
Match# 512
00:00:00
PINEWOOD U10 PYTHONS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 CHEETAHS
Unassigned
Match# 513
00:00:00
BURGHFIELD U10 YELLOWS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 FALCONS
Unassigned
11 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 514
00:00:00
BURGHFIELD U10 REDS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 LIONS
Unassigned
Match# 515
00:00:00
LAUREL PARK U10 STARZ GIRLS
N/A-N/A
BINFIELD U10 HEAT
Unassigned
Match# 516
00:00:00
FINCHAMPSTEAD U10 COBRAS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 SAINTS
Unassigned
Match# 517
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS GALAXY
N/A-N/A
FC BRACKNELL U10 BULLETS
Unassigned
Match# 518
00:00:00
BERKS COUNTY U10 PYTHONS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U10 STRIPES
Unassigned
Match# 519
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 FALCONS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U10 WILDCATS
Unassigned
Match# 520
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED CT U10 JUNIORS BLACKS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U10 BLACK
Unassigned
Match# 521
00:00:00
ASCOT UNITED U10 CHARGERS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PYTHONS
Unassigned
Match# 522
00:00:00
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS BLUES
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U10 COLTS
Unassigned
Match# 523
00:00:00
WEST BYFLEET SCORPIONS U10
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PREDATORS
Unassigned
Match# 524
00:00:00
LAUREL PARK U10 HURRICANES
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 COLTS
Unassigned
Match# 525
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U10 TORNADOES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U10 ROYALS
Unassigned
Match# 526
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 CHEETAHS
N/A-N/A
AFC HENLEY U10 HOTSPUR
Unassigned
Match# 527
00:00:00
AFC CHARVIL U10
N/A-N/A
BURGHFIELD U10 YELLOWS
Unassigned
Match# 528
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U10
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS YELLOWS
Unassigned

05 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 655
Quarter-Finals
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U10 COLTS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN U10 CHEETAHS
Unassigned
12 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 656
Quarter-Finals
00:00:00
PINEWOOD U10 PREDATORS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U10 PYTHONS
Unassigned
Match# 657
Quarter-Finals
00:00:00
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS YELLOWS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U10 BULLETS
Unassigned
Match# 658
Quarter-Finals
00:00:00
ASCOT UNITED U10 COLTS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U10 BLACK
Unassigned
26 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 659
Semi-Finals
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U10 COLTS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PREDATORS
Unassigned
Match# 660
Semi-Finals
00:00:00
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS YELLOWS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC U10 BLACK
Unassigned
30 April 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 661
Final
00:00:00
PINEWOOD U10 PREDATORS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS YELLOWS
Unassigned
Coed U10 Trophy Event - Bowl

Bracket A

02 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 529
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U10 WHITES
N/A-N/A
READING CITY FC U10 ROYALS
Unassigned
Match# 530
00:00:00
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH U10 STRIKERS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U10 GALAXY
Unassigned
Match# 531
00:00:00
ASHRIDGE PARK U10 ROVERS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U10 ROVERS
Unassigned
Match# 532
00:00:00
WOODLEY SAINTS U10 HYENAS
N/A-N/A
HARTS OF BRACKNELL U10 TORNADOS
Unassigned
Match# 533
00:00:00
BURGHFIELD U10 ORANGES
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS REDS
Unassigned
Match# 534
00:00:00
HAWLEY YOUTH U10 COLTS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U10 BLACKS
Unassigned
Match# 535
00:00:00
PINEWOOD U10 POLECATS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 RACING
Unassigned
Match# 536
00:00:00
FC BRACKNELL U10 ROYALS
N/A-N/A
ST RICHARD REYNOLDS FC U10
Unassigned
Match# 537
00:00:00
AFC HENLEY U10 HAWKS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U10 SHARKS
Unassigned
Match# 538
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 COBRAS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U10 BUZZARDS
Unassigned
Match# 539
00:00:00
PINEWOOD U10 POLARBEARS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PANDAS
Unassigned
Match# 540
00:00:00
CROWTHORNE FOOTBALL CLUB U10 CROWS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PIRANHAS
Unassigned
Match# 541
00:00:00
NPL YOUTH U10 COSMOS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U10 SAINTS
Unassigned
Match# 542
00:00:00
EBFA U10 SEC BYE
N/A-N/A
LAUREL PARK U10 TORNADOES
Unassigned
09 October 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 543
00:00:00
WARGRAVE WOLVES U10 WHITES
N/A-N/A
BURGHFIELD U10 ORANGES
Unassigned
Match# 544
00:00:00
BERKS COUNTY U10 GALAXY
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U10 BUZZARDS
Unassigned
Match# 545
00:00:00
ASCOT UNITED U10 RACING
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U10 BLACKS
Unassigned
Match# 546
00:00:00
PINEWOOD U10 PIRANHAS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U10 HYENAS
Unassigned
Match# 547
00:00:00
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS REDS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U10 COLTS
Unassigned
Match# 548
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U10 SHARKS
N/A-N/A
HARTS OF BRACKNELL U10 TORNADOS
Unassigned
Match# 549
00:00:00
PINEWOOD U10 POLECATS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U10 ROVERS
Unassigned
Match# 550
00:00:00
READING CITY FC U10 ROYALS
N/A-N/A
ST RICHARD REYNOLDS FC U10
Unassigned
Match# 551
00:00:00
PINEWOOD U10 PANDAS
N/A-N/A
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH U10 STRIKERS
Unassigned
Match# 552
00:00:00
AFC HENLEY U10 HAWKS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 POLARBEARS
Unassigned
Match# 553
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 COBRAS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U10 ROYALS
Unassigned
Match# 554
00:00:00
CROWTHORNE FOOTBALL CLUB U10 CROWS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS U10 SAINTS
Unassigned
Match# 555
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U10 ROVERS
N/A-N/A
EBFA U10 SEC BYE
Unassigned
Match# 556
00:00:00
LAUREL PARK U10 TORNADOES
N/A-N/A
NPL YOUTH U10 COSMOS
Unassigned
04 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 557
00:00:00
HARTS OF BRACKNELL U10 TORNADOS
N/A-N/A
READING CITY FC U10 ROYALS
Unassigned
Match# 558
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U10 BLACKS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 POLARBEARS
Unassigned
Match# 559
00:00:00
WOODLEY SAINTS U10 HYENAS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 COBRAS
Unassigned
Match# 560
00:00:00
ST RICHARD REYNOLDS FC U10
N/A-N/A
LAUREL PARK U10 TORNADOES
Unassigned
Match# 561
00:00:00
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH U10 STRIKERS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U10 WHITES
Unassigned
Match# 562
00:00:00
PINEWOOD U10 PIRANHAS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PANDAS
Unassigned
Match# 563
00:00:00
HAWLEY YOUTH U10 COLTS
N/A-N/A
AFC HENLEY U10 HAWKS
Unassigned
Match# 564
00:00:00
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS REDS
N/A-N/A
ASCOT UNITED U10 RACING
Unassigned
Match# 565
00:00:00
SPENCERS WOOD U10 BUZZARDS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 POLECATS
Unassigned
Match# 566
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U10 SAINTS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC U10 SHARKS
Unassigned
Match# 567
00:00:00
FC BRACKNELL U10 ROYALS
N/A-N/A
CROWTHORNE FOOTBALL CLUB U10 CROWS
Unassigned
Match# 568
00:00:00
SHINFIELD RANGERS U10 ROVERS
N/A-N/A
BURGHFIELD U10 ORANGES
Unassigned
Match# 569
00:00:00
NPL YOUTH U10 COSMOS
N/A-N/A
BERKS COUNTY U10 GALAXY
Unassigned
Match# 570
00:00:00
EBFA U10 SEC BYE
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK U10 ROVERS
Unassigned
11 December 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 571
00:00:00
ASCOT UNITED U10 RACING
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS U10 HYENAS
Unassigned
Match# 572
00:00:00
HARTS OF BRACKNELL U10 TORNADOS
N/A-N/A
NPL YOUTH U10 COSMOS
Unassigned
Match# 573
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS U10 BLACKS
N/A-N/A
CROWTHORNE FOOTBALL CLUB U10 CROWS
Unassigned
Match# 574
00:00:00
ASHRIDGE PARK U10 ROVERS
N/A-N/A
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH U10 STRIKERS
Unassigned
Match# 575
00:00:00
BERKS COUNTY U10 GALAXY
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS U10 ROVERS
Unassigned
Match# 576
00:00:00
ST RICHARD REYNOLDS FC U10
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS REDS
Unassigned
Match# 577
00:00:00
BURGHFIELD U10 ORANGES
N/A-N/A
AFC HENLEY U10 HAWKS
Unassigned
Match# 578
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC U10 SHARKS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH U10 COBRAS
Unassigned
Match# 579
00:00:00
SPENCERS WOOD U10 BUZZARDS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 PIRANHAS
Unassigned
Match# 580
00:00:00
READING CITY FC U10 ROYALS
N/A-N/A
FC BRACKNELL U10 ROYALS
Unassigned
Match# 581
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS U10 SAINTS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH U10 COLTS
Unassigned
Match# 582
00:00:00
PINEWOOD U10 PANDAS
N/A-N/A
PINEWOOD U10 POLECATS
Unassigned
Match# 583
00:00:00
PINEWOOD U10 POLARBEARS
N/A-N/A
EBFA U10 SEC BYE
Unassigned
Match# 584
00:00:00
LAUREL PARK U10 TORNADOES
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES U10 WHITES
Unassigned

05 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 662
Quarter-Finals
00:00:00
BERKS COUNTY U10 GALAXY
N/A-N/A
PINEWOOD U10 POLARBEARS
Unassigned
Match# 663
Quarter-Finals
00:00:00
HARTS OF BRACKNELL U10 TORNADOS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS U10 BLACKS
Unassigned
12 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 664
Quarter-Finals
00:00:00
READING CITY FC U10 ROYALS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD U10 BUZZARDS
Unassigned
Match# 665
Quarter-Finals
00:00:00
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS REDS
N/A-N/A
LAUREL PARK U10 TORNADOES
Unassigned
26 March 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 666
Semi-Finals
00:00:00
BERKS COUNTY U10 GALAXY
N/A-N/A
HARTS OF BRACKNELL U10 TORNADOS
Unassigned
Match# 667
Semi-Finals
00:00:00
READING CITY FC U10 ROYALS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH U10 RAVENS REDS
Unassigned
30 April 2022
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 668
Final
00:00:00
HARTS OF BRACKNELL U10 TORNADOS
N/A-N/A
READING CITY FC U10 ROYALS
Unassigned


10/08/2022 15:30:26