Main Menu     Event Website     Event Pitches     Contact    
EBFA Developmental Groups May 2021
East Berks Football Alliance for the 2020/21 Season

Coed U9 S4-Sec Group 01

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 261
00:00:00
FINCHAMPSTEAD VIPERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ROYALS
Unassigned
Match# 262
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
N/A-N/A
EBFA U09 SEC BYE G01
Unassigned
Match# 263
POSTPONED (OD 8/5 FCB Arrows Cannot Field Team) IN/
00:00:00
Postponed
BADSHOT LEA COLTS HURRICANES
N/A-N/A
FC BRACKNELL ARROWS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 264
00:00:00
ASCOT UNITED ROYALS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
Unassigned
Match# 265
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EBFA U09 SEC BYE G01
N/A-N/A
BADSHOT LEA COLTS HURRICANES
Unassigned
Match# 266
00:00:00
FC BRACKNELL ARROWS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD VIPERS
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 267
 00:00:00
BADSHOT LEA COLTS HURRICANES
N/A-N/A
ASCOT UNITED ROYALS
Unassigned
Match# 268
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
FC BRACKNELL ARROWS
N/A-N/A
EBFA U09 SEC BYE G01
Unassigned
Match# 269
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD VIPERS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 270
 00:00:00
ASCOT UNITED ROYALS
N/A-N/A
FC BRACKNELL ARROWS
Unassigned
Match# 271
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
EBFA U09 SEC BYE G01
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD VIPERS
Unassigned
Match# 272
 00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
N/A-N/A
BADSHOT LEA COLTS HURRICANES
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 273
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
EBFA U09 SEC BYE G01
N/A-N/A
ASCOT UNITED ROYALS
Unassigned
Match# 274
 00:00:00
FC BRACKNELL ARROWS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
Unassigned
Match# 275
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD VIPERS
N/A-N/A
BADSHOT LEA COLTS HURRICANES
Unassigned
Coed U9 S4-Sec Group 02

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 276
00:00:00
PROCISION FA
N/A-N/A
SPENCERS WOOD HAWKS
Unassigned
Match# 277
ABANDONED (Under League Review) IN/
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC
N/A-N/A
AFC ALDERMASTON
Unassigned
Match# 278
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
N/A-N/A
PINEWOOD PUMAS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 279
00:00:00
SPENCERS WOOD HAWKS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC
Unassigned
Match# 280
00:00:00
AFC ALDERMASTON
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
Unassigned
Match# 281
00:00:00
PINEWOOD PUMAS
N/A-N/A
PROCISION FA
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 282
 00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
N/A-N/A
SPENCERS WOOD HAWKS
Unassigned
Match# 283
 00:00:00
PINEWOOD PUMAS
N/A-N/A
AFC ALDERMASTON
Unassigned
Match# 284
 00:00:00
PROCISION FA
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 285
 00:00:00
SPENCERS WOOD HAWKS
N/A-N/A
PINEWOOD PUMAS
Unassigned
Match# 286
 00:00:00
AFC ALDERMASTON
N/A-N/A
PROCISION FA
Unassigned
Match# 287
 00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 288
 00:00:00
AFC ALDERMASTON
N/A-N/A
SPENCERS WOOD HAWKS
Unassigned
Match# 289
 00:00:00
PINEWOOD PUMAS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC
Unassigned
Match# 290
 00:00:00
PROCISION FA
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
Unassigned
Coed U9 S4-Sec Group 03

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 291
00:00:00
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
N/A-N/A
AFC HENLEY HORNETS
Unassigned
Match# 292
00:00:00
FC WOODLEY ZEBRAS RED
N/A-N/A
NPL YOUTH ROCKETS
Unassigned
Match# 293
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
READING CITY FC UNITED
N/A-N/A
EBFA U09 SEC BYE (E&CY RAPTORS FOLDED)
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 294
00:00:00
AFC HENLEY HORNETS
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS RED
Unassigned
Match# 295
00:00:00
NPL YOUTH ROCKETS
N/A-N/A
READING CITY FC UNITED
Unassigned
Match# 296
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EBFA U09 SEC BYE (E&CY RAPTORS FOLDED)
N/A-N/A
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 297
 00:00:00
READING CITY FC UNITED
N/A-N/A
AFC HENLEY HORNETS
Unassigned
Match# 298
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
EBFA U09 SEC BYE (E&CY RAPTORS FOLDED)
N/A-N/A
NPL YOUTH ROCKETS
Unassigned
Match# 299
 00:00:00
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS RED
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 300
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
AFC HENLEY HORNETS
N/A-N/A
EBFA U09 SEC BYE (E&CY RAPTORS FOLDED)
Unassigned
Match# 301
 00:00:00
NPL YOUTH ROCKETS
N/A-N/A
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
Unassigned
Match# 302
 00:00:00
FC WOODLEY ZEBRAS RED
N/A-N/A
READING CITY FC UNITED
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 303
 00:00:00
NPL YOUTH ROCKETS
N/A-N/A
AFC HENLEY HORNETS
Unassigned
Match# 304
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
EBFA U09 SEC BYE (E&CY RAPTORS FOLDED)
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS RED
Unassigned
Match# 305
 00:00:00
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
N/A-N/A
READING CITY FC UNITED
Unassigned
Coed U9 S4-Sec Group 04

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 306
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 307
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH VIPERS
Unassigned
Match# 308
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH RAIDERS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 309
00:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
Unassigned
Match# 310
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH VIPERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
Unassigned
Match# 311
00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 312
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 313
 00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH VIPERS
Unassigned
Match# 314
 00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 315
 00:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH RAIDERS
Unassigned
Match# 316
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH VIPERS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
Unassigned
Match# 317
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 318
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH VIPERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 319
 00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
Unassigned
Match# 320
 00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
Unassigned
Coed U9 S4-Sec Group 05

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 321
00:00:00
AFC HENLEY HURRICANES
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned
Match# 322
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
Match# 323
00:00:00
COOKHAM DEAN YOUTH
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC ROYALS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 324
00:00:00
ASCOT UNITED ACES
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
Unassigned
Match# 325
POSTPONED OD 15/5 CD Youth @ Tournament IN/hes
00:00:00
Postponed
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
COOKHAM DEAN YOUTH
Unassigned
Match# 326
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC ROYALS
N/A-N/A
AFC HENLEY HURRICANES
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 327
 00:00:00
COOKHAM DEAN YOUTH
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned
Match# 328
 00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC ROYALS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
Match# 329
 00:00:00
AFC HENLEY HURRICANES
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 330
 00:00:00
ASCOT UNITED ACES
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC ROYALS
Unassigned
Match# 331
 00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
AFC HENLEY HURRICANES
Unassigned
Match# 332
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
N/A-N/A
COOKHAM DEAN YOUTH
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 333
 00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned
Match# 334
 00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC ROYALS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
Unassigned
Match# 335
 00:00:00
AFC HENLEY HURRICANES
N/A-N/A
COOKHAM DEAN YOUTH
Unassigned
Coed U9 S4-Sec Group 06

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 336
POSTPONED (OD 8/5 OWT Reds lack of players IN/ed pitches - IN)
00:00:00
Postponed
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
Unassigned
Match# 337
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC STINGRAYS
N/A-N/A
BINFIELD FIRE
Unassigned
Match# 338
00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 339
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC STINGRAYS
Unassigned
Match# 340
00:00:00
BINFIELD FIRE
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
Match# 341
00:00:00
ARBORFIELD ACES
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS REDS
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 342
 00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
Unassigned
Match# 343
POSTPONED OD 22/5 FA Vase Final
 00:00:00
Postponed
ARBORFIELD ACES
N/A-N/A
BINFIELD FIRE
Unassigned
Match# 344
 00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC STINGRAYS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 345
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES
Unassigned
Match# 346
 00:00:00
BINFIELD FIRE
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS REDS
Unassigned
Match# 347
 00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC STINGRAYS
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 348
 00:00:00
BINFIELD FIRE
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
Unassigned
Match# 349
 00:00:00
ARBORFIELD ACES
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC STINGRAYS
Unassigned
Match# 350
 00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
Coed U9 S4-Sec Group 07

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 351
00:00:00
ASCOT UNITED SAINTS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD COBRAS
Unassigned
Match# 352
00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned
Match# 353
00:00:00
LAUREL PARK HURRICANES
N/A-N/A
NPL YOUTH COSMOS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 354
00:00:00
FINCHAMPSTEAD COBRAS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
Match# 355
00:00:00
ASHRIDGE PARK ROYALS
N/A-N/A
LAUREL PARK HURRICANES
Unassigned
Match# 356
00:00:00
NPL YOUTH COSMOS
N/A-N/A
ASCOT UNITED SAINTS
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 357
 00:00:00
LAUREL PARK HURRICANES
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD COBRAS
Unassigned
Match# 358
 00:00:00
NPL YOUTH COSMOS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned
Match# 359
 00:00:00
ASCOT UNITED SAINTS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 360
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD COBRAS
N/A-N/A
NPL YOUTH COSMOS
Unassigned
Match# 361
 00:00:00
ASHRIDGE PARK ROYALS
N/A-N/A
ASCOT UNITED SAINTS
Unassigned
Match# 362
 00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
LAUREL PARK HURRICANES
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 363
 00:00:00
ASHRIDGE PARK ROYALS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD COBRAS
Unassigned
Match# 364
 00:00:00
NPL YOUTH COSMOS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
Match# 365
 00:00:00
ASCOT UNITED SAINTS
N/A-N/A
LAUREL PARK HURRICANES
Unassigned
Coed U9 S4-Sec Group 08

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 366
00:00:00
AFC CHARVIL
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
Match# 367
00:00:00
WINNERSH RANGERS JETS
N/A-N/A
READING CITY FC
Unassigned
Match# 368
POSTPONED OD 8/5 Waterlogged pitches
00:00:00
Postponed
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH FALCONS
N/A-N/A
BERKS COUNTY PYTHONS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 369
VENUE SWAPPED WRJ at Home
00:00:00
WINNERSH RANGERS JETS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
Match# 370
00:00:00
READING CITY FC
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH FALCONS
Unassigned
Match# 371
POSTPONED (OD 15/5 BC Pythons Lack of Players IN)
00:00:00
Postponed
BERKS COUNTY PYTHONS
N/A-N/A
AFC CHARVIL
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 372
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH FALCONS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
Match# 373
 00:00:00
BERKS COUNTY PYTHONS
N/A-N/A
READING CITY FC
Unassigned
Match# 374
 00:00:00
AFC CHARVIL
N/A-N/A
WINNERSH RANGERS JETS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 375
 00:00:00
BERKS ELITE FC BLACK
N/A-N/A
BERKS COUNTY PYTHONS
Unassigned
Match# 376
 00:00:00
READING CITY FC
N/A-N/A
AFC CHARVIL
Unassigned
Match# 377
 00:00:00
WINNERSH RANGERS JETS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH FALCONS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 378
 00:00:00
READING CITY FC
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
Match# 379
 00:00:00
BERKS COUNTY PYTHONS
N/A-N/A
WINNERSH RANGERS JETS
Unassigned
Match# 380
 00:00:00
AFC CHARVIL
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH FALCONS
Unassigned
Coed U9 S4-Sec Group 09

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 381
00:00:00
ASCOT UNITED COLTS
N/A-N/A
ASCOT UNITED CHARGERS
Unassigned
Match# 382
00:00:00
SHINFIELD RANGERS
N/A-N/A
FC BRACKNELL BULLETS
Unassigned
Match# 383
00:00:00
BURGHFIELD REDS
N/A-N/A
BURGHFIELD ORANGES
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 384
00:00:00
ASCOT UNITED CHARGERS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS
Unassigned
Match# 385
00:00:00
FC BRACKNELL BULLETS
N/A-N/A
BURGHFIELD REDS
Unassigned
Match# 386
00:00:00
BURGHFIELD ORANGES
N/A-N/A
ASCOT UNITED COLTS
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 387
 00:00:00
BURGHFIELD REDS
N/A-N/A
ASCOT UNITED CHARGERS
Unassigned
Match# 388
 00:00:00
BURGHFIELD ORANGES
N/A-N/A
FC BRACKNELL BULLETS
Unassigned
Match# 389
 00:00:00
ASCOT UNITED COLTS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 390
 00:00:00
ASCOT UNITED CHARGERS
N/A-N/A
BURGHFIELD ORANGES
Unassigned
Match# 391
 00:00:00
FC BRACKNELL BULLETS
N/A-N/A
ASCOT UNITED COLTS
Unassigned
Match# 392
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS
N/A-N/A
BURGHFIELD REDS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 393
 00:00:00
FC BRACKNELL BULLETS
N/A-N/A
ASCOT UNITED CHARGERS
Unassigned
Match# 394
 00:00:00
BURGHFIELD ORANGES
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS
Unassigned
Match# 395
 00:00:00
ASCOT UNITED COLTS
N/A-N/A
BURGHFIELD REDS
Unassigned
Coed U9 S4-Sec Group 10

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 396
00:00:00
WEST BYFLEET SCORPIONS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
Match# 397
TM&RR / NORESULT - IN
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT GALAXY
N/A-N/A
AFC HENLEY HOTSPUR
Unassigned
Match# 398
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 399
00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROYALS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT GALAXY
Unassigned
Match# 400
00:00:00
AFC HENLEY HOTSPUR
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
Unassigned
Match# 401
00:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
WEST BYFLEET SCORPIONS
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 402
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
Match# 403
 00:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
AFC HENLEY HOTSPUR
Unassigned
Match# 404
 00:00:00
WEST BYFLEET SCORPIONS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT GALAXY
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 405
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROYALS
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
Match# 406
 00:00:00
AFC HENLEY HOTSPUR
N/A-N/A
WEST BYFLEET SCORPIONS
Unassigned
Match# 407
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT GALAXY
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 408
 00:00:00
AFC HENLEY HOTSPUR
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
Match# 409
 00:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT GALAXY
Unassigned
Match# 410
 00:00:00
WEST BYFLEET SCORPIONS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
Unassigned
Coed U9 S4-Sec Group 11

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 411
00:00:00
ST RICHARD REYNOLDS FC
N/A-N/A
ASCOT UNITED RACING
Unassigned
Match# 412
00:00:00
BERKS COUNTY GALAXY
N/A-N/A
BINFIELD HEAT
Unassigned
Match# 413
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROVERS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 415
00:00:00
BINFIELD HEAT
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
Unassigned
Match# 416
00:00:00
ASHRIDGE PARK ROVERS
N/A-N/A
ST RICHARD REYNOLDS FC
Unassigned
Match# 414
Ascot United FC - Junior Top Pitch
10:20:00
ASCOT UNITED RACING
N/A-N/A
BERKS COUNTY GALAXY
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 417
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RACING
Unassigned
Match# 418
 00:00:00
ASHRIDGE PARK ROVERS
N/A-N/A
BINFIELD HEAT
Unassigned
Match# 419
 00:00:00
ST RICHARD REYNOLDS FC
N/A-N/A
BERKS COUNTY GALAXY
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 420
 00:00:00
ASCOT UNITED RACING
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROVERS
Unassigned
Match# 421
 00:00:00
BINFIELD HEAT
N/A-N/A
ST RICHARD REYNOLDS FC
Unassigned
Match# 422
 00:00:00
BERKS COUNTY GALAXY
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 423
 00:00:00
BINFIELD HEAT
N/A-N/A
ASCOT UNITED RACING
Unassigned
Match# 424
 00:00:00
ASHRIDGE PARK ROVERS
N/A-N/A
BERKS COUNTY GALAXY
Unassigned
Match# 425
 00:00:00
ST RICHARD REYNOLDS FC
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
Unassigned
Coed U9 S4-Sec Group 12

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 426
00:00:00
WOODLEY SAINTS HYENAS
N/A-N/A
BURGHFIELD YELLOWS
Unassigned
Match# 427
00:00:00
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
Unassigned
Match# 428
00:00:00
LAUREL PARK STARZ GIRLS
N/A-N/A
HARTS OF BRACKNELL TORNADOS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 429
00:00:00
BURGHFIELD YELLOWS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
Match# 430
00:00:00
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
N/A-N/A
LAUREL PARK STARZ GIRLS
Unassigned
Match# 431
00:00:00
HARTS OF BRACKNELL TORNADOS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS HYENAS
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 432
 00:00:00
LAUREL PARK STARZ GIRLS
N/A-N/A
BURGHFIELD YELLOWS
Unassigned
Match# 433
 00:00:00
HARTS OF BRACKNELL TORNADOS
N/A-N/A
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
Unassigned
Match# 434
 00:00:00
WOODLEY SAINTS HYENAS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 435
 00:00:00
BURGHFIELD YELLOWS
N/A-N/A
HARTS OF BRACKNELL TORNADOS
Unassigned
Match# 436
 00:00:00
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS HYENAS
Unassigned
Match# 437
 00:00:00
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
LAUREL PARK STARZ GIRLS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 438
 00:00:00
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
N/A-N/A
BURGHFIELD YELLOWS
Unassigned
Match# 439
 00:00:00
HARTS OF BRACKNELL TORNADOS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
Match# 440
 00:00:00
WOODLEY SAINTS HYENAS
N/A-N/A
LAUREL PARK STARZ GIRLS
Unassigned
Coed U9 S4-Sec Group 13

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 441
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC SHARKS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
Match# 442
00:00:00
SPENCERS WOOD BUZZARDS
N/A-N/A
LAUREL PARK TORNADOES
Unassigned
Match# 443
POSTPONED OD 8/5 Waterlogged pitches
00:00:00
Postponed
PINEWOOD PYTHONS
N/A-N/A
AFC HENLEY HAWKS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 444
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD BUZZARDS
Unassigned
Match# 445
00:00:00
LAUREL PARK TORNADOES
N/A-N/A
PINEWOOD PYTHONS
Unassigned
Match# 446
00:00:00
AFC HENLEY HAWKS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC SHARKS
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 447
 00:00:00
PINEWOOD PYTHONS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
Match# 448
 00:00:00
AFC HENLEY HAWKS
N/A-N/A
LAUREL PARK TORNADOES
Unassigned
Match# 449
 00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC SHARKS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD BUZZARDS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 450
 00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
AFC HENLEY HAWKS
Unassigned
Match# 451
 00:00:00
LAUREL PARK TORNADOES
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC SHARKS
Unassigned
Match# 452
 00:00:00
SPENCERS WOOD BUZZARDS
N/A-N/A
PINEWOOD PYTHONS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 453
 00:00:00
LAUREL PARK TORNADOES
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
Match# 454
 00:00:00
AFC HENLEY HAWKS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD BUZZARDS
Unassigned
Match# 455
 00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC SHARKS
N/A-N/A
PINEWOOD PYTHONS
Unassigned
Coed U9 S4-Sec Group 14

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 456
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EBFA U09 SEC BYE G14
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
Match# 457
00:00:00
PINEWOOD PIRANHAS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH COBRAS
Unassigned
Match# 458
00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROVERS
N/A-N/A
FC BRACKNELL ROYALS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 459
00:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
PINEWOOD PIRANHAS
Unassigned
Match# 460
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH COBRAS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROVERS
Unassigned
Match# 461
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
FC BRACKNELL ROYALS
N/A-N/A
EBFA U09 SEC BYE G14
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 462
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROVERS
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
Match# 463
 00:00:00
FC BRACKNELL ROYALS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH COBRAS
Unassigned
Match# 464
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
EBFA U09 SEC BYE G14
N/A-N/A
PINEWOOD PIRANHAS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 465
 00:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
FC BRACKNELL ROYALS
Unassigned
Match# 466
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH COBRAS
N/A-N/A
EBFA U09 SEC BYE G14
Unassigned
Match# 467
 00:00:00
PINEWOOD PIRANHAS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROVERS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 468
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH COBRAS
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
Match# 469
 00:00:00
FC BRACKNELL ROYALS
N/A-N/A
PINEWOOD PIRANHAS
Unassigned
Match# 470
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
EBFA U09 SEC BYE G14
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROVERS
Unassigned


17/05/2021 10:07:49