Main Menu     Event Website     Event Pitches     Contact    
EBFA Developmental Groups May 2021
East Berks Football Alliance for the 2020/21 Season

Coed U7 S4-Sec Group 01

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 1
00:00:00
PROCISION READING
N/A-N/A
NPL YOUTH ATOMS
Unassigned
Match# 2
00:00:00
PROCISION READING PREDATORS
N/A-N/A
BERKS COUNTY SWORDS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3
00:00:00
NPL YOUTH ATOMS
N/A-N/A
PROCISION READING PREDATORS
Unassigned
Match# 4
00:00:00
BERKS COUNTY SWORDS
N/A-N/A
PROCISION READING
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 5
 00:00:00
PROCISION READING
N/A-N/A
PROCISION READING PREDATORS
Unassigned
Match# 6
 00:00:00
NPL YOUTH ATOMS
N/A-N/A
BERKS COUNTY SWORDS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 7
 00:00:00
NPL YOUTH ATOMS
N/A-N/A
PROCISION READING
Unassigned
Match# 8
 00:00:00
BERKS COUNTY SWORDS
N/A-N/A
PROCISION READING PREDATORS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 9
 00:00:00
PROCISION READING PREDATORS
N/A-N/A
NPL YOUTH ATOMS
Unassigned
Match# 10
 00:00:00
PROCISION READING
N/A-N/A
BERKS COUNTY SWORDS
Unassigned
Coed U7 S4-Sec Group 02

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 11
POSTPONED OD 8/5 Waterlogged pitches
00:00:00
Postponed
WOODLEY SAINTS RED KITES
N/A-N/A
BERKS COUNTY SAINTS
Unassigned
Match# 12
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC COBRAS
N/A-N/A
BINFIELD PUMAS
Unassigned
Match# 13
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN DYNAMOS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 14
00:00:00
BERKS COUNTY SAINTS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC COBRAS
Unassigned
Match# 15
00:00:00
BINFIELD PUMAS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN DYNAMOS
Unassigned
Match# 16
09:15:00
ARBORFIELD ACES
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS RED KITES
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 17
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN DYNAMOS
N/A-N/A
BERKS COUNTY SAINTS
Unassigned
Match# 18
 00:00:00
ARBORFIELD ACES
N/A-N/A
BINFIELD PUMAS
Unassigned
Match# 19
 00:00:00
WOODLEY SAINTS RED KITES
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC COBRAS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 20
 00:00:00
BERKS COUNTY SAINTS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES
Unassigned
Match# 21
 00:00:00
BINFIELD PUMAS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS RED KITES
Unassigned
Match# 22
 00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC COBRAS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN DYNAMOS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 23
 00:00:00
BINFIELD PUMAS
N/A-N/A
BERKS COUNTY SAINTS
Unassigned
Match# 24
 00:00:00
ARBORFIELD ACES
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC COBRAS
Unassigned
Match# 25
 00:00:00
WOODLEY SAINTS RED KITES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN DYNAMOS
Unassigned
Coed U7 S4-Sec Group 03

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 26
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT JUNIOR MAGPIES
N/A-N/A
ASCOT UNITED ROYALS
Unassigned
Match# 27
00:00:00
FC BRACKNELL WHITES
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH RAIDERS
Unassigned
Match# 28
00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
FC BRACKNELL BLUES
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 29
00:00:00
ASCOT UNITED ROYALS
N/A-N/A
FC BRACKNELL WHITES
Unassigned
Match# 30
00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
Match# 31
00:00:00
FC BRACKNELL BLUES
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT JUNIOR MAGPIES
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 32
 00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ROYALS
Unassigned
Match# 33
 00:00:00
FC BRACKNELL BLUES
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH RAIDERS
Unassigned
Match# 34
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT JUNIOR MAGPIES
N/A-N/A
FC BRACKNELL WHITES
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 35
 00:00:00
ASCOT UNITED ROYALS
N/A-N/A
FC BRACKNELL BLUES
Unassigned
Match# 36
 00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT JUNIOR MAGPIES
Unassigned
Match# 37
 00:00:00
FC BRACKNELL WHITES
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 38
 00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ROYALS
Unassigned
Match# 39
 00:00:00
FC BRACKNELL BLUES
N/A-N/A
FC BRACKNELL WHITES
Unassigned
Match# 40
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT JUNIOR MAGPIES
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
Coed U7 S4-Sec Group 04

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 41
00:00:00
FINCHAMPSTEAD ROCKETS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT DIAMONDS
Unassigned
Match# 42
POSTPONED OD 8/5 Waterlogged pitches
00:00:00
Postponed
PINEWOOD PUMAS
N/A-N/A
AFC CHARVIL
Unassigned
Match# 43
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TORNADOES
N/A-N/A
LAUREL PARK HURRICANES
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 44
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT DIAMONDS
N/A-N/A
PINEWOOD PUMAS
Unassigned
Match# 45
00:00:00
AFC CHARVIL
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TORNADOES
Unassigned
Match# 46
00:00:00
LAUREL PARK HURRICANES
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD ROCKETS
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 47
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TORNADOES
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT DIAMONDS
Unassigned
Match# 48
 00:00:00
LAUREL PARK HURRICANES
N/A-N/A
AFC CHARVIL
Unassigned
Match# 49
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD ROCKETS
N/A-N/A
PINEWOOD PUMAS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 50
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT DIAMONDS
N/A-N/A
LAUREL PARK HURRICANES
Unassigned
Match# 51
 00:00:00
AFC CHARVIL
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD ROCKETS
Unassigned
Match# 52
 00:00:00
PINEWOOD PUMAS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TORNADOES
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 53
 00:00:00
AFC CHARVIL
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT DIAMONDS
Unassigned
Match# 54
 00:00:00
LAUREL PARK HURRICANES
N/A-N/A
PINEWOOD PUMAS
Unassigned
Match# 55
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD ROCKETS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TORNADOES
Unassigned
Coed U7 S4-Sec Group 05

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 56
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
Match# 57
POSTPONED OD 8/5 Waterlogged pitches
00:00:00
Postponed
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH THUNDER
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH LIGHTNING
Unassigned
Match# 58
00:00:00
SPENCERS WOOD RAPTORS
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 59
00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH THUNDER
Unassigned
Match# 60
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH LIGHTNING
N/A-N/A
SPENCERS WOOD RAPTORS
Unassigned
Match# 61
00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 62
 00:00:00
SPENCERS WOOD RAPTORS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
Match# 63
 00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH LIGHTNING
Unassigned
Match# 64
 00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH THUNDER
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 65
 00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
Match# 66
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH LIGHTNING
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
Match# 67
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH THUNDER
N/A-N/A
SPENCERS WOOD RAPTORS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 68
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH LIGHTNING
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
Match# 69
 00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH THUNDER
Unassigned
Match# 70
 00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD RAPTORS
Unassigned
Coed U7 S4-Sec Group 06

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 71
00:00:00
WOODLEY SAINTS OSPREYS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS
Unassigned
Match# 72
POSTPONED OD 8/5 Waterlogged pitches
00:00:00
Postponed
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
Match# 73
00:00:00
SPENCERS WOOD RAVENS
N/A-N/A
FC BRACKNELL REDS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 74
00:00:00
SHINFIELD RANGERS
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
Match# 75
00:00:00
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD RAVENS
Unassigned
Match# 76
00:00:00
FC BRACKNELL REDS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS OSPREYS
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 77
 00:00:00
SPENCERS WOOD RAVENS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS
Unassigned
Match# 78
 00:00:00
FC BRACKNELL REDS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
Match# 79
 00:00:00
WOODLEY SAINTS OSPREYS
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 80
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS
N/A-N/A
FC BRACKNELL REDS
Unassigned
Match# 81
 00:00:00
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS OSPREYS
Unassigned
Match# 82
 00:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD RAVENS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 83
 00:00:00
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS
Unassigned
Match# 84
 00:00:00
FC BRACKNELL REDS
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
Match# 85
 00:00:00
WOODLEY SAINTS OSPREYS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD RAVENS
Unassigned
Coed U7 S4-Sec Group 07

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 86
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EBFA U07 SEC BYE
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 87
POSTPONED OD 8/5 Waterlogged pitches
00:00:00
Postponed
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
BERKS COUNTY SNAKES
Unassigned
Match# 88
00:00:00
FINCHAMPSTEAD RENEGADES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 89
00:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
Match# 90
00:00:00
BERKS COUNTY SNAKES
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD RENEGADES
Unassigned
Match# 91
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS
N/A-N/A
EBFA U07 SEC BYE
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 92
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD RENEGADES
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 93
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS
N/A-N/A
BERKS COUNTY SNAKES
Unassigned
Match# 94
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
EBFA U07 SEC BYE
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 95
 00:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS
Unassigned
Match# 96
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
BERKS COUNTY SNAKES
N/A-N/A
EBFA U07 SEC BYE
Unassigned
Match# 97
 00:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD RENEGADES
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 98
 00:00:00
BERKS COUNTY SNAKES
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 99
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
Match# 100
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
EBFA U07 SEC BYE
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD RENEGADES
Unassigned
Coed U7 S4-Sec Group 08

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 101
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
Match# 102
00:00:00
HAWLEY YOUTH FALCONS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD RAPTORS
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 103
00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROYALS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH FALCONS
Unassigned
Match# 104
00:00:00
FINCHAMPSTEAD RAPTORS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 105
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH FALCONS
Unassigned
Match# 106
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROYALS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD RAPTORS
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 107
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROYALS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES
Unassigned
Match# 108
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD RAPTORS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH FALCONS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 109
Hawley unable to field as per WC
 00:00:00
Postponed
HAWLEY YOUTH FALCONS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
Match# 110
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD RAPTORS
Unassigned
Coed U7 S4-Sec Group 09

Section

08 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 111
00:00:00
FC BRACKNELL YELLOW
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROVERS
Unassigned
Match# 112
00:00:00
BERKS COUNTY BULLS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned
15 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 113
00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROVERS
N/A-N/A
BERKS COUNTY BULLS
Unassigned
Match# 114
00:00:00
ASCOT UNITED ACES
N/A-N/A
FC BRACKNELL YELLOW
Unassigned
22 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 115
 00:00:00
FC BRACKNELL YELLOW
N/A-N/A
BERKS COUNTY BULLS
Unassigned
Match# 116
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROVERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned
29 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 117
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROVERS
N/A-N/A
FC BRACKNELL YELLOW
Unassigned
Match# 118
 00:00:00
ASCOT UNITED ACES
N/A-N/A
BERKS COUNTY BULLS
Unassigned
05 June 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 119
 00:00:00
BERKS COUNTY BULLS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROVERS
Unassigned
Match# 120
 00:00:00
FC BRACKNELL YELLOW
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned


17/05/2021 10:53:23