Main Menu     Event Website     Event Pitches     Club Directory     Contact    
EBFA Developmental Groups April 2021
East Berks Football Alliance for the 2020/21 Season

Coed U9 S3-Sec Group 01

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2476
00:00:00
ASCOT UNITED ROYALS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD VIPERS
Unassigned
Match# 2477
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RAPTORS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
Unassigned
Match# 2478
ABANDONED (Under League Review) IN/
00:00:00
Postponed
FC BRACKNELL ARROWS
N/A-N/A
BADSHOT LEA COLTS HURRICANES
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2479
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ROYALS
Unassigned
Match# 2480
00:00:00
BADSHOT LEA COLTS HURRICANES
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RAPTORS
Unassigned
Match# 2481
00:00:00
FINCHAMPSTEAD VIPERS
N/A-N/A
FC BRACKNELL ARROWS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2482
00:00:00
ASCOT UNITED ROYALS
N/A-N/A
BADSHOT LEA COLTS HURRICANES
Unassigned
Match# 2483
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RAPTORS
N/A-N/A
FC BRACKNELL ARROWS
Unassigned
Match# 2484
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD VIPERS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2485
 00:00:00
FC BRACKNELL ARROWS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ROYALS
Unassigned
Match# 2486
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD VIPERS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RAPTORS
Unassigned
Match# 2487
 00:00:00
BADSHOT LEA COLTS HURRICANES
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2488
 00:00:00
ASCOT UNITED ROYALS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RAPTORS
Unassigned
Match# 2489
 00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
N/A-N/A
FC BRACKNELL ARROWS
Unassigned
Match# 2490
 00:00:00
BADSHOT LEA COLTS HURRICANES
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD VIPERS
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 02

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2582
00:00:00
AFC ALDERMASTON
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC
Unassigned
Match# 2583
00:00:00
PINEWOOD PUMAS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
Unassigned
05 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2581
RESCHEDULED ()D3/4 to 5/4 IN)//
00:00:00
SPENCERS WOOD HAWKS
N/A-N/A
PROCISION FA
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2584
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC
N/A-N/A
SPENCERS WOOD HAWKS
Unassigned
Match# 2585
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
N/A-N/A
AFC ALDERMASTON
Unassigned
Match# 2586
00:00:00
PROCISION FA
N/A-N/A
PINEWOOD PUMAS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2587
00:00:00
SPENCERS WOOD HAWKS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
Unassigned
Match# 2588
00:00:00
AFC ALDERMASTON
N/A-N/A
PINEWOOD PUMAS
Unassigned
Match# 2589
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC
N/A-N/A
PROCISION FA
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2590
 00:00:00
PINEWOOD PUMAS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD HAWKS
Unassigned
Match# 2591
 00:00:00
PROCISION FA
N/A-N/A
AFC ALDERMASTON
Unassigned
Match# 2592
 00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2593
 00:00:00
SPENCERS WOOD HAWKS
N/A-N/A
AFC ALDERMASTON
Unassigned
Match# 2594
 00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC
N/A-N/A
PINEWOOD PUMAS
Unassigned
Match# 2595
 00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
N/A-N/A
PROCISION FA
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 03

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2596
00:00:00
AFC HENLEY HORNETS
N/A-N/A
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
Unassigned
Match# 2597
NORESULT - IN
00:00:00
NPL YOUTH ROCKETS
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS RED
Unassigned
Match# 2598
00:00:00
WARGRAVE WOLVES BLACKS
N/A-N/A
READING CITY FC UNITED
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2599
00:00:00
FC WOODLEY ZEBRAS RED
N/A-N/A
AFC HENLEY HORNETS
Unassigned
Match# 2600
00:00:00
READING CITY FC UNITED
N/A-N/A
NPL YOUTH ROCKETS
Unassigned
Match# 2601
00:00:00
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES BLACKS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2602
00:00:00
AFC HENLEY HORNETS
N/A-N/A
READING CITY FC UNITED
Unassigned
Match# 2603
00:00:00
NPL YOUTH ROCKETS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES BLACKS
Unassigned
Match# 2604
00:00:00
FC WOODLEY ZEBRAS RED
N/A-N/A
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2605
 00:00:00
WARGRAVE WOLVES BLACKS
N/A-N/A
AFC HENLEY HORNETS
Unassigned
Match# 2606
 00:00:00
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
N/A-N/A
NPL YOUTH ROCKETS
Unassigned
Match# 2607
 00:00:00
READING CITY FC UNITED
N/A-N/A
FC WOODLEY ZEBRAS RED
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2608
 00:00:00
AFC HENLEY HORNETS
N/A-N/A
NPL YOUTH ROCKETS
Unassigned
Match# 2609
 00:00:00
FC WOODLEY ZEBRAS RED
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES BLACKS
Unassigned
Match# 2610
 00:00:00
READING CITY FC UNITED
N/A-N/A
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 04

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2612
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH VIPERS
N/A-N/A
EBFA BYE (MU DEVELOPMENT BLACKS - OPTED-OUT)
Unassigned
Match# 2613
00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
Unassigned
Match# 2611
11:40:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2614
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EBFA BYE (MU DEVELOPMENT BLACKS - OPTED-OUT)
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 2615
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH VIPERS
Unassigned
Match# 2616
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH RAIDERS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2618
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH VIPERS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH RAIDERS
Unassigned
Match# 2619
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EBFA BYE (MU DEVELOPMENT BLACKS - OPTED-OUT)
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
Unassigned
Match# 2617
09:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2620
 00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 2621
 00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH VIPERS
Unassigned
Match# 2622
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
N/A-N/A
EBFA BYE (MU DEVELOPMENT BLACKS - OPTED-OUT)
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2623
 00:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH VIPERS
Unassigned
Match# 2624
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
EBFA BYE (MU DEVELOPMENT BLACKS - OPTED-OUT)
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH RAIDERS
Unassigned
Match# 2625
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 05

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2626
00:00:00
ASCOT UNITED ACES
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES REDS
Unassigned
Match# 2627
00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
Unassigned
Match# 2628
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC ROYALS
N/A-N/A
COOKHAM DEAN YOUTH
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2629
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned
Match# 2630
00:00:00
COOKHAM DEAN YOUTH
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
Match# 2631
00:00:00
WARGRAVE WOLVES REDS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC ROYALS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2632
00:00:00
ASCOT UNITED ACES
N/A-N/A
COOKHAM DEAN YOUTH
Unassigned
Match# 2633
00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC ROYALS
Unassigned
Match# 2634
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES REDS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2635
 00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC ROYALS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned
Match# 2636
 00:00:00
WARGRAVE WOLVES REDS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
Match# 2637
 00:00:00
COOKHAM DEAN YOUTH
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2638
 00:00:00
ASCOT UNITED ACES
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
Match# 2639
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC ROYALS
Unassigned
Match# 2640
 00:00:00
COOKHAM DEAN YOUTH
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES REDS
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 06

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2641
00:00:00
AFC HENLEY HURRICANES
N/A-N/A
ASCOT UNITED SAINTS
Unassigned
Match# 2642
00:00:00
BINFIELD FIRE
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC STINGRAYS
Unassigned
Match# 2643
00:00:00
ARBORFIELD ACES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2644
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC STINGRAYS
N/A-N/A
AFC HENLEY HURRICANES
Unassigned
Match# 2645
00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
BINFIELD FIRE
Unassigned
Match# 2646
00:00:00
ASCOT UNITED SAINTS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2647
00:00:00
AFC HENLEY HURRICANES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
Match# 2648
00:00:00
BINFIELD FIRE
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES
Unassigned
Match# 2649
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC STINGRAYS
N/A-N/A
ASCOT UNITED SAINTS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2650
 00:00:00
ARBORFIELD ACES
N/A-N/A
AFC HENLEY HURRICANES
Unassigned
Match# 2651
 00:00:00
ASCOT UNITED SAINTS
N/A-N/A
BINFIELD FIRE
Unassigned
Match# 2652
 00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC STINGRAYS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2653
 00:00:00
AFC HENLEY HURRICANES
N/A-N/A
BINFIELD FIRE
Unassigned
Match# 2654
 00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC STINGRAYS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES
Unassigned
Match# 2655
 00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
ASCOT UNITED SAINTS
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 07

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2656
00:00:00
BERKS COUNTY PYTHONS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS REDS
Unassigned
Match# 2657
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
Match# 2658
00:00:00
NPL YOUTH COSMOS
N/A-N/A
LAUREL PARK HURRICANES
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2659
00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
BERKS COUNTY PYTHONS
Unassigned
Match# 2660
00:00:00
LAUREL PARK HURRICANES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
Unassigned
Match# 2661
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
NPL YOUTH COSMOS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2662
00:00:00
BERKS COUNTY PYTHONS
N/A-N/A
LAUREL PARK HURRICANES
Unassigned
Match# 2663
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
N/A-N/A
NPL YOUTH COSMOS
Unassigned
Match# 2664
00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS REDS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2665
 00:00:00
NPL YOUTH COSMOS
N/A-N/A
BERKS COUNTY PYTHONS
Unassigned
Match# 2666
 00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
Unassigned
Match# 2667
 00:00:00
LAUREL PARK HURRICANES
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2668
 00:00:00
BERKS COUNTY PYTHONS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
Unassigned
Match# 2669
 00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
NPL YOUTH COSMOS
Unassigned
Match# 2670
 00:00:00
LAUREL PARK HURRICANES
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS REDS
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 08

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2671
00:00:00
BERKS ELITE FC BLACK
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD COBRAS
Unassigned
Match# 2672
00:00:00
ASHRIDGE PARK ROYALS
N/A-N/A
BURGHFIELD REDS
Unassigned
Match# 2673
00:00:00
FC BRACKNELL BULLETS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH FALCONS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2674
00:00:00
BURGHFIELD REDS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
Match# 2675
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH FALCONS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned
Match# 2676
00:00:00
FINCHAMPSTEAD COBRAS
N/A-N/A
FC BRACKNELL BULLETS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2677
00:00:00
BERKS ELITE FC BLACK
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH FALCONS
Unassigned
Match# 2678
00:00:00
ASHRIDGE PARK ROYALS
N/A-N/A
FC BRACKNELL BULLETS
Unassigned
Match# 2679
00:00:00
BURGHFIELD REDS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD COBRAS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2680
 00:00:00
FC BRACKNELL BULLETS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
Match# 2681
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD COBRAS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned
Match# 2682
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH FALCONS
N/A-N/A
BURGHFIELD REDS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2683
 00:00:00
BERKS ELITE FC BLACK
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned
Match# 2684
 00:00:00
BURGHFIELD REDS
N/A-N/A
FC BRACKNELL BULLETS
Unassigned
Match# 2685
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH FALCONS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD COBRAS
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 09

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2686
00:00:00
AFC CHARVIL
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS WILDCATS
Unassigned
Match# 2687
VENUE- Reversed
00:00:00
WINNERSH RANGERS JETS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
Match# 2688
00:00:00
BURGHFIELD ORANGES
N/A-N/A
READING CITY FC
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2689
00:00:00
WINNERSH RANGERS JETS
N/A-N/A
AFC CHARVIL
Unassigned
Match# 2690
00:00:00
READING CITY FC
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
Match# 2691
00:00:00
WOODLEY SAINTS WILDCATS
N/A-N/A
BURGHFIELD ORANGES
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2692
00:00:00
AFC CHARVIL
N/A-N/A
READING CITY FC
Unassigned
Match# 2693
00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROYALS
N/A-N/A
BURGHFIELD ORANGES
Unassigned
Match# 2694
00:00:00
WINNERSH RANGERS JETS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS WILDCATS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2695
 00:00:00
BURGHFIELD ORANGES
N/A-N/A
AFC CHARVIL
Unassigned
Match# 2696
 00:00:00
WOODLEY SAINTS WILDCATS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
Match# 2697
 00:00:00
READING CITY FC
N/A-N/A
WINNERSH RANGERS JETS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2698
 00:00:00
AFC CHARVIL
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
Match# 2699
 00:00:00
WINNERSH RANGERS JETS
N/A-N/A
BURGHFIELD ORANGES
Unassigned
Match# 2700
 00:00:00
READING CITY FC
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS WILDCATS
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 10

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2491
00:00:00
ASCOT UNITED CHARGERS
N/A-N/A
WEST BYFLEET SCORPIONS
Unassigned
Match# 2492
00:00:00
AFC HENLEY HOTSPUR
N/A-N/A
ASCOT UNITED COLTS
Unassigned
Match# 2493
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2494
00:00:00
ASCOT UNITED COLTS
N/A-N/A
ASCOT UNITED CHARGERS
Unassigned
Match# 2495
00:00:00
SHINFIELD RANGERS
N/A-N/A
AFC HENLEY HOTSPUR
Unassigned
Match# 2496
00:00:00
WEST BYFLEET SCORPIONS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2497
00:00:00
ASCOT UNITED CHARGERS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS
Unassigned
Match# 2498
00:00:00
AFC HENLEY HOTSPUR
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
Unassigned
Match# 2499
00:00:00
ASCOT UNITED COLTS
N/A-N/A
WEST BYFLEET SCORPIONS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2500
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
N/A-N/A
ASCOT UNITED CHARGERS
Unassigned
Match# 2501
 00:00:00
WEST BYFLEET SCORPIONS
N/A-N/A
AFC HENLEY HOTSPUR
Unassigned
Match# 2502
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED COLTS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2503
VENUE- Reversed IN
 00:00:00
AFC HENLEY HOTSPUR
N/A-N/A
ASCOT UNITED CHARGERS
Unassigned
Match# 2504
 00:00:00
ASCOT UNITED COLTS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
Unassigned
Match# 2505
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS
N/A-N/A
WEST BYFLEET SCORPIONS
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 11

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2506
00:00:00
BERKS COUNTY GALAXY
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES STRIPES
Unassigned
Match# 2507
POSTPONED (OD 3/4 - Both Teams No Pitch) IN/
00:00:00
Postponed
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT GALAXY
Unassigned
Match# 2508
00:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
ST RICHARD REYNOLDS FC
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2509
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT GALAXY
N/A-N/A
BERKS COUNTY GALAXY
Unassigned
Match# 2510
NORESULT (Emailed) - IN
00:00:00
ST RICHARD REYNOLDS FC
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
Unassigned
Match# 2511
00:00:00
WARGRAVE WOLVES STRIPES
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2512
00:00:00
BERKS COUNTY GALAXY
N/A-N/A
ST RICHARD REYNOLDS FC
Unassigned
Match# 2513
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
Match# 2514
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT GALAXY
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES STRIPES
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2515
 00:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
BERKS COUNTY GALAXY
Unassigned
Match# 2516
 00:00:00
WARGRAVE WOLVES STRIPES
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
Unassigned
Match# 2517
 00:00:00
ST RICHARD REYNOLDS FC
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT GALAXY
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2518
 00:00:00
BERKS COUNTY GALAXY
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
Unassigned
Match# 2519
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT GALAXY
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
Match# 2520
 00:00:00
ST RICHARD REYNOLDS FC
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES STRIPES
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 12

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2522
00:00:00
BINFIELD HEAT
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
Match# 2523
00:00:00
ASHRIDGE PARK ROVERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
Unassigned
Match# 2521
Ascot United FC - Junior Top Pitch
11:40:00
ASCOT UNITED RACING
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2524
00:00:00
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RACING
Unassigned
Match# 2525
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
N/A-N/A
BINFIELD HEAT
Unassigned
Match# 2526
09:00:00
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROVERS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2528
00:00:00
BINFIELD HEAT
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROVERS
Unassigned
Match# 2529
00:00:00
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
Unassigned
Match# 2527
Ascot United FC - Junior Bottom Pitch
09:00:00
ASCOT UNITED RACING
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2530
 00:00:00
ASHRIDGE PARK ROVERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RACING
Unassigned
Match# 2532
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
Match# 2531
 09:00:00
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
N/A-N/A
BINFIELD HEAT
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2533
 00:00:00
ASCOT UNITED RACING
N/A-N/A
BINFIELD HEAT
Unassigned
Match# 2534
 00:00:00
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROVERS
Unassigned
Match# 2535
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 13

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2536
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS HYENAS
Unassigned
Match# 2537
00:00:00
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
N/A-N/A
BURGHFIELD YELLOWS
Unassigned
Match# 2538
00:00:00
HARTS OF BRACKNELL TORNADOS
N/A-N/A
LAUREL PARK STARZ GIRLS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2539
00:00:00
BURGHFIELD YELLOWS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
Match# 2540
00:00:00
LAUREL PARK STARZ GIRLS
N/A-N/A
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
Unassigned
Match# 2541
00:00:00
WOODLEY SAINTS HYENAS
N/A-N/A
HARTS OF BRACKNELL TORNADOS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2542
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
LAUREL PARK STARZ GIRLS
Unassigned
Match# 2543
00:00:00
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
N/A-N/A
HARTS OF BRACKNELL TORNADOS
Unassigned
Match# 2544
00:00:00
BURGHFIELD YELLOWS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS HYENAS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2545
 00:00:00
HARTS OF BRACKNELL TORNADOS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
Match# 2546
 00:00:00
WOODLEY SAINTS HYENAS
N/A-N/A
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
Unassigned
Match# 2547
 00:00:00
LAUREL PARK STARZ GIRLS
N/A-N/A
BURGHFIELD YELLOWS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2548
 00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
Unassigned
Match# 2549
 00:00:00
BURGHFIELD YELLOWS
N/A-N/A
HARTS OF BRACKNELL TORNADOS
Unassigned
Match# 2550
 00:00:00
LAUREL PARK STARZ GIRLS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS HYENAS
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 14

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2551
00:00:00
WARGRAVE WOLVES WHITES
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC SHARKS
Unassigned
Match# 2552
00:00:00
LAUREL PARK TORNADOES
N/A-N/A
PINEWOOD PYTHONS
Unassigned
Match# 2553
00:00:00
FC BRACKNELL ROYALS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS TORNADOES
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2554
00:00:00
PINEWOOD PYTHONS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES WHITES
Unassigned
Match# 2555
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS TORNADOES
N/A-N/A
LAUREL PARK TORNADOES
Unassigned
Match# 2556
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC SHARKS
N/A-N/A
FC BRACKNELL ROYALS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2557
00:00:00
WARGRAVE WOLVES WHITES
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS TORNADOES
Unassigned
Match# 2558
00:00:00
LAUREL PARK TORNADOES
N/A-N/A
FC BRACKNELL ROYALS
Unassigned
Match# 2559
00:00:00
PINEWOOD PYTHONS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC SHARKS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2560
 00:00:00
FC BRACKNELL ROYALS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES WHITES
Unassigned
Match# 2561
 00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC SHARKS
N/A-N/A
LAUREL PARK TORNADOES
Unassigned
Match# 2562
 00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS TORNADOES
N/A-N/A
PINEWOOD PYTHONS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2563
 00:00:00
WARGRAVE WOLVES WHITES
N/A-N/A
LAUREL PARK TORNADOES
Unassigned
Match# 2564
 00:00:00
PINEWOOD PYTHONS
N/A-N/A
FC BRACKNELL ROYALS
Unassigned
Match# 2565
 00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS TORNADOES
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC SHARKS
Unassigned
Coed U9 S3-Sec Group 15

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2566
00:00:00
AFC HENLEY HAWKS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD BUZZARDS
Unassigned
Match# 2567
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH COBRAS
N/A-N/A
PINEWOOD PIRANHAS
Unassigned
Match# 2568
00:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROVERS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2569
00:00:00
PINEWOOD PIRANHAS
N/A-N/A
AFC HENLEY HAWKS
Unassigned
Match# 2570
00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROVERS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH COBRAS
Unassigned
Match# 2571
00:00:00
SPENCERS WOOD BUZZARDS
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2572
00:00:00
AFC HENLEY HAWKS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROVERS
Unassigned
Match# 2573
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH COBRAS
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
Match# 2574
00:00:00
PINEWOOD PIRANHAS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD BUZZARDS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2575
 00:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
AFC HENLEY HAWKS
Unassigned
Match# 2576
 00:00:00
SPENCERS WOOD BUZZARDS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH COBRAS
Unassigned
Match# 2577
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROVERS
N/A-N/A
PINEWOOD PIRANHAS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2578
 00:00:00
AFC HENLEY HAWKS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH COBRAS
Unassigned
Match# 2579
 00:00:00
PINEWOOD PIRANHAS
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
Match# 2580
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROVERS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD BUZZARDS
Unassigned


17/04/2021 11:44:22