Main Menu     Event Website     Event Pitches     Club Directory     Contact    
EBFA Developmental Groups April 2021
East Berks Football Alliance for the 2020/21 Season

Coed U11 S3-Sec Group 01

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2926
00:00:00
AFC CHARVIL YELLOWS
N/A-N/A
DYNAMO TEKKERS BLACK
Unassigned
Match# 2927
00:00:00
AFC HENLEY HURRICANES
N/A-N/A
MARLOW YOUTH
Unassigned
Match# 2928
00:00:00
HENLEY LIONS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS LIONS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2929
00:00:00
MARLOW YOUTH
N/A-N/A
AFC CHARVIL YELLOWS
Unassigned
Match# 2930
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS LIONS
N/A-N/A
AFC HENLEY HURRICANES
Unassigned
Match# 2931
00:00:00
DYNAMO TEKKERS BLACK
N/A-N/A
HENLEY LIONS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2932
00:00:00
AFC CHARVIL YELLOWS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS LIONS
Unassigned
Match# 2933
00:00:00
AFC HENLEY HURRICANES
N/A-N/A
HENLEY LIONS
Unassigned
Match# 2934
00:00:00
MARLOW YOUTH
N/A-N/A
DYNAMO TEKKERS BLACK
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2935
 00:00:00
HENLEY LIONS
N/A-N/A
AFC CHARVIL YELLOWS
Unassigned
Match# 2936
 00:00:00
DYNAMO TEKKERS BLACK
N/A-N/A
AFC HENLEY HURRICANES
Unassigned
Match# 2937
 00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS LIONS
N/A-N/A
MARLOW YOUTH
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2938
 00:00:00
AFC CHARVIL YELLOWS
N/A-N/A
AFC HENLEY HURRICANES
Unassigned
Match# 2939
 00:00:00
MARLOW YOUTH
N/A-N/A
HENLEY LIONS
Unassigned
Match# 2940
 00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS LIONS
N/A-N/A
DYNAMO TEKKERS BLACK
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 02

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3046
00:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS
Unassigned
Match# 3047
00:00:00
BINFIELD REDS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK SPURS
Unassigned
Match# 3048
00:00:00
BURGHFIELD LIONS
N/A-N/A
WOODLEY UNITED SPITFIRES
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3049
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK SPURS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 3050
00:00:00
WOODLEY UNITED SPITFIRES
N/A-N/A
BINFIELD REDS
Unassigned
Match# 3051
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS
N/A-N/A
BURGHFIELD LIONS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3052
00:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
WOODLEY UNITED SPITFIRES
Unassigned
Match# 3053
00:00:00
BINFIELD REDS
N/A-N/A
BURGHFIELD LIONS
Unassigned
Match# 3054
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK SPURS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3055
 00:00:00
BURGHFIELD LIONS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 3056
 00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS
N/A-N/A
BINFIELD REDS
Unassigned
Match# 3057
 00:00:00
WOODLEY UNITED SPITFIRES
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK SPURS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3058
 00:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
BINFIELD REDS
Unassigned
Match# 3059
 00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK SPURS
N/A-N/A
BURGHFIELD LIONS
Unassigned
Match# 3060
 00:00:00
WOODLEY UNITED SPITFIRES
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 03

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3061
00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES BLACKS
Unassigned
Match# 3062
00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
PURLEY JUBILEE
Unassigned
Match# 3063
00:00:00
PINEWOOD PUMAS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH EAGLES
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3064
00:00:00
PURLEY JUBILEE
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH RAIDERS
Unassigned
Match# 3065
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH EAGLES
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
Match# 3066
00:00:00
WARGRAVE WOLVES BLACKS
N/A-N/A
PINEWOOD PUMAS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3067
00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH EAGLES
Unassigned
Match# 3068
00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
PINEWOOD PUMAS
Unassigned
Match# 3069
00:00:00
PURLEY JUBILEE
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES BLACKS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3070
 00:00:00
PINEWOOD PUMAS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH RAIDERS
Unassigned
Match# 3071
 00:00:00
WARGRAVE WOLVES BLACKS
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
Match# 3072
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH EAGLES
N/A-N/A
PURLEY JUBILEE
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3073
 00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
Match# 3074
 00:00:00
PURLEY JUBILEE
N/A-N/A
PINEWOOD PUMAS
Unassigned
Match# 3075
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH EAGLES
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES BLACKS
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 04

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3076
00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
Match# 3077
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS PANTHERS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD EAGLES
Unassigned
Match# 3078
00:00:00
MARLOW YOUTH OAKS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3079
00:00:00
FINCHAMPSTEAD EAGLES
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
Match# 3080
POSTPONED (OD 10/4 -Eldon Panathers Lack of Players IN)/NORESULT - IN
00:00:00
Postponed
BRACKNELL ATHLETIC
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS PANTHERS
Unassigned
Match# 3081
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
MARLOW YOUTH OAKS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3082
00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC
Unassigned
Match# 3083
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS PANTHERS
N/A-N/A
MARLOW YOUTH OAKS
Unassigned
Match# 3084
00:00:00
FINCHAMPSTEAD EAGLES
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3085
 00:00:00
MARLOW YOUTH OAKS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
Match# 3086
 00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS PANTHERS
Unassigned
Match# 3087
 00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD EAGLES
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3088
 00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS PANTHERS
Unassigned
Match# 3089
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD EAGLES
N/A-N/A
MARLOW YOUTH OAKS
Unassigned
Match# 3090
 00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 05

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3091
00:00:00
AFC HENLEY HOTSPUR
N/A-N/A
MARLOW YOUTH ROYALS EB
Unassigned
Match# 3092
00:00:00
BINFIELD EAGLES
N/A-N/A
PINEWOOD POLARBEARS
Unassigned
Match# 3093
00:00:00
READING FC WOMEN
N/A-N/A
LAUREL PARK HURRICANES
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3094
00:00:00
PINEWOOD POLARBEARS
N/A-N/A
AFC HENLEY HOTSPUR
Unassigned
Match# 3095
00:00:00
LAUREL PARK HURRICANES
N/A-N/A
BINFIELD EAGLES
Unassigned
Match# 3096
00:00:00
MARLOW YOUTH ROYALS EB
N/A-N/A
READING FC WOMEN
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3097
00:00:00
AFC HENLEY HOTSPUR
N/A-N/A
LAUREL PARK HURRICANES
Unassigned
Match# 3098
00:00:00
BINFIELD EAGLES
N/A-N/A
READING FC WOMEN
Unassigned
Match# 3099
00:00:00
PINEWOOD POLARBEARS
N/A-N/A
MARLOW YOUTH ROYALS EB
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3100
 00:00:00
READING FC WOMEN
N/A-N/A
AFC HENLEY HOTSPUR
Unassigned
Match# 3101
 00:00:00
MARLOW YOUTH ROYALS EB
N/A-N/A
BINFIELD EAGLES
Unassigned
Match# 3102
 00:00:00
LAUREL PARK HURRICANES
N/A-N/A
PINEWOOD POLARBEARS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3103
 00:00:00
AFC HENLEY HOTSPUR
N/A-N/A
BINFIELD EAGLES
Unassigned
Match# 3104
 00:00:00
PINEWOOD POLARBEARS
N/A-N/A
READING FC WOMEN
Unassigned
Match# 3105
 00:00:00
LAUREL PARK HURRICANES
N/A-N/A
MARLOW YOUTH ROYALS EB
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 06

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3106
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD DRAGONS
Unassigned
Match# 3107
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS
N/A-N/A
READING CITY FC UNITED
Unassigned
Match# 3108
00:00:00
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3109
00:00:00
READING CITY FC UNITED
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
Unassigned
Match# 3110
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS
Unassigned
Match# 3111
00:00:00
SPENCERS WOOD DRAGONS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3112
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
Unassigned
Match# 3113
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
Match# 3114
00:00:00
READING CITY FC UNITED
N/A-N/A
SPENCERS WOOD DRAGONS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3115
 00:00:00
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
Unassigned
Match# 3116
 00:00:00
SPENCERS WOOD DRAGONS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS
Unassigned
Match# 3117
 00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
N/A-N/A
READING CITY FC UNITED
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3118
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS
Unassigned
Match# 3119
 00:00:00
READING CITY FC UNITED
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
Match# 3120
 00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD DRAGONS
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 07

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3121
00:00:00
BERKS COUNTY DRAGONS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
Match# 3122
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH OSPREYS TITANS
Unassigned
Match# 3123
NORESULT - IN
00:00:00
WINDSOR YOUTH OSPREYS WARRIORS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3124
00:00:00
WINDSOR YOUTH OSPREYS TITANS
N/A-N/A
BERKS COUNTY DRAGONS
Unassigned
Match# 3125
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
Unassigned
Match# 3126
00:00:00
BERKS ELITE FC BLACK
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH OSPREYS WARRIORS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3127
00:00:00
BERKS COUNTY DRAGONS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
Unassigned
Match# 3128
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH OSPREYS WARRIORS
Unassigned
Match# 3129
00:00:00
WINDSOR YOUTH OSPREYS TITANS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3130
 00:00:00
WINDSOR YOUTH OSPREYS WARRIORS
N/A-N/A
BERKS COUNTY DRAGONS
Unassigned
Match# 3131
 00:00:00
BERKS ELITE FC BLACK
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
Unassigned
Match# 3132
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH OSPREYS TITANS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3133
 00:00:00
BERKS COUNTY DRAGONS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
Unassigned
Match# 3134
 00:00:00
WINDSOR YOUTH OSPREYS TITANS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH OSPREYS WARRIORS
Unassigned
Match# 3135
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 08

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3136
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
N/A-N/A
FC HOLYPORT HURRICANES
Unassigned
Match# 3137
00:00:00
WOODLEY UNITED TORNADOES
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
Match# 3138
NORESULT - IN
00:00:00
FC BRACKNELL
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3139
00:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
Unassigned
Match# 3140
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
N/A-N/A
WOODLEY UNITED TORNADOES
Unassigned
Match# 3141
00:00:00
FC HOLYPORT HURRICANES
N/A-N/A
FC BRACKNELL
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3142
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
Unassigned
Match# 3143
00:00:00
WOODLEY UNITED TORNADOES
N/A-N/A
FC BRACKNELL
Unassigned
Match# 3144
00:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
FC HOLYPORT HURRICANES
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3145
 00:00:00
FC BRACKNELL
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
Unassigned
Match# 3146
 00:00:00
FC HOLYPORT HURRICANES
N/A-N/A
WOODLEY UNITED TORNADOES
Unassigned
Match# 3147
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3148
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
N/A-N/A
WOODLEY UNITED TORNADOES
Unassigned
Match# 3149
 00:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
FC BRACKNELL
Unassigned
Match# 3150
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
N/A-N/A
FC HOLYPORT HURRICANES
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 09

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3151
NORESULT - IN
00:00:00
AFC HENLEY HARRIERS
N/A-N/A
WEST BYFLEET SCORPIONS
Unassigned
Match# 3152
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH OSPREYS RAIDERS
Unassigned
Match# 3153
NORESULT - IN
00:00:00
HAWLEY YOUTH FALCONS
N/A-N/A
ROTHERFIELD UNITED BEES
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3154
00:00:00
WINDSOR YOUTH OSPREYS RAIDERS
N/A-N/A
AFC HENLEY HARRIERS
Unassigned
Match# 3155
00:00:00
ROTHERFIELD UNITED BEES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
Unassigned
Match# 3156
00:00:00
WEST BYFLEET SCORPIONS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH FALCONS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3157
00:00:00
AFC HENLEY HARRIERS
N/A-N/A
ROTHERFIELD UNITED BEES
Unassigned
Match# 3158
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH FALCONS
Unassigned
Match# 3159
00:00:00
WINDSOR YOUTH OSPREYS RAIDERS
N/A-N/A
WEST BYFLEET SCORPIONS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3160
 00:00:00
HAWLEY YOUTH FALCONS
N/A-N/A
AFC HENLEY HARRIERS
Unassigned
Match# 3161
 00:00:00
WEST BYFLEET SCORPIONS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
Unassigned
Match# 3162
 00:00:00
ROTHERFIELD UNITED BEES
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH OSPREYS RAIDERS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3163
 00:00:00
AFC HENLEY HARRIERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
Unassigned
Match# 3164
 00:00:00
WINDSOR YOUTH OSPREYS RAIDERS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH FALCONS
Unassigned
Match# 3165
 00:00:00
ROTHERFIELD UNITED BEES
N/A-N/A
WEST BYFLEET SCORPIONS
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 10

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2941
00:00:00
FINCHAMPSTEAD RAIDERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED SAINTS
Unassigned
Match# 2942
00:00:00
WOODLEY SAINTS LEOPARDS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC HORNETS
Unassigned
Match# 2943
00:00:00
ARBORFIELD ACES
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2944
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC HORNETS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD RAIDERS
Unassigned
Match# 2945
00:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS LEOPARDS
Unassigned
Match# 2946
NORESULT -Late - IN
00:00:00
ASCOT UNITED SAINTS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2947
00:00:00
FINCHAMPSTEAD RAIDERS
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
Match# 2948
00:00:00
WOODLEY SAINTS LEOPARDS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES
Unassigned
Match# 2949
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC HORNETS
N/A-N/A
ASCOT UNITED SAINTS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2950
 00:00:00
ARBORFIELD ACES
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD RAIDERS
Unassigned
Match# 2951
 00:00:00
ASCOT UNITED SAINTS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS LEOPARDS
Unassigned
Match# 2952
 00:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC HORNETS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2953
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD RAIDERS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS LEOPARDS
Unassigned
Match# 2954
 00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC HORNETS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES
Unassigned
Match# 2955
 00:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
ASCOT UNITED SAINTS
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 11

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2956
00:00:00
FC HOLYPORT DONS
N/A-N/A
FC HOLYPORT PREDATORS
Unassigned
Match# 2957
00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
Unassigned
Match# 2958
NORESULT - IN
00:00:00
WINDSOR YOUTH OSPREYS DYNAMOS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN WILDCATS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2959
00:00:00
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
N/A-N/A
FC HOLYPORT DONS
Unassigned
Match# 2960
NORESULT (Emailed) IN
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN WILDCATS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
Match# 2961
NORESULT Emailed) IN
00:00:00
FC HOLYPORT PREDATORS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH OSPREYS DYNAMOS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2962
00:00:00
FC HOLYPORT DONS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN WILDCATS
Unassigned
Match# 2963
00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH OSPREYS DYNAMOS
Unassigned
Match# 2964
00:00:00
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
N/A-N/A
FC HOLYPORT PREDATORS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2965
 00:00:00
WINDSOR YOUTH OSPREYS DYNAMOS
N/A-N/A
FC HOLYPORT DONS
Unassigned
Match# 2966
 00:00:00
FC HOLYPORT PREDATORS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
Match# 2967
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN WILDCATS
N/A-N/A
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2968
 00:00:00
FC HOLYPORT DONS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
Match# 2969
 00:00:00
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH OSPREYS DYNAMOS
Unassigned
Match# 2970
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN WILDCATS
N/A-N/A
FC HOLYPORT PREDATORS
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 12

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2971
NORESULT - IN
00:00:00
BERKS COUNTY T-REXES
N/A-N/A
SPENCERS WOOD LIONS
Unassigned
Match# 2972
00:00:00
ASHRIDGE PARK ROYALS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS JAGUARS
Unassigned
Match# 2973
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC BEES
N/A-N/A
WOODLEY UNITED HURRICANES
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2974
00:00:00
WOODLEY SAINTS JAGUARS
N/A-N/A
BERKS COUNTY T-REXES
Unassigned
Match# 2975
00:00:00
WOODLEY UNITED HURRICANES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned
Match# 2976
00:00:00
SPENCERS WOOD LIONS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC BEES
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2977
00:00:00
BERKS COUNTY T-REXES
N/A-N/A
WOODLEY UNITED HURRICANES
Unassigned
Match# 2978
00:00:00
ASHRIDGE PARK ROYALS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC BEES
Unassigned
Match# 2979
00:00:00
WOODLEY SAINTS JAGUARS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD LIONS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2980
 00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC BEES
N/A-N/A
BERKS COUNTY T-REXES
Unassigned
Match# 2981
 00:00:00
SPENCERS WOOD LIONS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned
Match# 2982
 00:00:00
WOODLEY UNITED HURRICANES
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS JAGUARS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2983
 00:00:00
BERKS COUNTY T-REXES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned
Match# 2984
 00:00:00
WOODLEY SAINTS JAGUARS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC BEES
Unassigned
Match# 2985
 00:00:00
WOODLEY UNITED HURRICANES
N/A-N/A
SPENCERS WOOD LIONS
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 13

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2986
00:00:00
ASCOT UNITED RACING
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
Match# 2987
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
N/A-N/A
BURGHFIELD TIGERS
Unassigned
Match# 2988
00:00:00
WINDSOR YOUTH OSPREYS REBELS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES REDS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2989
00:00:00
BURGHFIELD TIGERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RACING
Unassigned
Match# 2990
00:00:00
WARGRAVE WOLVES REDS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
Unassigned
Match# 2991
00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROYALS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH OSPREYS REBELS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2992
00:00:00
ASCOT UNITED RACING
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES REDS
Unassigned
Match# 2993
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH OSPREYS REBELS
Unassigned
Match# 2994
00:00:00
BURGHFIELD TIGERS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2995
 00:00:00
WINDSOR YOUTH OSPREYS REBELS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RACING
Unassigned
Match# 2996
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROYALS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
Unassigned
Match# 2997
 00:00:00
WARGRAVE WOLVES REDS
N/A-N/A
BURGHFIELD TIGERS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2998
 00:00:00
ASCOT UNITED RACING
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
Unassigned
Match# 2999
 00:00:00
BURGHFIELD TIGERS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH OSPREYS REBELS
Unassigned
Match# 3000
 00:00:00
WARGRAVE WOLVES REDS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 14

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3001
00:00:00
AFC HENLEY HAWKS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC GOLD
Unassigned
Match# 3002
POSTPONED (OD 3/4 -No Home Pitch IN)/
00:00:00
Postponed
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
N/A-N/A
MARLOW YOUTH TOWN
Unassigned
Match# 3003
00:00:00
WINNERSH RANGERS ROVERS
N/A-N/A
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH DYNAMOS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3004
NORESULT - (Emailed) IN
00:00:00
MARLOW YOUTH TOWN
N/A-N/A
AFC HENLEY HAWKS
Unassigned
Match# 3005
00:00:00
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH DYNAMOS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
Unassigned
Match# 3006
00:00:00
BERKS ELITE FC GOLD
N/A-N/A
WINNERSH RANGERS ROVERS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3007
00:00:00
AFC HENLEY HAWKS
N/A-N/A
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH DYNAMOS
Unassigned
Match# 3008
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
N/A-N/A
WINNERSH RANGERS ROVERS
Unassigned
Match# 3009
00:00:00
MARLOW YOUTH TOWN
N/A-N/A
BERKS ELITE FC GOLD
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3010
 00:00:00
WINNERSH RANGERS ROVERS
N/A-N/A
AFC HENLEY HAWKS
Unassigned
Match# 3011
 00:00:00
BERKS ELITE FC GOLD
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
Unassigned
Match# 3012
 00:00:00
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH DYNAMOS
N/A-N/A
MARLOW YOUTH TOWN
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3013
 00:00:00
AFC HENLEY HAWKS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
Unassigned
Match# 3014
 00:00:00
MARLOW YOUTH TOWN
N/A-N/A
WINNERSH RANGERS ROVERS
Unassigned
Match# 3015
 00:00:00
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH DYNAMOS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC GOLD
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 15

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3016
NORESULT - IN
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
MARLOW YOUTH BLUES
Unassigned
Match# 3017
00:00:00
BINFIELD HARRIERS
N/A-N/A
PINEWOOD PIRANHAS
Unassigned
Match# 3018
00:00:00
FC BRACKNELL YOUTH
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH ROYALS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3019
00:00:00
PINEWOOD PIRANHAS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS REDS
Unassigned
Match# 3020
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH ROYALS
N/A-N/A
BINFIELD HARRIERS
Unassigned
Match# 3021
00:00:00
MARLOW YOUTH BLUES
N/A-N/A
FC BRACKNELL YOUTH
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3022
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH ROYALS
Unassigned
Match# 3023
00:00:00
BINFIELD HARRIERS
N/A-N/A
FC BRACKNELL YOUTH
Unassigned
Match# 3024
00:00:00
PINEWOOD PIRANHAS
N/A-N/A
MARLOW YOUTH BLUES
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3025
 00:00:00
FC BRACKNELL YOUTH
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS REDS
Unassigned
Match# 3026
 00:00:00
MARLOW YOUTH BLUES
N/A-N/A
BINFIELD HARRIERS
Unassigned
Match# 3027
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH ROYALS
N/A-N/A
PINEWOOD PIRANHAS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3028
 00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
BINFIELD HARRIERS
Unassigned
Match# 3029
 00:00:00
PINEWOOD PIRANHAS
N/A-N/A
FC BRACKNELL YOUTH
Unassigned
Match# 3030
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH ROYALS
N/A-N/A
MARLOW YOUTH BLUES
Unassigned
Coed U11 S3-Sec Group 16

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3031
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EBFA U11 SEC BYE
N/A-N/A
WOODLEY UNITED CYCLONES
Unassigned
Match# 3032
NORESULT - IN
00:00:00
WARGRAVE WOLVES GRAYS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC WASPS
Unassigned
Match# 3033
00:00:00
PINEWOOD PYTHONS
N/A-N/A
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3034
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
WHITEGROVE & WARFIELD FC WASPS
N/A-N/A
EBFA U11 SEC BYE
Unassigned
Match# 3035
00:00:00
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES GRAYS
Unassigned
Match# 3036
00:00:00
WOODLEY UNITED CYCLONES
N/A-N/A
PINEWOOD PYTHONS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3037
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EBFA U11 SEC BYE
N/A-N/A
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
Unassigned
Match# 3038
00:00:00
WARGRAVE WOLVES GRAYS
N/A-N/A
PINEWOOD PYTHONS
Unassigned
Match# 3039
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC WASPS
N/A-N/A
WOODLEY UNITED CYCLONES
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3040
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
PINEWOOD PYTHONS
N/A-N/A
EBFA U11 SEC BYE
Unassigned
Match# 3041
 00:00:00
WOODLEY UNITED CYCLONES
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES GRAYS
Unassigned
Match# 3042
 00:00:00
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC WASPS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3043
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
EBFA U11 SEC BYE
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES GRAYS
Unassigned
Match# 3044
 00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC WASPS
N/A-N/A
PINEWOOD PYTHONS
Unassigned
Match# 3045
 00:00:00
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH STRIKERS
N/A-N/A
WOODLEY UNITED CYCLONES
Unassigned


17/04/2021 12:41:19