Main Menu     Event Website     Event Pitches     Club Directory     Contact    
EBFA Developmental Groups April 2021
East Berks Football Alliance for the 2020/21 Season

Coed U10 S3-Sec Group 01

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2701
POSTPONED - Twyford unable to field team due to Easter. KW
00:00:00
Postponed
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
TWYFORD COMETS FC REDS
Unassigned
Match# 2702
00:00:00
ROTHERFIELD UNITED LIONS
N/A-N/A
BINFIELD CHARGERS
Unassigned
Match# 2703
POSTPONED (ECJ Lions Player Injuries - IN)
00:00:00
Postponed
PROCISION READING COPA'S
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS LIONS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2704
00:00:00
TWYFORD COMETS FC REDS
N/A-N/A
ROTHERFIELD UNITED LIONS
Unassigned
Match# 2705
00:00:00
BINFIELD CHARGERS
N/A-N/A
PROCISION READING COPA'S
Unassigned
Match# 2706
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS LIONS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2707
00:00:00
PROCISION READING COPA'S
N/A-N/A
TWYFORD COMETS FC REDS
Unassigned
Match# 2708
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS LIONS
N/A-N/A
BINFIELD CHARGERS
Unassigned
Match# 2709
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
ROTHERFIELD UNITED LIONS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2710
Twyford refuse to play fixture passed to R&R KW
 00:00:00
TWYFORD COMETS FC REDS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS LIONS
Unassigned
Match# 2711
 00:00:00
BINFIELD CHARGERS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
Match# 2712
 00:00:00
ROTHERFIELD UNITED LIONS
N/A-N/A
PROCISION READING COPA'S
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2713
 00:00:00
BINFIELD CHARGERS
N/A-N/A
TWYFORD COMETS FC REDS
Unassigned
Match# 2714
 00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS LIONS
N/A-N/A
ROTHERFIELD UNITED LIONS
Unassigned
Match# 2715
 00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
PROCISION READING COPA'S
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 02

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2806
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD VIPERS
Unassigned
Match# 2807
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS PANTHERS
N/A-N/A
HENLEY LIONS
Unassigned
Match# 2808
00:00:00
COOKHAM DEAN YOUTH
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH RAIDERS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2809
00:00:00
SPENCERS WOOD VIPERS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS PANTHERS
Unassigned
Match# 2810
00:00:00
HENLEY LIONS
N/A-N/A
COOKHAM DEAN YOUTH
Unassigned
Match# 2811
00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2812
00:00:00
COOKHAM DEAN YOUTH
N/A-N/A
SPENCERS WOOD VIPERS
Unassigned
Match# 2813
00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
HENLEY LIONS
Unassigned
Match# 2814
00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS PANTHERS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2815
 00:00:00
SPENCERS WOOD VIPERS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH RAIDERS
Unassigned
Match# 2816
 00:00:00
HENLEY LIONS
N/A-N/A
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
Unassigned
Match# 2817
 00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS PANTHERS
N/A-N/A
COOKHAM DEAN YOUTH
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2818
 00:00:00
HENLEY LIONS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD VIPERS
Unassigned
Match# 2819
 00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS PANTHERS
Unassigned
Match# 2820
 00:00:00
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
N/A-N/A
COOKHAM DEAN YOUTH
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 03

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2821
00:00:00
FINCHAMPSTEAD TORNADOS
N/A-N/A
AFC HENLEY HURRICANES
Unassigned
Match# 2822
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT DIAMONDS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
Match# 2823
00:00:00
BINFIELD CELTICS
N/A-N/A
FC BRACKNELL ARROWS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2824
00:00:00
AFC HENLEY HURRICANES
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT DIAMONDS
Unassigned
Match# 2825
00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
BINFIELD CELTICS
Unassigned
Match# 2826
00:00:00
FC BRACKNELL ARROWS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD TORNADOS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2827
00:00:00
BINFIELD CELTICS
N/A-N/A
AFC HENLEY HURRICANES
Unassigned
Match# 2828
00:00:00
FC BRACKNELL ARROWS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
Match# 2829
00:00:00
FINCHAMPSTEAD TORNADOS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT DIAMONDS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2830
 00:00:00
AFC HENLEY HURRICANES
N/A-N/A
FC BRACKNELL ARROWS
Unassigned
Match# 2831
 00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD TORNADOS
Unassigned
Match# 2832
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT DIAMONDS
N/A-N/A
BINFIELD CELTICS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2833
 00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
AFC HENLEY HURRICANES
Unassigned
Match# 2834
 00:00:00
FC BRACKNELL ARROWS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT DIAMONDS
Unassigned
Match# 2835
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD TORNADOS
N/A-N/A
BINFIELD CELTICS
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 04

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2836
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC WOLVES
N/A-N/A
TWICKENHAM TIGERS
Unassigned
Match# 2837
00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS JAGUARS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TORNADOES
Unassigned
Match# 2838
NORESULT - IN
00:00:00
PROCISION READING SAMBA'S
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2839
00:00:00
TWICKENHAM TIGERS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS JAGUARS
Unassigned
Match# 2840
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TORNADOES
N/A-N/A
PROCISION READING SAMBA'S
Unassigned
Match# 2841
00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC WOLVES
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2842
00:00:00
PROCISION READING SAMBA'S
N/A-N/A
TWICKENHAM TIGERS
Unassigned
Match# 2843
00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TORNADOES
Unassigned
Match# 2844
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC WOLVES
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS JAGUARS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2845
 00:00:00
TWICKENHAM TIGERS
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
Match# 2846
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TORNADOES
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC WOLVES
Unassigned
Match# 2847
 00:00:00
ELDON CELTIC JUNIORS JAGUARS
N/A-N/A
PROCISION READING SAMBA'S
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2848
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TORNADOES
N/A-N/A
TWICKENHAM TIGERS
Unassigned
Match# 2849
 00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
ELDON CELTIC JUNIORS JAGUARS
Unassigned
Match# 2850
 00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC WOLVES
N/A-N/A
PROCISION READING SAMBA'S
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 05

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2851
00:00:00
BERKS COUNTY RHINOS
N/A-N/A
BERKS COUNTY PANTHERS
Unassigned
Match# 2852
00:00:00
BERKS ELITE FC BLACK
N/A-N/A
NPL YOUTH GALAXY
Unassigned
Match# 2853
00:00:00
BINFIELD LIONS
N/A-N/A
NPL YOUTH ATOMS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2854
00:00:00
BERKS COUNTY PANTHERS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
Match# 2855
00:00:00
NPL YOUTH GALAXY
N/A-N/A
BINFIELD LIONS
Unassigned
Match# 2856
00:00:00
NPL YOUTH ATOMS
N/A-N/A
BERKS COUNTY RHINOS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2857
00:00:00
BINFIELD LIONS
N/A-N/A
BERKS COUNTY PANTHERS
Unassigned
Match# 2858
00:00:00
NPL YOUTH ATOMS
N/A-N/A
NPL YOUTH GALAXY
Unassigned
Match# 2859
00:00:00
BERKS COUNTY RHINOS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2860
 00:00:00
BERKS COUNTY PANTHERS
N/A-N/A
NPL YOUTH ATOMS
Unassigned
Match# 2861
 00:00:00
NPL YOUTH GALAXY
N/A-N/A
BERKS COUNTY RHINOS
Unassigned
Match# 2862
 00:00:00
BERKS ELITE FC BLACK
N/A-N/A
BINFIELD LIONS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2863
 00:00:00
NPL YOUTH GALAXY
N/A-N/A
BERKS COUNTY PANTHERS
Unassigned
Match# 2864
 00:00:00
NPL YOUTH ATOMS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
Match# 2865
 00:00:00
BERKS COUNTY RHINOS
N/A-N/A
BINFIELD LIONS
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 06

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2866
00:00:00
ROTHERFIELD UNITED TIGERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 2867
00:00:00
READING CITY FC ATHLETIC
N/A-N/A
ASCOT UNITED ATHLETIC
Unassigned
Match# 2868
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN SPITFIRES
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2869
00:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
READING CITY FC ATHLETIC
Unassigned
Match# 2870
00:00:00
ASCOT UNITED ATHLETIC
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
Unassigned
Match# 2871
NORESULT - (Entered) IN
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN SPITFIRES
N/A-N/A
ROTHERFIELD UNITED TIGERS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2872
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 2873
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN SPITFIRES
N/A-N/A
ASCOT UNITED ATHLETIC
Unassigned
Match# 2874
00:00:00
ROTHERFIELD UNITED TIGERS
N/A-N/A
READING CITY FC ATHLETIC
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2875
 00:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN SPITFIRES
Unassigned
Match# 2876
 00:00:00
ASCOT UNITED ATHLETIC
N/A-N/A
ROTHERFIELD UNITED TIGERS
Unassigned
Match# 2877
 00:00:00
READING CITY FC ATHLETIC
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2878
 00:00:00
ASCOT UNITED ATHLETIC
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 2879
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN SPITFIRES
N/A-N/A
READING CITY FC ATHLETIC
Unassigned
Match# 2880
 00:00:00
ROTHERFIELD UNITED TIGERS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 07

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2881
00:00:00
SPENCERS WOOD COBRAS
N/A-N/A
BRACKNELL TOWN FC EBFA JUNIOR ROBINS
Unassigned
Match# 2882
POSTPONED (OD 3/4 Binfield No Team) IN/
00:00:00
Postponed
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
N/A-N/A
BINFIELD PUMAS
Unassigned
Match# 2883
00:00:00
LAUREL PARK HURRICANES
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS REDS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2884
00:00:00
BRACKNELL TOWN FC EBFA JUNIOR ROBINS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
Unassigned
Match# 2885
00:00:00
BINFIELD PUMAS
N/A-N/A
LAUREL PARK HURRICANES
Unassigned
Match# 2886
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS REDS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD COBRAS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2887
00:00:00
LAUREL PARK HURRICANES
N/A-N/A
BRACKNELL TOWN FC EBFA JUNIOR ROBINS
Unassigned
Match# 2888
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS REDS
N/A-N/A
BINFIELD PUMAS
Unassigned
Match# 2889
00:00:00
SPENCERS WOOD COBRAS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2890
 00:00:00
BRACKNELL TOWN FC EBFA JUNIOR ROBINS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS REDS
Unassigned
Match# 2891
 00:00:00
BINFIELD PUMAS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD COBRAS
Unassigned
Match# 2892
 00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
N/A-N/A
LAUREL PARK HURRICANES
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2893
 00:00:00
BINFIELD PUMAS
N/A-N/A
BRACKNELL TOWN FC EBFA JUNIOR ROBINS
Unassigned
Match# 2894
 00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS REDS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT WHITES
Unassigned
Match# 2895
 00:00:00
SPENCERS WOOD COBRAS
N/A-N/A
LAUREL PARK HURRICANES
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 08

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2896
00:00:00
HARTS OF BRACKNELL BLADES
N/A-N/A
AFC HENLEY HOTSPUR
Unassigned
Match# 2897
00:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
Match# 2898
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HURRICANES
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2899
00:00:00
AFC HENLEY HOTSPUR
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
Match# 2900
00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HURRICANES
Unassigned
Match# 2901
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC
N/A-N/A
HARTS OF BRACKNELL BLADES
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2902
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HURRICANES
N/A-N/A
AFC HENLEY HOTSPUR
Unassigned
Match# 2903
00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
Match# 2904
00:00:00
HARTS OF BRACKNELL BLADES
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2905
 00:00:00
AFC HENLEY HOTSPUR
N/A-N/A
BRACKNELL ATHLETIC
Unassigned
Match# 2906
 00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
HARTS OF BRACKNELL BLADES
Unassigned
Match# 2907
 00:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HURRICANES
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2908
 00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
AFC HENLEY HOTSPUR
Unassigned
Match# 2909
 00:00:00
BRACKNELL ATHLETIC
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
Match# 2910
 00:00:00
HARTS OF BRACKNELL BLADES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HURRICANES
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 09

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2911
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
CAMBERLEY TOWN YOUTH REBELS
Unassigned
Match# 2912
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC LIONS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH PANDAS
Unassigned
Match# 2913
00:00:00
WINDSOR YOUTH FALCONS BLACKS
N/A-N/A
PURLEY JUBILEE LIONS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2914
NORESULT - (Entered) IN
00:00:00
CAMBERLEY TOWN YOUTH REBELS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC LIONS
Unassigned
Match# 2915
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH PANDAS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH FALCONS BLACKS
Unassigned
Match# 2916
00:00:00
PURLEY JUBILEE LIONS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS REDS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2917
00:00:00
WINDSOR YOUTH FALCONS BLACKS
N/A-N/A
CAMBERLEY TOWN YOUTH REBELS
Unassigned
Match# 2918
00:00:00
PURLEY JUBILEE LIONS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH PANDAS
Unassigned
Match# 2919
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC LIONS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2920
 00:00:00
CAMBERLEY TOWN YOUTH REBELS
N/A-N/A
PURLEY JUBILEE LIONS
Unassigned
Match# 2921
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH PANDAS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS REDS
Unassigned
Match# 2922
 00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC LIONS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH FALCONS BLACKS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2923
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH PANDAS
N/A-N/A
CAMBERLEY TOWN YOUTH REBELS
Unassigned
Match# 2924
 00:00:00
PURLEY JUBILEE LIONS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC LIONS
Unassigned
Match# 2925
 00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH FALCONS BLACKS
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 10

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2716
00:00:00
ASCOT UNITED SAINTS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS
Unassigned
Match# 2717
00:00:00
FINCHAMPSTEAD PHANTOMS
N/A-N/A
AFC CHARVIL
Unassigned
Match# 2718
POSTPONED (OD 3/4 -Wargrave Wolves Lack of Players IN)/
00:00:00
Postponed
HEARTS OF TEDDLOTHIAN MOHAWKS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2719
00:00:00
ASCOT UNITED SAINTS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD PHANTOMS
Unassigned
Match# 2720
00:00:00
AFC CHARVIL
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN MOHAWKS
Unassigned
Match# 2721
00:00:00
WARGRAVE WOLVES
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2722
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN MOHAWKS
N/A-N/A
ASCOT UNITED SAINTS
Unassigned
Match# 2723
00:00:00
WARGRAVE WOLVES
N/A-N/A
AFC CHARVIL
Unassigned
Match# 2724
00:00:00
SHINFIELD RANGERS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD PHANTOMS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2725
 00:00:00
ASCOT UNITED SAINTS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES
Unassigned
Match# 2726
 00:00:00
AFC CHARVIL
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS
Unassigned
Match# 2727
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD PHANTOMS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN MOHAWKS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2728
 00:00:00
AFC CHARVIL
N/A-N/A
ASCOT UNITED SAINTS
Unassigned
Match# 2729
 00:00:00
WARGRAVE WOLVES
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD PHANTOMS
Unassigned
Match# 2730
 00:00:00
SHINFIELD RANGERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN MOHAWKS
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 11

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2731
00:00:00
HARTS OF BRACKNELL COLTS
N/A-N/A
AFC HENLEY HARRIERS
Unassigned
Match# 2732
POSTPONED COVID - (O/D 3/4 Binfield Covid isolations) -IN
00:00:00
Postponed
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
BINFIELD FALCONS
Unassigned
Match# 2733
00:00:00
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
N/A-N/A
FC BRACKNELL BULLETS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2734
00:00:00
AFC HENLEY HARRIERS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
Match# 2735
00:00:00
BINFIELD FALCONS
N/A-N/A
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
Unassigned
Match# 2736
00:00:00
FC BRACKNELL BULLETS
N/A-N/A
HARTS OF BRACKNELL COLTS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2737
00:00:00
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
N/A-N/A
AFC HENLEY HARRIERS
Unassigned
Match# 2738
00:00:00
FC BRACKNELL BULLETS
N/A-N/A
BINFIELD FALCONS
Unassigned
Match# 2739
00:00:00
HARTS OF BRACKNELL COLTS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2740
 00:00:00
AFC HENLEY HARRIERS
N/A-N/A
FC BRACKNELL BULLETS
Unassigned
Match# 2741
 00:00:00
BINFIELD FALCONS
N/A-N/A
HARTS OF BRACKNELL COLTS
Unassigned
Match# 2742
 00:00:00
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2743
 00:00:00
BINFIELD FALCONS
N/A-N/A
AFC HENLEY HARRIERS
Unassigned
Match# 2744
 00:00:00
FC BRACKNELL BULLETS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
Match# 2745
 00:00:00
HARTS OF BRACKNELL COLTS
N/A-N/A
HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 12

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2747
00:00:00
WINNERSH RANGERS TURBOS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TYPHOONS
Unassigned
Match# 2748
00:00:00
ASHRIDGE PARK ROYALS
N/A-N/A
LAUREL PARK TORNADOES
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2749
00:00:00
TWYFORD COMETS FC BLACKS
N/A-N/A
WINNERSH RANGERS TURBOS
Unassigned
Match# 2750
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TYPHOONS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned
Match# 2751
00:00:00
LAUREL PARK TORNADOES
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS EAGLES
Unassigned
14 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2746
RESCHEDULED 3/4 to 14/4 IN//POSTPONED (Sunday or Evening - IN) /
00:00:00
Rescheduled
WOODLEY SAINTS EAGLES
N/A-N/A
TWYFORD COMETS FC BLACKS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2752
00:00:00
ASHRIDGE PARK ROYALS
N/A-N/A
TWYFORD COMETS FC BLACKS
Unassigned
Match# 2753
00:00:00
LAUREL PARK TORNADOES
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TYPHOONS
Unassigned
Match# 2754
00:00:00
WOODLEY SAINTS EAGLES
N/A-N/A
WINNERSH RANGERS TURBOS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2755
 00:00:00
TWYFORD COMETS FC BLACKS
N/A-N/A
LAUREL PARK TORNADOES
Unassigned
Match# 2756
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TYPHOONS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS EAGLES
Unassigned
Match# 2757
 00:00:00
WINNERSH RANGERS TURBOS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2758
 00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TYPHOONS
N/A-N/A
TWYFORD COMETS FC BLACKS
Unassigned
Match# 2759
 00:00:00
LAUREL PARK TORNADOES
N/A-N/A
WINNERSH RANGERS TURBOS
Unassigned
Match# 2760
 00:00:00
WOODLEY SAINTS EAGLES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 13

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2761
00:00:00
WOODLEY SAINTS CHEETAHS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned
Match# 2762
00:00:00
SOUTH READING FC
N/A-N/A
AFC HENLEY HAWKS
Unassigned
Match# 2763
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROVERS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH FALCONS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2764
NORESULT - (Entered) IN
00:00:00
ASCOT UNITED ACES
N/A-N/A
SOUTH READING FC
Unassigned
Match# 2766
00:00:00
HAWLEY YOUTH FALCONS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS CHEETAHS
Unassigned
Match# 2765
09:00:00
AFC HENLEY HAWKS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROVERS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2767
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROVERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned
Match# 2768
00:00:00
HAWLEY YOUTH FALCONS
N/A-N/A
AFC HENLEY HAWKS
Unassigned
Match# 2769
00:00:00
WOODLEY SAINTS CHEETAHS
N/A-N/A
SOUTH READING FC
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2770
 00:00:00
ASCOT UNITED ACES
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH FALCONS
Unassigned
Match# 2772
 00:00:00
SOUTH READING FC
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROVERS
Unassigned
Match# 2771
 10:45:00
AFC HENLEY HAWKS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS CHEETAHS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2774
 00:00:00
HAWLEY YOUTH FALCONS
N/A-N/A
SOUTH READING FC
Unassigned
Match# 2775
 00:00:00
WOODLEY SAINTS CHEETAHS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROVERS
Unassigned
Match# 2773
 09:15:00
AFC HENLEY HAWKS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 14

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2776
00:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS
Unassigned
Match# 2777
00:00:00
FINCHAMPSTEAD TITANS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC GOLD
Unassigned
Match# 2778
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
N/A-N/A
FC BRACKNELL ROYALS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2779
00:00:00
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD TITANS
Unassigned
Match# 2780
00:00:00
BERKS ELITE FC GOLD
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
Unassigned
Match# 2781
00:00:00
FC BRACKNELL ROYALS
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2782
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
N/A-N/A
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS
Unassigned
Match# 2783
00:00:00
Postponed
FC BRACKNELL ROYALS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC GOLD
Unassigned
Match# 2784
00:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD TITANS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2785
 00:00:00
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS
N/A-N/A
FC BRACKNELL ROYALS
Unassigned
Match# 2786
 00:00:00
BERKS ELITE FC GOLD
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
Match# 2787
 00:00:00
FINCHAMPSTEAD TITANS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2788
 00:00:00
BERKS ELITE FC GOLD
N/A-N/A
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS
Unassigned
Match# 2789
 00:00:00
FC BRACKNELL ROYALS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD TITANS
Unassigned
Match# 2790
 00:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
Unassigned
Coed U10 S3-Sec Group 15

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2791
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC RAZORBACKS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RANGERS
Unassigned
Match# 2792
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROYALS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH PYTHONS
Unassigned
Match# 2793
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EBFA U10 SEC BYE
N/A-N/A
PINEWOOD PYTHONS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2794
NORESULT -Late - IN
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RANGERS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROYALS
Unassigned
Match# 2795
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH PYTHONS
N/A-N/A
EBFA U10 SEC BYE
Unassigned
Match# 2796
00:00:00
PINEWOOD PYTHONS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC RAZORBACKS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2797
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EBFA U10 SEC BYE
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RANGERS
Unassigned
Match# 2798
00:00:00
PINEWOOD PYTHONS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH PYTHONS
Unassigned
Match# 2799
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC RAZORBACKS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROYALS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2800
 00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RANGERS
N/A-N/A
PINEWOOD PYTHONS
Unassigned
Match# 2801
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH PYTHONS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC RAZORBACKS
Unassigned
Match# 2802
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROYALS
N/A-N/A
EBFA U10 SEC BYE
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2803
 00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH PYTHONS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RANGERS
Unassigned
Match# 2804
 00:00:00
PINEWOOD PYTHONS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROYALS
Unassigned
Match# 2805
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
 00:00:00
Canceled
WHITEGROVE & WARFIELD FC RAZORBACKS
N/A-N/A
EBFA U10 SEC BYE
Unassigned


17/04/2021 12:12:40