Main Menu     Event Website     Event Pitches     Contact    
Tamworth Junior Saturday & Sunday League 2020/2021 Final
League Event All Ages

Coed U9 Under 9s

Development

12 September 2020
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 714
09:00:00
COTTAGE FARM RANGERS RANGERS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC CHEETAHS Tamworth Enterprise College Pitch 2 7v7
Match# 706
09:30:00
AMINGTON DIAMONDS U9’S
N/A-N/A
ST NICOLAS FC STEELERS Anker Valley 7v7 B
Match# 707
09:30:00
TOP SCORE FC BLAZERS
N/A-N/A
DOSTHILL COLTS FC Baddesley Rec 7v7
Match# 718
09:30:00
MEASHAM WELFARE FC SPARTANS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC DYNAMO Measham Leisure Centre 7v7
Match# 708
10:30:00
COTON GREEN FC REDS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC WARRIORS New Mill Lane 7v7
Match# 709
10:30:00
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS
N/A-N/A
TOP SCORE FC ROCKETS Kingsbury High School 7v7
Match# 711
10:30:00
HEATHER JUNIORS FC OWLS
N/A-N/A
TOP SCORE FC CHELMSLEY Ravenstone Road #2
Match# 713
10:30:00
AFC MARKET BOSWORTH
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC COUGARS Alans Way Sports Club 7v7
Match# 715
10:30:00
TOP SCORE FC REVOLUTION
N/A-N/A
AMBLESIDE JUNIORS FC AMBLESIDE MASTERS Baddesley Rec 7v7
Match# 717
10:30:00
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS
N/A-N/A
GILLWAY BOYS FC GILLWAY BOYS NFU Sports Ground 7v7
Match# 719
10:30:00
OVERSEAL JUNIOR FC WHIRLWINDS
N/A-N/A
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS Overseal Village Hall 7v7
Match# 720
10:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC BENGALS
N/A-N/A
HURLEY KINGSFC RAIDERS North Warwick Recreation Centre 7v7
Match# 712
11:00:00
DEER PARK FC RANGERS
N/A-N/A
WEDDINGTON SPORTS JFC TITANS Anker Valley 7v7 A
Match# 716
11:30:00
HEATHER JUNIORS FC EAGLES
N/A-N/A
BOLEHALL SWIFTS JUNIOR FC BOLEHALL SWIFTS JAGUARS Ravenstone Road #2
Match# 721
11:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC BOBCATS Station Road 7v7
Match# 710
12:30:00
ST JOHN'S BHOYS
N/A-N/A
ATHERSTONE RANGERS JFC RASCALS Anker Valley 7v7 B
19 September 2020
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 724
09:30:00
TOP SCORE FC ROCKETS
N/A-N/A
ATHERSTONE RANGERS JFC RASCALS Baddesley Rec 7v7
Match# 728
09:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC CHEETAHS
N/A-N/A
TOP SCORE FC REVOLUTION North Warwick Recreation Centre 7v7
Match# 734
09:30:00
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC BENGALS Anker Valley 7v7 B
Match# 736
09:30:00
GILLWAY BOYS FC GILLWAY BOYS
N/A-N/A
MEASHAM WELFARE FC SPARTANS Rawlett Sports Centre 7v7
Match# 722
10:00:00
ST NICOLAS FC STEELERS
N/A-N/A
TOP SCORE FC BLAZERS Milby School 7v7
Match# 731
10:00:00
Postponed
AMBLESIDE JUNIORS FC AMBLESIDE MASTERS
N/A-N/A
HEATHER JUNIORS FC OWLS Ambleside Sports Ground 7v7
Match# 726
10:30:00
DOSTHILL COLTS FC
N/A-N/A
COTON GREEN FC REDS Wilnecote High School 7v7
Match# 729
10:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC COUGARS
N/A-N/A
COTTAGE FARM RANGERS RANGERS North Warwick Recreation Centre 7v7
Match# 730
10:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC TITANS
N/A-N/A
AFC MARKET BOSWORTH Old Edwardians Rugby Club 7v7
Match# 732
10:30:00
BOLEHALL SWIFTS JUNIOR FC BOLEHALL SWIFTS JAGUARS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS Bolehall Swifts 7v7
Match# 733
10:30:00
HURLEY KINGSFC RAIDERS
N/A-N/A
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS Daw Mill 7v7
Match# 735
10:30:00
ELFORD BOYS FC DYNAMO
N/A-N/A
OVERSEAL JUNIOR FC WHIRLWINDS Elford Cricket Club 7v7
Match# 723
11:00:00
ST JOHN'S BHOYS
N/A-N/A
LICHFIELD SPORTS FC Anker Valley 7v7 A
Match# 725
11:15:00
ST NICOLAS FC WARRIORS
N/A-N/A
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS Milby School 7v7
Match# 727
11:30:00
TOP SCORE FC CHELMSLEY
N/A-N/A
DEER PARK FC RANGERS Baddesley Rec 7v7
Match# 737
11:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC BOBCATS
N/A-N/A
HEATHER JUNIORS FC EAGLES North Warwick Recreation Centre 7v7
26 September 2020
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 745
09:15:00
COTTAGE FARM RANGERS RANGERS
N/A-N/A
WEDDINGTON SPORTS JFC TITANS Tamworth Enterprise College Pitch 2 7v7
Match# 738
09:30:00
TOP SCORE FC BLAZERS
N/A-N/A
AMINGTON DIAMONDS U9’S Baddesley Rec 7v7
Match# 747
09:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC CHEETAHS
N/A-N/A
AMBLESIDE JUNIORS FC AMBLESIDE MASTERS North Warwick Recreation Centre 7v7
Match# 752
09:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS
N/A-N/A
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS Station Road 7v7
Match# 741
10:00:00
ATHERSTONE RANGERS JFC RASCALS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC WARRIORS Outwoods School
Match# 749
10:00:00
MEASHAM WELFARE FC SPARTANS
N/A-N/A
BOLEHALL SWIFTS JUNIOR FC BOLEHALL SWIFTS JAGUARS Measham Leisure Centre 7v7
Match# 750
10:00:00
OVERSEAL JUNIOR FC WHIRLWINDS
N/A-N/A
GILLWAY BOYS FC GILLWAY BOYS Overseal Village Hall 7v7
Match# 739
10:30:00
COTON GREEN FC REDS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC STEELERS New Mill Lane 7v7
Match# 740
10:30:00
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS
N/A-N/A
DOSTHILL COLTS FC Kingsbury High School 7v7
Match# 744
10:30:00
AFC MARKET BOSWORTH
N/A-N/A
TOP SCORE FC CHELMSLEY Alans Way Sports Club 7v7
Match# 746
10:30:00
TOP SCORE FC REVOLUTION
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC COUGARS Baddesley Rec 7v7
Match# 751
10:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC BENGALS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC DYNAMO North Warwick Recreation Centre 7v7
Match# 743
11:00:00
DEER PARK FC RANGERS
N/A-N/A
HEATHER JUNIORS FC OWLS Anker Valley 7v7 A
Match# 753
11:00:00
HURLEY KINGSFC RAIDERS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC BOBCATS Daw Mill 7v7
Match# 742
11:30:00
TOP SCORE FC ROCKETS
N/A-N/A
LICHFIELD SPORTS FC Baddesley Rec 7v7
Match# 748
11:30:00
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS
N/A-N/A
HEATHER JUNIORS FC EAGLES NFU Sports Ground 7v7
03 October 2020
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 756
09:30:00
TOP SCORE FC ROCKETS
N/A-N/A
ST JOHN'S BHOYS Baddesley Rec 7v7
Match# 766
09:30:00
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS
N/A-N/A
HURLEY KINGSFC RAIDERS Anker Valley 7v7 A
Match# 768
09:30:00
GILLWAY BOYS FC GILLWAY BOYS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC BENGALS Rawlett Sports Centre 7v7
Match# 1260
09:30:00
Postponed
STONYDELPH JUNIORS FC COUGARS
N/A-N/A
COTON GREEN FC REDS North Warwick Recreation Centre 7v7
Match# 754
10:00:00
ST NICOLAS FC STEELERS
N/A-N/A
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS Milby School 7v7
Match# 763
10:00:00
AMBLESIDE JUNIORS FC AMBLESIDE MASTERS
N/A-N/A
DEER PARK FC RANGERS Ambleside Sports Ground 7v7
Match# 758
10:30:00
DOSTHILL COLTS FC
N/A-N/A
ATHERSTONE RANGERS JFC RASCALS Wilnecote High School 7v7
Match# 760
10:30:00
HEATHER JUNIORS FC OWLS
N/A-N/A
AFC MARKET BOSWORTH Ravenstone Road #2
Match# 762
10:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC TITANS
N/A-N/A
TOP SCORE FC REVOLUTION Old Edwardians Rugby Club 7v7
Match# 764
10:30:00
BOLEHALL SWIFTS JUNIOR FC BOLEHALL SWIFTS JAGUARS
N/A-N/A
OVERSEAL JUNIOR FC WHIRLWINDS Bolehall Swifts 7v7
Match# 767
10:30:00
ELFORD BOYS FC DYNAMO
N/A-N/A
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS Elford Cricket Club 7v7
Match# 757
11:00:00
ST NICOLAS FC WARRIORS
N/A-N/A
LICHFIELD SPORTS FC Milby School 7v7
Match# 1259
11:00:00
AMINGTON DIAMONDS U9’S
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC CHEETAHS Anker Valley 7v7 A
Match# 759
11:30:00
TOP SCORE FC CHELMSLEY
N/A-N/A
COTTAGE FARM RANGERS RANGERS Baddesley Rec 7v7
Match# 765
11:30:00
HEATHER JUNIORS FC EAGLES
N/A-N/A
MEASHAM WELFARE FC SPARTANS Ravenstone Road #2
Match# 769
11:30:00
Postponed
STONYDELPH JUNIORS FC BOBCATS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS North Warwick Recreation Centre 7v7
10 October 2020
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 776
09:00:00
COTTAGE FARM RANGERS RANGERS
N/A-N/A
HEATHER JUNIORS FC OWLS Tamworth Enterprise College Pitch 2 7v7
Match# 774
09:30:00
ST JOHN'S BHOYS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC WARRIORS Anker Valley 7v7 A
Match# 777
09:30:00
TOP SCORE FC REVOLUTION
N/A-N/A
TOP SCORE FC CHELMSLEY Baddesley Rec 7v7
Match# 779
09:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC COUGARS
N/A-N/A
AMBLESIDE JUNIORS FC AMBLESIDE MASTERS North Warwick Recreation Centre 7v7
Match# 783
09:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS
N/A-N/A
GILLWAY BOYS FC GILLWAY BOYS Station Road 7v7
Match# 780
10:00:00
MEASHAM WELFARE FC SPARTANS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS Measham Leisure Centre 7v7
Match# 770
10:30:00
COTON GREEN FC REDS
N/A-N/A
TOP SCORE FC BLAZERS New Mill Lane 7v7
Match# 771
10:30:00
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS
N/A-N/A
AMINGTON DIAMONDS U9’S Kingsbury High School 7v7
Match# 772
10:30:00
ATHERSTONE RANGERS JFC RASCALS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC STEELERS Outwoods School
Match# 773
10:30:00
LICHFIELD SPORTS FC
N/A-N/A
DOSTHILL COLTS FC Lichfield Sports Club 7x7
Match# 775
10:30:00
AFC MARKET BOSWORTH
N/A-N/A
DEER PARK FC RANGERS Alans Way Sports Club 7v7
Match# 778
10:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC CHEETAHS
N/A-N/A
WEDDINGTON SPORTS JFC TITANS North Warwick Recreation Centre 7v7
Match# 781
10:30:00
OVERSEAL JUNIOR FC WHIRLWINDS
N/A-N/A
HEATHER JUNIORS FC EAGLES Overseal Village Hall 7v7
Match# 784
11:00:00
HURLEY KINGSFC RAIDERS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC DYNAMO Daw Mill 7v7
Match# 785
11:00:00
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC BOBCATS Anker Valley 7v7 A
Match# 782
11:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC BENGALS
N/A-N/A
BOLEHALL SWIFTS JUNIOR FC BOLEHALL SWIFTS JAGUARS North Warwick Recreation Centre 7v7
17 October 2020
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 788
09:30:00
TOP SCORE FC BLAZERS
N/A-N/A
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS Baddesley Rec 7v7
Match# 793
09:30:00
DEER PARK FC RANGERS
N/A-N/A
COTTAGE FARM RANGERS RANGERS Anker Valley 7v7 A
Match# 801
09:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC BOBCATS
N/A-N/A
MEASHAM WELFARE FC SPARTANS North Warwick Recreation Centre 7v7
Match# 786
10:00:00
ST NICOLAS FC STEELERS
N/A-N/A
LICHFIELD SPORTS FC Milby School 7v7
Match# 792
10:00:00
HEATHER JUNIORS FC OWLS
N/A-N/A
TOP SCORE FC REVOLUTION Ravenstone Road #2
Match# 795
10:00:00
AMBLESIDE JUNIORS FC AMBLESIDE MASTERS
N/A-N/A
AFC MARKET BOSWORTH Ambleside Sports Ground 7v7
Match# 790
10:30:00
DOSTHILL COLTS FC
N/A-N/A
ST JOHN'S BHOYS Wilnecote High School 7v7
Match# 791
10:30:00
TOP SCORE FC CHELMSLEY
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC CHEETAHS Baddesley Rec 7v7
Match# 794
10:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC TITANS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC COUGARS Old Edwardians Rugby Club 7v7
Match# 796
10:30:00
BOLEHALL SWIFTS JUNIOR FC BOLEHALL SWIFTS JAGUARS
N/A-N/A
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS Bolehall Swifts 7v7
Match# 798
10:30:00
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS
N/A-N/A
OVERSEAL JUNIOR FC WHIRLWINDS NFU Sports Ground 7v7
Match# 799
10:30:00
ELFORD BOYS FC DYNAMO
N/A-N/A
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS Elford Cricket Club 7v7
Match# 789
11:00:00
ST NICOLAS FC WARRIORS
N/A-N/A
TOP SCORE FC ROCKETS Milby School 7v7
Match# 797
11:00:00
HEATHER JUNIORS FC EAGLES
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC BENGALS Ravenstone Road #2
Match# 787
12:30:00
AMINGTON DIAMONDS U9’S
N/A-N/A
ATHERSTONE RANGERS JFC RASCALS Anker Valley 7v7 A
24 October 2020
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 807
 09:15:00
COTTAGE FARM RANGERS RANGERS
N/A-N/A
AFC MARKET BOSWORTH Tamworth Enterprise College Pitch 2 7v7
Match# 805
 09:30:00
ST JOHN'S BHOYS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC STEELERS Anker Valley 7v7 A
Match# 806
 09:30:00
TOP SCORE FC ROCKETS
N/A-N/A
DOSTHILL COLTS FC Baddesley Rec 7v7
Match# 810
 09:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC COUGARS
N/A-N/A
TOP SCORE FC CHELMSLEY North Warwick Recreation Centre 7v7
Match# 814
 09:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS
N/A-N/A
HEATHER JUNIORS FC EAGLES Station Road 7v7
Match# 802
 10:00:00
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS
N/A-N/A
COTON GREEN FC REDS Kingsbury High School 7v7
Match# 812
 10:00:00
OVERSEAL JUNIOR FC WHIRLWINDS
N/A-N/A
MEASHAM WELFARE FC SPARTANS Overseal Village Hall 7v7
Match# 803
 10:30:00
ATHERSTONE RANGERS JFC RASCALS
N/A-N/A
TOP SCORE FC BLAZERS Outwoods School
Match# 804
 10:30:00
LICHFIELD SPORTS FC
N/A-N/A
AMINGTON DIAMONDS U9’S Lichfield Sports Club 7x7
Match# 808
 10:30:00
TOP SCORE FC REVOLUTION
N/A-N/A
DEER PARK FC RANGERS Baddesley Rec 7v7
Match# 809
 10:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC CHEETAHS
N/A-N/A
HEATHER JUNIORS FC OWLS North Warwick Recreation Centre 7v7
Match# 811
 10:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC TITANS
N/A-N/A
AMBLESIDE JUNIORS FC AMBLESIDE MASTERS Old Edwardians Rugby Club 7v7
Match# 815
 10:30:00
HURLEY KINGSFC RAIDERS
N/A-N/A
BOLEHALL SWIFTS JUNIOR FC BOLEHALL SWIFTS JAGUARS Daw Mill 7v7
Match# 817
 10:30:00
ELFORD BOYS FC DYNAMO
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC BOBCATS Elford Cricket Club 7v7
Match# 813
 11:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC BENGALS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS North Warwick Recreation Centre 7v7
Match# 816
 12:30:00
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS
N/A-N/A
GILLWAY BOYS FC GILLWAY BOYS Anker Valley 7v7 A
31 October 2020
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 825
 09:30:00
DEER PARK FC RANGERS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC CHEETAHS Anker Valley 7v7 A
Match# 832
 09:30:00
GILLWAY BOYS FC GILLWAY BOYS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC DYNAMO Rawlett Sports Centre 7v7
Match# 833
 09:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC BOBCATS
N/A-N/A
OVERSEAL JUNIOR FC WHIRLWINDS North Warwick Recreation Centre 7v7
Match# 818
 10:00:00
ST NICOLAS FC STEELERS
N/A-N/A
TOP SCORE FC ROCKETS Milby School 7v7
Match# 824
 10:00:00
HEATHER JUNIORS FC OWLS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC COUGARS Ravenstone Road #2
Match# 827
 10:00:00
AMBLESIDE JUNIORS FC AMBLESIDE MASTERS
N/A-N/A
COTTAGE FARM RANGERS RANGERS Ambleside Sports Ground 7v7
Match# 831
 10:00:00
MEASHAM WELFARE FC SPARTANS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC BENGALS Measham Leisure Centre 7v7
Match# 820
 10:30:00
TOP SCORE FC BLAZERS
N/A-N/A
LICHFIELD SPORTS FC Baddesley Rec 7v7
Match# 821
 10:30:00
COTON GREEN FC REDS
N/A-N/A
ATHERSTONE RANGERS JFC RASCALS New Mill Lane 7v7
Match# 822
 10:30:00
DOSTHILL COLTS FC
N/A-N/A
ST NICOLAS FC WARRIORS Wilnecote High School 7v7
Match# 826
 10:30:00
AFC MARKET BOSWORTH
N/A-N/A
TOP SCORE FC REVOLUTION Alans Way Sports Club 7v7
Match# 828
 10:30:00
BOLEHALL SWIFTS JUNIOR FC BOLEHALL SWIFTS JAGUARS
N/A-N/A
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS Bolehall Swifts 7v7
Match# 829
 11:00:00
HEATHER JUNIORS FC EAGLES
N/A-N/A
HURLEY KINGSFC RAIDERS Ravenstone Road #2
Match# 830
 11:00:00
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS
N/A-N/A
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS NFU Sports Ground 7v7
Match# 823
 11:30:00
TOP SCORE FC CHELMSLEY
N/A-N/A
WEDDINGTON SPORTS JFC TITANS Baddesley Rec 7v7
Match# 819
 12:30:00
AMINGTON DIAMONDS U9’S
N/A-N/A
ST JOHN'S BHOYS Anker Valley 7v7 A


21/10/2020 20:03:29