Main Menu     Event Website     Event Pitches     Contact    
East Berks Football Alliance 2020/21
East Berks Football Alliance for the 2020/21 Season

Division
12 September 2020
AFC HENLEY HURRICANES 0-7 TWYFORD COMETS FC REDS
HAWLEY YOUTH RAIDERS 0-5 MARLOW YOUTH EB
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT 3-1 READING YMCA
ASCOT UNITED ATHLETIC 0-2 THATCHAM TOWN HARRIERS ICE
WHITEKNIGHTS WARLOCKS 1-1 ROTHERFIELD UNITED SCORPIONS
19 September 2020
MARLOW YOUTH EB 4-1 AFC HENLEY HURRICANES
TWYFORD COMETS FC REDS 7-3 WHITEKNIGHTS WARLOCKS
READING YMCA 1-0 HAWLEY YOUTH RAIDERS
BRACKNELL CAVALIERS 3-1 ASCOT UNITED ATHLETIC
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT 9-0 THATCHAM TOWN HARRIERS ICE
26 September 2020
AFC HENLEY HURRICANES 3-0 READING YMCA
TWYFORD COMETS FC REDS 0-3 MARLOW YOUTH EB
HAWLEY YOUTH RAIDERS 6-0 THATCHAM TOWN HARRIERS ICE
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT 2-0 BRACKNELL CAVALIERS
ASCOT UNITED ATHLETIC 0-2 ROTHERFIELD UNITED SCORPIONS
03 October 2020
HAWLEY YOUTH RAIDERS 1-3 TWYFORD COMETS FC REDS
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT 2-0 MARLOW YOUTH EB
ASCOT UNITED ATHLETIC 2-1 READING YMCA
WHITEKNIGHTS WARLOCKS 1-5 AFC HENLEY HURRICANES
10 October 2020
THATCHAM TOWN HARRIERS ICE 2-6 AFC HENLEY HURRICANES
READING YMCA 2-4 TWYFORD COMETS FC REDS
MARLOW YOUTH EB 7-0 WHITEKNIGHTS WARLOCKS
BRACKNELL CAVALIERS 4-0 HAWLEY YOUTH RAIDERS
ROTHERFIELD UNITED SCORPIONS 1-2 MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT
17 October 2020
AFC HENLEY HURRICANES 1-4 BRACKNELL CAVALIERS
TWYFORD COMETS FC REDS 5-1 THATCHAM TOWN HARRIERS ICE
MARLOW YOUTH EB 6-0 READING YMCA
WHITEKNIGHTS WARLOCKS 2-3 ASCOT UNITED ATHLETIC
31 October 2020
ROTHERFIELD UNITED SCORPIONS 2-2 AFC HENLEY HURRICANES
BRACKNELL CAVALIERS 1-3 TWYFORD COMETS FC REDS
READING YMCA 0-7 WHITEKNIGHTS WARLOCKS
ASCOT UNITED ATHLETIC 1-2 MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U14 DIV BYE (BE DIAMONDS 0
1) MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT 6 6 0 0 20 3 18
1) TWYFORD COMETS FC REDS 7 6 1 0 29 11 18
3) MARLOW YOUTH EB 6 5 1 0 25 3 15
4) AFC HENLEY HURRICANES 7 3 3 1 18 20 10
5) BRACKNELL CAVALIERS 5 3 2 0 12 7 9
6) ASCOT UNITED ATHLETIC 6 2 4 0 7 12 6
7) ROTHERFIELD UNITED SCORPIONS 4 1 1 2 6 5 5
8) WHITEKNIGHTS WARLOCKS 6 1 4 1 14 23 4
9) HAWLEY YOUTH RAIDERS 5 1 4 0 7 13 3
9) READING YMCA 7 1 6 0 5 25 3
9) THATCHAM TOWN HARRIERS ICE 5 1 4 0 5 26 3
Division
12 September 2020
LANGLEY HORNETS 3-2 LAUREL PARK HURRICANES
READING PUMAS PUMAS 5-0 WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN
NPL YOUTH BLUES 0-5 EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
BERKS COUNTY HAWKS 5-1 CAVERSHAM AFC ROVERS
BINFIELD EAGLES 1-1 PINEWOOD PUMAS
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT 0-6 EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RO
19 September 2020
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 1-1 LANGLEY HORNETS
LAUREL PARK HURRICANES 8-1 MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS 1-2 READING PUMAS PUMAS
PINEWOOD PUMAS 0-0 BERKS COUNTY HAWKS
CAVERSHAM AFC ROVERS 0-2 NPL YOUTH BLUES
26 September 2020
LANGLEY HORNETS 2-3 EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
LAUREL PARK HURRICANES 2-1 WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN
READING PUMAS PUMAS 6-2 CAVERSHAM AFC ROVERS
NPL YOUTH BLUES 2-1 PINEWOOD PUMAS
BERKS COUNTY HAWKS 3-2 EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RO
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT 1-2 BINFIELD EAGLES
10 October 2020
EPC DEVELOPMENT CLUB REDS 4-0 LAUREL PARK HURRICANES
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 1-3 MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT
BERKS COUNTY HAWKS 4-2 NPL YOUTH BLUES
17 October 2020
LANGLEY HORNETS 4-1 PINEWOOD PUMAS
LAUREL PARK HURRICANES 4-0 CAVERSHAM AFC ROVERS
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 0-6 EPC DEVELOPMENT CLUB REDS
READING PUMAS PUMAS 3-2 EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RO
NPL YOUTH BLUES 3-1 BINFIELD EAGLES
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT 3-5 BERKS COUNTY HAWKS
24 October 2020
PINEWOOD PUMAS 0-1 READING PUMAS PUMAS
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RO 1-3 NPL YOUTH BLUES
BINFIELD EAGLES 0-0 BERKS COUNTY HAWKS
CAVERSHAM AFC ROVERS 1-3 LANGLEY HORNETS
31 October 2020
PINEWOOD PUMAS 5-2 LAUREL PARK HURRICANES
BINFIELD EAGLES 3-0 READING PUMAS PUMAS
CAVERSHAM AFC ROVERS 0-1 WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) READING PUMAS PUMAS 6 5 1 0 17 8 15
2) BERKS COUNTY HAWKS 6 4 0 2 17 8 14
3) EPC DEVELOPMENT CLUB REDS 5 4 1 0 19 4 12
4) NPL YOUTH BLUES 6 4 2 0 12 12 12
5) LANGLEY HORNETS 5 3 1 1 13 8 10
6) LAUREL PARK HURRICANES 6 3 3 0 18 14 9
7) BINFIELD EAGLES 5 2 1 2 7 5 8
8) PINEWOOD PUMAS 6 1 3 2 8 10 5
9) WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 6 1 4 1 4 17 4
10) EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RO 4 1 3 0 11 9 3
11) MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT 5 1 4 0 8 22 3
12) CAVERSHAM AFC ROVERS 6 0 6 0 4 21 0
Division
12 September 2020
FC HOLYPORT 6-3 REEVES RANGERS BLUES
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 5-3 WOODLEY WANDERERS AND YOUTH FA
ASHRIDGE PARK PARK 1-3 SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RE
WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH 2-7 MORTIMER
BINFIELD RAIDERS 3-4 PINEWOOD PANTHERS
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT 0-3 BRACKNELL ATHLETIC
19 September 2020
WOODLEY WANDERERS AND YOUTH FA 2-7 FC HOLYPORT
REEVES RANGERS BLUES 6-2 MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RE 13-0 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS
MORTIMER 2-0 ASHRIDGE PARK PARK
PINEWOOD PANTHERS 2-0 WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH
BRACKNELL ATHLETIC 10-0 BINFIELD RAIDERS
26 September 2020
FC HOLYPORT 2-3 SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RE
REEVES RANGERS BLUES 1-2 WOODLEY WANDERERS AND YOUTH FA
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 1-9 MORTIMER
ASHRIDGE PARK PARK 3-1 PINEWOOD PANTHERS
WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH 1-1 BRACKNELL ATHLETIC
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT 2-3 BINFIELD RAIDERS
10 October 2020
MORTIMER 4-2 FC HOLYPORT
17 October 2020
FC HOLYPORT 5-2 PINEWOOD PANTHERS
REEVES RANGERS BLUES 2-3 MORTIMER
WOODLEY WANDERERS AND YOUTH FA 3-3 SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RE
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 1-7 BRACKNELL ATHLETIC
ASHRIDGE PARK PARK 2-2 BINFIELD RAIDERS
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT 2-1 WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH
24 October 2020
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RE 8-3 REEVES RANGERS BLUES
PINEWOOD PANTHERS 6-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS
BRACKNELL ATHLETIC 3-2 ASHRIDGE PARK PARK
BINFIELD RAIDERS 7-3 WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH
31 October 2020
PINEWOOD PANTHERS 1-2 REEVES RANGERS BLUES
MORTIMER 5-0 WOODLEY WANDERERS AND YOUTH FA
BINFIELD RAIDERS 4-4 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS
WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH 2-2 ASHRIDGE PARK PARK
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) MORTIMER 6 6 0 0 30 7 18
2) BRACKNELL ATHLETIC 5 4 0 1 24 4 13
2) SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RE 5 4 0 1 30 9 13
4) FC HOLYPORT 5 3 2 0 22 14 9
5) PINEWOOD PANTHERS 6 3 3 0 16 14 9
6) BINFIELD RAIDERS 6 2 2 2 19 25 8
7) REEVES RANGERS BLUES 6 2 4 0 17 22 6
8) ASHRIDGE PARK PARK 6 1 3 2 10 13 5
9) CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 6 1 4 1 12 42 4
10) WOODLEY WANDERERS AND YOUTH FA 5 1 3 1 10 21 4
11) MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT 4 1 3 0 6 13 3
12) WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH 6 0 4 2 9 21 2
Division
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U14 DIV BYE 0
1) WOKINGHAM & EMMBROOK BLACKS 4 4 0 0 27 5 12
2) AFC WHITCHURCH 3 3 0 0 14 5 9
2) ASCOT UNITED ROYALS 5 3 2 0 19 17 9
2) WOODLEY UNITED SPITFIRES 4 3 1 0 13 10 9
5) LAUREL PARK TORNADOES 4 2 2 0 20 22 6
5) WHITEGROVE & WARFIELD FC DRAGO 5 2 3 0 11 27 6
7) CAVERSHAM TRENTS BLUES 4 1 2 1 16 13 4
7) SPENCERS WOOD RED KITES 3 1 1 1 8 5 4
9) EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RO 4 0 1 3 9 10 3
10) TEDDINGTON ATHLETIC COBRAS 5 0 3 2 18 24 2
11) HAWLEY YOUTH COLTS 5 0 4 1 2 19 1
Division
12 September 2020
BURGHFIELD GREENS 6-1 AFC CHARVIL
AFC HENLEY HOTSPUR 3-2 MARLOW UNITED LIONS
FC BRACKNELL YOUTH 0-4 FINCHAMPSTEAD FLYERS
GORING ROBINS 5-1 WOODLEY UNITED MOHAWKS
19 September 2020
AFC CHARVIL 3-2 FC BRACKNELL YOUTH
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 4-0 BURGHFIELD GREENS
GORING ROBINS 0-3 FINCHAMPSTEAD FLYERS
MARLOW UNITED LIONS 3-0 YATELEY UNITED YOUTH RAPTORS
26 September 2020
FC BRACKNELL YOUTH 2-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
BURGHFIELD GREENS 1-5 GORING ROBINS
WOODLEY UNITED MOHAWKS 1-0 MARLOW UNITED LIONS
AFC HENLEY HOTSPUR 12-0 YATELEY UNITED YOUTH RAPTORS
03 October 2020
AFC HENLEY HOTSPUR 6-3 FC BRACKNELL YOUTH
MARLOW UNITED LIONS 2-2 BERKS ELITE FC BLACK
10 October 2020
GORING ROBINS 5-0 FC BRACKNELL YOUTH
AFC CHARVIL 1-8 AFC HENLEY HOTSPUR
BERKS ELITE FC BLACK 4-1 BURGHFIELD GREENS
MARLOW UNITED LIONS 2-2 FINCHAMPSTEAD FLYERS
YATELEY UNITED YOUTH RAPTORS 3-1 WOODLEY UNITED MOHAWKS
17 October 2020
FC BRACKNELL YOUTH 1-8 BERKS ELITE FC BLACK
AFC CHARVIL 4-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
BURGHFIELD GREENS 0-6 MARLOW UNITED LIONS
FINCHAMPSTEAD FLYERS 1-1 YATELEY UNITED YOUTH RAPTORS
AFC HENLEY HOTSPUR 3-1 WOODLEY UNITED MOHAWKS
24 October 2020
FINCHAMPSTEAD FLYERS 3-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
YATELEY UNITED YOUTH RAPTORS 4-5 BERKS ELITE FC BLACK
GORING ROBINS 9-1 BURGHFIELD GREENS
31 October 2020
MARLOW UNITED LIONS 4-1 FC BRACKNELL YOUTH
GORING ROBINS 3-3 AFC CHARVIL
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 0-3 AFC HENLEY HOTSPUR
YATELEY UNITED YOUTH RAPTORS 7-3 BURGHFIELD GREENS
WOODLEY UNITED MOHAWKS 0-4 FINCHAMPSTEAD FLYERS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U14 DIV BYE 0
1) AFC HENLEY HOTSPUR 6 6 0 0 35 7 18
2) GORING ROBINS 6 4 1 1 27 9 13
3) FINCHAMPSTEAD FLYERS 6 3 0 3 17 6 12
4) MARLOW UNITED LIONS 7 3 2 2 19 9 11
5) BERKS ELITE FC BLACK 4 3 0 1 19 8 10
6) AFC CHARVIL 5 2 2 1 12 21 7
6) YATELEY UNITED YOUTH RAPTORS 6 2 3 1 15 25 7
8) HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 5 1 3 1 10 12 4
9) BURGHFIELD GREENS 7 1 6 0 12 36 3
9) FC BRACKNELL YOUTH 7 1 6 0 9 31 3
9) WOODLEY UNITED MOHAWKS 5 1 4 0 4 15 3
Division
12 September 2020
FC BRACKNELL COLTS 3-0 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
SHINFIELD RANGERS RANGERS 5-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
BARTON ROVERS RAIDERS 5-1 BRACKNELL CAVALIERS COLTS
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RO 1-10 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
THEALE TIGERS ORANGE 7-2 PINEWOOD PREDATORS
19 September 2020
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RO 2-3 FC BRACKNELL COLTS
WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 0-2 BARTON ROVERS RAIDERS
FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 0-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS 0-8 PURLEY JUBILEE ALL STARS
PINEWOOD PREDATORS 1-10 SHINFIELD RANGERS RANGERS
BRACKNELL CAVALIERS COLTS 1-1 THEALE TIGERS ORANGE
26 September 2020
FC BRACKNELL COLTS 0-2 FINCHAMPSTEAD MAVERICKS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 2-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
SHINFIELD RANGERS RANGERS 6-2 BRACKNELL CAVALIERS COLTS
BARTON ROVERS RAIDERS 6-6 THEALE TIGERS ORANGE
PURLEY JUBILEE ALL STARS 5-1 PINEWOOD PREDATORS
WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 3-1 SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RO
03 October 2020
BARTON ROVERS RAIDERS 1-2 FC BRACKNELL COLTS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 8-2 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
SHINFIELD RANGERS RANGERS 5-3 FINCHAMPSTEAD MAVERICKS
PURLEY JUBILEE ALL STARS 6-0 SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RO
10 October 2020
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS 2-2 FC BRACKNELL COLTS
FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 5-2 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RO 0-4 BARTON ROVERS RAIDERS
PINEWOOD PREDATORS 2-9 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
BRACKNELL CAVALIERS COLTS 2-4 PURLEY JUBILEE ALL STARS
THEALE TIGERS ORANGE 6-6 SHINFIELD RANGERS RANGERS
17 October 2020
FC BRACKNELL COLTS 0-1 PINEWOOD PREDATORS
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RO 1-3 FINCHAMPSTEAD MAVERICKS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 3-1 BRACKNELL CAVALIERS COLTS
BARTON ROVERS RAIDERS 2-3 SHINFIELD RANGERS RANGERS
WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 1-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
PURLEY JUBILEE ALL STARS 2-0 THEALE TIGERS ORANGE
24 October 2020
PURLEY JUBILEE ALL STARS 7-0 FINCHAMPSTEAD MAVERICKS
THEALE TIGERS ORANGE 6-0 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
31 October 2020
PINEWOOD PREDATORS 4-4 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 1-3 BARTON ROVERS RAIDERS
SHINFIELD RANGERS RANGERS 0-1 PURLEY JUBILEE ALL STARS
THEALE TIGERS ORANGE 6-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) PURLEY JUBILEE ALL STARS 7 7 0 0 33 3 21
2) HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 7 6 1 0 36 12 18
3) SHINFIELD RANGERS RANGERS 7 5 1 1 35 16 16
4) BARTON ROVERS RAIDERS 7 4 2 1 23 13 13
5) THEALE TIGERS ORANGE 7 3 1 3 32 20 12
6) FC BRACKNELL COLTS 6 3 2 1 10 8 10
7) FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 7 3 4 0 14 19 9
8) HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS 5 1 3 1 5 18 4
8) PINEWOOD PREDATORS 6 1 4 1 11 35 4
8) WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 8 1 6 1 12 31 4
11) BRACKNELL CAVALIERS COLTS 5 0 4 1 7 19 1
12) SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RO 6 0 6 0 5 29 0
Division
12 September 2020
AFC HENLEY HAWKS 2-3 THEALE TIGERS BLACK
REEVES RANGERS HOOPS 1-4 CAVERSHAM TRENTS WHITES
WOODLEY SAINTS EAGLES 5-1 DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH D
HURST YOUTH HURRICANES 3-1 BERKS COUNTY RAPTORS
19 September 2020
BERKS COUNTY RAPTORS 2-8 AFC HENLEY HAWKS
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RA 2-3 HURST YOUTH HURRICANES
CAVERSHAM TRENTS WHITES 2-2 ASHRIDGE PARK UNITED
CAVERSHAM AFC RANGERS 5-6 REEVES RANGERS HOOPS
THEALE TIGERS BLACK 5-0 WOODLEY SAINTS EAGLES
26 September 2020
AFC HENLEY HAWKS 5-1 SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RA
HURST YOUTH HURRICANES 2-1 CAVERSHAM TRENTS WHITES
ASHRIDGE PARK UNITED 0-1 CAVERSHAM AFC RANGERS
REEVES RANGERS HOOPS 3-3 DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH D
THEALE TIGERS BLACK 4-6 BERKS COUNTY RAPTORS
10 October 2020
CAVERSHAM TRENTS WHITES 3-4 AFC HENLEY HAWKS
17 October 2020
AFC HENLEY HAWKS 1-1 CAVERSHAM AFC RANGERS
BERKS COUNTY RAPTORS 6-3 SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RA
HURST YOUTH HURRICANES 8-0 DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH D
WOODLEY SAINTS EAGLES 0-1 REEVES RANGERS HOOPS
THEALE TIGERS BLACK 0-6 CAVERSHAM TRENTS WHITES
24 October 2020
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RA 2-5 THEALE TIGERS BLACK
BERKS COUNTY RAPTORS 7-2 WOODLEY SAINTS EAGLES
CAVERSHAM AFC RANGERS 2-5 HURST YOUTH HURRICANES
DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH D 4-6 ASHRIDGE PARK UNITED
31 October 2020
CAVERSHAM AFC RANGERS 1-1 THEALE TIGERS BLACK
CAVERSHAM TRENTS WHITES 3-3 BERKS COUNTY RAPTORS
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RA 7-4 WOODLEY SAINTS EAGLES
REEVES RANGERS HOOPS 2-4 ASHRIDGE PARK UNITED
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U14 DIV BYE 0
1) HURST YOUTH HURRICANES 5 5 0 0 21 6 15
2) AFC HENLEY HAWKS 5 3 1 1 20 10 10
2) BERKS COUNTY RAPTORS 6 3 2 1 25 23 10
2) THEALE TIGERS BLACK 6 3 2 1 18 17 10
5) CAVERSHAM TRENTS WHITES 6 2 2 2 19 12 8
6) ASHRIDGE PARK UNITED 4 2 1 1 12 9 7
7) REEVES RANGERS HOOPS 5 2 2 1 13 16 7
8) CAVERSHAM AFC RANGERS 5 1 2 2 10 13 5
9) SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS RA 5 1 4 0 15 23 3
10) WOODLEY SAINTS EAGLES 5 1 4 0 11 21 3
11) DARBY GREEN AND POTLEY YOUTH D 4 0 3 1 8 22 1
Division
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U14 DIV BYE 0
1) ASCOT UNITED COLTS 5 5 0 0 38 12 15
2) WHITEKNIGHTS WIZARDS 5 4 1 0 25 20 12
3) WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS 5 2 1 2 26 10 8
4) MAIDENHEAD BOYS & GIRLS SHARKS 5 2 2 1 19 15 7
4) WHITEGROVE & WARFIELD FC SAINT 5 2 2 1 17 15 7
6) AFC HENLEY HARRIERS 6 1 5 0 10 37 3
7) WINNERSH RANGERS AVENGERS 5 0 5 0 12 38 0


24/11/2020 03:16:55