Main Menu     Event Website     Event Pitches     Club Directory     Contact    
East Berks Football Alliance 2018/19
East Berks Football Alliance for the 2018/19 Season

Division
08 September 2018
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS 1-0 AFC HENLEY HURRICANES
ASCOT UNITED ACES 1-4 BRACKNELL UNITED
CROOKHAM ROVERS WARRIORS 1-2 SOUTHCOTE COLTS
BASINGSTOKE TOWN FC 2-0 FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU
15 September 2018
AFC HENLEY HURRICANES 2-4 ASCOT UNITED ACES
BRACKNELL UNITED 1-1 BURNHAM JUNIOR YOUTH
SOUTHCOTE COLTS 5-2 FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU
BASINGSTOKE TOWN FC 2-4 READING PUMAS
22 September 2018
BURNHAM JUNIOR YOUTH 6-4 AFC HENLEY HURRICANES
ASCOT UNITED ACES 0-4 WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
READING PUMAS 3-3 SOUTHCOTE COLTS
BRACKNELL UNITED 5-3 CROOKHAM ROVERS WARRIORS
29 September 2018
AFC HENLEY HURRICANES 1-2 CROOKHAM ROVERS WARRIORS
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS 0-2 BURNHAM JUNIOR YOUTH
SOUTHCOTE COLTS 6-1 BASINGSTOKE TOWN FC
FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU 0-2 BRACKNELL UNITED
13 October 2018
FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU 4-2 AFC HENLEY HURRICANES
CROOKHAM ROVERS WARRIORS 2-1 WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
BURNHAM JUNIOR YOUTH 6-1 ASCOT UNITED ACES
BRACKNELL UNITED 4-1 READING PUMAS
27 October 2018
AFC HENLEY HURRICANES 0-4 READING PUMAS
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS 7-1 FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU
BASINGSTOKE TOWN FC 2-3 BRACKNELL UNITED
10 November 2018
BASINGSTOKE TOWN FC 5-3 AFC HENLEY HURRICANES
READING PUMAS 2-3 WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU 5-1 ASCOT UNITED ACES
CROOKHAM ROVERS WARRIORS 1-5 BURNHAM JUNIOR YOUTH
SOUTHCOTE COLTS 2-1 BRACKNELL UNITED
17 November 2018
AFC HENLEY HURRICANES 1-3 SOUTHCOTE COLTS
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS 4-3 BASINGSTOKE TOWN FC
ASCOT UNITED ACES 1-0 READING PUMAS
BURNHAM JUNIOR YOUTH 3-0 FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU
24 November 2018
SOUTHCOTE COLTS 1-2 WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
BASINGSTOKE TOWN FC 3-3 ASCOT UNITED ACES
READING PUMAS 1-3 BURNHAM JUNIOR YOUTH
FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU 4-4 CROOKHAM ROVERS WARRIORS
01 December 2018
AFC HENLEY HURRICANES 3-2 BRACKNELL UNITED
BURNHAM JUNIOR YOUTH 3-0 BASINGSTOKE TOWN FC
15 December 2018
SOUTHCOTE COLTS 1-1 BURNHAM JUNIOR YOUTH
05 January 2019
AFC HENLEY HURRICANES 1-3 WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
BRACKNELL UNITED 0-4 ASCOT UNITED ACES
FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU 3-1 BASINGSTOKE TOWN FC
12 January 2019
ASCOT UNITED ACES 0-3 AFC HENLEY HURRICANES
BURNHAM JUNIOR YOUTH 3-1 BRACKNELL UNITED
FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU 7-1 SOUTHCOTE COLTS
READING PUMAS 4-2 BASINGSTOKE TOWN FC
19 January 2019
CROOKHAM ROVERS WARRIORS 3-1 BRACKNELL UNITED
AFC HENLEY HURRICANES 3-2 BURNHAM JUNIOR YOUTH
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS 3-2 ASCOT UNITED ACES
SOUTHCOTE COLTS 1-4 READING PUMAS
26 January 2019
BRACKNELL UNITED 1-1 FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU
CROOKHAM ROVERS WARRIORS 3-1 AFC HENLEY HURRICANES
BURNHAM JUNIOR YOUTH 4-0 WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
BASINGSTOKE TOWN FC 3-0 SOUTHCOTE COLTS
READING PUMAS 2-3 ASCOT UNITED ACES
09 February 2019
BRACKNELL UNITED 2-5 BASINGSTOKE TOWN FC
FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU 3-2 WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
CROOKHAM ROVERS WARRIORS 5-1 ASCOT UNITED ACES
16 February 2019
BASINGSTOKE TOWN FC 3-4 CROOKHAM ROVERS WARRIORS
23 February 2019
AFC HENLEY HURRICANES 2-2 BASINGSTOKE TOWN FC
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS 2-2 READING PUMAS
BURNHAM JUNIOR YOUTH 1-2 CROOKHAM ROVERS WARRIORS
BRACKNELL UNITED 3-7 SOUTHCOTE COLTS
02 March 2019
READING PUMAS 3-0 FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU
SOUTHCOTE COLTS 2-1 AFC HENLEY HURRICANES
BASINGSTOKE TOWN FC 1-2 WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS
09 March 2019
WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS 5-0 SOUTHCOTE COLTS
ASCOT UNITED ACES 1-4 BASINGSTOKE TOWN FC
BURNHAM JUNIOR YOUTH 2-4 READING PUMAS
CROOKHAM ROVERS WARRIORS 3-3 FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU
16 March 2019
SOUTHCOTE COLTS 4-4 ASCOT UNITED ACES
BASINGSTOKE TOWN FC 0-4 BURNHAM JUNIOR YOUTH
READING PUMAS 5-1 CROOKHAM ROVERS WARRIORS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U18 DIV_1_1 BYE (NPL YOUT 0
EBFA_U18 DIV_1_2_BYE (WY MUDLA 0
1) BURNHAM JUNIOR YOUTH 15 10 3 2 46 19 32
2) WOKINGHAM & EMMBROOK SUMAS 15 10 4 1 39 24 31
3) SOUTHCOTE COLTS 15 7 5 3 38 39 24
4) READING PUMAS 14 7 5 2 39 27 23
5) CROOKHAM ROVERS WARRIORS 13 7 4 2 34 33 23
6) FRIMLEY GREEN BOYS & GIRLS YOU 14 5 6 3 33 37 18
7) BASINGSTOKE TOWN FC 17 5 10 2 39 48 17
7) BRACKNELL UNITED 14 5 7 2 30 36 17
9) ASCOT UNITED ACES 14 4 8 2 26 45 14
10) AFC HENLEY HURRICANES 15 3 11 1 27 43 10
Division
08 September 2018
SHINFIELD RANGERS 4-0 AFC CHARVIL
CAVERSHAM TRENTS BLUES 3-1 WESTWOOD WANDERERS GREENS
CALCOT ROYALS 1-3 BRACKNELL TOWN FC YOUTH
15 September 2018
AFC CHARVIL 2-5 ASCOT UNITED ROYALS
BRACKNELL TOWN FC YOUTH 0-1 SHINFIELD RANGERS
BERKS COUNTY TIGERS 0-3 CAVERSHAM TRENTS BLUES
WESTWOOD WANDERERS GREENS 2-1 BURGHFIELD FC TOURNADOES
22 September 2018
ASCOT UNITED ROYALS 3-2 SHINFIELD RANGERS
BURGHFIELD FC TOURNADOES 7-1 BERKS COUNTY TIGERS
CALCOT ROYALS 6-2 WESTWOOD WANDERERS GREENS
CAVERSHAM TRENTS BLUES 2-2 BRACKNELL TOWN FC YOUTH
29 September 2018
AFC CHARVIL 3-2 CAVERSHAM TRENTS BLUES
BRACKNELL TOWN FC YOUTH 4-0 ASCOT UNITED ROYALS
BERKS COUNTY TIGERS 2-3 CALCOT ROYALS
SHINFIELD RANGERS 0-2 WESTWOOD WANDERERS GREENS
13 October 2018
BURGHFIELD FC TOURNADOES 4-1 AFC CHARVIL
CAVERSHAM TRENTS BLUES 0-1 SHINFIELD RANGERS
WESTWOOD WANDERERS GREENS 1-1 BRACKNELL TOWN FC YOUTH
ASCOT UNITED ROYALS 6-2 BERKS COUNTY TIGERS
20 October 2018
ASCOT UNITED ROYALS 2-5 CAVERSHAM TRENTS BLUES
AFC CHARVIL 1-2 BRACKNELL TOWN FC YOUTH
BURGHFIELD FC TOURNADOES 0-2 CALCOT ROYALS
27 October 2018
AFC CHARVIL 2-3 CALCOT ROYALS
SHINFIELD RANGERS 2-1 BURGHFIELD FC TOURNADOES
BERKS COUNTY TIGERS 2-2 WESTWOOD WANDERERS GREENS
03 November 2018
SHINFIELD RANGERS 0-2 BRACKNELL TOWN FC YOUTH
AFC CHARVIL 3-3 BERKS COUNTY TIGERS
10 November 2018
CALCOT ROYALS 5-1 SHINFIELD RANGERS
BURGHFIELD FC TOURNADOES 7-4 ASCOT UNITED ROYALS
BERKS COUNTY TIGERS 0-2 BRACKNELL TOWN FC YOUTH
CAVERSHAM TRENTS BLUES 2-2 AFC CHARVIL
17 November 2018
AFC CHARVIL 1-2 WESTWOOD WANDERERS GREENS
ASCOT UNITED ROYALS 1-0 CALCOT ROYALS
BRACKNELL TOWN FC YOUTH 8-0 CAVERSHAM TRENTS BLUES
24 November 2018
BERKS COUNTY TIGERS 0-5 AFC CHARVIL
WESTWOOD WANDERERS GREENS 2-0 SHINFIELD RANGERS
BURGHFIELD FC TOURNADOES 5-2 CAVERSHAM TRENTS BLUES
01 December 2018
SHINFIELD RANGERS 4-1 BERKS COUNTY TIGERS
08 December 2018
CAVERSHAM TRENTS BLUES 2-6 ASCOT UNITED ROYALS
BRACKNELL TOWN FC YOUTH 2-1 BERKS COUNTY TIGERS
15 December 2018
BRACKNELL TOWN FC YOUTH 2-3 AFC CHARVIL
BERKS COUNTY TIGERS 3-5 ASCOT UNITED ROYALS
05 January 2019
AFC CHARVIL 7-1 SHINFIELD RANGERS
BRACKNELL TOWN FC YOUTH 1-0 CALCOT ROYALS
WESTWOOD WANDERERS GREENS 1-1 ASCOT UNITED ROYALS
12 January 2019
ASCOT UNITED ROYALS 5-2 AFC CHARVIL
CAVERSHAM TRENTS BLUES 0-3 BERKS COUNTY TIGERS
19 January 2019
SHINFIELD RANGERS 2-4 ASCOT UNITED ROYALS
BERKS COUNTY TIGERS 1-4 BURGHFIELD FC TOURNADOES
WESTWOOD WANDERERS GREENS 2-2 CALCOT ROYALS
26 January 2019
BURGHFIELD FC TOURNADOES 3-2 WESTWOOD WANDERERS GREENS
ASCOT UNITED ROYALS 0-1 BRACKNELL TOWN FC YOUTH
CALCOT ROYALS 4-3 BERKS COUNTY TIGERS
09 February 2019
WESTWOOD WANDERERS GREENS 2-1 CAVERSHAM TRENTS BLUES
CALCOT ROYALS 3-3 AFC CHARVIL
23 February 2019
ASCOT UNITED ROYALS 3-4 BURGHFIELD FC TOURNADOES
02 March 2019
CAVERSHAM TRENTS BLUES 0-2 CALCOT ROYALS
BRACKNELL TOWN FC YOUTH 2-2 BURGHFIELD FC TOURNADOES
BERKS COUNTY TIGERS 4-4 SHINFIELD RANGERS
09 March 2019
ASCOT UNITED ROYALS 6-2 WESTWOOD WANDERERS GREENS
CAVERSHAM TRENTS BLUES 3-6 BURGHFIELD FC TOURNADOES
16 March 2019
BURGHFIELD FC TOURNADOES 1-2 BRACKNELL TOWN FC YOUTH
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U18 DIV_2_1 BYE (REEVES R 0
EBFA U18 DIV_2_2 BYE (NPL YOUT 0
EBFA_U18 DIV_2_3_BYE (MA EAGLE 0
1) BRACKNELL TOWN FC YOUTH 15 10 2 3 34 13 33
2) ASCOT UNITED ROYALS 15 9 5 1 51 39 28
3) BURGHFIELD FC TOURNADOES 13 8 4 1 45 27 25
4) CALCOT ROYALS 12 7 3 2 31 20 23
5) WESTWOOD WANDERERS GREENS 13 5 4 4 23 27 19
6) SHINFIELD RANGERS 13 5 7 1 22 31 16
7) AFC CHARVIL 14 4 7 3 35 38 15
8) CAVERSHAM TRENTS BLUES 14 3 9 2 25 43 11
9) BERKS COUNTY TIGERS 15 1 11 3 26 54 6
Division
08 September 2018
YATELEY UNITED 0-4 PURLEY JUBILEE
BARTON ROVERS ROYALS 2-1 ASHRIDGE PARK U17
WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC 0-5 FINCHAMPSTEAD COLTS
TWYFORD COMETS 6-3 BURGHFIELD FC HURRICANES
15 September 2018
PURLEY JUBILEE 4-1 BARTON ROVERS ROYALS
ASHRIDGE PARK U17 2-3 WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC
FINCHAMPSTEAD COLTS 3-0 BURGHFIELD FC HURRICANES
TWYFORD COMETS 8-2 BURGHFIELD FC
22 September 2018
WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC 2-1 PURLEY JUBILEE
BARTON ROVERS ROYALS 3-0 YATELEY UNITED
BURGHFIELD FC HURRICANES 4-5 ASHRIDGE PARK U17
BURGHFIELD FC 3-3 FINCHAMPSTEAD COLTS
MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS 0-8 TWYFORD COMETS
29 September 2018
PURLEY JUBILEE 2-1 BURGHFIELD FC HURRICANES
YATELEY UNITED 1-4 WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC
ASHRIDGE PARK U17 6-1 BURGHFIELD FC
FINCHAMPSTEAD COLTS 5-3 MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS
13 October 2018
BURGHFIELD FC 3-4 PURLEY JUBILEE
BURGHFIELD FC HURRICANES 5-2 YATELEY UNITED
WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC 3-1 BARTON ROVERS ROYALS
MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS 3-2 ASHRIDGE PARK U17
27 October 2018
PURLEY JUBILEE 3-3 MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS
YATELEY UNITED 3-5 BURGHFIELD FC
BARTON ROVERS ROYALS 1-1 BURGHFIELD FC HURRICANES
FINCHAMPSTEAD COLTS 8-6 TWYFORD COMETS
03 November 2018
BARTON ROVERS ROYALS 1-4 PURLEY JUBILEE
10 November 2018
MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS 2-4 YATELEY UNITED
BURGHFIELD FC 4-3 BARTON ROVERS ROYALS
BURGHFIELD FC HURRICANES 3-5 WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC
TWYFORD COMETS 5-4 ASHRIDGE PARK U17
17 November 2018
PURLEY JUBILEE 1-4 TWYFORD COMETS
BARTON ROVERS ROYALS 1-5 MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS
WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC 6-4 BURGHFIELD FC
ASHRIDGE PARK U17 1-4 FINCHAMPSTEAD COLTS
24 November 2018
FINCHAMPSTEAD COLTS 3-0 PURLEY JUBILEE
TWYFORD COMETS 4-4 YATELEY UNITED
MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS 11-1 WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC
BURGHFIELD FC 3-3 BURGHFIELD FC HURRICANES
01 December 2018
TWYFORD COMETS 3-1 BARTON ROVERS ROYALS
15 December 2018
ASHRIDGE PARK U17 5-3 YATELEY UNITED
FINCHAMPSTEAD COLTS 4-2 BARTON ROVERS ROYALS
TWYFORD COMETS 4-2 WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC
MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS 3-8 BURGHFIELD FC
05 January 2019
PURLEY JUBILEE 8-1 YATELEY UNITED
FINCHAMPSTEAD COLTS 3-3 WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC
BURGHFIELD FC HURRICANES 1-2 TWYFORD COMETS
12 January 2019
PURLEY JUBILEE 2-2 ASHRIDGE PARK U17
BURGHFIELD FC HURRICANES 4-4 FINCHAMPSTEAD COLTS
BURGHFIELD FC 1-2 TWYFORD COMETS
YATELEY UNITED 1-7 MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS
19 January 2019
PURLEY JUBILEE 2-2 WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC
YATELEY UNITED 6-3 BARTON ROVERS ROYALS
ASHRIDGE PARK U17 1-2 BURGHFIELD FC HURRICANES
FINCHAMPSTEAD COLTS 5-3 BURGHFIELD FC
TWYFORD COMETS 7-2 MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS
26 January 2019
BARTON ROVERS ROYALS 1-9 TWYFORD COMETS
BURGHFIELD FC HURRICANES 0-2 PURLEY JUBILEE
WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC 5-3 YATELEY UNITED
BURGHFIELD FC 9-4 ASHRIDGE PARK U17
MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS 3-1 FINCHAMPSTEAD COLTS
09 February 2019
MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS 3-2 PURLEY JUBILEE
16 February 2019
WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC 5-3 ASHRIDGE PARK U17
23 February 2019
WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC 3-1 BURGHFIELD FC HURRICANES
ASHRIDGE PARK U17 2-4 TWYFORD COMETS
02 March 2019
YATELEY UNITED 0-1 BURGHFIELD FC HURRICANES
TWYFORD COMETS 6-1 PURLEY JUBILEE
MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS 2-0 BARTON ROVERS ROYALS
BURGHFIELD FC 6-3 WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC
09 March 2019
ASHRIDGE PARK U17 5-2 BARTON ROVERS ROYALS
PURLEY JUBILEE 2-4 FINCHAMPSTEAD COLTS
YATELEY UNITED 0-6 TWYFORD COMETS
WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC 4-4 MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS
BURGHFIELD FC HURRICANES 4-1 BURGHFIELD FC
16 March 2019
BARTON ROVERS ROYALS 0-7 WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC
ASHRIDGE PARK U17 3-0 PURLEY JUBILEE
FINCHAMPSTEAD COLTS 5-0 YATELEY UNITED
MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS 2-2 BURGHFIELD FC HURRICANES
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U18 DIV_3 BYE (BINFIELD Y 0
EBFA_U18 DIV_3_BYE (WW Y PANTH 0
1) TWYFORD COMETS 16 14 1 1 84 33 43
2) FINCHAMPSTEAD COLTS 14 10 1 3 57 30 33
3) WOODLEY WANDERERS YOUTH HURRIC 17 10 4 3 58 54 33
4) MAIDENHEAD B&G FC ANACONDAS 15 7 5 3 53 49 24
5) PURLEY JUBILEE 17 7 7 3 42 39 24
6) BURGHFIELD FC 14 5 7 2 53 57 17
7) ASHRIDGE PARK U17 15 5 9 1 46 49 16
8) BURGHFIELD FC HURRICANES 16 4 8 4 35 42 16
9) BARTON ROVERS ROYALS 15 2 12 1 22 58 7
9) YATELEY UNITED 15 2 12 1 28 67 7
Division
08 September 2018
WINNERSH RANGERS WOLVES 4-2 CAVERSHAM TRENTS WHITES
WESTWOOD WANDERERS HOOPS 6-1 WOODLEY UNITED HURRICANES
EVERSLEY & CALIFORNIA 3-2 WINDSOR YOUTH KESTRELS
15 September 2018
CALCOT ROYALS BLUES 2-3 WINNERSH RANGERS WOLVES
WINDSOR YOUTH KESTRELS 0-7 BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX
WINNERSH RANGERS TITANS 3-3 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS
SPENCERS WOOD 4-1 WESTWOOD WANDERERS HOOPS
WOODLEY UNITED HURRICANES 0-0 EVERSLEY & CALIFORNIA
22 September 2018
WINNERSH RANGERS WOLVES 2-3 BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS 2-2 CAVERSHAM TRENTS WHITES
WESTWOOD WANDERERS HOOPS 1-4 WINNERSH RANGERS TITANS
EVERSLEY & CALIFORNIA 1-3 SPENCERS WOOD
WOODLEY UNITED HURRICANES 1-3 WINDSOR YOUTH KESTRELS
29 September 2018
CALCOT ROYALS BLUES 0-4 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS
WINDSOR YOUTH KESTRELS 0-5 WINNERSH RANGERS WOLVES
CAVERSHAM TRENTS WHITES 3-0 WESTWOOD WANDERERS HOOPS
WINNERSH RANGERS TITANS 3-1 EVERSLEY & CALIFORNIA
SPENCERS WOOD 3-0 WOODLEY UNITED HURRICANES
13 October 2018
WESTWOOD WANDERERS HOOPS 6-2 CALCOT ROYALS BLUES
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS 4-2 BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX
EVERSLEY & CALIFORNIA 4-1 CAVERSHAM TRENTS WHITES
WOODLEY UNITED HURRICANES 0-2 WINNERSH RANGERS TITANS
SPENCERS WOOD 6-0 WINDSOR YOUTH KESTRELS
20 October 2018
BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX 6-0 CALCOT ROYALS BLUES
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS 2-2 SPENCERS WOOD
WINNERSH RANGERS WOLVES 5-1 WOODLEY UNITED HURRICANES
WINDSOR YOUTH KESTRELS 1-2 CAVERSHAM TRENTS WHITES
WESTWOOD WANDERERS HOOPS 1-3 EVERSLEY & CALIFORNIA
27 October 2018
CALCOT ROYALS BLUES 0-3 EVERSLEY & CALIFORNIA
WINNERSH RANGERS WOLVES 3-3 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS
CAVERSHAM TRENTS WHITES 6-1 WOODLEY UNITED HURRICANES
BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX 7-3 WINDSOR YOUTH KESTRELS
10 November 2018
WOODLEY UNITED HURRICANES 3-0 CALCOT ROYALS BLUES
EVERSLEY & CALIFORNIA 4-3 BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX
WESTWOOD WANDERERS HOOPS 2-4 WINNERSH RANGERS WOLVES
SPENCERS WOOD 4-1 CAVERSHAM TRENTS WHITES
WINNERSH RANGERS TITANS 5-2 WINDSOR YOUTH KESTRELS
17 November 2018
WINNERSH RANGERS WOLVES 2-3 EVERSLEY & CALIFORNIA
WINDSOR YOUTH KESTRELS 0-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS
CAVERSHAM TRENTS WHITES 0-5 WINNERSH RANGERS TITANS
WOODLEY UNITED HURRICANES 0-2 BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX
24 November 2018
WINNERSH RANGERS TITANS 8-1 CALCOT ROYALS BLUES
SPENCERS WOOD 2-1 BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX
WESTWOOD WANDERERS HOOPS 1-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS
CAVERSHAM TRENTS WHITES 3-1 WINDSOR YOUTH KESTRELS
01 December 2018
BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX 2-0 WINNERSH RANGERS TITANS
08 December 2018
BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX 8-0 WOODLEY UNITED HURRICANES
CAVERSHAM TRENTS WHITES 4-3 CALCOT ROYALS BLUES
SPENCERS WOOD 6-5 WINNERSH RANGERS WOLVES
15 December 2018
WINNERSH RANGERS TITANS 6-6 WINNERSH RANGERS WOLVES
WOODLEY UNITED HURRICANES 2-7 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS
EVERSLEY & CALIFORNIA 4-3 WESTWOOD WANDERERS HOOPS
05 January 2019
CALCOT ROYALS BLUES 0-3 BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX
WOODLEY UNITED HURRICANES 2-0 WESTWOOD WANDERERS HOOPS
WINDSOR YOUTH KESTRELS 2-3 EVERSLEY & CALIFORNIA
12 January 2019
WINNERSH RANGERS WOLVES 3-1 CALCOT ROYALS BLUES
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS 0-2 WINNERSH RANGERS TITANS
WESTWOOD WANDERERS HOOPS 2-3 SPENCERS WOOD
EVERSLEY & CALIFORNIA 4-0 WOODLEY UNITED HURRICANES
BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX 3-2 CAVERSHAM TRENTS WHITES
19 January 2019
BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX 4-4 WINNERSH RANGERS WOLVES
CAVERSHAM TRENTS WHITES 0-2 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS
WINNERSH RANGERS TITANS 4-0 WESTWOOD WANDERERS HOOPS
SPENCERS WOOD 4-2 EVERSLEY & CALIFORNIA
WINDSOR YOUTH KESTRELS 2-3 WOODLEY UNITED HURRICANES
26 January 2019
WINNERSH RANGERS WOLVES 6-2 WINDSOR YOUTH KESTRELS
WESTWOOD WANDERERS HOOPS 2-1 CAVERSHAM TRENTS WHITES
EVERSLEY & CALIFORNIA 1-3 WINNERSH RANGERS TITANS
WOODLEY UNITED HURRICANES 0-9 SPENCERS WOOD
09 February 2019
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS 4-1 WINNERSH RANGERS WOLVES
SPENCERS WOOD 0-3 WINNERSH RANGERS TITANS
23 February 2019
BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX 4-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS
CALCOT ROYALS BLUES 6-0 WOODLEY UNITED HURRICANES
WINNERSH RANGERS WOLVES 10-4 WESTWOOD WANDERERS HOOPS
CAVERSHAM TRENTS WHITES 0-2 SPENCERS WOOD
WINDSOR YOUTH KESTRELS 3-5 WINNERSH RANGERS TITANS
02 March 2019
BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX 3-2 WESTWOOD WANDERERS HOOPS
WOODLEY UNITED HURRICANES 1-1 CAVERSHAM TRENTS WHITES
SPENCERS WOOD 6-0 CALCOT ROYALS BLUES
EVERSLEY & CALIFORNIA 3-4 WINNERSH RANGERS WOLVES
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS 5-2 WINDSOR YOUTH KESTRELS
09 March 2019
WOODLEY UNITED HURRICANES 0-3 WINNERSH RANGERS WOLVES
CALCOT ROYALS BLUES 0-6 WINNERSH RANGERS TITANS
BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX 1-1 SPENCERS WOOD
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS 2-1 WESTWOOD WANDERERS HOOPS
16 March 2019
CALCOT ROYALS BLUES 0-2 CAVERSHAM TRENTS WHITES
WINNERSH RANGERS WOLVES 3-5 SPENCERS WOOD
WINNERSH RANGERS TITANS 3-2 BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX
WESTWOOD WANDERERS HOOPS 1-0 WINDSOR YOUTH KESTRELS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U18 DIV_4 BYE 0
1) WINNERSH RANGERS TITANS 16 13 1 2 62 22 41
2) SPENCERS WOOD 16 13 1 2 60 22 41
3) BRACKNELL ATHLETIC PHOENIX 17 11 4 2 61 28 35
4) WINNERSH RANGERS WOLVES 18 10 5 3 73 51 33
5) CAMBERLEY TOWN YOUTH RAIDERS 15 8 2 5 41 25 29
6) EVERSLEY & CALIFORNIA 15 9 5 1 39 31 28
7) CAVERSHAM TRENTS WHITES 16 6 8 2 30 35 20
8) WESTWOOD WANDERERS HOOPS 17 4 12 1 33 51 13
9) WOODLEY UNITED HURRICANES 18 3 13 2 15 67 11
10) CALCOT ROYALS BLUES 14 1 13 0 15 57 3
10) WINDSOR YOUTH KESTRELS 16 1 15 0 23 63 3
Division
08 September 2018
WOODLEY UNITED SPITFIRES 3-0 AFC HENLEY HOTSPUR
BACK GARDEN FC 1-3 ASHRIDGE PARK U18
BERKS COUNTY SNAKES 4-1 BERKS COUNTY ROVERS
D'AUTORE LIONS FC 1-5 WOODLEY WANDERERS YOUTH
HURST YFC 1-2 SHINFIELD RANGERS ROYALS
AFC ALDERMASTON 3-2 CURLEY PARK RANGERS WOLVES
15 September 2018
AFC HENLEY HOTSPUR 0-5 BACK GARDEN FC
CURLEY PARK RANGERS WOLVES 0-4 WOODLEY UNITED SPITFIRES
ASHRIDGE PARK U18 7-1 BERKS COUNTY SNAKES
BERKS COUNTY ROVERS 4-1 D'AUTORE LIONS FC
WOODLEY WANDERERS YOUTH 7-0 HURST YFC
SHINFIELD RANGERS ROYALS 0-6 AFC ALDERMASTON
22 September 2018
BERKS COUNTY SNAKES 4-5 AFC HENLEY HOTSPUR
BACK GARDEN FC 2-4 WOODLEY UNITED SPITFIRES
D'AUTORE LIONS FC 3-4 ASHRIDGE PARK U18
HURST YFC 3-5 BERKS COUNTY ROVERS
AFC ALDERMASTON 3-5 WOODLEY WANDERERS YOUTH
SHINFIELD RANGERS ROYALS 3-3 CURLEY PARK RANGERS WOLVES
29 September 2018
WOODLEY UNITED SPITFIRES 0-2 BERKS COUNTY SNAKES
CURLEY PARK RANGERS WOLVES 0-2 BACK GARDEN FC
ASHRIDGE PARK U18 7-1 HURST YFC
BERKS COUNTY ROVERS 5-2 AFC ALDERMASTON
WOODLEY WANDERERS YOUTH 5-2 SHINFIELD RANGERS ROYALS
13 October 2018
HURST YFC 1-5 AFC HENLEY HOTSPUR
D'AUTORE LIONS FC 2-3 WOODLEY UNITED SPITFIRES
BERKS COUNTY SNAKES 4-7 BACK GARDEN FC
AFC ALDERMASTON 2-4 ASHRIDGE PARK U18
WOODLEY WANDERERS YOUTH 5-3 CURLEY PARK RANGERS WOLVES
SHINFIELD RANGERS ROYALS 6-2 BERKS COUNTY ROVERS
27 October 2018
AFC HENLEY HOTSPUR 2-3 AFC ALDERMASTON
WOODLEY UNITED SPITFIRES 2-2 HURST YFC
CURLEY PARK RANGERS WOLVES 3-0 BERKS COUNTY SNAKES
ASHRIDGE PARK U18 4-0 SHINFIELD RANGERS ROYALS
BERKS COUNTY ROVERS 2-2 WOODLEY WANDERERS YOUTH
10 November 2018
SHINFIELD RANGERS ROYALS 5-4 AFC HENLEY HOTSPUR
AFC ALDERMASTON 1-0 WOODLEY UNITED SPITFIRES
HURST YFC 5-2 BACK GARDEN FC
D'AUTORE LIONS FC 3-2 BERKS COUNTY SNAKES
WOODLEY WANDERERS YOUTH 1-3 ASHRIDGE PARK U18
BERKS COUNTY ROVERS 3-1 CURLEY PARK RANGERS WOLVES
17 November 2018
AFC HENLEY HOTSPUR 1-2 WOODLEY WANDERERS YOUTH
WOODLEY UNITED SPITFIRES 2-2 SHINFIELD RANGERS ROYALS
BACK GARDEN FC 4-3 AFC ALDERMASTON
BERKS COUNTY SNAKES 8-4 HURST YFC
CURLEY PARK RANGERS WOLVES 4-5 D'AUTORE LIONS FC
ASHRIDGE PARK U18 2-1 BERKS COUNTY ROVERS
24 November 2018
BERKS COUNTY ROVERS 2-5 AFC HENLEY HOTSPUR
WOODLEY WANDERERS YOUTH 5-0 WOODLEY UNITED SPITFIRES
AFC ALDERMASTON 3-4 BERKS COUNTY SNAKES
HURST YFC 2-4 D'AUTORE LIONS FC
ASHRIDGE PARK U18 6-0 CURLEY PARK RANGERS WOLVES
SHINFIELD RANGERS ROYALS 1-5 BACK GARDEN FC
01 December 2018
AFC HENLEY HOTSPUR 0-2 ASHRIDGE PARK U18
BERKS COUNTY SNAKES 5-5 SHINFIELD RANGERS ROYALS
15 December 2018
BERKS COUNTY ROVERS 2-2 BACK GARDEN FC
WOODLEY WANDERERS YOUTH 2-4 BERKS COUNTY SNAKES
SHINFIELD RANGERS ROYALS 1-3 D'AUTORE LIONS FC
AFC ALDERMASTON 0-4 HURST YFC
05 January 2019
AFC HENLEY HOTSPUR 0-2 WOODLEY UNITED SPITFIRES
ASHRIDGE PARK U18 1-0 BACK GARDEN FC
BERKS COUNTY ROVERS 4-7 BERKS COUNTY SNAKES
WOODLEY WANDERERS YOUTH 3-0 D'AUTORE LIONS FC
CURLEY PARK RANGERS WOLVES 5-2 AFC ALDERMASTON
SHINFIELD RANGERS ROYALS 4-1 HURST YFC
12 January 2019
BACK GARDEN FC 3-1 AFC HENLEY HOTSPUR
WOODLEY UNITED SPITFIRES 2-3 CURLEY PARK RANGERS WOLVES
BERKS COUNTY SNAKES 2-5 ASHRIDGE PARK U18
HURST YFC 0-1 WOODLEY WANDERERS YOUTH
AFC ALDERMASTON 0-2 SHINFIELD RANGERS ROYALS
19 January 2019
AFC HENLEY HOTSPUR 1-1 BERKS COUNTY SNAKES
WOODLEY UNITED SPITFIRES 1-1 BACK GARDEN FC
ASHRIDGE PARK U18 3-0 D'AUTORE LIONS FC
BERKS COUNTY ROVERS 2-6 HURST YFC
CURLEY PARK RANGERS WOLVES 6-1 SHINFIELD RANGERS ROYALS
26 January 2019
D'AUTORE LIONS FC 3-0 AFC HENLEY HOTSPUR
BERKS COUNTY SNAKES 1-4 WOODLEY UNITED SPITFIRES
BACK GARDEN FC 3-3 CURLEY PARK RANGERS WOLVES
HURST YFC 3-1 ASHRIDGE PARK U18
AFC ALDERMASTON 6-1 BERKS COUNTY ROVERS
SHINFIELD RANGERS ROYALS 2-6 WOODLEY WANDERERS YOUTH
09 February 2019
BERKS COUNTY SNAKES 4-1 CURLEY PARK RANGERS WOLVES
SHINFIELD RANGERS ROYALS 2-6 ASHRIDGE PARK U18
16 February 2019
WOODLEY UNITED SPITFIRES 5-0 BERKS COUNTY ROVERS
WOODLEY WANDERERS YOUTH 1-4 AFC ALDERMASTON
23 February 2019
AFC HENLEY HOTSPUR 2-7 SHINFIELD RANGERS ROYALS
WOODLEY UNITED SPITFIRES 2-1 AFC ALDERMASTON
BACK GARDEN FC 4-3 HURST YFC
BERKS COUNTY SNAKES 2-8 D'AUTORE LIONS FC
ASHRIDGE PARK U18 3-6 WOODLEY WANDERERS YOUTH
CURLEY PARK RANGERS WOLVES 2-1 BERKS COUNTY ROVERS
02 March 2019
D'AUTORE LIONS FC 5-1 CURLEY PARK RANGERS WOLVES
SHINFIELD RANGERS ROYALS 0-3 WOODLEY UNITED SPITFIRES
09 March 2019
AFC HENLEY HOTSPUR 1-5 BERKS COUNTY ROVERS
WOODLEY UNITED SPITFIRES 0-0 WOODLEY WANDERERS YOUTH
BACK GARDEN FC 3-0 SHINFIELD RANGERS ROYALS
BERKS COUNTY SNAKES 2-1 AFC ALDERMASTON
D'AUTORE LIONS FC 1-5 HURST YFC
CURLEY PARK RANGERS WOLVES 5-0 ASHRIDGE PARK U18
16 March 2019
ASHRIDGE PARK U18 7-0 AFC HENLEY HOTSPUR
BERKS COUNTY ROVERS 2-1 WOODLEY UNITED SPITFIRES
SHINFIELD RANGERS ROYALS 1-2 BERKS COUNTY SNAKES
HURST YFC 2-3 CURLEY PARK RANGERS WOLVES
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) ASHRIDGE PARK U18 18 15 3 0 68 28 45
2) WOODLEY WANDERERS YOUTH 16 11 3 2 56 28 35
3) WOODLEY UNITED SPITFIRES 18 9 5 4 38 24 31
4) BERKS COUNTY SNAKES 19 9 8 2 59 65 29
5) BACK GARDEN FC 15 8 4 3 44 31 27
6) CURLEY PARK RANGERS WOLVES 18 7 9 2 45 51 23
7) D'AUTORE LIONS FC 14 7 7 0 39 39 21
8) SHINFIELD RANGERS ROYALS 20 6 11 3 46 69 21
9) BERKS COUNTY ROVERS 17 6 9 2 42 56 20
10) AFC ALDERMASTON 16 6 10 0 40 43 18
11) HURST YFC 17 5 11 1 43 58 16
12) AFC HENLEY HOTSPUR 16 3 12 1 27 55 10
Division
08 September 2018
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U 2-3 AFC ALDERMASTON U18
STB&G FC BOYS 1-2 BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES
PINEWOOD PANTHERS 3-4 RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS
FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS 5-5 WOODLEY UNITED METEORS
15 September 2018
AFC ALDERMASTON U18 2-2 LAUREL PARK STING JETS
WOODLEY UNITED METEORS 3-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U
ASHRIDGE PARK ROYALS U17 1-0 STB&G FC BOYS
BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES 0-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
ASCOT UNITED LEOPARDS 0-0 PINEWOOD PANTHERS
RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS 2-6 FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS
22 September 2018
STB&G FC BOYS 2-5 AFC ALDERMASTON U18
LAUREL PARK STING JETS 3-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 2-1 ASHRIDGE PARK ROYALS U17
PINEWOOD PANTHERS 4-2 BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES
RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS 3-5 WOODLEY UNITED METEORS
FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS 3-4 ASCOT UNITED LEOPARDS
29 September 2018
AFC ALDERMASTON U18 2-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U 7-0 STB&G FC BOYS
WOODLEY UNITED METEORS 2-5 LAUREL PARK STING JETS
ASHRIDGE PARK ROYALS U17 1-8 PINEWOOD PANTHERS
BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES 1-2 FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS
ASCOT UNITED LEOPARDS 2-3 RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS
13 October 2018
PINEWOOD PANTHERS 3-2 AFC ALDERMASTON U18
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 1-4 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U
STB&G FC BOYS 3-0 LAUREL PARK STING JETS
FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS 8-1 ASHRIDGE PARK ROYALS U17
RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS 3-3 BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES
ASCOT UNITED LEOPARDS 1-4 WOODLEY UNITED METEORS
27 October 2018
AFC ALDERMASTON U18 3-3 FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U 1-3 PINEWOOD PANTHERS
WOODLEY UNITED METEORS 2-2 STB&G FC BOYS
ASHRIDGE PARK ROYALS U17 0-4 RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 5-2 BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES
03 November 2018
BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES 0-2 ASCOT UNITED LEOPARDS
RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS 2-1 PINEWOOD PANTHERS
STB&G FC BOYS 0-4 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U
10 November 2018
RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS 0-1 AFC ALDERMASTON U18
FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS 3-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U
PINEWOOD PANTHERS 3-2 LAUREL PARK STING JETS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 4-3 STB&G FC BOYS
ASCOT UNITED LEOPARDS 2-1 ASHRIDGE PARK ROYALS U17
WOODLEY UNITED METEORS 5-1 BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES
17 November 2018
AFC ALDERMASTON U18 3-1 ASCOT UNITED LEOPARDS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U 6-4 RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS
LAUREL PARK STING JETS 7-2 FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS
STB&G FC BOYS 2-6 PINEWOOD PANTHERS
WOODLEY UNITED METEORS 5-5 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
ASHRIDGE PARK ROYALS U17 1-3 BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES
24 November 2018
BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES 2-2 AFC ALDERMASTON U18
ASCOT UNITED LEOPARDS 0-6 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U
RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS 0-4 LAUREL PARK STING JETS
FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS 4-2 STB&G FC BOYS
PINEWOOD PANTHERS 5-5 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
ASHRIDGE PARK ROYALS U17 2-3 WOODLEY UNITED METEORS
01 December 2018
AFC ALDERMASTON U18 2-3 ASHRIDGE PARK ROYALS U17
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U 5-0 BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 2-1 FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS
08 December 2018
LAUREL PARK STING JETS 2-3 ASCOT UNITED LEOPARDS
STB&G FC BOYS 0-2 RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS
PINEWOOD PANTHERS 2-0 ASHRIDGE PARK ROYALS U17
FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS 4-2 BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES
15 December 2018
WOODLEY UNITED METEORS 2-3 AFC ALDERMASTON U18
ASCOT UNITED LEOPARDS 2-2 STB&G FC BOYS
RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS 2-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS 5-2 PINEWOOD PANTHERS
05 January 2019
AFC ALDERMASTON U18 1-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U
BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES 1-5 STB&G FC BOYS
ASCOT UNITED LEOPARDS 3-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
WOODLEY UNITED METEORS 4-4 FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS
12 January 2019
LAUREL PARK STING JETS 2-0 AFC ALDERMASTON U18
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U 4-1 WOODLEY UNITED METEORS
STB&G FC BOYS 1-1 ASHRIDGE PARK ROYALS U17
PINEWOOD PANTHERS 3-2 ASCOT UNITED LEOPARDS
FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS 6-1 RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS
19 January 2019
AFC ALDERMASTON U18 5-2 STB&G FC BOYS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U 0-0 LAUREL PARK STING JETS
ASHRIDGE PARK ROYALS U17 0-8 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES 2-7 PINEWOOD PANTHERS
ASCOT UNITED LEOPARDS 2-1 FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS
26 January 2019
ASHRIDGE PARK ROYALS U17 2-5 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 5-1 AFC ALDERMASTON U18
LAUREL PARK STING JETS 3-3 WOODLEY UNITED METEORS
RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS 2-4 ASCOT UNITED LEOPARDS
PINEWOOD PANTHERS 4-4 STB&G FC BOYS
02 February 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U 2-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
09 February 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 7-1 LAUREL PARK STING JETS
STB&G FC BOYS 1-1 WOODLEY UNITED METEORS
RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS 3-2 ASHRIDGE PARK ROYALS U17
ASCOT UNITED LEOPARDS 2-0 BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES
16 February 2019
BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES 2-5 LAUREL PARK STING JETS
STB&G FC BOYS 0-4 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
23 February 2019
AFC ALDERMASTON U18 1-3 RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U 5-1 FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS
ASHRIDGE PARK ROYALS U17 1-3 ASCOT UNITED LEOPARDS
02 March 2019
ASCOT UNITED LEOPARDS 3-1 AFC ALDERMASTON U18
RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS 3-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U
FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS 2-4 LAUREL PARK STING JETS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 3-0 WOODLEY UNITED METEORS
BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES 2-0 ASHRIDGE PARK ROYALS U17
09 March 2019
AFC ALDERMASTON U18 1-0 BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES
LAUREL PARK STING JETS 4-2 RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS
STB&G FC BOYS 1-1 FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 3-3 PINEWOOD PANTHERS
WOODLEY UNITED METEORS 3-4 ASHRIDGE PARK ROYALS U17
16 March 2019
ASHRIDGE PARK ROYALS U17 0-3 AFC ALDERMASTON U18
BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES 1-5 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U
ASCOT UNITED LEOPARDS 3-0 LAUREL PARK STING JETS
RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS 3-5 STB&G FC BOYS
FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS 0-4 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
PINEWOOD PANTHERS 5-0 WOODLEY UNITED METEORS
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 19 12 2 5 68 35 41
2) HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS U 19 11 6 2 60 31 35
3) ASCOT UNITED LEOPARDS 18 11 5 2 39 33 35
4) PINEWOOD PANTHERS 17 10 3 4 62 37 34
5) FLEET SPURS YOUTH ROOSTERS 19 8 7 4 61 54 28
6) LAUREL PARK STING JETS 16 8 5 3 44 34 27
7) AFC ALDERMASTON U18 19 8 8 3 41 40 27
8) RUSHMOOR SAINTS YOUTH PANTHERS 19 8 9 2 46 55 26
9) WOODLEY UNITED METEORS 17 5 6 6 48 51 21
10) STB&G FC BOYS 20 3 11 6 36 59 15
11) BRACKNELL ATHLETIC SPITFIRES 19 3 14 2 26 61 11
12) ASHRIDGE PARK ROYALS U17 18 3 14 1 21 62 10


21/03/2019 13:48:00