Main Menu     Event Website     Event Pitches     Club Directory     Contact    
East Berks Football Alliance 2018/19
East Berks Football Alliance for the 2018/19 Season

Division
08 September 2018
AFC HENLEY HURRICANES 1-3 BRACKNELL TOWN FC YOUTH
HAWLEY RAIDERS 0-1 ASCOT UNITED ATHLETIC
NPL YOUTH BLUE 1-1 FINCHAMPSTEAD MARLINS
BINFIELD EAGLES 1-5 TWYFORD COMETS REDS
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES WHIT 2-2 WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS
15 September 2018
ASCOT UNITED ATHLETIC 5-2 AFC HENLEY HURRICANES
BRACKNELL TOWN FC YOUTH 0-4 WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS
FINCHAMPSTEAD MARLINS 0-3 HAWLEY RAIDERS
TWYFORD COMETS REDS 2-1 WHITEGROVE KNIGHTS
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES WHIT 6-0 BINFIELD EAGLES
22 September 2018
AFC HENLEY HURRICANES 3-2 FINCHAMPSTEAD MARLINS
BRACKNELL TOWN FC YOUTH 0-1 ASCOT UNITED ATHLETIC
NPL YOUTH BLUE 0-8 TWYFORD COMETS REDS
WHITEGROVE KNIGHTS 1-1 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES WHIT
WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS 0-0 BINFIELD EAGLES
29 September 2018
FINCHAMPSTEAD MARLINS 4-4 BRACKNELL TOWN FC YOUTH
TWYFORD COMETS REDS 2-4 HAWLEY RAIDERS
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES WHIT 3-0 NPL YOUTH BLUE
BINFIELD EAGLES 5-1 WHITEGROVE KNIGHTS
13 October 2018
AFC HENLEY HURRICANES 1-3 TWYFORD COMETS REDS
ASCOT UNITED ATHLETIC 2-2 FINCHAMPSTEAD MARLINS
HAWLEY RAIDERS 4-2 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES WHIT
NPL YOUTH BLUE 0-0 BINFIELD EAGLES
WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS 3-0 WHITEGROVE KNIGHTS
20 October 2018
ASCOT UNITED ATHLETIC 0-1 WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS
27 October 2018
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES WHIT 2-4 AFC HENLEY HURRICANES
TWYFORD COMETS REDS 3-0 BRACKNELL TOWN FC YOUTH
FINCHAMPSTEAD MARLINS 0-2 WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS
BINFIELD EAGLES 1-4 HAWLEY RAIDERS
WHITEGROVE KNIGHTS 3-5 NPL YOUTH BLUE
10 November 2018
AFC HENLEY HURRICANES 4-0 BINFIELD EAGLES
BRACKNELL TOWN FC YOUTH 3-2 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES WHIT
HAWLEY RAIDERS 3-0 WHITEGROVE KNIGHTS
17 November 2018
WHITEGROVE KNIGHTS 4-2 AFC HENLEY HURRICANES
BINFIELD EAGLES 1-3 BRACKNELL TOWN FC YOUTH
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES WHIT 3-1 ASCOT UNITED ATHLETIC
TWYFORD COMETS REDS 3-0 FINCHAMPSTEAD MARLINS
NPL YOUTH BLUE 1-1 HAWLEY RAIDERS
24 November 2018
AFC HENLEY HURRICANES 1-2 NPL YOUTH BLUE
BRACKNELL TOWN FC YOUTH 0-4 WHITEGROVE KNIGHTS
ASCOT UNITED ATHLETIC 6-1 BINFIELD EAGLES
FINCHAMPSTEAD MARLINS 4-2 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES WHIT
WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS 3-2 HAWLEY RAIDERS
01 December 2018
WHITEGROVE KNIGHTS 1-3 ASCOT UNITED ATHLETIC
BINFIELD EAGLES 2-3 FINCHAMPSTEAD MARLINS
TWYFORD COMETS REDS 0-3 WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS
15 December 2018
AFC HENLEY HURRICANES 3-3 WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS
ASCOT UNITED ATHLETIC 2-0 NPL YOUTH BLUE
FINCHAMPSTEAD MARLINS 1-2 WHITEGROVE KNIGHTS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U12 DIV_1 BYE 0
1) WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS 9 6 0 3 21 7 21
2) ASCOT UNITED ATHLETIC 9 6 2 1 21 10 19
3) TWYFORD COMETS REDS 8 6 2 0 26 10 18
4) HAWLEY RAIDERS 8 5 2 1 21 10 16
5) MAIDENHEAD UNITED MAGPIES WHIT 9 3 4 2 23 19 11
6) AFC HENLEY HURRICANES 9 3 5 1 21 24 10
6) BRACKNELL TOWN FC YOUTH 8 3 4 1 13 20 10
6) WHITEGROVE KNIGHTS 10 3 6 1 17 25 10
9) FINCHAMPSTEAD MARLINS 10 2 5 3 17 24 9
9) NPL YOUTH BLUE 8 2 3 3 9 19 9
11) BINFIELD EAGLES 10 1 7 2 11 32 5
Division
08 September 2018
WOODLEY SAINTS FALCONS 6-0 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES BLAC
MARLOW UNITED TIGERS 2-1 ASCOT UNITED CHARGERS
BERKS COUNTY HAWKS 3-4 STB&G FC BOYS
TWYFORD COMETS BLACKS 0-4 WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES DIAM 1-1 BRACKNELL CAVALIERS FC
WOODLEY UNITED SPITFIRES 0-3 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
15 September 2018
ASCOT UNITED CHARGERS 5-1 WOODLEY SAINTS FALCONS
STB&G FC BOYS 2-9 MARLOW UNITED TIGERS
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 0-5 BERKS COUNTY HAWKS
BRACKNELL CAVALIERS FC 10-1 TWYFORD COMETS BLACKS
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 4-0 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES DIAM
22 September 2018
WOODLEY SAINTS FALCONS 1-1 STB&G FC BOYS
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES BLAC 9-4 ASCOT UNITED CHARGERS
MARLOW UNITED TIGERS 3-0 WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN
BERKS COUNTY HAWKS 2-2 BRACKNELL CAVALIERS FC
TWYFORD COMETS BLACKS 1-4 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
WOODLEY UNITED SPITFIRES 2-3 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES DIAM
29 September 2018
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 6-1 WOODLEY SAINTS FALCONS
ASCOT UNITED CHARGERS 5-1 WOODLEY UNITED SPITFIRES
BRACKNELL CAVALIERS FC 1-2 MARLOW UNITED TIGERS
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 1-0 BERKS COUNTY HAWKS
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES DIAM 3-0 TWYFORD COMETS BLACKS
13 October 2018
WOODLEY SAINTS FALCONS 1-7 BRACKNELL CAVALIERS FC
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES BLAC 2-2 WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN
ASCOT UNITED CHARGERS 2-3 STB&G FC BOYS
MARLOW UNITED TIGERS 5-1 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
BERKS COUNTY HAWKS 3-0 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES DIAM
WOODLEY UNITED SPITFIRES 4-2 TWYFORD COMETS BLACKS
20 October 2018
STB&G FC BOYS 2-2 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES BLAC
27 October 2018
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 0-3 WOODLEY SAINTS FALCONS
STB&G FC BOYS 11-1 WOODLEY UNITED SPITFIRES
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES DIAM 0-8 MARLOW UNITED TIGERS
TWYFORD COMETS BLACKS 1-5 BERKS COUNTY HAWKS
03 November 2018
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES BLAC 6-0 WOODLEY UNITED SPITFIRES
10 November 2018
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES BLAC 0-0 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
ASCOT UNITED CHARGERS 1-5 BRACKNELL CAVALIERS FC
STB&G FC BOYS 4-5 WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN
MARLOW UNITED TIGERS 7-2 TWYFORD COMETS BLACKS
WOODLEY UNITED SPITFIRES 1-14 BERKS COUNTY HAWKS
17 November 2018
TWYFORD COMETS BLACKS 0-2 WOODLEY SAINTS FALCONS
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 3-0 ASCOT UNITED CHARGERS
BRACKNELL CAVALIERS FC 1-1 STB&G FC BOYS
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 1-1 WOODLEY UNITED SPITFIRES
BERKS COUNTY HAWKS 1-3 MARLOW UNITED TIGERS
24 November 2018
WOODLEY SAINTS FALCONS 1-2 BERKS COUNTY HAWKS
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES BLAC 1-2 TWYFORD COMETS BLACKS
ASCOT UNITED CHARGERS 1-1 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES DIAM
STB&G FC BOYS 6-5 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 3-4 BRACKNELL CAVALIERS FC
WOODLEY UNITED SPITFIRES 0-8 MARLOW UNITED TIGERS
01 December 2018
TWYFORD COMETS BLACKS 2-7 ASCOT UNITED CHARGERS
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 0-1 WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN
08 December 2018
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 3-1 ASCOT UNITED CHARGERS
BERKS COUNTY HAWKS 5-1 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES BLAC
15 December 2018
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES BLAC 2-3 MARLOW UNITED TIGERS
ASCOT UNITED CHARGERS 2-1 BERKS COUNTY HAWKS
STB&G FC BOYS 4-4 TWYFORD COMETS BLACKS
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 2-1 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES DIAM
BRACKNELL CAVALIERS FC 6-1 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) MARLOW UNITED TIGERS 10 10 0 0 50 10 30
2) WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 11 6 3 2 27 22 20
3) BERKS COUNTY HAWKS 11 6 4 1 41 16 19
4) BRACKNELL CAVALIERS FC 9 5 1 3 37 13 18
5) EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 11 5 5 1 22 22 16
6) STB&G FC BOYS 10 4 2 4 38 33 16
7) ASCOT UNITED CHARGERS 11 4 6 1 29 31 13
8) WOODLEY SAINTS FALCONS 8 3 4 1 16 21 10
9) MAIDENHEAD UNITED MAGPIES BLAC 9 2 4 3 23 24 9
10) MAIDENHEAD UNITED MAGPIES DIAM 8 2 4 2 9 21 8
11) WOODLEY UNITED SPITFIRES 9 1 7 1 10 53 4
12) TWYFORD COMETS BLACKS 11 1 9 1 15 51 4
Division
08 September 2018
FC BRACKNELL 2-3 LAUREL PARK HURRICANES
HAWLEY COLTS 1-1 ASCOT UNITED RACING
ASHRIDGE PARK 2-3 LANGLEY HORNETS
WHITEGROVE DRAGONS 1-11 ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION
BINFIELD VIPERS 2-3 SPENCERS WOOD REDKITES
WINDSOR YOUTH MERLINS SPITFIRE 1-2 YATELEY UNITED RAPTORS
15 September 2018
ASCOT UNITED RACING 3-4 FC BRACKNELL
LAUREL PARK HURRICANES 5-1 WINDSOR YOUTH MERLINS SPITFIRE
LANGLEY HORNETS 5-3 HAWLEY COLTS
ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION 8-2 ASHRIDGE PARK
SPENCERS WOOD REDKITES 3-1 WHITEGROVE DRAGONS
YATELEY UNITED RAPTORS 1-3 BINFIELD VIPERS
22 September 2018
LAUREL PARK HURRICANES 7-1 ASCOT UNITED RACING
HAWLEY COLTS 2-3 ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION
ASHRIDGE PARK 3-0 SPENCERS WOOD REDKITES
WHITEGROVE DRAGONS 4-2 YATELEY UNITED RAPTORS
WINDSOR YOUTH MERLINS SPITFIRE 3-4 BINFIELD VIPERS
FC BRACKNELL 0-7 LANGLEY HORNETS
29 September 2018
ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION 13-0 FC BRACKNELL
LANGLEY HORNETS 7-4 LAUREL PARK HURRICANES
ASCOT UNITED RACING 4-0 WINDSOR YOUTH MERLINS SPITFIRE
SPENCERS WOOD REDKITES 1-5 HAWLEY COLTS
YATELEY UNITED RAPTORS 0-7 ASHRIDGE PARK
BINFIELD VIPERS 6-3 WHITEGROVE DRAGONS
13 October 2018
FC BRACKNELL 3-6 SPENCERS WOOD REDKITES
LAUREL PARK HURRICANES 1-10 ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION
ASCOT UNITED RACING 2-10 LANGLEY HORNETS
HAWLEY COLTS 2-0 YATELEY UNITED RAPTORS
ASHRIDGE PARK 8-3 BINFIELD VIPERS
WINDSOR YOUTH MERLINS SPITFIRE 3-1 WHITEGROVE DRAGONS
27 October 2018
YATELEY UNITED RAPTORS 2-2 FC BRACKNELL
SPENCERS WOOD REDKITES 1-1 LAUREL PARK HURRICANES
BINFIELD VIPERS 1-1 HAWLEY COLTS
WHITEGROVE DRAGONS 3-4 ASHRIDGE PARK
10 November 2018
FC BRACKNELL 4-9 BINFIELD VIPERS
LAUREL PARK HURRICANES 4-0 YATELEY UNITED RAPTORS
LANGLEY HORNETS 0-6 ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION
HAWLEY COLTS 1-2 WHITEGROVE DRAGONS
WINDSOR YOUTH MERLINS SPITFIRE 0-3 ASHRIDGE PARK
17 November 2018
WHITEGROVE DRAGONS 1-1 FC BRACKNELL
BINFIELD VIPERS 3-2 LAUREL PARK HURRICANES
YATELEY UNITED RAPTORS 1-3 ASCOT UNITED RACING
SPENCERS WOOD REDKITES 1-9 LANGLEY HORNETS
ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION 7-0 WINDSOR YOUTH MERLINS SPITFIRE
ASHRIDGE PARK 5-2 HAWLEY COLTS
24 November 2018
FC BRACKNELL 0-5 ASHRIDGE PARK
LAUREL PARK HURRICANES 4-2 WHITEGROVE DRAGONS
ASCOT UNITED RACING 2-5 BINFIELD VIPERS
LANGLEY HORNETS 7-1 YATELEY UNITED RAPTORS
ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION 11-0 SPENCERS WOOD REDKITES
WINDSOR YOUTH MERLINS SPITFIRE 0-1 HAWLEY COLTS
01 December 2018
HAWLEY COLTS 3-2 FC BRACKNELL
ASHRIDGE PARK 2-5 LAUREL PARK HURRICANES
WHITEGROVE DRAGONS 1-3 ASCOT UNITED RACING
SPENCERS WOOD REDKITES 3-2 WINDSOR YOUTH MERLINS SPITFIRE
15 December 2018
FC BRACKNELL 9-4 WINDSOR YOUTH MERLINS SPITFIRE
LAUREL PARK HURRICANES 1-4 HAWLEY COLTS
LANGLEY HORNETS 7-1 WHITEGROVE DRAGONS
ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION 6-0 BINFIELD VIPERS
SPENCERS WOOD REDKITES 3-1 YATELEY UNITED RAPTORS
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION 9 9 0 0 75 6 27
2) LANGLEY HORNETS 9 8 1 0 55 20 24
3) ASHRIDGE PARK 10 7 3 0 41 24 21
4) BINFIELD VIPERS 10 6 3 1 36 33 19
5) LAUREL PARK HURRICANES 11 6 4 1 37 33 19
6) HAWLEY COLTS 11 5 4 2 25 21 17
7) SPENCERS WOOD REDKITES 10 5 4 1 21 38 16
8) ASCOT UNITED RACING 8 3 4 1 19 29 10
9) FC BRACKNELL 11 2 7 2 27 56 8
10) WHITEGROVE DRAGONS 11 2 8 1 20 45 7
11) YATELEY UNITED RAPTORS 10 1 8 1 10 36 4
12) WINDSOR YOUTH MERLINS SPITFIRE 10 1 9 0 14 39 3
Division
08 September 2018
AFC HENLEY HOTSPUR 4-7 LAUREL PARK TORNADOES
HAWLEY FALCONS 1-0 BRACKNELL TOWN FC COLTS
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES REDS 3-4 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS
BINFIELD COBRAS 1-4 PINEWOOD PUMAS
WINDSOR YOUTH MERLINS CONCORDE 3-1 EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS
REEVES RANGERS BLUES 1-0 READING WOMEN FC
15 September 2018
BRACKNELL TOWN FC COLTS 4-0 AFC HENLEY HOTSPUR
LAUREL PARK TORNADOES 6-5 WINDSOR YOUTH MERLINS CONCORDE
READING WOMEN FC 2-0 HAWLEY FALCONS
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 3-1 REEVES RANGERS BLUES
PINEWOOD PUMAS 3-3 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES REDS
EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS 2-5 BINFIELD COBRAS
22 September 2018
AFC HENLEY HOTSPUR 1-5 READING WOMEN FC
LAUREL PARK TORNADOES 3-2 BRACKNELL TOWN FC COLTS
HAWLEY FALCONS 1-0 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES REDS 9-4 EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS
REEVES RANGERS BLUES 2-7 PINEWOOD PUMAS
WINDSOR YOUTH MERLINS CONCORDE 3-2 BINFIELD COBRAS
29 September 2018
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 4-1 AFC HENLEY HOTSPUR
READING WOMEN FC 3-1 LAUREL PARK TORNADOES
BRACKNELL TOWN FC COLTS 3-0 WINDSOR YOUTH MERLINS CONCORDE
PINEWOOD PUMAS 4-0 HAWLEY FALCONS
EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS 2-3 REEVES RANGERS BLUES
BINFIELD COBRAS 1-7 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES REDS
06 October 2018
BINFIELD COBRAS 2-3 AFC HENLEY HOTSPUR
PINEWOOD PUMAS 3-0 BRACKNELL TOWN FC COLTS
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 1-0 READING WOMEN FC
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES REDS 5-3 HAWLEY FALCONS
REEVES RANGERS BLUES 5-1 WINDSOR YOUTH MERLINS CONCORDE
13 October 2018
AFC HENLEY HOTSPUR 2-2 PINEWOOD PUMAS
LAUREL PARK TORNADOES 3-3 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS
BRACKNELL TOWN FC COLTS 1-0 READING WOMEN FC
HAWLEY FALCONS 1-0 EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS
REEVES RANGERS BLUES 6-2 BINFIELD COBRAS
WINDSOR YOUTH MERLINS CONCORDE 4-5 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES REDS
27 October 2018
PINEWOOD PUMAS 7-0 LAUREL PARK TORNADOES
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 2-1 BRACKNELL TOWN FC COLTS
BINFIELD COBRAS 2-1 HAWLEY FALCONS
10 November 2018
AFC HENLEY HOTSPUR 4-2 BINFIELD COBRAS
LAUREL PARK TORNADOES 2-7 EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS
BRACKNELL TOWN FC COLTS 1-1 PINEWOOD PUMAS
HAWLEY FALCONS 2-1 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES REDS
WINDSOR YOUTH MERLINS CONCORDE 4-2 REEVES RANGERS BLUES
17 November 2018
MAIDENHEAD UNITED MAGPIES REDS 6-5 AFC HENLEY HOTSPUR
BINFIELD COBRAS 0-11 LAUREL PARK TORNADOES
EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS 0-2 BRACKNELL TOWN FC COLTS
PINEWOOD PUMAS 0-1 READING WOMEN FC
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 5-1 WINDSOR YOUTH MERLINS CONCORDE
REEVES RANGERS BLUES 0-0 HAWLEY FALCONS
24 November 2018
AFC HENLEY HOTSPUR 2-2 REEVES RANGERS BLUES
LAUREL PARK TORNADOES 1-2 MAIDENHEAD UNITED MAGPIES REDS
BRACKNELL TOWN FC COLTS 7-2 BINFIELD COBRAS
READING WOMEN FC 5-1 EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 0-1 PINEWOOD PUMAS
01 December 2018
HAWLEY FALCONS 1-4 AFC HENLEY HOTSPUR
EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS 2-7 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 10 7 2 1 29 14 22
2) PINEWOOD PUMAS 10 6 1 3 32 10 21
3) MAIDENHEAD UNITED MAGPIES REDS 9 6 2 1 41 27 19
4) BRACKNELL TOWN FC COLTS 10 5 4 1 21 12 16
5) READING WOMEN FC 8 5 3 0 16 6 15
6) REEVES RANGERS BLUES 9 4 3 2 22 21 14
7) HAWLEY FALCONS 10 4 5 1 10 18 13
7) LAUREL PARK TORNADOES 9 4 4 1 34 33 13
9) AFC HENLEY HOTSPUR 10 3 5 2 26 35 11
10) WINDSOR YOUTH MERLINS CONCORDE 8 3 5 0 21 29 9
11) BINFIELD COBRAS 10 2 8 0 19 48 6
12) EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS 9 1 8 0 19 37 3
Division
08 September 2018
AFC CHARVIL HARRIERS 5-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
ASHRIDGE PARK ROYALS 1-3 WHITEGROVE CRUSADERS
FINCHAMPSTEAD FLYERS 1-5 STB&G FC REDS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 1-1 MARLOW UNITED LIONS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS 3-0 PINEWOOD PANTHERS
BARTON ROVERS RAIDERS 5-2 WARGRAVE WOLVES (WITHDRAWN)
15 September 2018
WHITEGROVE CRUSADERS 4-1 AFC CHARVIL HARRIERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 1-0 BARTON ROVERS RAIDERS
STB&G FC REDS 10-1 ASHRIDGE PARK ROYALS
MARLOW UNITED LIONS 1-5 FINCHAMPSTEAD FLYERS
PINEWOOD PANTHERS 2-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
WARGRAVE WOLVES (WITHDRAWN) 3-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
22 September 2018
AFC CHARVIL HARRIERS 3-5 STB&G FC REDS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 3-0 WHITEGROVE CRUSADERS
FINCHAMPSTEAD FLYERS 4-4 PINEWOOD PANTHERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 5-0 WARGRAVE WOLVES (WITHDRAWN)
BARTON ROVERS RAIDERS 0-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
ASHRIDGE PARK ROYALS 1-3 MARLOW UNITED LIONS
29 September 2018
MARLOW UNITED LIONS 3-5 AFC CHARVIL HARRIERS
STB&G FC REDS 5-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
WHITEGROVE CRUSADERS 4-3 BARTON ROVERS RAIDERS
PINEWOOD PANTHERS 2-0 ASHRIDGE PARK ROYALS
WARGRAVE WOLVES (WITHDRAWN) 1-2 FINCHAMPSTEAD FLYERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS 0-5 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
13 October 2018
AFC CHARVIL HARRIERS 2-2 PINEWOOD PANTHERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 1-8 MARLOW UNITED LIONS
WHITEGROVE CRUSADERS 2-4 STB&G FC REDS
ASHRIDGE PARK ROYALS 1-5 WARGRAVE WOLVES (WITHDRAWN)
FINCHAMPSTEAD FLYERS 5-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
BARTON ROVERS RAIDERS 3-5 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
27 October 2018
MARLOW UNITED LIONS 5-1 WHITEGROVE CRUSADERS
STB&G FC REDS 2-6 BARTON ROVERS RAIDERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS 5-1 ASHRIDGE PARK ROYALS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 2-2 FINCHAMPSTEAD FLYERS
10 November 2018
WHITEGROVE CRUSADERS 1-6 PINEWOOD PANTHERS
STB&G FC REDS 5-3 MARLOW UNITED LIONS
ASHRIDGE PARK ROYALS 1-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
BARTON ROVERS RAIDERS 4-6 FINCHAMPSTEAD FLYERS
17 November 2018
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 8-0 AFC CHARVIL HARRIERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS 4-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
PINEWOOD PANTHERS 4-1 STB&G FC REDS
MARLOW UNITED LIONS 1-4 BARTON ROVERS RAIDERS
FINCHAMPSTEAD FLYERS 4-0 ASHRIDGE PARK ROYALS
24 November 2018
AFC CHARVIL HARRIERS 3-4 FINCHAMPSTEAD FLYERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 4-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
WHITEGROVE CRUSADERS 3-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
MARLOW UNITED LIONS 0-0 PINEWOOD PANTHERS
BARTON ROVERS RAIDERS 6-1 ASHRIDGE PARK ROYALS
01 December 2018
ASHRIDGE PARK ROYALS 2-7 AFC CHARVIL HARRIERS
FINCHAMPSTEAD FLYERS 5-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
15 December 2018
PINEWOOD PANTHERS 4-4 BARTON ROVERS RAIDERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 10-1 ASHRIDGE PARK ROYALS
WHITEGROVE CRUSADERS 1-8 FINCHAMPSTEAD FLYERS
MARLOW UNITED LIONS 1-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) FINCHAMPSTEAD FLYERS 11 8 1 2 46 23 26
2) STB&G FC REDS 8 6 2 0 37 21 18
3) HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 9 5 2 2 33 13 17
4) PINEWOOD PANTHERS 9 4 1 4 24 16 16
5) HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS 9 4 4 1 21 19 13
6) BARTON ROVERS RAIDERS 10 4 5 1 35 29 13
7) HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 9 4 5 0 21 31 12
8) WHITEGROVE CRUSADERS 9 4 5 0 19 32 12
9) MARLOW UNITED LIONS 10 3 4 3 26 24 12
10) AFC CHARVIL HARRIERS 8 3 4 1 26 28 10
11) WARGRAVE WOLVES (WITHDRAWN) 5 2 3 0 11 15 6
12) ASHRIDGE PARK ROYALS 11 0 11 0 10 58 0
Division
08 September 2018
WOODLEY UNITED MOHAWKS 5-0 FC BRACKNELL COLTS
BERKS COUNTY RAPTORS 8-0 WHITEGROVE SAINTS
STB&G FC ROYALS 1-0 FINCHAMPSTEAD MAVERICKS
ASCOT UNITED ROYALS 6-0 ASHRIDGE PARK ROVERS
FC BRACKNELL YOUTH 8-1 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
15 September 2018
WHITEGROVE SAINTS 0-6 WOODLEY UNITED MOHAWKS
FC BRACKNELL COLTS 1-6 FC BRACKNELL YOUTH
FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 6-5 BERKS COUNTY RAPTORS
ASHRIDGE PARK ROVERS 0-2 STB&G FC ROYALS
SHINFIELD RANGERS 4-3 ASCOT UNITED ROYALS
22 September 2018
WOODLEY UNITED MOHAWKS 7-0 FINCHAMPSTEAD MAVERICKS
FC BRACKNELL COLTS 3-0 WHITEGROVE SAINTS
BERKS COUNTY RAPTORS 10-1 ASHRIDGE PARK ROVERS
STB&G FC ROYALS 4-4 SHINFIELD RANGERS
ASCOT UNITED ROYALS 8-0 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
29 September 2018
ASHRIDGE PARK ROVERS 0-5 WOODLEY UNITED MOHAWKS
FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 4-3 FC BRACKNELL COLTS
WHITEGROVE SAINTS 1-7 FC BRACKNELL YOUTH
SHINFIELD RANGERS 7-2 BERKS COUNTY RAPTORS
WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 1-6 STB&G FC ROYALS
13 October 2018
WOODLEY UNITED MOHAWKS 1-1 SHINFIELD RANGERS
FC BRACKNELL COLTS 5-0 ASHRIDGE PARK ROVERS
WHITEGROVE SAINTS 0-1 FINCHAMPSTEAD MAVERICKS
BERKS COUNTY RAPTORS 6-4 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
FC BRACKNELL YOUTH 3-1 ASCOT UNITED ROYALS
27 October 2018
SHINFIELD RANGERS 9-1 FC BRACKNELL COLTS
ASHRIDGE PARK ROVERS 6-4 WHITEGROVE SAINTS
FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 0-5 FC BRACKNELL YOUTH
ASCOT UNITED ROYALS 3-1 STB&G FC ROYALS
WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 2-9 WOODLEY UNITED MOHAWKS
10 November 2018
FC BRACKNELL COLTS 3-2 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
WHITEGROVE SAINTS 0-4 SHINFIELD RANGERS
FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 3-8 ASHRIDGE PARK ROVERS
BERKS COUNTY RAPTORS 2-10 ASCOT UNITED ROYALS
FC BRACKNELL YOUTH 4-0 STB&G FC ROYALS
17 November 2018
ASCOT UNITED ROYALS 5-1 WOODLEY UNITED MOHAWKS
SHINFIELD RANGERS 7-1 FINCHAMPSTEAD MAVERICKS
ASHRIDGE PARK ROVERS 1-11 FC BRACKNELL YOUTH
STB&G FC ROYALS 1-3 BERKS COUNTY RAPTORS
WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 1-1 WHITEGROVE SAINTS
24 November 2018
WOODLEY UNITED MOHAWKS 3-0 STB&G FC ROYALS
FC BRACKNELL COLTS 2-4 ASCOT UNITED ROYALS
FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 2-2 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
ASHRIDGE PARK ROVERS 1-12 SHINFIELD RANGERS
FC BRACKNELL YOUTH 5-0 BERKS COUNTY RAPTORS
01 December 2018
SHINFIELD RANGERS 3-2 FC BRACKNELL YOUTH
WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 4-0 ASHRIDGE PARK ROVERS
08 December 2018
STB&G FC ROYALS 2-2 FC BRACKNELL COLTS
ASCOT UNITED ROYALS 7-0 WHITEGROVE SAINTS
15 December 2018
FC BRACKNELL COLTS 3-4 BERKS COUNTY RAPTORS
FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 3-3 ASCOT UNITED ROYALS
SHINFIELD RANGERS 6-1 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U12 DIV_6 BYE 0
1) SHINFIELD RANGERS 10 8 0 2 57 16 26
2) FC BRACKNELL YOUTH 9 8 1 0 51 8 24
3) ASCOT UNITED ROYALS 10 7 2 1 50 16 22
4) WOODLEY UNITED MOHAWKS 8 6 1 1 37 8 19
5) BERKS COUNTY RAPTORS 9 5 4 0 40 37 15
6) STB&G FC ROYALS 9 3 4 2 17 20 11
7) FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 10 3 5 2 20 41 11
8) FC BRACKNELL COLTS 10 3 6 1 23 36 10
9) ASHRIDGE PARK ROVERS 10 2 8 0 17 62 6
10) WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 10 1 7 2 18 49 5
11) WHITEGROVE SAINTS 9 0 8 1 6 43 1
Division
08 September 2018
WINNERSH RANGERS AVENGERS 3-5 ASCOT UNITED COLTS
WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS 3-0 STB&G FC RANGERS
MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 1-4 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
BINFIELD HAWKS 6-7 PINEWOOD PREDATORS
WOODLEY SAINTS EAGLES 1-3 EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS
15 September 2018
ASCOT UNITED COLTS 2-3 AFC HENLEY HAWKS
STB&G FC RANGERS 0-4 WINNERSH RANGERS AVENGERS
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 4-5 WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS
PINEWOOD PREDATORS 4-1 MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS
EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS 13-0 BINFIELD HAWKS
22 September 2018
AFC HENLEY HAWKS 2-1 STB&G FC RANGERS
WINNERSH RANGERS AVENGERS 1-1 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS 4-1 PINEWOOD PREDATORS
MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 0-4 EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS
WOODLEY SAINTS EAGLES 4-0 BINFIELD HAWKS
29 September 2018
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 4-1 AFC HENLEY HAWKS
ASCOT UNITED COLTS 1-1 WOODLEY SAINTS EAGLES
PINEWOOD PREDATORS 4-3 WINNERSH RANGERS AVENGERS
EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS 6-0 WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS
13 October 2018
AFC HENLEY HAWKS 2-4 PINEWOOD PREDATORS
ASCOT UNITED COLTS 5-2 STB&G FC RANGERS
WINNERSH RANGERS AVENGERS 1-11 EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS
WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS 3-2 BINFIELD HAWKS
WOODLEY SAINTS EAGLES 4-1 MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS
27 October 2018
EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS 7-1 AFC HENLEY HAWKS
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 2-1 ASCOT UNITED COLTS
STB&G FC RANGERS 2-3 WOODLEY SAINTS EAGLES
BINFIELD HAWKS 6-2 WINNERSH RANGERS AVENGERS
MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 4-6 WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS
10 November 2018
ASCOT UNITED COLTS 4-3 PINEWOOD PREDATORS
STB&G FC RANGERS 1-2 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
WINNERSH RANGERS AVENGERS 2-7 MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS
17 November 2018
MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 5-6 AFC HENLEY HAWKS
EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS 13-2 ASCOT UNITED COLTS
PINEWOOD PREDATORS 2-0 STB&G FC RANGERS
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 1-1 WOODLEY SAINTS EAGLES
WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS 7-4 WINNERSH RANGERS AVENGERS
24 November 2018
AFC HENLEY HAWKS 4-3 WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS
ASCOT UNITED COLTS 6-3 BINFIELD HAWKS
STB&G FC RANGERS 2-9 EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 2-0 PINEWOOD PREDATORS
WOODLEY SAINTS EAGLES 0-1 WINNERSH RANGERS AVENGERS
01 December 2018
WINNERSH RANGERS AVENGERS 1-5 AFC HENLEY HAWKS
MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 5-4 ASCOT UNITED COLTS
EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS 5-0 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
08 December 2018
BINFIELD HAWKS 1-1 MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS
WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS 0-4 WOODLEY SAINTS EAGLES
15 December 2018
AFC HENLEY HAWKS 2-2 WOODLEY SAINTS EAGLES
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U12 DIV_7 BYE 0
1) EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS 9 9 0 0 71 7 27
2) WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS 9 6 3 0 31 29 18
3) DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 9 5 2 2 20 16 17
4) AFC HENLEY HAWKS 9 5 3 1 26 29 16
5) PINEWOOD PREDATORS 8 5 3 0 25 22 15
6) WOODLEY SAINTS EAGLES 9 4 2 3 20 11 15
7) ASCOT UNITED COLTS 9 4 4 1 30 35 13
8) MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 9 2 6 1 25 35 7
9) WINNERSH RANGERS AVENGERS 10 2 7 1 22 46 7
10) BINFIELD HAWKS 7 1 5 1 18 36 4
11) STB&G FC RANGERS 8 0 8 0 8 30 0


16/12/2018 17:18:28