Main Menu     Event Website     Event Pitches     Club Directory     Contact    
EBFA Developmental Groups April 2021
East Berks Football Alliance for the 2020/21 Season

Coed U8 S3-Sec Group 01

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2316
POSTPONED (OD 3/4 -Zoom FC Lack of Players IN)/
00:00:00
Postponed
ZOOM FC
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD PHOENIX
Unassigned
Match# 2317
00:00:00
SINGH SABHA SLOUGH YOUTH FC
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH RAIDERS
Unassigned
Match# 2318
00:00:00
WINDSOR YOUTH KITES REDS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2319
00:00:00
FINCHAMPSTEAD PHOENIX
N/A-N/A
SINGH SABHA SLOUGH YOUTH FC
Unassigned
Match# 2320
00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH KITES REDS
Unassigned
Match# 2321
00:00:00
SHINFIELD RANGERS
N/A-N/A
ZOOM FC
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2322
00:00:00
WINDSOR YOUTH KITES REDS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD PHOENIX
Unassigned
Match# 2323
00:00:00
SHINFIELD RANGERS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH RAIDERS
Unassigned
Match# 2324
00:00:00
ZOOM FC
N/A-N/A
SINGH SABHA SLOUGH YOUTH FC
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2325
00:00:00
SHINFIELD RANGERS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD PHOENIX
Unassigned
Match# 2326
00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
ZOOM FC
Unassigned
Match# 2327
00:00:00
SINGH SABHA SLOUGH YOUTH FC
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH KITES REDS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2328
00:00:00
HAWLEY YOUTH RAIDERS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD PHOENIX
Unassigned
Match# 2329
00:00:00
SHINFIELD RANGERS
N/A-N/A
SINGH SABHA SLOUGH YOUTH FC
Unassigned
Match# 2330
00:00:00
ZOOM FC
N/A-N/A
WINDSOR YOUTH KITES REDS
Unassigned
Coed U8 S3-Sec Group 02

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2356
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
ASCOT UNITED CHARGERS
Unassigned
Match# 2357
00:00:00
NPL YOUTH STARS
N/A-N/A
BINFIELD LIONS
Unassigned
Match# 2358
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN VIPERS
N/A-N/A
BERKS COUNTY TIGERS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2359
00:00:00
ASCOT UNITED CHARGERS
N/A-N/A
NPL YOUTH STARS
Unassigned
Match# 2360
00:00:00
BINFIELD LIONS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN VIPERS
Unassigned
Match# 2361
00:00:00
BERKS COUNTY TIGERS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2362
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN VIPERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED CHARGERS
Unassigned
Match# 2363
00:00:00
BERKS COUNTY TIGERS
N/A-N/A
BINFIELD LIONS
Unassigned
Match# 2364
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
NPL YOUTH STARS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2365
00:00:00
ASCOT UNITED CHARGERS
N/A-N/A
BERKS COUNTY TIGERS
Unassigned
Match# 2366
00:00:00
BINFIELD LIONS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
Unassigned
Match# 2367
00:00:00
NPL YOUTH STARS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN VIPERS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2368
00:00:00
BINFIELD LIONS
N/A-N/A
ASCOT UNITED CHARGERS
Unassigned
Match# 2369
00:00:00
BERKS COUNTY TIGERS
N/A-N/A
NPL YOUTH STARS
Unassigned
Match# 2370
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS BLACKS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN VIPERS
Unassigned
Coed U8 S3-Sec Group 03

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2371
00:00:00
WARGRAVE WOLVES BLACKS
N/A-N/A
AFC CHARVIL YELLOWS
Unassigned
Match# 2372
00:00:00
PROCISION READING
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES
Unassigned
Match# 2373
00:00:00
PINEWOOD PUMAS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2374
00:00:00
AFC CHARVIL YELLOWS
N/A-N/A
PROCISION READING
Unassigned
Match# 2375
00:00:00
ARBORFIELD ACES
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
Unassigned
Match# 2376
10:00:00
PINEWOOD PUMAS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES BLACKS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2377
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
N/A-N/A
AFC CHARVIL YELLOWS
Unassigned
Match# 2379
00:00:00
WARGRAVE WOLVES BLACKS
N/A-N/A
PROCISION READING
Unassigned
Match# 2378
09:00:00
PINEWOOD PUMAS
N/A-N/A
ARBORFIELD ACES
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2380
00:00:00
AFC CHARVIL YELLOWS
N/A-N/A
PINEWOOD PUMAS
Unassigned
Match# 2381
00:00:00
ARBORFIELD ACES
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES BLACKS
Unassigned
Match# 2382
00:00:00
PROCISION READING
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2383
00:00:00
ARBORFIELD ACES
N/A-N/A
AFC CHARVIL YELLOWS
Unassigned
Match# 2385
00:00:00
WARGRAVE WOLVES BLACKS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS COLTS
Unassigned
Match# 2384
09:00:00
PINEWOOD PUMAS
N/A-N/A
PROCISION READING
Unassigned
Coed U8 S3-Sec Group 04

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2386
00:00:00
ASCOT UNITED ROYALS
N/A-N/A
AFC HENLEY HOTSHOTS
Unassigned
Match# 2387
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC FALCONS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
Match# 2388
00:00:00
FC BRACKNELL BLUE
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2389
00:00:00
AFC HENLEY HOTSHOTS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC FALCONS
Unassigned
Match# 2390
00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
FC BRACKNELL BLUE
Unassigned
Match# 2391
00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROYALS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ROYALS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2392
00:00:00
FC BRACKNELL BLUE
N/A-N/A
AFC HENLEY HOTSHOTS
Unassigned
Match# 2394
POSTPONED AU Royals not enough players
00:00:00
Postponed
ASCOT UNITED ROYALS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC FALCONS
Unassigned
Match# 2393
10:30:00
SHINFIELD RANGERS ROYALS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC DIAMONDS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2395
00:00:00
AFC HENLEY HOTSHOTS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROYALS
Unassigned
Match# 2396
00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ROYALS
Unassigned
Match# 2397
00:00:00
WHITEGROVE & WARFIELD FC FALCONS
N/A-N/A
FC BRACKNELL BLUE
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2398
00:00:00
BERKS ELITE FC DIAMONDS
N/A-N/A
AFC HENLEY HOTSHOTS
Unassigned
Match# 2399
00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROYALS
N/A-N/A
WHITEGROVE & WARFIELD FC FALCONS
Unassigned
Match# 2400
00:00:00
ASCOT UNITED ROYALS
N/A-N/A
FC BRACKNELL BLUE
Unassigned
Coed U8 S3-Sec Group 05

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2401
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned
Match# 2402
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH ROYALS
N/A-N/A
BINFIELD PANTHERS
Unassigned
Match# 2403
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN ROCKETS
N/A-N/A
NPL YOUTH COMETS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2404
00:00:00
ASCOT UNITED ACES
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH ROYALS
Unassigned
Match# 2405
00:00:00
BINFIELD PANTHERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN ROCKETS
Unassigned
Match# 2406
00:00:00
NPL YOUTH COMETS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS REDS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2407
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN ROCKETS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned
Match# 2408
00:00:00
NPL YOUTH COMETS
N/A-N/A
BINFIELD PANTHERS
Unassigned
Match# 2409
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH ROYALS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2410
00:00:00
ASCOT UNITED ACES
N/A-N/A
NPL YOUTH COMETS
Unassigned
Match# 2411
00:00:00
BINFIELD PANTHERS
N/A-N/A
OLD WINDSOR TIGERS REDS
Unassigned
Match# 2412
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH ROYALS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN ROCKETS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2413
00:00:00
BINFIELD PANTHERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED ACES
Unassigned
Match# 2414
00:00:00
NPL YOUTH COMETS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH ROYALS
Unassigned
Match# 2415
00:00:00
OLD WINDSOR TIGERS REDS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN ROCKETS
Unassigned
Coed U8 S3-Sec Group 06

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2416
00:00:00
ASCOT UNITED RACING
N/A-N/A
ASCOT UNITED COLTS
Unassigned
Match# 2418
00:00:00
BINFIELD TIGERS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
Match# 2417
10:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2419
00:00:00
ASCOT UNITED COLTS
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
Match# 2420
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS
N/A-N/A
BINFIELD TIGERS
Unassigned
Match# 2421
00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
ASCOT UNITED RACING
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2422
00:00:00
BINFIELD TIGERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED COLTS
Unassigned
Match# 2423
00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS
Unassigned
Match# 2424
00:00:00
ASCOT UNITED RACING
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2425
00:00:00
ASCOT UNITED COLTS
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK PARK
Unassigned
Match# 2426
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RACING
Unassigned
Match# 2427
00:00:00
PINEWOOD PANTHERS
N/A-N/A
BINFIELD TIGERS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2428
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS
N/A-N/A
ASCOT UNITED COLTS
Unassigned
Match# 2429
00:00:00
ASHRIDGE PARK PARK
N/A-N/A
PINEWOOD PANTHERS
Unassigned
Match# 2430
00:00:00
ASCOT UNITED RACING
N/A-N/A
BINFIELD TIGERS
Unassigned
Coed U8 S3-Sec Group 07

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2431
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS REDS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
Unassigned
Match# 2432
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
N/A-N/A
SPENCERS WOOD AVENGERS
Unassigned
Match# 2433
00:00:00
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2434
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
Unassigned
Match# 2435
00:00:00
SPENCERS WOOD AVENGERS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
Match# 2436
10:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS REDS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2437
00:00:00
HAWLEY YOUTH COLTS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
Unassigned
Match# 2439
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS REDS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
Unassigned
Match# 2438
09:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
SPENCERS WOOD AVENGERS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2440
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
N/A-N/A
PINEWOOD PREDATORS
Unassigned
Match# 2441
00:00:00
SPENCERS WOOD AVENGERS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS REDS
Unassigned
Match# 2442
00:00:00
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2443
00:00:00
SPENCERS WOOD AVENGERS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS SAINTS
Unassigned
Match# 2444
00:00:00
PINEWOOD PREDATORS
N/A-N/A
EPC DEVELOPMENT CLUB WHITES
Unassigned
Match# 2445
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS REDS
N/A-N/A
HAWLEY YOUTH COLTS
Unassigned
Coed U8 S3-Sec Group 08

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2446
00:00:00
WOODLEY SAINTS HARRIERS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROYALS
Unassigned
Match# 2447
VENUE Switched - SRR no pitch
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RAPTORS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROVERS
Unassigned
Match# 2448
00:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS RAPIDS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2449
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROYALS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROVERS
Unassigned
Match# 2450
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RAPTORS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS RAPIDS
Unassigned
Match# 2451
09:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS HARRIERS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2452
POSTPONED Shinfield struggling for players - friendly?
00:00:00
Postponed
SHINFIELD RANGERS RAPIDS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROYALS
Unassigned
Match# 2454
00:00:00
WOODLEY SAINTS HARRIERS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROVERS
Unassigned
Match# 2453
11:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RAPTORS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2455
00:00:00
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROYALS
N/A-N/A
PINEWOOD POLECATS
Unassigned
Match# 2456
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RAPTORS
N/A-N/A
WOODLEY SAINTS HARRIERS
Unassigned
Match# 2457
00:00:00
SHINFIELD RANGERS ROVERS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS RAPIDS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2458
00:00:00
EVERSLEY & CALIFORNIA YOUTH RAPTORS
N/A-N/A
SANDHURST TOWN BOYS & GIRLS ROYALS
Unassigned
Match# 2459
00:00:00
PINEWOOD POLECATS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS ROVERS
Unassigned
Match# 2460
00:00:00
WOODLEY SAINTS HARRIERS
N/A-N/A
SHINFIELD RANGERS RAPIDS
Unassigned
Coed U8 S3-Sec Group 09

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2461
00:00:00
FINCHAMPSTEAD GRIFFINS
N/A-N/A
BERKS COUNTY BEARS
Unassigned
Match# 2463
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN MEERKATS
N/A-N/A
FC BRACKNELL WHITES
Unassigned
Match# 2462
09:00:00
PINEWOOD PYTHONS
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2464
00:00:00
BERKS COUNTY BEARS
N/A-N/A
PINEWOOD PYTHONS
Unassigned
Match# 2465
00:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN MEERKATS
Unassigned
Match# 2466
00:00:00
FC BRACKNELL WHITES
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD GRIFFINS
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2467
00:00:00
HEARTS OF TEDDLOTHIAN MEERKATS
N/A-N/A
BERKS COUNTY BEARS
Unassigned
Match# 2468
00:00:00
FC BRACKNELL WHITES
N/A-N/A
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
Unassigned
Match# 2469
Venue changed by agreement
10:00:00
PINEWOOD PYTHONS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD GRIFFINS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2470
00:00:00
BERKS COUNTY BEARS
N/A-N/A
FC BRACKNELL WHITES
Unassigned
Match# 2472
00:00:00
PINEWOOD PYTHONS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN MEERKATS
Unassigned
Match# 2471
Pitch 4 - Furze Platt Senior School, Maidenhead
11:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD GRIFFINS
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2474
00:00:00
FC BRACKNELL WHITES
N/A-N/A
PINEWOOD PYTHONS
Unassigned
Match# 2475
00:00:00
FINCHAMPSTEAD GRIFFINS
N/A-N/A
HEARTS OF TEDDLOTHIAN MEERKATS
Unassigned
Match# 2473
Pitch 4 - Furze Platt Senior School, Maidenhead
09:00:00
MAIDENHEAD UNITED DEVELOPMENT BLACKS
N/A-N/A
BERKS COUNTY BEARS
Unassigned
Coed U8 S3-Sec Group 10

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2331
00:00:00
BERKS ELITE FC BLACK
N/A-N/A
ASCOT UNITED REBELS
Unassigned
Match# 2332
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EBFA U08 SEC BYE
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 2333
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS TORNADOES
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES REDS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2334
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
ASCOT UNITED REBELS
N/A-N/A
EBFA U08 SEC BYE
Unassigned
Match# 2335
00:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS TORNADOES
Unassigned
Match# 2336
00:00:00
WARGRAVE WOLVES REDS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2337
00:00:00
BRACKNELL CAVALIERS TORNADOES
N/A-N/A
ASCOT UNITED REBELS
Unassigned
Match# 2338
00:00:00
WARGRAVE WOLVES REDS
N/A-N/A
ASCOT UNITED RAIDERS
Unassigned
Match# 2339
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
BERKS ELITE FC BLACK
N/A-N/A
EBFA U08 SEC BYE
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2340
00:00:00
ASCOT UNITED REBELS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES REDS
Unassigned
Match# 2341
00:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC BLACK
Unassigned
Match# 2342
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
EBFA U08 SEC BYE
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS TORNADOES
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2343
00:00:00
ASCOT UNITED RAIDERS
N/A-N/A
ASCOT UNITED REBELS
Unassigned
Match# 2344
CANCELED (EBFA Bye Fixture - IN) /
00:00:00
Canceled
WARGRAVE WOLVES REDS
N/A-N/A
EBFA U08 SEC BYE
Unassigned
Match# 2345
00:00:00
BERKS ELITE FC BLACK
N/A-N/A
BRACKNELL CAVALIERS TORNADOES
Unassigned
Coed U8 S3-Sec Group 11

Section

03 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2346
00:00:00
BERKS ELITE FC GOLD
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD WEREWOLVES
Unassigned
Match# 2347
00:00:00
WARGRAVE WOLVES STRIPES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned
10 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2348
00:00:00
FINCHAMPSTEAD WEREWOLVES
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES STRIPES
Unassigned
Match# 2349
00:00:00
ASHRIDGE PARK ROYALS
N/A-N/A
BERKS ELITE FC GOLD
Unassigned
17 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2350
POSTPONED 17/4 (WW Stripes lack of players ) IN
00:00:00
Postponed
BERKS ELITE FC GOLD
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES STRIPES
Unassigned
Match# 2351
00:00:00
FINCHAMPSTEAD WEREWOLVES
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned
24 April 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2352
00:00:00
FINCHAMPSTEAD WEREWOLVES
N/A-N/A
BERKS ELITE FC GOLD
Unassigned
Match# 2353
00:00:00
ASHRIDGE PARK ROYALS
N/A-N/A
WARGRAVE WOLVES STRIPES
Unassigned
01 May 2021
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2354
00:00:00
WARGRAVE WOLVES STRIPES
N/A-N/A
FINCHAMPSTEAD WEREWOLVES
Unassigned
Match# 2355
00:00:00
BERKS ELITE FC GOLD
N/A-N/A
ASHRIDGE PARK ROYALS
Unassigned


26/09/2021 06:48:31