Main Menu     Event Website     Event Pitches     Contact    
Tamworth Junior League 2023/2024
League and Development All Ages

Coed U11 Under 11s

Development

09 September 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 343
09:00:00
NEXT GENERATION FC RAPIDS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 346
09:30:00
COTON GREEN FC U11
N/A-N/A
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS New Mill Lane 9v9
Match# 351
09:30:00
WHITTINGTON FC THUNDER
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC FLAMES Shortbutts Lane 9v9
Match# 344
10:00:00
HURLEY KINGS FC TITANS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC PISTONS Daw Mill 9v9
Match# 345
10:00:00
CHASETOWN YOUTH FC BLUES
N/A-N/A
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH Chase Terrace Academy 9v9
Match# 347
10:00:00
DOSTHILL COLTS PREDATORS
N/A-N/A
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS Wilnecote High School 9v9
Match# 461
10:00:00
ASHBY UNITED CFC
N/A-N/A
ST NICOLAS FC SWIFTS Ashby School 9v9
Match# 356
10:30:00
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS
N/A-N/A
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS Ansley Hall 9v9
Match# 352
11:00:00
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS Ivanhoe School
Match# 354
11:00:00
DEER PARK FC STAGS
N/A-N/A
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS Anker Valley 9v9 A
Match# 350
11:15:00
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO
N/A-N/A
GILLWAY FC GILLWAY Elford Cricket Club 9v9
Match# 349
11:30:00
ST NICOLAS FC PANTHERS
N/A-N/A
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS Milby School 9v9
Match# 353
11:30:00
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES Jungle Mayhem 9v9
Match# 357
11:30:00
ASHBY IVANHOE FC BARONS
N/A-N/A
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11 Hood Park 9v9
Match# 358
11:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS North Warwick Recreation Centre 9v9
16 September 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 365
09:00:00
NEXT GENERATION FC FLAMES
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 361
09:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH
N/A-N/A
COTON GREEN FC U11 Weddington Primary School 9v9
Match# 517
09:30:00
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS
N/A-N/A
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES Kingsbury High School 9v9
Match# 518
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES Hood Park 9v9
Match# 360
10:00:00
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS
N/A-N/A
DOSTHILL COLTS PREDATORS Florendine School 9v9
Match# 368
10:00:00
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS
N/A-N/A
ASHBY UNITED CFC Ansley Hall 9v9
Match# 515
10:00:00
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 JETS Atherstone Sports Club 9v9
Match# 363
10:30:00
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC RAPIDS Market Bosworth Sports Club 9v9
Match# 359
11:00:00
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS
N/A-N/A
HURLEY KINGS FC TITANS Ivanhoe School
Match# 362
11:30:00
NEXT GENERATION FC PISTONS
N/A-N/A
CHASETOWN YOUTH FC BLUES Landau Forte QEMS 9v9
Match# 366
11:30:00
ST NICOLAS FC SWIFTS
N/A-N/A
WHITTINGTON FC THUNDER Milby School 9v9
Match# 367
11:30:00
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO Alans Way Sports Club 9v9
Match# 513
11:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC BARONS North Warwick Recreation Centre 9v9
Match# 514
11:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS Station Road 9v9
Match# 516
11:30:00
DEER PARK FC STAGS
N/A-N/A
GILLWAY FC GILLWAY Anker Valley 9v9 A
23 September 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 377
09:30:00
COTON GREEN FC U11
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC PISTONS New Mill Lane 9v9
Match# 382
09:30:00
WHITTINGTON FC THUNDER
N/A-N/A
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS Shortbutts Lane 9v9
Match# 386
09:30:00
ELFORD BOYS FC U11 JETS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES Elford Cricket Club 9v9
Match# 390
09:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS Station Road 9v9
Match# 375
10:00:00
HURLEY KINGS FC TITANS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC RAPIDS Daw Mill 9v9
Match# 376
10:00:00
CHASETOWN YOUTH FC BLUES
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS Chase Terrace Academy 9v9
Match# 378
10:00:00
DOSTHILL COLTS PREDATORS
N/A-N/A
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH Wilnecote High School 9v9
Match# 379
10:00:00
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS
N/A-N/A
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS Florendine School 9v9
Match# 383
11:00:00
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC SWIFTS Ivanhoe School
Match# 387
11:00:00
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS
N/A-N/A
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS Ansley Hall 9v9
Match# 381
11:15:00
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC BARONS Elford Cricket Club 9v9
Match# 380
11:30:00
ST NICOLAS FC PANTHERS
N/A-N/A
ASHBY UNITED CFC Milby School 9v9
Match# 385
11:30:00
DEER PARK FC STAGS
N/A-N/A
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES Anker Valley 9v9 A
Match# 388
11:30:00
GILLWAY FC GILLWAY
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS Tamworth Cricket Club 9v9
Match# 389
11:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS
N/A-N/A
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS North Warwick Recreation Centre 9v9
30 September 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 392
09:00:00
NEXT GENERATION FC RAPIDS
N/A-N/A
CHASETOWN YOUTH FC BLUES Landau Forte QEMS 9v9
Match# 391
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS
N/A-N/A
COTON GREEN FC U11 Ivanhoe School
Match# 393
09:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH
N/A-N/A
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS Weddington Primary School 9v9
Match# 406
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS
N/A-N/A
DEER PARK FC STAGS Hood Park 9v9
Match# 397
Waterlogged pitch
10:00:00
Postponed
ASHBY UNITED CFC
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO Ashby School 9v9
Match# 400
10:00:00
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC PANTHERS Ansley Hall 9v9
Match# 403
10:00:00
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS
N/A-N/A
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11 Atherstone Sports Club 9v9
Match# 405
10:00:00
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC BARONS Kingsbury High School 9v9
Match# 404
10:25:00
GILLWAY FC GILLWAY
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS Tamworth Cricket Club 9v9
Match# 395
10:30:00
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS
N/A-N/A
HURLEY KINGS FC TITANS Market Bosworth Sports Club 9v9
Match# 394
11:30:00
NEXT GENERATION FC PISTONS
N/A-N/A
DOSTHILL COLTS PREDATORS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 398
11:30:00
ST NICOLAS FC SWIFTS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC FLAMES Milby School 9v9
Match# 399
11:30:00
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS Alans Way Sports Club 9v9
Match# 401
11:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS North Warwick Recreation Centre 9v9
Match# 402
11:30:00
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 JETS Jungle Mayhem 9v9
14 October 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 415
09:00:00
NEXT GENERATION FC FLAMES
N/A-N/A
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 408
09:30:00
COTON GREEN FC U11
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC RAPIDS New Mill Lane 9v9
Match# 411
09:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH
N/A-N/A
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS Weddington Primary School 9v9
Match# 407
10:00:00
CHASETOWN YOUTH FC BLUES
N/A-N/A
HURLEY KINGS FC TITANS Chase Terrace Academy 9v9
Match# 409
10:00:00
DOSTHILL COLTS PREDATORS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS Wilnecote High School 9v9
Match# 410
10:00:00
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC PISTONS Florendine School 9v9
Match# 417
10:00:00
ELFORD BOYS FC U11 JETS
N/A-N/A
DEER PARK FC STAGS Elford Cricket Club 9v9
Match# 420
10:00:00
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS
N/A-N/A
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS Landau Forte Amington 9v9
Match# 2317
11:00:00
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC PANTHERS Ansley Hall 9v9
Match# 416
11:30:00
ST NICOLAS FC SWIFTS
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS Milby School 9v9
Match# 419
11:30:00
ASHBY IVANHOE FC BARONS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES Hood Park 9v9
Match# 2316
11:30:00
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO
N/A-N/A
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES Elford Cricket Club 9v9
21 October 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 424
09:00:00
NEXT GENERATION FC RAPIDS
N/A-N/A
DOSTHILL COLTS PREDATORS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 423
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS
N/A-N/A
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS Ivanhoe School
Match# 438
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 JETS Hood Park 9v9
Match# 425
10:00:00
HURLEY KINGS FC TITANS
N/A-N/A
COTON GREEN FC U11 Daw Mill 9v9
Match# 428
10:00:00
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC FLAMES Kingsbury High School 9v9
Match# 432
10:00:00
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO Ansley Hall 9v9
Match# 433
10:00:00
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS Landau Forte Amington 9v9
Match# 436
11:15:00
GILLWAY FC GILLWAY
N/A-N/A
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS Tamworth Cricket Club 9v9
Match# 426
11:30:00
NEXT GENERATION FC PISTONS
N/A-N/A
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH Landau Forte QEMS 9v9
Match# 430
11:30:00
ST NICOLAS FC PANTHERS
N/A-N/A
WHITTINGTON FC THUNDER Milby School 9v9
Match# 431
11:30:00
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC SWIFTS Alans Way Sports Club 9v9
Match# 435
11:30:00
DEER PARK FC STAGS
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS Anker Valley 9v9 A
28 October 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 446
09:00:00
NEXT GENERATION FC FLAMES
N/A-N/A
ASHBY UNITED CFC Landau Forte QEMS 9v9
Match# 439
09:30:00
COTON GREEN FC U11
N/A-N/A
CHASETOWN YOUTH FC BLUES New Mill Lane 9v9
Match# 442
09:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS Weddington Primary School 9v9
Match# 2318
09:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO North Warwick Recreation Centre 9v9
Match# 2319
09:30:00
WHITTINGTON FC THUNDER
N/A-N/A
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES Shortbutts Lane 9v9
Match# 440
10:00:00
DOSTHILL COLTS PREDATORS
N/A-N/A
HURLEY KINGS FC TITANS Wilnecote High School 9v9
Match# 441
10:00:00
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC RAPIDS Florendine School 9v9
Match# 453
10:00:00
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS
N/A-N/A
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS Atherstone Sports Club 9v9
Match# 449
10:30:00
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 JETS Ansley Hall 9v9
Match# 445
11:00:00
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC PANTHERS Ivanhoe School
Match# 454
11:15:00
GILLWAY FC GILLWAY
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS Tamworth Cricket Club 9v9
Match# 443
11:30:00
NEXT GENERATION FC PISTONS
N/A-N/A
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 448
11:30:00
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS Alans Way Sports Club 9v9
Match# 450
11:30:00
ASHBY IVANHOE FC BARONS
N/A-N/A
DEER PARK FC STAGS Hood Park 9v9
Match# 452
11:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES Station Road 9v9
04 November 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 455
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC PISTONS Ivanhoe School
Match# 465
09:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES
N/A-N/A
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS North Warwick Recreation Centre 9v9
Match# 468
09:30:00
ELFORD BOYS FC U11 JETS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC BARONS Elford Cricket Club 9v9
Match# 470
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS Hood Park 9v9
Match# 348
10:00:00
ASHBY UNITED CFC
N/A-N/A
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS Ashby School 9v9
Match# 458
10:00:00
CHASETOWN YOUTH FC BLUES
N/A-N/A
DOSTHILL COLTS PREDATORS Chase Terrace Academy 9v9
Match# 464
10:00:00
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS
N/A-N/A
WHITTINGTON FC THUNDER Ansley Hall 9v9
Match# 469
10:00:00
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS
N/A-N/A
GILLWAY FC GILLWAY Kingsbury High School 9v9
Match# 462
11:30:00
ST NICOLAS FC PANTHERS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC FLAMES Milby School 9v9
Match# 467
11:30:00
DEER PARK FC STAGS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS Anker Valley 9v9 A
Match# 2321
11:30:00
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS Jungle Mayhem 9v9
11 November 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 536
09:00:00
NEXT GENERATION FC RAPIDS
N/A-N/A
HURLEY KINGS FC TITANS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 575
09:30:00
ELFORD BOYS FC U11 JETS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES Elford Cricket Club 9v9
Match# 422
10:00:00
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS Atherstone Sports Club 9v9
Match# 527
11:00:00
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC FLAMES Ivanhoe School
Match# 556
11:15:00
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO
N/A-N/A
ASHBY UNITED CFC Elford Cricket Club 9v9
Match# 434
11:30:00
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC BARONS Jungle Mayhem 9v9
Match# 478
11:30:00
ST NICOLAS FC SWIFTS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC PANTHERS Milby School 9v9
18 November 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2849
09:00:00
NEXT GENERATION FC FLAMES
N/A-N/A
CHASETOWN YOUTH FC BLUES Landau Forte QEMS 9v9
Match# 2845
09:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH
N/A-N/A
HURLEY KINGS FC TITANS Weddington Primary School 9v9
Match# 2855
09:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 JETS North Warwick Recreation Centre 9v9
Match# 2857
09:30:00
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES Alans Way Sports Club 9v9
Match# 2843
10:00:00
DOSTHILL COLTS PREDATORS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS Wilnecote High School 9v9
Match# 2844
10:00:00
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS
N/A-N/A
WHITTINGTON FC THUNDER Ansley Hall 9v9
Match# 2848
10:00:00
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS
N/A-N/A
COTON GREEN FC U11 Florendine School 9v9
Match# 2858
10:00:00
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS Atherstone Sports Club 9v9
Match# 2853
11:15:00
GILLWAY FC GILLWAY
N/A-N/A
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS Tamworth Cricket Club 9v9
Match# 2850
11:30:00
ST NICOLAS FC SWIFTS
N/A-N/A
ASHBY UNITED CFC Milby School 9v9
Match# 2851
11:30:00
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES
N/A-N/A
ST NICOLAS FC PANTHERS Jungle Mayhem 9v9
Match# 2854
11:30:00
ASHBY IVANHOE FC BARONS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO Hood Park 9v9
Match# 2856
11:30:00
DEER PARK FC STAGS
N/A-N/A
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11 Anker Valley 9v9 A
25 November 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2860
09:00:00
NEXT GENERATION FC RAPIDS
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 2859
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS
N/A-N/A
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH Ivanhoe School
Match# 2862
09:30:00
WHITTINGTON FC THUNDER
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS Shortbutts Lane 9v9
Match# 2871
09:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS North Warwick Recreation Centre 9v9
Match# 2921
09:30:00
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS Alans Way Sports Club 9v9
Match# 2861
10:00:00
HURLEY KINGS FC TITANS
N/A-N/A
DOSTHILL COLTS PREDATORS Daw Mill 9v9
Match# 2866
10:00:00
ASHBY UNITED CFC
N/A-N/A
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES Ashby School 9v9
Match# 2867
10:00:00
CHASETOWN YOUTH FC BLUES
N/A-N/A
ST NICOLAS FC SWIFTS Chase Terrace Academy 9v9
Match# 2994
10:00:00
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC FLAMES Atherstone Sports Club 9v9
Match# 2864
11:00:00
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS
N/A-N/A
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS Ansley Hall 9v9
Match# 2873
11:15:00
ELFORD BOYS FC U11 JETS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO Elford Cricket Club 9v9
Match# 2865
11:30:00
ST NICOLAS FC PANTHERS
N/A-N/A
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS Milby School 9v9
Match# 2872
11:30:00
DEER PARK FC STAGS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC BARONS Anker Valley 9v9 A
02 December 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2880
Playing at Birch Coppice
09:15:00
NEXT GENERATION FC FLAMES
N/A-N/A
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 2877
09:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH
N/A-N/A
WHITTINGTON FC THUNDER Weddington Primary School 9v9
Match# 2886
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES Hood Park 9v9
Match# 2888
09:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 JETS Station Road 9v9
Match# 2889
09:30:00
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS
N/A-N/A
DEER PARK FC STAGS Alans Way Sports Club 9v9
Match# 498
10:00:00
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES
N/A-N/A
GILLWAY FC GILLWAY Jungle Mayhem 9v9
Match# 2876
10:00:00
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS Ansley Hall 9v9
Match# 2884
10:00:00
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC PANTHERS Kingsbury High School 9v9
Match# 2887
10:00:00
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO Landau Forte Amington 9v9
Match# 2890
10:00:00
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC BARONS Atherstone Sports Club 9v9
Match# 2960
10:00:00
CHASETOWN YOUTH FC BLUES
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS Chase Terrace Academy 9v9
Match# 2972
10:00:00
DOSTHILL COLTS PREDATORS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC RAPIDS Wilnecote High School 9v9
Match# 2847
11:00:00
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS Market Bosworth Sports Club 9v9
Match# 2878
11:30:00
NEXT GENERATION FC PISTONS
N/A-N/A
HURLEY KINGS FC TITANS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 2881
11:30:00
ST NICOLAS FC SWIFTS
N/A-N/A
COTON GREEN FC U11 Milby School 9v9
09 December 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2895
09:00:00
NEXT GENERATION FC RAPIDS
N/A-N/A
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 535
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS
N/A-N/A
CHASETOWN YOUTH FC BLUES Ivanhoe School
Match# 581
09:30:00
COTON GREEN FC U11
N/A-N/A
HURLEY KINGS FC TITANS New Mill Lane 9v9
Match# 2892
09:30:00
WHITTINGTON FC THUNDER
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC PISTONS Shortbutts Lane 9v9
Match# 2903
09:30:00
ELFORD BOYS FC U11 JETS
N/A-N/A
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS Elford Cricket Club 9v9
Match# 603
10:00:00
ASHBY UNITED CFC
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC FLAMES Ashby School 9v9
Match# 2894
10:00:00
DOSTHILL COLTS PREDATORS
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS Wilnecote High School 9v9
Match# 2906
10:00:00
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES
N/A-N/A
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS Landau Forte Amington 9v9
Match# 2948
10:00:00
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS
N/A-N/A
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES Florendine School 9v9
Match# 2893
11:00:00
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS
N/A-N/A
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH Ivanhoe School
Match# 2896
11:00:00
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC SWIFTS Ansley Hall 9v9
Match# 2902
11:30:00
DEER PARK FC STAGS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS Anker Valley 9v9 A
Match# 2905
11:30:00
ASHBY IVANHOE FC BARONS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS Hood Park 9v9
Match# 2904
11:45:00
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO
N/A-N/A
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11 Elford Cricket Club 9v9
16 December 2023
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2910
09:00:00
NEXT GENERATION FC PISTONS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 374
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS
N/A-N/A
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES Hood Park 9v9
Match# 573
09:30:00
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC FLAMES Alans Way Sports Club 9v9
Match# 2909
09:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC RAPIDS Weddington Primary School 9v9
Match# 2919
09:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS
N/A-N/A
DEER PARK FC STAGS North Warwick Recreation Centre 9v9
Match# 2920
09:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES Station Road 9v9
Match# 2908
10:00:00
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS
N/A-N/A
HURLEY KINGS FC TITANS Ansley Hall 9v9
Match# 2913
10:00:00
ASHBY UNITED CFC
N/A-N/A
COTON GREEN FC U11 Ashby School 9v9
Match# 2916
10:00:00
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC SWIFTS Kingsbury High School 9v9
Match# 2922
10:00:00
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO Atherstone Sports Club 9v9
Match# 2989
10:00:00
CHASETOWN YOUTH FC BLUES
N/A-N/A
WHITTINGTON FC THUNDER Chase Terrace Academy 9v9
Match# 2911
11:00:00
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS Market Bosworth Sports Club 9v9
Match# 2885
11:30:00
GILLWAY FC GILLWAY
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS Tamworth Cricket Club 9v9
Match# 2914
11:30:00
ST NICOLAS FC PANTHERS
N/A-N/A
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS Milby School 9v9
Match# 2918
11:30:00
ASHBY IVANHOE FC BARONS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 JETS Hood Park 9v9
06 January 2024
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2924
09:00:00
NEXT GENERATION FC RAPIDS
N/A-N/A
HURLEY KINGS FC TITANS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 2923
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS
N/A-N/A
WHITTINGTON FC THUNDER Ivanhoe School
Match# 2925
09:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH
N/A-N/A
DOSTHILL COLTS PREDATORS Weddington Primary School 9v9
Match# 2934
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 JETS Hood Park 9v9
Match# 2937
09:30:00
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO Alans Way Sports Club 9v9
Match# 2927
10:00:00
HAUNCHWOOD SPORTS JFC KROCS
N/A-N/A
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS Ansley Hall 9v9
Match# 2929
10:00:00
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC SWIFTS Florendine School 9v9
Match# 2932
10:00:00
ASHBY UNITED CFC
N/A-N/A
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS Ashby School 9v9
Match# 2938
10:00:00
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS Atherstone Sports Club 9v9
Match# 2933
11:00:00
GILLWAY FC GILLWAY
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC FLAMES Tamworth Cricket Club 9v9
Match# 2928
11:30:00
ST NICOLAS FC PANTHERS
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS Milby School 9v9
Match# 2930
11:30:00
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES
N/A-N/A
COTON GREEN FC U11 Jungle Mayhem 9v9
Match# 2935
11:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES
N/A-N/A
DEER PARK FC STAGS North Warwick Recreation Centre 9v9
Match# 2936
11:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC BARONS Station Road 9v9
13 January 2024
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2949
09:00:00
NEXT GENERATION FC FLAMES
N/A-N/A
ST NICOLAS FC SWIFTS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 521
09:30:00
COTON GREEN FC U11
N/A-N/A
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH New Mill Lane 9v9
Match# 2939
09:30:00
WHITTINGTON FC THUNDER
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC RAPIDS Shortbutts Lane 9v9
Match# 2950
09:30:00
ELFORD BOYS FC U11 JETS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES Elford Cricket Club 9v9
Match# 2869
10:00:00
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS
N/A-N/A
GILLWAY FC GILLWAY Florendine School 9v9
Match# 2941
10:00:00
DOSTHILL COLTS PREDATORS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC PISTONS Wilnecote High School 9v9
Match# 2943
10:00:00
HURLEY KINGS FC TITANS
N/A-N/A
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS Daw Mill 9v9
Match# 2946
10:00:00
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS
N/A-N/A
CHASETOWN YOUTH FC BLUES Kingsbury High School 9v9
Match# 2940
11:00:00
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS Ivanhoe School
Match# 2945
11:00:00
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS
N/A-N/A
ASHBY UNITED CFC Ansley Hall 9v9
Match# 2951
11:15:00
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS Elford Cricket Club 9v9
Match# 2952
11:30:00
ASHBY IVANHOE FC BARONS
N/A-N/A
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS Hood Park 9v9
Match# 2953
11:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS
N/A-N/A
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11 North Warwick Recreation Centre 9v9
Match# 2954
11:30:00
DEER PARK FC STAGS
N/A-N/A
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS Anker Valley 9v9 A
Match# 2990
11:30:00
ST NICOLAS FC PANTHERS
N/A-N/A
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES Milby School 9v9
20 January 2024
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2956
09:00:00
NEXT GENERATION FC RAPIDS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 2966
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC BARONS Hood Park 9v9
Match# 2967
09:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO Station Road 9v9
Match# 2991
09:30:00
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS
N/A-N/A
COTON GREEN FC U11 Alans Way Sports Club 9v9
Match# 2891
10:00:00
HURLEY KINGS FC TITANS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS Daw Mill 9v9
Match# 2970
10:00:00
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES Atherstone Sports Club 9v9
Match# 2961
11:30:00
ST NICOLAS FC PANTHERS
N/A-N/A
ASHBY UNITED CFC Milby School 9v9
Match# 2962
11:30:00
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC FLAMES Jungle Mayhem 9v9
Match# 2965
11:30:00
GILLWAY FC GILLWAY
N/A-N/A
ST NICOLAS FC SWIFTS Tamworth Cricket Club 9v9
Match# 2968
11:30:00
DEER PARK FC STAGS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 JETS Anker Valley 9v9 A
27 January 2024
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2980
09:00:00
NEXT GENERATION FC FLAMES
N/A-N/A
GILLWAY FC GILLWAY Landau Forte QEMS 9v9
Match# 2947
09:30:00
COTON GREEN FC U11
N/A-N/A
ASHBY UNITED CFC New Mill Lane 9v9
Match# 2986
09:30:00
ELFORD BOYS FC U11 JETS
N/A-N/A
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS Elford Cricket Club 9v9
Match# 2977
10:00:00
CHASETOWN YOUTH FC BLUES
N/A-N/A
ST NICOLAS FC PANTHERS Chase Terrace Academy 9v9
Match# 2981
10:00:00
ST NICOLAS FC SWIFTS
N/A-N/A
OVERSEAL JUNIOR FC VOLCANOES Milby School 9v9
Match# 3011
10:00:00
DOSTHILL COLTS PREDATORS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS Wilnecote High School 9v9
Match# 3013
10:00:00
HURLEY KINGS FC TITANS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC PISTONS Daw Mill 9v9
Match# 3012
11:00:00
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS
N/A-N/A
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS Ivanhoe School
Match# 3014
11:00:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC HASTINGS Station Road 9v9
Match# 2982
11:15:00
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO
N/A-N/A
DEER PARK FC STAGS Elford Cricket Club 9v9
Match# 598
11:30:00
NEXT GENERATION FC RAPIDS
N/A-N/A
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 2983
11:30:00
ASHBY IVANHOE FC BARONS
N/A-N/A
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES Hood Park 9v9
03 February 2024
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2875
11:30:00
NEXT GENERATION FC RAPIDS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS Landau Forte QEMS 9v9
13 April 2024
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 460
11:00:00
MARKET BOSWORTH FC BATTLERS
N/A-N/A
ST NICOLAS FC SWIFTS Market Bosworth Sports Club 9v9
Match# 2944
11:30:00
ST NICOLAS FC PANTHERS
N/A-N/A
GILLWAY FC GILLWAY Milby School 9v9
20 April 2024
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2926
09:00:00
NEXT GENERATION FC PISTONS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS Landau Forte QEMS 9v9
27 April 2024
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 3177
09:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC BOROUGH
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC CRUSADERS Weddington Primary School 9v9
Match# 3179
09:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC TIGERS
N/A-N/A
ATHERSTONE RANGERS JFC BARBARIANS North Warwick Recreation Centre 9v9
Match# 3180
09:30:00
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS
N/A-N/A
GILLWAY FC GILLWAY Alans Way Sports Club 9v9
Match# 3183
09:30:00
ELFORD BOYS FC U11 JETS
N/A-N/A
ASHBY IVANHOE FC BARONS Elford Cricket Club 9v9
Match# 520
10:00:00
CHASETOWN YOUTH FC BLUES
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC RAPIDS Chase Terrace Academy 9v9
Match# 3181
10:00:00
KINGSBURY AZTECS FC KINGSBURY AZTECS
N/A-N/A
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS Kingsbury High School 9v9
Match# 3182
11:15:00
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO
N/A-N/A
ST NICOLAS FC PANTHERS Elford Cricket Club 9v9
Match# 3178
11:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC SABRES
N/A-N/A
DEER PARK FC STAGS North Warwick Recreation Centre 9v9
04 May 2024
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 2846
09:00:00
NEXT GENERATION FC PISTONS
N/A-N/A
NEXT GENERATION FC RAPIDS Landau Forte QEMS 9v9
Match# 587
09:30:00
ASHBY IVANHOE FC KNIGHTS
N/A-N/A
ASHBY UNITED CFC Ivanhoe School
Match# 2963
10:00:00
AMINGTON JUNIORS FC AMINGTON JUNIORS
N/A-N/A
ELFORD BOYS FC U11 DYNAMO Florendine School 9v9
Match# 511
11:15:00
ST NICOLAS FC PANTHERS
N/A-N/A
AFC MARKET BOSWORTH BULLETS Milby School 9v9
Match# 421
11:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC CLARETS U11
N/A-N/A
GILLWAY FC GILLWAY Station Road 9v9
Match# 2915
11:30:00
Canceled
NEXT GENERATION FC FLAMES
N/A-N/A
HAUNCHWOOD SPORTS JUNIOR FC HAMMERS Landau Forte QEMS 9v9


24/05/2024 08:01:34