Coed U11 Under 11s

East Division

19 January 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 10
10:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC
7-4
DEER PARK FC Station Road 9v9
Match# 11
10:30:00
ATHERSTONE RANGERS MADRID
1-0
ATHERSTONE RANGERS ACES TQEA 9v9
Match# 12
10:30:00
HIGHAM FC
3-2
BOLDMERE ST MICHAELS JFC 2007 BEARS Collycroft

North Division

19 January 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 1
10:30:00
GILLWAY BOYS GALAXY
2-2
WEDDINGTON SPORTS JFC Tamworth Cricket Club 9v9
Match# 2
10:30:00
KINGSBURY AZTECS
3-2
AMBLESIDE JUNIORS FC DYNAMOS Kingsbury High School 9v9
Match# 3
10:30:00
HURLEY KINGS STRIKERS
0-1
MARLBOROUGH ROVERS FC Daw Mill 9v9
Match# 4
10:30:00
GREENTOWERS FC HINCKLEY GUNNERS
4-3
LICHFIELD ROUND TABLE Richmond Park

South Division

19 January 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 6
10:00:00
STONYDELPH JUNIORS FC PANTHERS
2-1
AMBLESIDE JUNIORS FC VIPERS North Warwick Recreation Centre 9v9
Match# 7
10:30:00
DOSTHILL COLTS FC LIONS
1-4
DOSTHILL COLTS FC U11S Moorgate Primary Academy
Match# 5
11:30:00
HEATHER JUNIORS JAGUARS
2-1
MERCIA JUNIORS FC RED Ravenstone Road #3

West Division

19 January 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 15
10:30:00
COTTAGE FARM UNITED
0-3
COTTAGE FARM RANGERS FC Tamworth Enterprise College 9v9 A
Match# 13
11:30:00
AMINGTON JUNIORS FC DIAMONDS
6-1
BOLEHALL SWIFTS FC MILAN Anker Valley 9v9 B
Match# 14
11:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC JAGUARS
0-8
ASHBY IVANHOE FC U11 KNIGHTS North Warwick Recreation Centre 9v9

East Division

26 January 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 64
10:30:00
ATHERSTONE RANGERS ACES
4-3
ST NICOLAS FC HOTSPUR TQEA 9v9
Match# 66
10:30:00
BOLDMERE ST MICHAELS JFC 2007 BEARS
6-2
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC Braemar Road Playing Fields
Match# 65
11:30:00
DEER PARK FC
2-3
ATHERSTONE RANGERS MADRID Anker Valley 9v9 B

North Division

26 January 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 32
10:00:00
AMBLESIDE JUNIORS FC DYNAMOS
2-5
MARLBOROUGH ROVERS FC Ambleside Sports Ground 9v9
Match# 33
10:30:00
LICHFIELD ROUND TABLE
0-2
WEDDINGTON SPORTS JFC Lichfield Sports Club 9v9
Match# 34
10:30:00
KINGSBURY AZTECS
3-2
GILLWAY BOYS GALAXY Kingsbury High School 9v9
Match# 35
10:30:00
HURLEY KINGS STRIKERS
0-5
GREENTOWERS FC HINCKLEY GUNNERS Daw Mill 9v9

South Division

26 January 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 42
10:00:00
ST JOHN'S PHOENIX
0-3
DOSTHILL COLTS FC LIONS Anker Valley 9v9 B
Match# 40
10:30:00
DOSTHILL COLTS FC U11S
1-1
HEATHER JUNIORS JAGUARS Wilnecote High School
Match# 41
11:30:00
AMBLESIDE JUNIORS FC VIPERS
2-1
MERCIA JUNIORS FC RED Ambleside Sports Ground 9v9

West Division

26 January 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 90
10:30:00
COTTAGE FARM RANGERS FC
2-0
AMINGTON JUNIORS FC DIAMONDS Tamworth Enterprise College 9v9 A
Match# 91
10:30:00
ASHBY IVANHOE FC U11 KNIGHTS
4-2
COTTAGE FARM UNITED Hood Park U11/12
Match# 92
10:30:00
COTTAGE FARM RANGERS MILAN
3-1
STONYDELPH JUNIORS FC JAGUARS Tamworth Enterprise College 9v9 B

East Division

09 February 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 74
10:00:00
DEER PARK FC
4-1
BOLDMERE ST MICHAELS JFC 2007 BEARS Anker Valley 9v9 B
Match# 73
10:30:00
ATHERSTONE RANGERS ACES
6-1
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC TQEA 9v9
Match# 75
10:30:00
ST NICOLAS FC HOTSPUR
2-0
HIGHAM FC Milby School 9v9

North Division

09 February 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 24
10:30:00
LICHFIELD ROUND TABLE
5-0
AMBLESIDE JUNIORS FC DYNAMOS Lichfield Sports Club 9v9
Match# 25
10:30:00
MARLBOROUGH ROVERS FC
4-0
KINGSBURY AZTECS Measham Road Recreation Ground 9v9
Match# 26
10:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC
1-1
HURLEY KINGS STRIKERS Etone Playing Fields
Match# 27
10:30:00
GILLWAY BOYS GALAXY
1-4
GREENTOWERS FC HINCKLEY GUNNERS Tamworth Cricket Club 9v9

South Division

09 February 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 48
10:00:00
AMBLESIDE JUNIORS FC VIPERS
2-1
ST JOHN'S PHOENIX Ambleside Sports Ground 9v9
Match# 50
10:00:00
HEATHER JUNIORS JAGUARS
3-0
DOSTHILL COLTS FC LIONS Ravenstone Road #3
Match# 49
10:30:00
DOSTHILL COLTS FC U11S
0-3
STONYDELPH JUNIORS FC PANTHERS Wilnecote High School

West Division

09 February 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 97
10:30:00
COTTAGE FARM RANGERS FC
6-0
STONYDELPH JUNIORS FC JAGUARS Tamworth Enterprise College 9v9 A
Match# 98
10:30:00
ASHBY IVANHOE FC U11 KNIGHTS
2-1
COTTAGE FARM RANGERS MILAN Hood Park U11/12
Match# 96
11:30:00
BOLEHALL SWIFTS FC MILAN
2-2
COTTAGE FARM UNITED Bolehall Swifts

East Division

16 February 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 77
10:00:00
BOLEHALL SWIFTS FC MADRID
4-3
BOLDMERE ST MICHAELS JFC 2007 BEARS Bolehall Swifts
Match# 76
10:30:00
ST NICOLAS FC HOTSPUR
3-3
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC Milby School 9v9
Match# 78
10:30:00
ATHERSTONE RANGERS ACES
3-0
DEER PARK FC TQEA 9v9
Match# 79
10:30:00
HIGHAM FC
1-5
ATHERSTONE RANGERS MADRID Collycroft

North Division

16 February 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 28
10:30:00
GILLWAY BOYS GALAXY
0-1
HURLEY KINGS STRIKERS Tamworth Cricket Club 9v9
Match# 29
10:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC
2-0
KINGSBURY AZTECS Etone Playing Fields
Match# 30
10:30:00
MARLBOROUGH ROVERS FC
2-2
LICHFIELD ROUND TABLE Lichfield Sports Club 9v9
Match# 31
10:30:00
GREENTOWERS FC HINCKLEY GUNNERS
3-1
AMBLESIDE JUNIORS FC DYNAMOS Richmond Park

South Division

16 February 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 53
10:00:00
STONYDELPH JUNIORS FC PANTHERS
2-0
HEATHER JUNIORS JAGUARS North Warwick Recreation Centre 9v9
Match# 54
10:30:00
DOSTHILL COLTS FC U11S
1-2
ST JOHN'S PHOENIX Wilnecote High School
Match# 55
10:30:00
AFC MARKET BOSWORTH U11S
4-4
AMBLESIDE JUNIORS FC VIPERS Newbold Verdon Cricket Club 9v9
Match# 52
11:15:00
MERCIA JUNIORS FC RED
1-0
DOSTHILL COLTS FC LIONS Friary School 9v9

West Division

16 February 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 101
10:30:00
COTTAGE FARM RANGERS FC
0-2
ASHBY IVANHOE FC U11 KNIGHTS Tamworth Enterprise College 9v9 A
Match# 99
11:30:00
AMINGTON JUNIORS FC DIAMONDS
1-0
STONYDELPH JUNIORS FC JAGUARS Anker Valley 9v9 A
Match# 100
11:30:00
BOLEHALL SWIFTS FC MILAN
0-11
COTTAGE FARM RANGERS MILAN Bolehall Swifts

East Division

23 February 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 80
10:00:00
DEER PARK FC
0-3
BOLEHALL SWIFTS FC MADRID Anker Valley 9v9 B
Match# 81
10:30:00
BOLDMERE ST MICHAELS JFC 2007 BEARS
0-3
ST NICOLAS FC HOTSPUR Braemar Road Playing Fields
Match# 82
10:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC
2-7
ATHERSTONE RANGERS MADRID Station Road 9v9
Match# 83
10:30:00
ATHERSTONE RANGERS ACES
2-2
HIGHAM FC TQEA 9v9

North Division

23 February 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 17
10:00:00
AMBLESIDE JUNIORS FC DYNAMOS
3-4
GILLWAY BOYS GALAXY Ambleside Sports Ground 9v9
Match# 16
10:30:00
MARLBOROUGH ROVERS FC
3-2
WEDDINGTON SPORTS JFC Measham Road Recreation Ground 9v9
Match# 18
10:30:00
LICHFIELD ROUND TABLE
0-1
HURLEY KINGS STRIKERS Lichfield Sports Club 9v9
Match# 19
10:30:00
KINGSBURY AZTECS
1-5
GREENTOWERS FC HINCKLEY GUNNERS Kingsbury High School 9v9

South Division

23 February 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 59
10:30:00
DOSTHILL COLTS FC LIONS
1-5
AFC MARKET BOSWORTH U11S Moorgate Primary Academy
Match# 56
11:30:00
AMBLESIDE JUNIORS FC VIPERS
2-2
DOSTHILL COLTS FC U11S Ambleside Sports Ground 9v9
Match# 57
11:30:00
ST JOHN'S PHOENIX
2-1
HEATHER JUNIORS JAGUARS Anker Valley 9v9 B

West Division

23 February 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 102
10:30:00
ASHBY IVANHOE FC U11 KNIGHTS
7-0
BOLEHALL SWIFTS FC MILAN Hood Park U11/12
Match# 103
10:30:00
COTTAGE FARM RANGERS MILAN
11-5
AMINGTON JUNIORS FC DIAMONDS Tamworth Enterprise College 9v9 B
Match# 104
11:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC JAGUARS
2-2
COTTAGE FARM UNITED North Warwick Recreation Centre 9v9

East Division

02 March 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 69
10:00:00
BOLEHALL SWIFTS FC MADRID
2-1
ATHERSTONE RANGERS ACES Bolehall Swifts
Match# 70
10:30:00
ATHERSTONE RANGERS MADRID
6-1
BOLDMERE ST MICHAELS JFC 2007 BEARS TQEA 9v9

North Division

02 March 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 21
10:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC
3-0
AMBLESIDE JUNIORS FC DYNAMOS Etone Playing Fields
Match# 36
10:30:00
GILLWAY BOYS GALAXY
2-3
MARLBOROUGH ROVERS FC Tamworth Cricket Club 9v9

South Division

02 March 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 46
10:30:00
DOSTHILL COLTS FC LIONS
3-1
STONYDELPH JUNIORS FC PANTHERS Moorgate Primary Academy
Match# 45
11:30:00
HEATHER JUNIORS JAGUARS
5-1
AMBLESIDE JUNIORS FC VIPERS Ravenstone Road #3

West Division

02 March 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 95
10:30:00
COTTAGE FARM UNITED
3-0
COTTAGE FARM RANGERS MILAN Tamworth Enterprise College 9v9 A
Match# 93
11:30:00
AMINGTON JUNIORS FC DIAMONDS
1-1
ASHBY IVANHOE FC U11 KNIGHTS Anker Valley 9v9 B
Match# 94
11:30:00
BOLEHALL SWIFTS FC MILAN
0-8
COTTAGE FARM RANGERS FC Bolehall Swifts

East Division

16 March 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 89
10:00:00
DEER PARK FC
0-2
HIGHAM FC Anker Valley 9v9 B
Match# 84
10:30:00
BOLDMERE ST MICHAELS JFC 2007 BEARS
3-1
ATHERSTONE RANGERS ACES Braemar Road Playing Fields
Match# 86
10:30:00
ST NICOLAS FC HOTSPUR
1-3
ATHERSTONE RANGERS MADRID Milby School 9v9

South Division

16 March 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 58
10:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC PANTHERS
0-2
MERCIA JUNIORS FC RED North Warwick Recreation Centre 9v9

West Division

16 March 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 106
11:30:00
STONYDELPH JUNIORS FC JAGUARS
2-3
BOLEHALL SWIFTS FC MILAN North Warwick Recreation Centre 9v9

East Division

23 March 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 9
10:30:00
ST NICOLAS FC HOTSPUR
2-1
BOLEHALL SWIFTS FC MADRID Milby School 9v9
Match# 71
10:30:00
HIGHAM FC
3-2
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC Collycroft

South Division

23 March 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 62
10:30:00
DOSTHILL COLTS FC LIONS
2-2
AMBLESIDE JUNIORS FC VIPERS Moorgate Primary Academy
Match# 63
10:30:00
AFC MARKET BOSWORTH U11S
5-3
HEATHER JUNIORS JAGUARS Newbold Verdon Cricket Club 9v9

West Division

23 March 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 105
10:30:00
COTTAGE FARM RANGERS MILAN
3-4
COTTAGE FARM RANGERS FC Tamworth Enterprise College 9v9 B
Match# 107
10:30:00
COTTAGE FARM UNITED
1-4
AMINGTON JUNIORS FC DIAMONDS Tamworth Enterprise College 9v9 A

East Division

30 March 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 72
10:00:00
BOLEHALL SWIFTS FC MADRID
2-4
ATHERSTONE RANGERS MADRID Bolehall Swifts

South Division

30 March 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 61
11:30:00
ST JOHN'S PHOENIX
1-2
STONYDELPH JUNIORS FC PANTHERS Anker Valley 9v9 A

East Division

06 April 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 87
10:30:00
POLESWORTH SWIFTS JUNIOR FC
5-6
BOLEHALL SWIFTS FC MADRID Station Road 9v9
Match# 68
11:30:00
ST NICOLAS FC HOTSPUR
4-3
DEER PARK FC Milby School 9v9

North Division

06 April 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 38
11:30:00
AMBLESIDE JUNIORS FC DYNAMOS
2-4
HURLEY KINGS STRIKERS Ambleside Sports Ground 9v9

South Division

06 April 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 8
10:30:00
AFC MARKET BOSWORTH U11S
0-2
ST JOHN'S PHOENIX Newbold Verdon Cricket Club 9v9
Match# 60
11:30:00
MERCIA JUNIORS FC RED
1-1
DOSTHILL COLTS FC U11S Friary School 9v9

East Division

13 April 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 67
10:00:00
BOLEHALL SWIFTS FC MADRID
7-3
HIGHAM FC Bolehall Swifts

North Division

13 April 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 22
10:00:00
HURLEY KINGS STRIKERS
1-0
KINGSBURY AZTECS Daw Mill 9v9
Match# 20
10:30:00
LICHFIELD ROUND TABLE
1-2
GILLWAY BOYS GALAXY Lichfield Sports Club 9v9
Match# 39
10:30:00
WEDDINGTON SPORTS JFC
1-0
GREENTOWERS FC HINCKLEY GUNNERS Etone Playing Fields

South Division

13 April 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 43
10:00:00
STONYDELPH JUNIORS FC PANTHERS
2-0
AFC MARKET BOSWORTH U11S North Warwick Recreation Centre 9v9
Match# 44
11:30:00
MERCIA JUNIORS FC RED
3-4
ST JOHN'S PHOENIX Friary School 9v9

North Division

27 April 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 23
10:30:00
GREENTOWERS FC HINCKLEY GUNNERS
0-2
MARLBOROUGH ROVERS FC Richmond Park
Match# 37
10:30:00
KINGSBURY AZTECS
0-6
LICHFIELD ROUND TABLE Kingsbury High School 9v9

South Division

27 April 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 47
10:30:00
DOSTHILL COLTS FC U11S
0-1
AFC MARKET BOSWORTH U11S Wilnecote High School
04 May 2019
Time Home Team Results Away Team Location
Match# 51
10:30:00
AFC MARKET BOSWORTH U11S
1-3
MERCIA JUNIORS FC RED Newbold Verdon Cricket Club 9v9


19/08/2019 22:08:40