Main Menu     Event Website     Event Pitches     Club Directory     Contact    
East Berks Football Alliance 2019/20
East Berks Football Alliance for the 2019/20 Season

Division
14 September 2019
WOODLEY UNITED TIGERS 0-1 FINCHAMPSTEAD RHINOS
YATELEY UNITED LEOPARDS 2-5 CB HOUNSLOW UNITED YOUTH
21 September 2019
CB HOUNSLOW UNITED YOUTH 1-0 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
FINCHAMPSTEAD RHINOS 12-2 YATELEY UNITED LEOPARDS
CURLEY PARK RANGERS TROJANS 4-2 MARLOW YOUTH
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 4-3 BINFIELD SPITFIRE
28 September 2019
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 2-4 FINCHAMPSTEAD RHINOS
BUCKINGHAMSHIRE RTC 1-4 CB HOUNSLOW UNITED YOUTH
WOODLEY UNITED TIGERS 2-0 CURLEY PARK RANGERS TROJANS
MARLOW YOUTH 8-0 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
12 October 2019
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 2-1 WOODLEY UNITED TIGERS
BINFIELD SPITFIRE 1-5 MARLOW YOUTH
19 October 2019
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 0-3 CURLEY PARK RANGERS TROJANS
CB HOUNSLOW UNITED YOUTH 0-3 FINCHAMPSTEAD RHINOS
YATELEY UNITED LEOPARDS 3-6 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
WOODLEY UNITED TIGERS 4-0 BINFIELD SPITFIRE
02 November 2019
CURLEY PARK RANGERS TROJANS 1-1 BUCKINGHAMSHIRE RTC
BINFIELD SPITFIRE 4-1 YATELEY UNITED LEOPARDS
MARLOW YOUTH 3-3 WOODLEY UNITED TIGERS
16 November 2019
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 1-3 BINFIELD SPITFIRE
YATELEY UNITED LEOPARDS 0-2 MARLOW YOUTH
FINCHAMPSTEAD RHINOS 2-4 WOODLEY UNITED TIGERS
23 November 2019
MARLOW YOUTH 4-1 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
BINFIELD SPITFIRE 4-3 BUCKINGHAMSHIRE RTC
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 1-1 CB HOUNSLOW UNITED YOUTH
CURLEY PARK RANGERS TROJANS 2-1 FINCHAMPSTEAD RHINOS
WOODLEY UNITED TIGERS 4-2 YATELEY UNITED LEOPARDS
30 November 2019
CURLEY PARK RANGERS TROJANS 8-0 YATELEY UNITED LEOPARDS
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 0-3 WOODLEY UNITED TIGERS
BUCKINGHAMSHIRE RTC 2-3 MARLOW YOUTH
CB HOUNSLOW UNITED YOUTH 3-1 BINFIELD SPITFIRE
FINCHAMPSTEAD RHINOS 4-2 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
07 December 2019
YATELEY UNITED LEOPARDS 2-4 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
WOODLEY UNITED TIGERS 4-3 BUCKINGHAMSHIRE RTC
BINFIELD SPITFIRE 4-5 FINCHAMPSTEAD RHINOS
CURLEY PARK RANGERS TROJANS 2-3 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
14 December 2019
BUCKINGHAMSHIRE RTC 7-2 YATELEY UNITED LEOPARDS
FINCHAMPSTEAD RHINOS 1-3 MARLOW YOUTH
04 January 2020
BUCKINGHAMSHIRE RTC 4-0 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
CB HOUNSLOW UNITED YOUTH 7-3 YATELEY UNITED LEOPARDS
CURLEY PARK RANGERS TROJANS 1-3 BINFIELD SPITFIRE
11 January 2020
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 0-3 CB HOUNSLOW UNITED YOUTH
YATELEY UNITED LEOPARDS 5-9 FINCHAMPSTEAD RHINOS
MARLOW YOUTH 7-2 CURLEY PARK RANGERS TROJANS
BINFIELD SPITFIRE 0-2 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
25 January 2020
CB HOUNSLOW UNITED YOUTH 1-3 WOODLEY UNITED TIGERS
YATELEY UNITED LEOPARDS 2-9 CURLEY PARK RANGERS TROJANS
MARLOW YOUTH 4-3 BINFIELD SPITFIRE
01 February 2020
FINCHAMPSTEAD RHINOS 2-1 CB HOUNSLOW UNITED YOUTH
BINFIELD SPITFIRE 1-2 WOODLEY UNITED TIGERS
08 February 2020
YATELEY UNITED LEOPARDS 3-2 BINFIELD SPITFIRE
WOODLEY UNITED TIGERS 2-1 MARLOW YOUTH
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U16 DIV BYE 0
EBFA U16 DIV BYE (LANGLEY FC W 0
1) WOODLEY UNITED TIGERS 12 9 2 1 32 16 28
2) MARLOW YOUTH 11 8 2 1 42 19 25
3) FINCHAMPSTEAD RHINOS 11 8 3 0 44 25 24
4) CB HOUNSLOW UNITED YOUTH 10 6 3 1 26 16 19
5) MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 8 5 2 1 20 22 16
6) CURLEY PARK RANGERS TROJANS 10 5 4 1 32 21 16
7) BINFIELD SPITFIRE 13 4 9 0 29 38 12
8) BUCKINGHAMSHIRE RTC 7 2 4 1 21 18 7
9) BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 9 1 8 0 8 27 3
10) YATELEY UNITED LEOPARDS 13 1 12 0 27 79 3
Division
14 September 2019
AFC CHARVIL 4-0 LAUREL PARK CYCLONES
READING CITY UNITED 2-0 CAVERSHAM TRENTS BLUES
ASCOT UNITED GALAXY 0-1 ELDON CELTIC AFT PANTHERS
WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES 1-2 PINEWOOD PUMAS
21 September 2019
CAVERSHAM TRENTS BLUES 1-2 AFC CHARVIL
STB&G FC BOYS 2-3 READING CITY UNITED
ELDON CELTIC AFT PANTHERS 5-4 HAWLEY RAIDERS
BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS 1-0 WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES
28 September 2019
AFC CHARVIL 2-2 STB&G FC BOYS
LAUREL PARK CYCLONES 1-0 CAVERSHAM TRENTS BLUES
READING CITY UNITED 3-1 ELDON CELTIC AFT PANTHERS
HAWLEY RAIDERS 4-3 PINEWOOD PUMAS
ASCOT UNITED GALAXY 2-3 BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS
12 October 2019
ELDON CELTIC AFT PANTHERS 1-5 AFC CHARVIL
STB&G FC BOYS 3-0 LAUREL PARK CYCLONES
PINEWOOD PUMAS 7-1 READING CITY UNITED
BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS 3-3 HAWLEY RAIDERS
WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES 1-4 ASCOT UNITED GALAXY
19 October 2019
AFC CHARVIL 1-2 PINEWOOD PUMAS
LAUREL PARK CYCLONES 1-4 ELDON CELTIC AFT PANTHERS
CAVERSHAM TRENTS BLUES 3-4 STB&G FC BOYS
READING CITY UNITED 8-1 BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS
HAWLEY RAIDERS 4-3 WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES
02 November 2019
ELDON CELTIC AFT PANTHERS 1-3 CAVERSHAM TRENTS BLUES
09 November 2019
STB&G FC BOYS 6-2 CAVERSHAM TRENTS BLUES
ELDON CELTIC AFT PANTHERS 4-2 BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS
16 November 2019
AFC CHARVIL 3-1 WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES
CAVERSHAM TRENTS BLUES 3-6 PINEWOOD PUMAS
23 November 2019
ASCOT UNITED GALAXY 0-6 AFC CHARVIL
BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS 3-2 CAVERSHAM TRENTS BLUES
PINEWOOD PUMAS 1-2 STB&G FC BOYS
HAWLEY RAIDERS 1-1 READING CITY UNITED
30 November 2019
AFC CHARVIL 1-2 HAWLEY RAIDERS
LAUREL PARK CYCLONES 2-1 ASCOT UNITED GALAXY
CAVERSHAM TRENTS BLUES 1-2 WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES
STB&G FC BOYS 2-2 BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS
07 December 2019
READING CITY UNITED 1-0 AFC CHARVIL
ASCOT UNITED GALAXY 3-5 CAVERSHAM TRENTS BLUES
WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES 1-5 STB&G FC BOYS
BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS 4-3 ELDON CELTIC AFT PANTHERS
PINEWOOD PUMAS 4-1 HAWLEY RAIDERS
14 December 2019
LAUREL PARK CYCLONES 1-4 READING CITY UNITED
STB&G FC BOYS 4-2 ASCOT UNITED GALAXY
ELDON CELTIC AFT PANTHERS 0-4 WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES
04 January 2020
LAUREL PARK CYCLONES 3-0 AFC CHARVIL
CAVERSHAM TRENTS BLUES 1-5 READING CITY UNITED
STB&G FC BOYS 6-1 HAWLEY RAIDERS
ELDON CELTIC AFT PANTHERS 2-4 ASCOT UNITED GALAXY
PINEWOOD PUMAS 4-0 WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES
11 January 2020
AFC CHARVIL 1-1 CAVERSHAM TRENTS BLUES
READING CITY UNITED 3-2 STB&G FC BOYS
HAWLEY RAIDERS 7-1 ELDON CELTIC AFT PANTHERS
ASCOT UNITED GALAXY 3-6 PINEWOOD PUMAS
WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES 5-3 BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS
25 January 2020
AFC CHARVIL 3-0 ELDON CELTIC AFT PANTHERS
LAUREL PARK CYCLONES 0-3 STB&G FC BOYS
HAWLEY RAIDERS 0-4 BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS
ASCOT UNITED GALAXY 2-2 WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES
01 February 2020
PINEWOOD PUMAS 1-1 AFC CHARVIL
ELDON CELTIC AFT PANTHERS 1-2 LAUREL PARK CYCLONES
BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS 2-2 READING CITY UNITED
WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES 1-2 HAWLEY RAIDERS
08 February 2020
AFC CHARVIL 1-0 BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS
LAUREL PARK CYCLONES 0-2 PINEWOOD PUMAS
CAVERSHAM TRENTS BLUES 2-2 ELDON CELTIC AFT PANTHERS
READING CITY UNITED 5-0 WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES
HAWLEY RAIDERS 1-2 ASCOT UNITED GALAXY
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U16 DIV BYE 0
1) READING CITY UNITED 12 9 1 2 38 18 29
2) STB&G FC BOYS 12 8 2 2 41 20 26
3) PINEWOOD PUMAS 11 8 2 1 38 17 25
4) AFC CHARVIL 14 7 4 3 30 15 24
5) BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS 12 5 4 3 28 32 18
6) HAWLEY RAIDERS 12 5 5 2 30 34 17
7) ELDON CELTIC AFT PANTHERS 14 4 9 1 26 44 13
8) LAUREL PARK CYCLONES 10 4 6 0 10 22 12
9) ASCOT UNITED GALAXY 11 3 7 1 23 33 10
10) WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES 13 3 9 1 21 36 10
11) CAVERSHAM TRENTS BLUES 13 2 9 2 24 38 8
Division
14 September 2019
WOODLEY SAINTS LIONS 0-1 MARLOW YOUTH ROYALS
WESTWOOD WANDERERS GREENS 2-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 4-0 BURGHFIELD FC BLUES
AFC HENLEY HURRICANES 1-1 COOKHAM DEAN YOUTH
21 September 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 3-2 YATELEY UNITED LIONS
BURGHFIELD FC BLUES 0-0 WESTWOOD WANDERERS GREENS
COOKHAM DEAN YOUTH 1-5 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
28 September 2019
MARLOW YOUTH ROYALS 4-0 ASCOT UNITED HORNETS
YATELEY UNITED LIONS 1-4 BURGHFIELD FC BLUES
WESTWOOD WANDERERS GREENS 2-1 COOKHAM DEAN YOUTH
AFC HENLEY HURRICANES 2-0 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
12 October 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 3-3 WOODLEY SAINTS LIONS
STB&G FC REDS 2-2 MARLOW YOUTH ROYALS
ASCOT UNITED HORNETS 2-4 AFC HENLEY HURRICANES
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 4-2 WESTWOOD WANDERERS GREENS
19 October 2019
WOODLEY SAINTS LIONS 4-2 BURGHFIELD FC BLUES
ASCOT UNITED HORNETS 2-2 STB&G FC REDS
YATELEY UNITED LIONS 7-8 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
AFC HENLEY HURRICANES 0-1 WESTWOOD WANDERERS GREENS
02 November 2019
STB&G FC REDS 1-6 AFC HENLEY HURRICANES
09 November 2019
YATELEY UNITED LIONS 2-0 ASCOT UNITED HORNETS
WESTWOOD WANDERERS GREENS 3-1 STB&G FC REDS
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 7-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
COOKHAM DEAN YOUTH 2-1 BURGHFIELD FC BLUES
16 November 2019
WOODLEY SAINTS LIONS 0-2 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
MARLOW YOUTH ROYALS 5-0 COOKHAM DEAN YOUTH
AFC HENLEY HURRICANES 1-1 YATELEY UNITED LIONS
23 November 2019
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 1-2 MARLOW YOUTH ROYALS
BURGHFIELD FC BLUES 3-2 STB&G FC REDS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 3-0 AFC HENLEY HURRICANES
30 November 2019
ASCOT UNITED HORNETS 1-4 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
STB&G FC REDS 8-2 COOKHAM DEAN YOUTH
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 5-0 BURGHFIELD FC BLUES
07 December 2019
YATELEY UNITED LIONS 0-1 MARLOW YOUTH ROYALS
WESTWOOD WANDERERS GREENS 7-1 ASCOT UNITED HORNETS
COOKHAM DEAN YOUTH 1-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
BURGHFIELD FC BLUES 1-4 AFC HENLEY HURRICANES
14 December 2019
WOODLEY SAINTS LIONS 3-0 AFC HENLEY HURRICANES
ASCOT UNITED HORNETS 0-1 YATELEY UNITED LIONS
STB&G FC REDS 2-1 WESTWOOD WANDERERS GREENS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 5-0 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
BURGHFIELD FC BLUES 0-2 COOKHAM DEAN YOUTH
04 January 2020
MARLOW YOUTH ROYALS 3-1 WOODLEY SAINTS LIONS
STB&G FC REDS 9-8 YATELEY UNITED LIONS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 5-2 WESTWOOD WANDERERS GREENS
BURGHFIELD FC BLUES 1-4 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
COOKHAM DEAN YOUTH 4-3 AFC HENLEY HURRICANES
11 January 2020
WOODLEY SAINTS LIONS 2-0 ASCOT UNITED HORNETS
AFC HENLEY HURRICANES 0-2 MARLOW YOUTH ROYALS
YATELEY UNITED LIONS 4-7 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 1-1 COOKHAM DEAN YOUTH
18 January 2020
COOKHAM DEAN YOUTH 1-0 WESTWOOD WANDERERS GREENS
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 3-2 AFC HENLEY HURRICANES
25 January 2020
WOODLEY SAINTS LIONS 1-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
MARLOW YOUTH ROYALS 3-0 STB&G FC REDS
AFC HENLEY HURRICANES 4-0 ASCOT UNITED HORNETS
YATELEY UNITED LIONS 6-3 COOKHAM DEAN YOUTH
WESTWOOD WANDERERS GREENS 0-0 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
01 February 2020
BURGHFIELD FC BLUES 3-0 WOODLEY SAINTS LIONS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 0-6 MARLOW YOUTH ROYALS
STB&G FC REDS 6-0 ASCOT UNITED HORNETS
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 6-0 YATELEY UNITED LIONS
WESTWOOD WANDERERS GREENS 0-3 AFC HENLEY HURRICANES
08 February 2020
WOODLEY SAINTS LIONS 2-3 COOKHAM DEAN YOUTH
ASCOT UNITED HORNETS 2-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS
AFC HENLEY HURRICANES 2-2 STB&G FC REDS
15 February 2020
MARLOW YOUTH ROYALS 3-0 WESTWOOD WANDERERS GREENS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U16 DIV BYE 0
1) DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 15 10 3 2 49 26 32
2) MARLOW YOUTH ROYALS 11 10 0 1 32 4 31
3) HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 13 8 4 1 39 30 25
4) AFC HENLEY HURRICANES 15 6 6 3 32 24 21
5) COOKHAM DEAN YOUTH 13 6 5 2 22 34 20
6) WESTWOOD WANDERERS GREENS 13 5 6 2 20 22 17
7) STB&G FC REDS 11 4 4 3 35 32 15
8) BURGHFIELD FC BLUES 11 3 7 1 15 28 10
8) WOODLEY SAINTS LIONS 10 3 6 1 16 19 10
8) YATELEY UNITED LIONS 11 3 7 1 32 42 10
11) ASCOT UNITED HORNETS 11 0 10 1 8 39 1
Division
14 September 2019
FC BRACKNELL YOUTH 1-5 LAUREL PARK HURRICANES
TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES 2-2 AFC WHITCHURCH
AFC WHITCHURCH WOODCUTTERS 1-0 BEDFONT EAGLES FC
MAIDENHEAD B&G FC BOYS 5-2 BURGHFIELD FC REDS
21 September 2019
FINCHAMPSTEAD WANDERERS 1-0 TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES
BEDFONT EAGLES FC 2-5 SOUTH READING FC
BURGHFIELD FC REDS 4-5 AFC WHITCHURCH WOODCUTTERS
FC HOLYPORT HAWKS 0-4 MAIDENHEAD B&G FC BOYS
28 September 2019
FC BRACKNELL YOUTH 1-0 FINCHAMPSTEAD WANDERERS
LAUREL PARK HURRICANES 1-2 AFC WHITCHURCH
TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES 4-0 BEDFONT EAGLES FC
SOUTH READING FC 3-1 BURGHFIELD FC REDS
AFC WHITCHURCH WOODCUTTERS 4-1 FC HOLYPORT HAWKS
12 October 2019
BEDFONT EAGLES FC 4-0 FC BRACKNELL YOUTH
FINCHAMPSTEAD WANDERERS 8-1 LAUREL PARK HURRICANES
BURGHFIELD FC REDS 1-4 TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES
FC HOLYPORT HAWKS 0-4 SOUTH READING FC
MAIDENHEAD B&G FC BOYS 0-2 AFC WHITCHURCH WOODCUTTERS
19 October 2019
FC BRACKNELL YOUTH 3-6 BURGHFIELD FC REDS
AFC WHITCHURCH 2-3 FINCHAMPSTEAD WANDERERS
SOUTH READING FC 5-1 MAIDENHEAD B&G FC BOYS
02 November 2019
FC HOLYPORT HAWKS 1-2 FC BRACKNELL YOUTH
09 November 2019
TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES 2-2 FC HOLYPORT HAWKS
16 November 2019
FC BRACKNELL YOUTH 0-2 MAIDENHEAD B&G FC BOYS
AFC WHITCHURCH 3-2 BURGHFIELD FC REDS
FINCHAMPSTEAD WANDERERS 4-0 BEDFONT EAGLES FC
TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES 7-4 AFC WHITCHURCH WOODCUTTERS
23 November 2019
AFC WHITCHURCH WOODCUTTERS 10-1 FC BRACKNELL YOUTH
MAIDENHEAD B&G FC BOYS 3-0 LAUREL PARK HURRICANES
FC HOLYPORT HAWKS 1-3 AFC WHITCHURCH
BURGHFIELD FC REDS 4-1 FINCHAMPSTEAD WANDERERS
SOUTH READING FC 3-1 TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES
30 November 2019
FC BRACKNELL YOUTH 4-5 SOUTH READING FC
LAUREL PARK HURRICANES 1-6 AFC WHITCHURCH WOODCUTTERS
AFC WHITCHURCH 2-1 MAIDENHEAD B&G FC BOYS
BEDFONT EAGLES FC 5-1 BURGHFIELD FC REDS
07 December 2019
TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES 6-1 FC BRACKNELL YOUTH
SOUTH READING FC 6-0 LAUREL PARK HURRICANES
AFC WHITCHURCH WOODCUTTERS 2-1 AFC WHITCHURCH
MAIDENHEAD B&G FC BOYS 4-4 FINCHAMPSTEAD WANDERERS
FC HOLYPORT HAWKS 2-1 BEDFONT EAGLES FC
14 December 2019
LAUREL PARK HURRICANES 1-4 TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES
AFC WHITCHURCH 0-0 SOUTH READING FC
FINCHAMPSTEAD WANDERERS 1-1 AFC WHITCHURCH WOODCUTTERS
FC HOLYPORT HAWKS 2-3 BURGHFIELD FC REDS
04 January 2020
LAUREL PARK HURRICANES 2-4 FC BRACKNELL YOUTH
AFC WHITCHURCH 3-1 TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES
FINCHAMPSTEAD WANDERERS 2-0 SOUTH READING FC
BEDFONT EAGLES FC 1-0 AFC WHITCHURCH WOODCUTTERS
BURGHFIELD FC REDS 0-5 MAIDENHEAD B&G FC BOYS
11 January 2020
FC BRACKNELL YOUTH 2-3 AFC WHITCHURCH
TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES 4-0 FINCHAMPSTEAD WANDERERS
SOUTH READING FC 5-2 BEDFONT EAGLES FC
AFC WHITCHURCH WOODCUTTERS 3-2 BURGHFIELD FC REDS
MAIDENHEAD B&G FC BOYS 2-0 FC HOLYPORT HAWKS
18 January 2020
AFC WHITCHURCH 5-2 LAUREL PARK HURRICANES
25 January 2020
TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES 5-0 BURGHFIELD FC REDS
SOUTH READING FC 6-1 FC HOLYPORT HAWKS
01 February 2020
BEDFONT EAGLES FC 1-0 LAUREL PARK HURRICANES
FINCHAMPSTEAD WANDERERS 2-1 AFC WHITCHURCH
FC HOLYPORT HAWKS 1-1 TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES
08 February 2020
FC BRACKNELL YOUTH 2-1 FC HOLYPORT HAWKS
LAUREL PARK HURRICANES 2-2 BURGHFIELD FC REDS
AFC WHITCHURCH 2-2 BEDFONT EAGLES FC
TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES 5-0 MAIDENHEAD B&G FC BOYS
SOUTH READING FC 4-1 AFC WHITCHURCH WOODCUTTERS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U16 DIV BYE WAS ARBORFIEL 0
1) SOUTH READING FC 12 10 1 1 46 15 31
2) TEDDINGTON ATHLETIC HURRICANES 14 8 3 3 46 19 27
3) AFC WHITCHURCH WOODCUTTERS 12 8 3 1 39 23 25
4) AFC WHITCHURCH 13 7 3 3 29 21 24
5) FINCHAMPSTEAD WANDERERS 11 6 3 2 26 18 20
6) MAIDENHEAD B&G FC BOYS 11 6 4 1 27 20 19
7) BEDFONT EAGLES FC 11 4 6 1 18 24 13
8) FC BRACKNELL YOUTH 12 4 8 0 21 45 12
9) BURGHFIELD FC REDS 13 3 9 1 28 46 10
10) FC HOLYPORT HAWKS 12 1 9 2 12 34 5
11) LAUREL PARK HURRICANES 11 1 9 1 15 42 4
Division
14 September 2019
CAVERSHAM AFC MUSTANGS 5-1 WINDSOR YOUTH HARRIERS GLADIAT
BERKS COUNTY JAGUARS 4-2 LAUREL PARK TORNADOES
ASHRIDGE PARK 2-2 STB&G FC ROYALS
BINFIELD BULLETS 1-2 HURST TWYFORD HURRICANES
CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES 3-1 ROTHERFIELD UNITED FC COLTS
21 September 2019
LAUREL PARK TORNADOES 1-2 CAVERSHAM AFC MUSTANGS
WINDSOR YOUTH HARRIERS GLADIAT 2-0 CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES
STB&G FC ROYALS 1-3 BERKS COUNTY JAGUARS
HURST TWYFORD HURRICANES 3-0 CAMBERLEY TOWN YOUTH RENEGADES
ROTHERFIELD UNITED FC COLTS 5-1 BINFIELD BULLETS
28 September 2019
CAVERSHAM AFC MUSTANGS 2-0 STB&G FC ROYALS
WINDSOR YOUTH HARRIERS GLADIAT 5-3 LAUREL PARK TORNADOES
ASHRIDGE PARK 0-5 HURST TWYFORD HURRICANES
CAMBERLEY TOWN YOUTH RENEGADES 0-3 ROTHERFIELD UNITED FC COLTS
CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES 5-2 BINFIELD BULLETS
12 October 2019
STB&G FC ROYALS 3-3 WINDSOR YOUTH HARRIERS GLADIAT
HURST TWYFORD HURRICANES 3-1 BERKS COUNTY JAGUARS
ROTHERFIELD UNITED FC COLTS 2-0 ASHRIDGE PARK
BINFIELD BULLETS 3-3 CAMBERLEY TOWN YOUTH RENEGADES
19 October 2019
CAVERSHAM AFC MUSTANGS 2-1 HURST TWYFORD HURRICANES
LAUREL PARK TORNADOES 1-1 STB&G FC ROYALS
BERKS COUNTY JAGUARS 3-4 ROTHERFIELD UNITED FC COLTS
ASHRIDGE PARK 0-1 BINFIELD BULLETS
CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES 4-2 CAMBERLEY TOWN YOUTH RENEGADES
02 November 2019
ROTHERFIELD UNITED FC COLTS 3-2 CAVERSHAM AFC MUSTANGS
HURST TWYFORD HURRICANES 3-2 WINDSOR YOUTH HARRIERS GLADIAT
CAMBERLEY TOWN YOUTH RENEGADES 2-1 ASHRIDGE PARK
09 November 2019
LAUREL PARK TORNADOES 2-6 ROTHERFIELD UNITED FC COLTS
CAVERSHAM AFC MUSTANGS 1-1 BERKS COUNTY JAGUARS
STB&G FC ROYALS 1-1 BINFIELD BULLETS
16 November 2019
CAVERSHAM AFC MUSTANGS 2-1 BINFIELD BULLETS
WINDSOR YOUTH HARRIERS GLADIAT 2-3 ROTHERFIELD UNITED FC COLTS
BERKS COUNTY JAGUARS 2-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH RENEGADES
CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES 6-0 ASHRIDGE PARK
23 November 2019
CAMBERLEY TOWN YOUTH RENEGADES 3-4 CAVERSHAM AFC MUSTANGS
BINFIELD BULLETS 5-5 WINDSOR YOUTH HARRIERS GLADIAT
HURST TWYFORD HURRICANES 4-0 STB&G FC ROYALS
30 November 2019
LAUREL PARK TORNADOES 2-0 BINFIELD BULLETS
STB&G FC ROYALS 1-4 ROTHERFIELD UNITED FC COLTS
CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES 5-2 BERKS COUNTY JAGUARS
07 December 2019
BERKS COUNTY JAGUARS 3-2 CAVERSHAM AFC MUSTANGS
ASHRIDGE PARK 1-3 WINDSOR YOUTH HARRIERS GLADIAT
BINFIELD BULLETS 1-1 STB&G FC ROYALS
HURST TWYFORD HURRICANES 1-4 CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES
14 December 2019
CAVERSHAM AFC MUSTANGS 2-0 CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES
WINDSOR YOUTH HARRIERS GLADIAT 4-1 BERKS COUNTY JAGUARS
LAUREL PARK TORNADOES 0-0 ASHRIDGE PARK
STB&G FC ROYALS 3-2 CAMBERLEY TOWN YOUTH RENEGADES
HURST TWYFORD HURRICANES 1-0 ROTHERFIELD UNITED FC COLTS
04 January 2020
WINDSOR YOUTH HARRIERS GLADIAT 2-2 CAVERSHAM AFC MUSTANGS
LAUREL PARK TORNADOES 1-6 BERKS COUNTY JAGUARS
STB&G FC ROYALS 0-1 ASHRIDGE PARK
ARBORFIELD ACES 2-3 CAMBERLEY TOWN YOUTH RENEGADES
HURST TWYFORD HURRICANES 3-2 BINFIELD BULLETS
ROTHERFIELD UNITED FC COLTS 4-0 CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES
11 January 2020
CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES 5-2 WINDSOR YOUTH HARRIERS GLADIAT
BERKS COUNTY JAGUARS 4-3 STB&G FC ROYALS
ASHRIDGE PARK 0-6 ARBORFIELD ACES
CAMBERLEY TOWN YOUTH RENEGADES 1-0 HURST TWYFORD HURRICANES
BINFIELD BULLETS 4-3 ROTHERFIELD UNITED FC COLTS
25 January 2020
CAVERSHAM AFC MUSTANGS 2-3 ARBORFIELD ACES
CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES 4-2 LAUREL PARK TORNADOES
ASHRIDGE PARK 3-4 ROTHERFIELD UNITED FC COLTS
01 February 2020
HURST TWYFORD HURRICANES 1-1 CAVERSHAM AFC MUSTANGS
ROTHERFIELD UNITED FC COLTS 4-0 BERKS COUNTY JAGUARS
BINFIELD BULLETS 2-1 ASHRIDGE PARK
CAMBERLEY TOWN YOUTH RENEGADES 1-3 CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES
08 February 2020
CAVERSHAM AFC MUSTANGS 1-1 ROTHERFIELD UNITED FC COLTS
WINDSOR YOUTH HARRIERS GLADIAT 2-4 HURST TWYFORD HURRICANES
LAUREL PARK TORNADOES 3-4 ARBORFIELD ACES
CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES 4-1 STB&G FC ROYALS
BERKS COUNTY JAGUARS 3-2 BINFIELD BULLETS
ASHRIDGE PARK 1-4 CAMBERLEY TOWN YOUTH RENEGADES
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) ROTHERFIELD UNITED FC COLTS 15 11 3 1 47 23 34
2) CURLEY PARK RANGERS SPITFIRES 13 10 3 0 43 22 30
3) HURST TWYFORD HURRICANES 13 9 3 1 31 16 28
4) CAVERSHAM AFC MUSTANGS 14 7 3 4 30 21 25
5) BERKS COUNTY JAGUARS 13 7 5 1 33 33 22
6) WINDSOR YOUTH HARRIERS GLADIAT 12 4 5 3 33 35 15
7) CAMBERLEY TOWN YOUTH RENEGADES 12 4 7 1 22 29 13
8) BINFIELD BULLETS 14 3 7 4 26 36 13
9) ARBORFIELD ACES 4 3 1 0 15 8 9
10) STB&G FC ROYALS 13 1 7 5 17 32 8
11) ASHRIDGE PARK 13 1 10 2 10 37 5
11) LAUREL PARK TORNADOES 10 1 7 2 17 32 5
Division
14 September 2019
SHINFIELD RANGERS 3-1 LAUREL PARK WHIRLWINDS
BINFIELD TITANS 3-1 PINEWOOD PANTHERS
CURLEY PARK RANGERS TORNADOES 3-2 CAVERSHAM AFC STALLIONS
WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS 1-6 TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS
21 September 2019
LAUREL PARK WHIRLWINDS 0-5 D'AUTORE LIONS FC
TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS 5-1 SHINFIELD RANGERS
BERKS COUNTY PUMAS 6-3 WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS
PINEWOOD PANTHERS 8-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS
CAVERSHAM AFC STALLIONS 3-1 BINFIELD TITANS
28 September 2019
D'AUTORE LIONS FC 3-3 TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS
SHINFIELD RANGERS 3-2 BERKS COUNTY PUMAS
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS 0-7 CAVERSHAM AFC STALLIONS
CURLEY PARK RANGERS TORNADOES 0-2 BINFIELD TITANS
WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS 1-0 PINEWOOD PANTHERS
12 October 2019
BERKS COUNTY PUMAS 3-4 D'AUTORE LIONS FC
PINEWOOD PANTHERS 4-2 SHINFIELD RANGERS
CAVERSHAM AFC STALLIONS 2-3 WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS
BINFIELD TITANS 7-3 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS
19 October 2019
D'AUTORE LIONS FC 6-0 PINEWOOD PANTHERS
LAUREL PARK WHIRLWINDS 0-4 TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS
SHINFIELD RANGERS 1-4 CAVERSHAM AFC STALLIONS
CURLEY PARK RANGERS TORNADOES 6-0 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS
WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS 2-1 BINFIELD TITANS
02 November 2019
CAVERSHAM AFC STALLIONS 0-5 D'AUTORE LIONS FC
BERKS COUNTY PUMAS 9-5 LAUREL PARK WHIRLWINDS
BINFIELD TITANS 1-5 SHINFIELD RANGERS
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS 1-16 WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS
09 November 2019
LAUREL PARK WHIRLWINDS 5-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS
BINFIELD TITANS 2-5 BERKS COUNTY PUMAS
CAVERSHAM AFC STALLIONS 0-2 PINEWOOD PANTHERS
16 November 2019
D'AUTORE LIONS FC 6-0 BINFIELD TITANS
TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS 6-1 BERKS COUNTY PUMAS
CURLEY PARK RANGERS TORNADOES 2-3 WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS
23 November 2019
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS 1-11 D'AUTORE LIONS FC
PINEWOOD PANTHERS 0-7 TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS
BERKS COUNTY PUMAS 5-4 CURLEY PARK RANGERS TORNADOES
WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS 0-1 SHINFIELD RANGERS
30 November 2019
D'AUTORE LIONS FC 3-1 WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS
LAUREL PARK WHIRLWINDS 2-2 BINFIELD TITANS
TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS 8-1 CAVERSHAM AFC STALLIONS
BERKS COUNTY PUMAS 5-4 PINEWOOD PANTHERS
CURLEY PARK RANGERS TORNADOES 2-5 SHINFIELD RANGERS
07 December 2019
SHINFIELD RANGERS 1-4 D'AUTORE LIONS FC
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS 2-7 LAUREL PARK WHIRLWINDS
BINFIELD TITANS 1-8 TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS
PINEWOOD PANTHERS 2-6 CURLEY PARK RANGERS TORNADOES
14 December 2019
D'AUTORE LIONS FC 3-0 CURLEY PARK RANGERS TORNADOES
LAUREL PARK WHIRLWINDS 1-5 WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS
TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS 16-0 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS
BERKS COUNTY PUMAS 8-6 BINFIELD TITANS
04 January 2020
LAUREL PARK WHIRLWINDS 1-5 SHINFIELD RANGERS
TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS 2-1 WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS
BERKS COUNTY PUMAS 12-2 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS
PINEWOOD PANTHERS 4-3 BINFIELD TITANS
CAVERSHAM AFC STALLIONS 3-4 CURLEY PARK RANGERS TORNADOES
11 January 2020
D'AUTORE LIONS FC 5-0 LAUREL PARK WHIRLWINDS
SHINFIELD RANGERS 0-7 TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS 0-0 PINEWOOD PANTHERS
BINFIELD TITANS 0-2 CAVERSHAM AFC STALLIONS
WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS 1-0 BERKS COUNTY PUMAS
18 January 2020
BERKS COUNTY PUMAS 7-2 SHINFIELD RANGERS
BINFIELD TITANS 3-5 CURLEY PARK RANGERS TORNADOES
25 January 2020
D'AUTORE LIONS FC 3-2 BERKS COUNTY PUMAS
CURLEY PARK RANGERS TORNADOES 4-1 LAUREL PARK WHIRLWINDS
SHINFIELD RANGERS 2-1 PINEWOOD PANTHERS
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS 0-7 BINFIELD TITANS
WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS 4-3 CAVERSHAM AFC STALLIONS
01 February 2020
PINEWOOD PANTHERS 1-3 D'AUTORE LIONS FC
TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS 3-0 LAUREL PARK WHIRLWINDS
CAVERSHAM AFC STALLIONS 1-0 SHINFIELD RANGERS
BINFIELD TITANS 1-3 WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS
08 February 2020
D'AUTORE LIONS FC 7-1 CAVERSHAM AFC STALLIONS
LAUREL PARK WHIRLWINDS 0-4 BERKS COUNTY PUMAS
CURLEY PARK RANGERS TORNADOES 2-8 TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS
SHINFIELD RANGERS 2-1 BINFIELD TITANS
WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS 7-0 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U16 DIV BYE 0
1) D'AUTORE LIONS FC 14 13 0 1 68 13 40
2) TEDDINGTON ATHLETIC TORNADOS 13 12 0 1 83 11 37
3) WOKINGHAM & EMMBROOK RANGERS 15 10 5 0 51 29 30
4) BERKS COUNTY PUMAS 14 9 5 0 69 45 27
5) SHINFIELD RANGERS 15 8 7 0 33 41 24
6) CURLEY PARK RANGERS TORNADOES 12 6 6 0 38 37 18
7) CAVERSHAM AFC STALLIONS 13 5 8 0 29 38 15
8) BINFIELD TITANS 17 4 12 1 41 59 13
8) PINEWOOD PANTHERS 13 4 8 1 27 39 13
10) LAUREL PARK WHIRLWINDS 13 2 10 1 23 52 7
11) CAMBERLEY TOWN YOUTH RAPTORS 13 0 12 1 11 109 1


17/02/2020 15:21:32