Main Menu     Event Website     Event Pitches     Club Directory     Contact    
East Berks Football Alliance 2019/20
East Berks Football Alliance for the 2019/20 Season

Division
14 September 2019
NPL YOUTH COSMOS 2-2 WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS
WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS 1-1 BRACKNELL ATHLETIC
WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS 7-0 READING CITY UNITED
BINFIELD VIKINGS 0-1 RICHINGS PARK YOUTH FC
ROTHERFIELD UNITED FC BEES 0-4 CHALGROVE CAVALIERS FC
21 September 2019
BRACKNELL ATHLETIC 1-3 NPL YOUTH COSMOS
READING CITY UNITED 2-1 ROTHERFIELD UNITED FC BEES
RICHINGS PARK YOUTH FC 1-1 WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS
EVERSLEY & CALIFORNIA CHIEFS 2-2 BINFIELD VIKINGS
CHALGROVE CAVALIERS FC 3-3 WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS
28 September 2019
NPL YOUTH COSMOS 1-4 CHALGROVE CAVALIERS FC
WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS 2-1 BRACKNELL ATHLETIC
WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS 0-2 READING CITY UNITED
ROTHERFIELD UNITED FC BEES 0-2 RICHINGS PARK YOUTH FC
WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS 2-5 EVERSLEY & CALIFORNIA CHIEFS
12 October 2019
CHALGROVE CAVALIERS FC 2-2 WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS
RICHINGS PARK YOUTH FC 2-2 WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS
EVERSLEY & CALIFORNIA CHIEFS 11-1 ROTHERFIELD UNITED FC BEES
BINFIELD VIKINGS 3-2 WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS
19 October 2019
NPL YOUTH COSMOS 1-2 RICHINGS PARK YOUTH FC
WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS 2-3 READING CITY UNITED
BRACKNELL ATHLETIC 6-2 CHALGROVE CAVALIERS FC
WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS 3-2 EVERSLEY & CALIFORNIA CHIEFS
ROTHERFIELD UNITED FC BEES 1-3 BINFIELD VIKINGS
02 November 2019
RICHINGS PARK YOUTH FC 5-1 WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS
READING CITY UNITED 0-8 BRACKNELL ATHLETIC
WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS 9-1 ROTHERFIELD UNITED FC BEES
16 November 2019
NPL YOUTH COSMOS 1-1 BINFIELD VIKINGS
WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS 1-8 EVERSLEY & CALIFORNIA CHIEFS
BRACKNELL ATHLETIC 1-3 RICHINGS PARK YOUTH FC
WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS 0-3 WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS
23 November 2019
WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS 1-5 NPL YOUTH COSMOS
BINFIELD VIKINGS 1-0 WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS
EVERSLEY & CALIFORNIA CHIEFS 0-1 BRACKNELL ATHLETIC
RICHINGS PARK YOUTH FC 1-1 CHALGROVE CAVALIERS FC
30 November 2019
NPL YOUTH COSMOS 6-1 ROTHERFIELD UNITED FC BEES
WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS 1-4 WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS
CHALGROVE CAVALIERS FC 1-4 EVERSLEY & CALIFORNIA CHIEFS
READING CITY UNITED 0-1 RICHINGS PARK YOUTH FC
07 December 2019
WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS 1-4 NPL YOUTH COSMOS
BINFIELD VIKINGS 2-1 CHALGROVE CAVALIERS FC
EVERSLEY & CALIFORNIA CHIEFS 9-0 READING CITY UNITED
ROTHERFIELD UNITED FC BEES 5-2 WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS
14 December 2019
WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS 4-2 WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS
CHALGROVE CAVALIERS FC 0-4 WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS
READING CITY UNITED 0-5 BINFIELD VIKINGS
RICHINGS PARK YOUTH FC 2-0 EVERSLEY & CALIFORNIA CHIEFS
04 January 2020
WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS 2-2 NPL YOUTH COSMOS
BRACKNELL ATHLETIC 2-2 WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS
CHALGROVE CAVALIERS FC 4-1 ROTHERFIELD UNITED FC BEES
READING CITY UNITED 0-4 WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS
RICHINGS PARK YOUTH FC 2-1 BINFIELD VIKINGS
11 January 2020
NPL YOUTH COSMOS 6-3 BRACKNELL ATHLETIC
WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS 5-2 CHALGROVE CAVALIERS FC
WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS 0-1 RICHINGS PARK YOUTH FC
BINFIELD VIKINGS 3-2 EVERSLEY & CALIFORNIA CHIEFS
ROTHERFIELD UNITED FC BEES 0-2 READING CITY UNITED
18 January 2020
NPL YOUTH COSMOS 3-0 WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS
25 January 2020
WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS 0-9 CHALGROVE CAVALIERS FC
WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS 1-3 RICHINGS PARK YOUTH FC
WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS 3-0 BINFIELD VIKINGS
READING CITY UNITED 1-5 EVERSLEY & CALIFORNIA CHIEFS
01 February 2020
RICHINGS PARK YOUTH FC 2-4 NPL YOUTH COSMOS
READING CITY UNITED 3-8 WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS
CHALGROVE CAVALIERS FC 3-2 BRACKNELL ATHLETIC
EVERSLEY & CALIFORNIA CHIEFS 1-3 WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS
BINFIELD VIKINGS 7-1 ROTHERFIELD UNITED FC BEES
08 February 2020
WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS 0-7 RICHINGS PARK YOUTH FC
BRACKNELL ATHLETIC 8-0 READING CITY UNITED
WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS 2-1 BINFIELD VIKINGS
ROTHERFIELD UNITED FC BEES 1-9 WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U14 DIV BYE 0
1) RICHINGS PARK YOUTH FC 15 11 1 3 35 13 36
2) WINDSOR YOUTH EAGLES LIONS 13 8 4 1 49 18 25
3) NPL YOUTH COSMOS 12 7 2 3 38 20 24
4) BINFIELD VIKINGS 13 7 4 2 29 18 23
5) EVERSLEY & CALIFORNIA CHIEFS 12 6 5 1 49 20 19
6) CHALGROVE CAVALIERS FC 13 5 5 3 36 31 18
7) WOODLEY WANDERERS YOUTH REDS 14 4 6 4 25 33 16
8) BRACKNELL ATHLETIC 11 4 5 2 34 22 14
9) READING CITY UNITED 13 4 9 0 13 58 12
10) WINDSOR YOUTH EAGLES JAGUARS 14 3 8 3 27 54 12
11) ROTHERFIELD UNITED FC BEES 12 1 11 0 13 61 3
Division
14 September 2019
CAVERSHAM AFC FOXES 1-2 AFC READING TYPHOONS
REEVES RANGERS HOOPS 0-4 FC HOLYPORT COBRAS
HAWLEY COLTS 3-1 TWYFORD COMETS BLACKS
WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA 3-0 ELDON CELTIC AFT LIONS
YATELEY UNITED BOYS 3-8 WARGRAVE WOLVES
WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS 5-2 BRACKNELL CAVALIERS FC
21 September 2019
FC HOLYPORT COBRAS 5-1 CAVERSHAM AFC FOXES
AFC READING TYPHOONS 6-1 YATELEY UNITED BOYS
TWYFORD COMETS BLACKS 2-2 REEVES RANGERS HOOPS
ELDON CELTIC AFT LIONS 3-4 HAWLEY COLTS
BRACKNELL CAVALIERS FC 4-0 WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA
WARGRAVE WOLVES 4-1 WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS
28 September 2019
CAVERSHAM AFC FOXES 1-6 TWYFORD COMETS BLACKS
AFC READING TYPHOONS 0-2 FC HOLYPORT COBRAS
REEVES RANGERS HOOPS 6-0 ELDON CELTIC AFT LIONS
HAWLEY COLTS 1-5 BRACKNELL CAVALIERS FC
WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA 3-4 WARGRAVE WOLVES
YATELEY UNITED BOYS 1-4 WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS
12 October 2019
TWYFORD COMETS BLACKS 1-0 AFC READING TYPHOONS
FC HOLYPORT COBRAS 1-1 YATELEY UNITED BOYS
BRACKNELL CAVALIERS FC 7-2 REEVES RANGERS HOOPS
WARGRAVE WOLVES 2-1 HAWLEY COLTS
WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS 1-2 WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA
19 October 2019
CAVERSHAM AFC FOXES 1-5 BRACKNELL CAVALIERS FC
AFC READING TYPHOONS 2-3 ELDON CELTIC AFT LIONS
FC HOLYPORT COBRAS 3-3 TWYFORD COMETS BLACKS
REEVES RANGERS HOOPS 1-1 WARGRAVE WOLVES
YATELEY UNITED BOYS 2-1 WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA
02 November 2019
WARGRAVE WOLVES 2-5 CAVERSHAM AFC FOXES
TWYFORD COMETS BLACKS 1-0 YATELEY UNITED BOYS
WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA 3-3 HAWLEY COLTS
09 November 2019
WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS 3-1 REEVES RANGERS HOOPS
16 November 2019
AFC READING TYPHOONS 1-2 WARGRAVE WOLVES
FC HOLYPORT COBRAS 2-2 BRACKNELL CAVALIERS FC
TWYFORD COMETS BLACKS 1-0 ELDON CELTIC AFT LIONS
YATELEY UNITED BOYS 3-2 HAWLEY COLTS
23 November 2019
WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA 7-3 CAVERSHAM AFC FOXES
BRACKNELL CAVALIERS FC 3-1 TWYFORD COMETS BLACKS
ELDON CELTIC AFT LIONS 1-2 YATELEY UNITED BOYS
HAWLEY COLTS 5-0 REEVES RANGERS HOOPS
WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS 3-1 AFC READING TYPHOONS
30 November 2019
AFC READING TYPHOONS 5-3 WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA
FC HOLYPORT COBRAS 2-1 WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS
TWYFORD COMETS BLACKS 1-0 WARGRAVE WOLVES
YATELEY UNITED BOYS 4-0 REEVES RANGERS HOOPS
07 December 2019
REEVES RANGERS HOOPS 3-0 CAVERSHAM AFC FOXES
HAWLEY COLTS 5-1 AFC READING TYPHOONS
WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA 0-4 FC HOLYPORT COBRAS
WARGRAVE WOLVES 5-1 ELDON CELTIC AFT LIONS
BRACKNELL CAVALIERS FC 4-1 YATELEY UNITED BOYS
WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS 3-2 TWYFORD COMETS BLACKS
14 December 2019
CAVERSHAM AFC FOXES 3-2 YATELEY UNITED BOYS
AFC READING TYPHOONS 2-0 REEVES RANGERS HOOPS
FC HOLYPORT COBRAS 2-0 HAWLEY COLTS
TWYFORD COMETS BLACKS 1-0 WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA
ELDON CELTIC AFT LIONS 0-2 WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS
BRACKNELL CAVALIERS FC 2-1 WARGRAVE WOLVES
04 January 2020
AFC READING TYPHOONS 3-4 CAVERSHAM AFC FOXES
FC HOLYPORT COBRAS 4-1 REEVES RANGERS HOOPS
TWYFORD COMETS BLACKS 1-3 HAWLEY COLTS
ELDON CELTIC AFT LIONS 1-7 WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA
BRACKNELL CAVALIERS FC 10-2 WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS
WARGRAVE WOLVES 6-0 YATELEY UNITED BOYS
11 January 2020
CAVERSHAM AFC FOXES 1-2 FC HOLYPORT COBRAS
YATELEY UNITED BOYS 2-3 AFC READING TYPHOONS
REEVES RANGERS HOOPS 3-1 TWYFORD COMETS BLACKS
WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA 3-5 BRACKNELL CAVALIERS FC
WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS 3-1 WARGRAVE WOLVES
18 January 2020
FC HOLYPORT COBRAS 2-2 AFC READING TYPHOONS
25 January 2020
CAVERSHAM AFC FOXES 3-2 ELDON CELTIC AFT LIONS
AFC READING TYPHOONS 4-2 TWYFORD COMETS BLACKS
YATELEY UNITED BOYS 1-7 FC HOLYPORT COBRAS
REEVES RANGERS HOOPS 3-5 BRACKNELL CAVALIERS FC
HAWLEY COLTS 4-4 WARGRAVE WOLVES
WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA 2-2 WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS
01 February 2020
BRACKNELL CAVALIERS FC 6-0 CAVERSHAM AFC FOXES
ELDON CELTIC AFT LIONS 0-4 AFC READING TYPHOONS
TWYFORD COMETS BLACKS 1-1 FC HOLYPORT COBRAS
WARGRAVE WOLVES 0-1 REEVES RANGERS HOOPS
WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS 1-2 HAWLEY COLTS
08 February 2020
CAVERSHAM AFC FOXES 0-3 WARGRAVE WOLVES
AFC READING TYPHOONS 3-3 BRACKNELL CAVALIERS FC
FC HOLYPORT COBRAS 4-2 ELDON CELTIC AFT LIONS
YATELEY UNITED BOYS 1-3 TWYFORD COMETS BLACKS
REEVES RANGERS HOOPS 1-1 WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS
HAWLEY COLTS 1-1 WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) BRACKNELL CAVALIERS FC 14 11 1 2 63 25 35
2) FC HOLYPORT COBRAS 15 10 0 5 45 16 35
3) WARGRAVE WOLVES 15 8 5 2 43 27 26
4) TWYFORD COMETS BLACKS 16 7 6 3 28 27 24
5) WOKINGHAM & EMMBROOK TIGERS 14 7 5 2 32 31 23
6) AFC READING TYPHOONS 16 7 7 2 39 34 23
7) HAWLEY COLTS 13 6 4 3 34 27 21
8) REEVES RANGERS HOOPS 15 4 8 3 24 39 15
8) WHITEGROVE & WARFIELD FC LEOPA 14 4 7 3 35 36 15
10) YATELEY UNITED BOYS 15 4 10 1 24 50 13
11) CAVERSHAM AFC FOXES 13 4 9 0 23 48 12
12) ELDON CELTIC AFT LIONS 12 1 11 0 13 43 3
Division
14 September 2019
CENTRE SKILLS 1-4 PURLEY JUBILEE LIONS
WINNERSH RANGERS DRAGONS 0-2 ASCOT UNITED CHARGERS
ASHRIDGE PARK ROYALS 7-5 WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS
CAVERSHAM TRENTS BLUES 3-1 PINEWOOD PANTHERS
ASCOT UNITED RAIDERS 2-6 BARTON ROVERS REBELS
READING RANGERS JFC 0-1 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS
21 September 2019
ASCOT UNITED CHARGERS 0-3 CENTRE SKILLS
WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS 6-2 WINNERSH RANGERS DRAGONS
PINEWOOD PANTHERS 5-3 ASHRIDGE PARK ROYALS
BARTON ROVERS REBELS 1-3 CAVERSHAM TRENTS BLUES
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS 2-2 ASCOT UNITED RAIDERS
PURLEY JUBILEE LIONS 3-3 READING RANGERS JFC
28 September 2019
CENTRE SKILLS 9-2 WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS
WINNERSH RANGERS DRAGONS 5-1 PINEWOOD PANTHERS
ASHRIDGE PARK ROYALS 2-6 BARTON ROVERS REBELS
CAVERSHAM TRENTS BLUES 2-2 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS
READING RANGERS JFC 0-7 ASCOT UNITED RAIDERS
PURLEY JUBILEE LIONS 1-0 ASCOT UNITED CHARGERS
12 October 2019
PINEWOOD PANTHERS 5-4 CENTRE SKILLS
WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS 1-8 PURLEY JUBILEE LIONS
ASCOT UNITED CHARGERS 1-6 READING RANGERS JFC
BARTON ROVERS REBELS 3-2 WINNERSH RANGERS DRAGONS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS 2-5 ASHRIDGE PARK ROYALS
ASCOT UNITED RAIDERS 2-3 CAVERSHAM TRENTS BLUES
19 October 2019
CENTRE SKILLS 1-2 BARTON ROVERS REBELS
PURLEY JUBILEE LIONS 1-4 PINEWOOD PANTHERS
ASCOT UNITED CHARGERS 0-1 WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS
WINNERSH RANGERS DRAGONS 1-2 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS
ASHRIDGE PARK ROYALS 3-3 ASCOT UNITED RAIDERS
READING RANGERS JFC 0-4 CAVERSHAM TRENTS BLUES
02 November 2019
WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS 2-6 READING RANGERS JFC
09 November 2019
PINEWOOD PANTHERS 4-2 ASCOT UNITED CHARGERS
ASCOT UNITED RAIDERS 6-1 WINNERSH RANGERS DRAGONS
16 November 2019
PURLEY JUBILEE LIONS 3-3 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS
WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS 2-3 PINEWOOD PANTHERS
WINNERSH RANGERS DRAGONS 2-5 CAVERSHAM TRENTS BLUES
READING RANGERS JFC 3-4 ASHRIDGE PARK ROYALS
23 November 2019
CAVERSHAM TRENTS BLUES 3-0 CENTRE SKILLS
ASCOT UNITED RAIDERS 4-4 PURLEY JUBILEE LIONS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS 1-2 ASCOT UNITED CHARGERS
BARTON ROVERS REBELS 6-1 WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS
PINEWOOD PANTHERS 3-3 READING RANGERS JFC
30 November 2019
CENTRE SKILLS 1-6 ASHRIDGE PARK ROYALS
PURLEY JUBILEE LIONS 1-3 CAVERSHAM TRENTS BLUES
ASCOT UNITED CHARGERS 1-10 ASCOT UNITED RAIDERS
WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS 0-1 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS
READING RANGERS JFC 0-5 WINNERSH RANGERS DRAGONS
07 December 2019
WINNERSH RANGERS DRAGONS 3-1 CENTRE SKILLS
ASHRIDGE PARK ROYALS 2-2 PURLEY JUBILEE LIONS
CAVERSHAM TRENTS BLUES 8-0 ASCOT UNITED CHARGERS
ASCOT UNITED RAIDERS 5-0 WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS 4-2 PINEWOOD PANTHERS
BARTON ROVERS REBELS 2-1 READING RANGERS JFC
14 December 2019
CENTRE SKILLS 1-2 READING RANGERS JFC
ASCOT UNITED CHARGERS 1-7 ASHRIDGE PARK ROYALS
WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS 0-6 CAVERSHAM TRENTS BLUES
BARTON ROVERS REBELS 6-1 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS
PURLEY JUBILEE LIONS 0-3 WINNERSH RANGERS DRAGONS
04 January 2020
ASCOT UNITED CHARGERS 1-6 WINNERSH RANGERS DRAGONS
WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS 2-11 ASHRIDGE PARK ROYALS
PINEWOOD PANTHERS 1-3 CAVERSHAM TRENTS BLUES
BARTON ROVERS REBELS 2-1 ASCOT UNITED RAIDERS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS 2-1 READING RANGERS JFC
PURLEY JUBILEE LIONS 3-0 CENTRE SKILLS
11 January 2020
CENTRE SKILLS 2-1 ASCOT UNITED CHARGERS
READING RANGERS JFC 1-2 PURLEY JUBILEE LIONS
WINNERSH RANGERS DRAGONS 2-1 WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS
ASHRIDGE PARK ROYALS 5-1 PINEWOOD PANTHERS
CAVERSHAM TRENTS BLUES 3-1 BARTON ROVERS REBELS
ASCOT UNITED RAIDERS 3-3 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS
18 January 2020
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS 1-1 CAVERSHAM TRENTS BLUES
ASCOT UNITED RAIDERS 3-0 READING RANGERS JFC
25 January 2020
CENTRE SKILLS 1-1 PINEWOOD PANTHERS
PURLEY JUBILEE LIONS 6-1 WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS
READING RANGERS JFC 7-0 ASCOT UNITED CHARGERS
WINNERSH RANGERS DRAGONS 3-7 BARTON ROVERS REBELS
ASHRIDGE PARK ROYALS 1-4 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS
CAVERSHAM TRENTS BLUES 6-4 ASCOT UNITED RAIDERS
01 February 2020
BARTON ROVERS REBELS 2-1 CENTRE SKILLS
PINEWOOD PANTHERS 0-4 PURLEY JUBILEE LIONS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS 1-3 WINNERSH RANGERS DRAGONS
CAVERSHAM TRENTS BLUES 2-0 READING RANGERS JFC
08 February 2020
PURLEY JUBILEE LIONS 2-3 BARTON ROVERS REBELS
ASCOT UNITED CHARGERS 3-4 PINEWOOD PANTHERS
READING RANGERS JFC 4-1 WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS
WINNERSH RANGERS DRAGONS 2-3 ASCOT UNITED RAIDERS
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) CAVERSHAM TRENTS BLUES 15 13 0 2 55 16 41
2) BARTON ROVERS REBELS 13 11 2 0 47 23 33
3) PURLEY JUBILEE LIONS 15 7 4 4 44 29 25
4) ASHRIDGE PARK ROYALS 12 7 3 2 56 35 23
5) MAIDENHEAD UNITED JUNIORS 15 6 4 5 30 32 23
6) ASCOT UNITED RAIDERS 14 6 4 4 55 33 22
7) WINNERSH RANGERS DRAGONS 15 7 8 0 40 39 21
8) PINEWOOD PANTHERS 14 6 6 2 35 43 20
9) READING RANGERS JFC 17 5 10 2 37 43 17
10) CENTRE SKILLS 13 3 9 1 25 34 10
11) WINDSOR YOUTH EAGLES PANTHERS 15 2 13 0 25 76 6
12) ASCOT UNITED CHARGERS 14 2 12 0 14 60 6
Division
14 September 2019
BARTON ROVERS RAIDERS 6-4 BRACKNELL ATHLETIC HAWKS
REEVES RANGERS BLUES 1-10 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS
MARLOW UNITED 6-1 BERKS COUNTY RED KITES
WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR 1-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS 2-5 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS
BURGHFIELD FC BEARS 0-2 PANGBOURNE YOUTH FALCONS
21 September 2019
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS 10-1 BARTON ROVERS RAIDERS
BRACKNELL ATHLETIC HAWKS 2-2 BURGHFIELD FC BEARS
BERKS COUNTY RED KITES 7-3 REEVES RANGERS BLUES
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 0-9 MARLOW UNITED
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS 0-5 PANGBOURNE YOUTH FALCONS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS 0-8 WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR
28 September 2019
BARTON ROVERS RAIDERS 4-4 BERKS COUNTY RED KITES
BRACKNELL ATHLETIC HAWKS 0-4 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS
REEVES RANGERS BLUES 2-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
MARLOW UNITED 9-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS
WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR 5-0 PANGBOURNE YOUTH FALCONS
BURGHFIELD FC BEARS 0-0 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS
05 October 2019
BRACKNELL ATHLETIC HAWKS 2-1 REEVES RANGERS BLUES
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS 1-5 MARLOW UNITED
BERKS COUNTY RED KITES 2-0 WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 7-4 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS 0-3 PANGBOURNE YOUTH FALCONS
12 October 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 0-2 BARTON ROVERS RAIDERS
BERKS COUNTY RED KITES 7-0 BRACKNELL ATHLETIC HAWKS
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS 3-0 BURGHFIELD FC BEARS
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS 1-4 WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS 3-2 REEVES RANGERS BLUES
PANGBOURNE YOUTH FALCONS 2-4 MARLOW UNITED
19 October 2019
BARTON ROVERS RAIDERS 1-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS
BRACKNELL ATHLETIC HAWKS 1-10 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS 5-4 BERKS COUNTY RED KITES
REEVES RANGERS BLUES 1-2 PANGBOURNE YOUTH FALCONS
BURGHFIELD FC BEARS 5-1 WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR
02 November 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 1-4 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS
BERKS COUNTY RED KITES 3-7 BURGHFIELD FC BEARS
WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR 2-6 MARLOW UNITED
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS 2-2 BRACKNELL ATHLETIC HAWKS
16 November 2019
BARTON ROVERS RAIDERS 2-3 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS
BRACKNELL ATHLETIC HAWKS 0-4 PANGBOURNE YOUTH FALCONS
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS 8-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS
BERKS COUNTY RED KITES 0-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
REEVES RANGERS BLUES 1-0 WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR
BURGHFIELD FC BEARS 2-4 MARLOW UNITED
23 November 2019
WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR 7-1 BARTON ROVERS RAIDERS
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS 6-1 BRACKNELL ATHLETIC HAWKS
PANGBOURNE YOUTH FALCONS 2-6 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 1-3 BURGHFIELD FC BEARS
MARLOW UNITED 6-0 REEVES RANGERS BLUES
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS 2-8 BERKS COUNTY RED KITES
30 November 2019
BARTON ROVERS RAIDERS 1-10 MARLOW UNITED
BRACKNELL ATHLETIC HAWKS 4-6 WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS 6-0 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS
BERKS COUNTY RED KITES 0-5 PANGBOURNE YOUTH FALCONS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 3-6 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS
BURGHFIELD FC BEARS 2-0 REEVES RANGERS BLUES
07 December 2019
REEVES RANGERS BLUES 9-2 BARTON ROVERS RAIDERS
MARLOW UNITED 3-2 BRACKNELL ATHLETIC HAWKS
WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR 1-4 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS 3-4 BERKS COUNTY RED KITES
PANGBOURNE YOUTH FALCONS 5-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS 2-3 BURGHFIELD FC BEARS
14 December 2019
MARLOW UNITED 13-0 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS
BARTON ROVERS RAIDERS 1-3 BURGHFIELD FC BEARS
04 January 2020
BRACKNELL ATHLETIC HAWKS 8-4 BARTON ROVERS RAIDERS
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS 9-0 REEVES RANGERS BLUES
BERKS COUNTY RED KITES 0-3 MARLOW UNITED
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 1-3 WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR
PANGBOURNE YOUTH FALCONS 4-1 BURGHFIELD FC BEARS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS 3-5 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS
11 January 2020
BARTON ROVERS RAIDERS 1-11 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS
BURGHFIELD FC BEARS 3-2 BRACKNELL ATHLETIC HAWKS
REEVES RANGERS BLUES 0-1 BERKS COUNTY RED KITES
MARLOW UNITED 7-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR 0-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS
PANGBOURNE YOUTH FALCONS 3-0 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS
25 January 2020
BARTON ROVERS RAIDERS 1-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
BRACKNELL ATHLETIC HAWKS 5-2 BERKS COUNTY RED KITES
BURGHFIELD FC BEARS 2-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS
MARLOW UNITED 5-2 PANGBOURNE YOUTH FALCONS
01 February 2020
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 2-1 BRACKNELL ATHLETIC HAWKS
BERKS COUNTY RED KITES 0-4 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS
PANGBOURNE YOUTH FALCONS 5-1 REEVES RANGERS BLUES
WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR 1-0 BURGHFIELD FC BEARS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS 7-1 BARTON ROVERS RAIDERS
08 February 2020
BARTON ROVERS RAIDERS 4-5 PANGBOURNE YOUTH FALCONS
BRACKNELL ATHLETIC HAWKS 3-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS
CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS 3-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
BURGHFIELD FC BEARS 4-2 BERKS COUNTY RED KITES
REEVES RANGERS BLUES 3-2 CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS
MARLOW UNITED 1-0 WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) MARLOW UNITED 15 15 0 0 91 15 45
2) CAMBERLEY TOWN YOUTH ROCKETS 16 14 2 0 89 19 42
3) PANGBOURNE YOUTH FALCONS 15 11 4 0 49 29 33
4) BURGHFIELD FC BEARS 16 9 5 2 37 29 29
5) HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 16 7 9 0 39 52 21
5) WOODLEY WANDERERS YOUTH JAGUAR 15 7 8 0 39 30 21
7) HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIGERS 15 6 7 2 40 58 20
8) BERKS COUNTY RED KITES 16 6 9 1 45 54 19
9) BRACKNELL ATHLETIC HAWKS 16 3 10 3 37 65 12
10) CAMBERLEY TOWN YOUTH ROYALS 13 3 9 1 26 56 10
11) REEVES RANGERS BLUES 14 3 11 0 24 54 9
12) BARTON ROVERS RAIDERS 15 2 12 1 32 87 7
Division
14 September 2019
FC BRACKNELL COLTS 6-1 WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS
HAWLEY RAIDERS 3-3 WOODLEY SAINTS WOLVES
WOODLEY SAINTS PANTHERS 0-0 BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS
AFC CHARVIL 4-3 CAVERSHAM AFC COYOTES
21 September 2019
TEDDINGTON ATHLETIC WOLVES 4-3 FC BRACKNELL COLTS
WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS 5-7 AFC CHARVIL
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 0-2 HAWLEY RAIDERS
BURGHFIELD FC BUFFALOS 5-0 WOODLEY SAINTS PANTHERS
28 September 2019
FC BRACKNELL COLTS 1-3 WOODLEY SAINTS WOLVES
WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS 2-6 TEDDINGTON ATHLETIC WOLVES
HAWLEY RAIDERS 4-5 BURGHFIELD FC BUFFALOS
WOODLEY SAINTS PANTHERS 2-8 CAVERSHAM AFC COYOTES
12 October 2019
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 5-0 FC BRACKNELL COLTS
WOODLEY SAINTS WOLVES 5-1 WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS
TEDDINGTON ATHLETIC WOLVES 9-3 AFC CHARVIL
19 October 2019
FC BRACKNELL COLTS 1-8 BURGHFIELD FC BUFFALOS
WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS 1-5 BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS
TEDDINGTON ATHLETIC WOLVES 1-8 WOODLEY SAINTS WOLVES
AFC CHARVIL 0-3 WOODLEY SAINTS PANTHERS
26 October 2019
CAVERSHAM AFC COYOTES 0-11 HAWLEY RAIDERS
02 November 2019
CAVERSHAM AFC COYOTES 2-4 FC BRACKNELL COLTS
WOODLEY SAINTS PANTHERS 5-7 HAWLEY RAIDERS
16 November 2019
WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS 3-6 CAVERSHAM AFC COYOTES
TEDDINGTON ATHLETIC WOLVES 2-3 BURGHFIELD FC BUFFALOS
WOODLEY SAINTS WOLVES 2-1 BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS
AFC CHARVIL 2-0 HAWLEY RAIDERS
23 November 2019
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 3-3 AFC CHARVIL
30 November 2019
WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS 1-4 WOODLEY SAINTS PANTHERS
WOODLEY SAINTS WOLVES 5-0 CAVERSHAM AFC COYOTES
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 2-3 BURGHFIELD FC BUFFALOS
07 December 2019
WOODLEY SAINTS PANTHERS 2-9 TEDDINGTON ATHLETIC WOLVES
BURGHFIELD FC BUFFALOS 1-8 AFC CHARVIL
14 December 2019
TEDDINGTON ATHLETIC WOLVES 5-5 HAWLEY RAIDERS
WOODLEY SAINTS WOLVES 1-1 WOODLEY SAINTS PANTHERS
BURGHFIELD FC BUFFALOS 7-2 CAVERSHAM AFC COYOTES
04 January 2020
WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS 3-3 FC BRACKNELL COLTS
WOODLEY SAINTS WOLVES 9-1 HAWLEY RAIDERS
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 1-1 WOODLEY SAINTS PANTHERS
CAVERSHAM AFC COYOTES 4-3 AFC CHARVIL
11 January 2020
FC BRACKNELL COLTS 2-6 TEDDINGTON ATHLETIC WOLVES
AFC CHARVIL 4-3 WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS
HAWLEY RAIDERS 0-3 BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS
WOODLEY SAINTS PANTHERS 2-2 BURGHFIELD FC BUFFALOS
18 January 2020
TEDDINGTON ATHLETIC WOLVES 6-1 WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS
25 January 2020
CAVERSHAM AFC COYOTES 4-2 WOODLEY SAINTS PANTHERS
FC BRACKNELL COLTS 1-3 BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS
WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS 2-7 WOODLEY SAINTS WOLVES
01 February 2020
BURGHFIELD FC BUFFALOS 5-2 FC BRACKNELL COLTS
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 2-1 WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS
WOODLEY SAINTS WOLVES 2-1 TEDDINGTON ATHLETIC WOLVES
WOODLEY SAINTS PANTHERS 3-2 AFC CHARVIL
08 February 2020
FC BRACKNELL COLTS 5-1 CAVERSHAM AFC COYOTES
WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS 4-2 BURGHFIELD FC BUFFALOS
TEDDINGTON ATHLETIC WOLVES 2-3 BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS
AFC CHARVIL 1-6 WOODLEY SAINTS WOLVES
HAWLEY RAIDERS 5-3 WOODLEY SAINTS PANTHERS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U14 DIV BYE 0
WOODLEY UNITED HURRICANES (WIT 0
1) WOODLEY SAINTS WOLVES 11 9 0 2 51 13 29
2) BURGHFIELD FC BUFFALOS 10 7 2 1 41 27 22
3) BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 12 6 3 3 28 16 21
4) TEDDINGTON ATHLETIC WOLVES 11 6 4 1 51 34 19
5) AFC CHARVIL 11 5 5 1 37 40 16
6) HAWLEY RAIDERS 10 4 4 2 38 35 14
7) WOODLEY SAINTS PANTHERS 13 3 6 4 28 45 13
8) CAVERSHAM AFC COYOTES 10 4 6 0 30 46 12
9) FC BRACKNELL COLTS 11 3 7 1 28 41 10
10) WINDSOR YOUTH EAGLES TIGERS 13 1 11 1 28 63 4
Division
14 September 2019
CAVERSHAM AFC WOLVES 0-4 WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER
SPENCERS WOOD SCORPIONS 2-1 FINCHAMPSTEAD PANTHERS
WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE 0-6 FC WOODLEY
WHITEKNIGHTS FC 5-4 TWYFORD COMETS REDS
ROTHERFIELD UNITED FC WASPS 2-2 ASCOT UNITED EAGLES
21 September 2019
ASCOT UNITED EAGLES 5-4 CAVERSHAM AFC WOLVES
WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER 0-2 WHITEKNIGHTS FC
FINCHAMPSTEAD PANTHERS 2-5 ROTHERFIELD UNITED FC WASPS
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 3-1 SPENCERS WOOD SCORPIONS
TWYFORD COMETS REDS 0-1 WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE
FC WOODLEY 4-1 LAUREL PARK HURRICANES
28 September 2019
CAVERSHAM AFC WOLVES 1-5 FINCHAMPSTEAD PANTHERS
WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER 2-3 ASCOT UNITED EAGLES
SPENCERS WOOD SCORPIONS 3-3 FC WOODLEY
LAUREL PARK HURRICANES 1-5 TWYFORD COMETS REDS
WHITEKNIGHTS FC 3-4 WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE
ROTHERFIELD UNITED FC WASPS 2-0 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
12 October 2019
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 11-2 CAVERSHAM AFC WOLVES
FINCHAMPSTEAD PANTHERS 0-3 WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER
ASCOT UNITED EAGLES 4-3 WHITEKNIGHTS FC
TWYFORD COMETS REDS 2-3 SPENCERS WOOD SCORPIONS
FC WOODLEY 2-4 ROTHERFIELD UNITED FC WASPS
19 October 2019
CAVERSHAM AFC WOLVES 1-6 FC WOODLEY
WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER 4-2 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
ASCOT UNITED EAGLES 6-2 FINCHAMPSTEAD PANTHERS
SPENCERS WOOD SCORPIONS 3-2 WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE
WHITEKNIGHTS FC 7-2 LAUREL PARK HURRICANES
ROTHERFIELD UNITED FC WASPS 3-1 TWYFORD COMETS REDS
02 November 2019
FINCHAMPSTEAD PANTHERS 2-4 WHITEKNIGHTS FC
SPENCERS WOOD SCORPIONS 6-5 LAUREL PARK HURRICANES
16 November 2019
WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER 3-3 TWYFORD COMETS REDS
FINCHAMPSTEAD PANTHERS 5-6 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
WHITEKNIGHTS FC 3-3 SPENCERS WOOD SCORPIONS
ROTHERFIELD UNITED FC WASPS 10-0 LAUREL PARK HURRICANES
23 November 2019
LAUREL PARK HURRICANES 2-4 CAVERSHAM AFC WOLVES
WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE 2-2 WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER
TWYFORD COMETS REDS 2-7 ASCOT UNITED EAGLES
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 1-8 WHITEKNIGHTS FC
SPENCERS WOOD SCORPIONS 6-1 ROTHERFIELD UNITED FC WASPS
FC WOODLEY 2-3 FINCHAMPSTEAD PANTHERS
30 November 2019
CAVERSHAM AFC WOLVES 0-9 SPENCERS WOOD SCORPIONS
WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER 5-1 LAUREL PARK HURRICANES
FINCHAMPSTEAD PANTHERS 3-1 TWYFORD COMETS REDS
WHITEKNIGHTS FC 2-4 ROTHERFIELD UNITED FC WASPS
07 December 2019
SPENCERS WOOD SCORPIONS 3-1 WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER
LAUREL PARK HURRICANES 1-8 ASCOT UNITED EAGLES
WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE 5-1 FINCHAMPSTEAD PANTHERS
TWYFORD COMETS REDS 2-2 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
ROTHERFIELD UNITED FC WASPS 8-1 CAVERSHAM AFC WOLVES
FC WOODLEY 5-0 WHITEKNIGHTS FC
14 December 2019
WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER 3-3 ROTHERFIELD UNITED FC WASPS
ASCOT UNITED EAGLES 1-1 SPENCERS WOOD SCORPIONS
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 1-4 WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE
21 December 2019
WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE 7-3 ROTHERFIELD UNITED FC WASPS
04 January 2020
WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER 10-2 CAVERSHAM AFC WOLVES
ASCOT UNITED EAGLES 1-3 ROTHERFIELD UNITED FC WASPS
FINCHAMPSTEAD PANTHERS 0-3 SPENCERS WOOD SCORPIONS
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 2-3 LAUREL PARK HURRICANES
TWYFORD COMETS REDS 3-5 WHITEKNIGHTS FC
FC WOODLEY 1-3 WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE
11 January 2020
WHITEKNIGHTS FC 4-4 WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER
SPENCERS WOOD SCORPIONS 3-3 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
LAUREL PARK HURRICANES 0-7 FC WOODLEY
WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE 4-0 TWYFORD COMETS REDS
ROTHERFIELD UNITED FC WASPS 2-1 FINCHAMPSTEAD PANTHERS
25 January 2020
CAVERSHAM AFC WOLVES 2-4 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER 0-4 FINCHAMPSTEAD PANTHERS
SPENCERS WOOD SCORPIONS 1-2 TWYFORD COMETS REDS
LAUREL PARK HURRICANES 0-5 WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE
ROTHERFIELD UNITED FC WASPS 0-3 FC WOODLEY
01 February 2020
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 2-2 WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER
TWYFORD COMETS REDS 4-1 ROTHERFIELD UNITED FC WASPS
WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE 2-2 SPENCERS WOOD SCORPIONS
LAUREL PARK HURRICANES 0-9 WHITEKNIGHTS FC
FINCHAMPSTEAD PANTHERS 1-2 ASCOT UNITED EAGLES
FC WOODLEY 6-0 CAVERSHAM AFC WOLVES
08 February 2020
CAVERSHAM AFC WOLVES 2-7 TWYFORD COMETS REDS
WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER 2-4 FC WOODLEY
ASCOT UNITED EAGLES 4-4 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
WHITEKNIGHTS FC 2-1 FINCHAMPSTEAD PANTHERS
LAUREL PARK HURRICANES 1-6 SPENCERS WOOD SCORPIONS
ROTHERFIELD UNITED FC WASPS 1-0 WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE
15 February 2020
FC WOODLEY 6-0 TWYFORD COMETS REDS
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) ROTHERFIELD UNITED FC WASPS 16 10 4 2 52 35 32
2) SPENCERS WOOD SCORPIONS 16 9 2 5 55 30 32
3) FC WOODLEY 13 9 3 1 55 17 28
4) WOKINGHAM & EMMBROOK WOLVERINE 13 8 3 2 39 23 26
5) WHITEKNIGHTS FC 14 8 4 2 57 37 26
6) ASCOT UNITED EAGLES 11 7 1 3 43 25 24
7) WHITEGROVE & WARFIELD FC TIGER 15 5 5 5 45 35 20
8) BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 13 4 5 4 41 42 16
9) TWYFORD COMETS REDS 15 4 9 2 36 47 14
10) FINCHAMPSTEAD PANTHERS 15 4 11 0 31 44 12
11) CAVERSHAM AFC WOLVES 12 1 11 0 19 77 3
12) LAUREL PARK HURRICANES 13 1 12 0 17 78 3
Division
14 September 2019
ARBORFIELD ACES 7-0 STB&G FC BOYS
MAIDENHEAD B&G FC COLTS 0-15 FINCHAMPSTEAD DYNAMOS
EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS 4-1 ASHRIDGE PARK
CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS 2-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
21 September 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS 3-2 FINCHAMPSTEAD DYNAMOS
CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS 3-3 ARBORFIELD ACES
EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS 5-1 MAIDENHEAD B&G FC COLTS
ASHRIDGE PARK 3-3 STB&G FC BOYS
28 September 2019
STB&G FC BOYS 0-2 EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS
MAIDENHEAD B&G FC COLTS 1-7 CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS
ARBORFIELD ACES 5-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
FINCHAMPSTEAD DYNAMOS 5-1 ASHRIDGE PARK
12 October 2019
ASHRIDGE PARK 2-5 CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS 8-0 MAIDENHEAD B&G FC COLTS
FINCHAMPSTEAD DYNAMOS 6-1 STB&G FC BOYS
ARBORFIELD ACES 4-0 EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS
19 October 2019
FINCHAMPSTEAD DYNAMOS 2-2 ARBORFIELD ACES
STB&G FC BOYS 4-9 HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
MAIDENHEAD B&G FC COLTS 0-3 ASHRIDGE PARK
CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS 3-0 EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS
02 November 2019
ARBORFIELD ACES 8-2 MAIDENHEAD B&G FC COLTS
09 November 2019
ASHRIDGE PARK 2-8 HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS 2-0 FINCHAMPSTEAD DYNAMOS
16 November 2019
FINCHAMPSTEAD DYNAMOS 0-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS
ASHRIDGE PARK 3-4 ARBORFIELD ACES
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS 4-3 EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS
23 November 2019
CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS 0-4 FINCHAMPSTEAD DYNAMOS
MAIDENHEAD B&G FC COLTS 2-2 STB&G FC BOYS
EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS 2-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
30 November 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS 7-1 ASHRIDGE PARK
MAIDENHEAD B&G FC COLTS 0-3 ARBORFIELD ACES
STB&G FC BOYS 3-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS
07 December 2019
ARBORFIELD ACES 2-2 FINCHAMPSTEAD DYNAMOS
ASHRIDGE PARK 2-4 MAIDENHEAD B&G FC COLTS
EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS 2-4 CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS
14 December 2019
CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS 0-2 ASHRIDGE PARK
MAIDENHEAD B&G FC COLTS 2-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
STB&G FC BOYS 0-8 FINCHAMPSTEAD DYNAMOS
EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS 1-3 ARBORFIELD ACES
04 January 2020
EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS 4-1 STB&G FC BOYS
CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS 0-4 MAIDENHEAD B&G FC COLTS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS 1-4 ARBORFIELD ACES
ASHRIDGE PARK 0-12 FINCHAMPSTEAD DYNAMOS
11 January 2020
FINCHAMPSTEAD DYNAMOS 5-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
ARBORFIELD ACES 1-2 CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS
MAIDENHEAD B&G FC COLTS 2-3 EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS
STB&G FC BOYS 4-1 ASHRIDGE PARK
18 January 2020
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS 3-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS
25 January 2020
ARBORFIELD ACES 5-0 STB&G FC BOYS
MAIDENHEAD B&G FC COLTS 0-8 FINCHAMPSTEAD DYNAMOS
CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS 1-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS 5-1 ASHRIDGE PARK
01 February 2020
HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS 3-2 FINCHAMPSTEAD DYNAMOS
CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS 0-3 ARBORFIELD ACES
EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS 3-1 MAIDENHEAD B&G FC COLTS
ASHRIDGE PARK 3-2 STB&G FC BOYS
08 February 2020
STB&G FC BOYS 2-1 EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS
MAIDENHEAD B&G FC COLTS 1-5 CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS
ARBORFIELD ACES 3-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS
FINCHAMPSTEAD DYNAMOS 0-0 ASHRIDGE PARK
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) ARBORFIELD ACES 15 10 1 4 57 22 34
2) HEARTS OF TEDDLOTHIAN CHEETAHS 16 10 4 2 62 39 32
3) EVERSLEY & CALIFORNIA LIONS 15 9 6 0 37 28 27
4) FINCHAMPSTEAD DYNAMOS 15 8 4 3 71 17 27
5) CAMBERLEY TOWN YOUTH RANGERS 16 7 7 2 35 33 23
6) ASHRIDGE PARK 15 3 10 2 25 63 11
6) STB&G FC BOYS 13 3 8 2 22 52 11
8) MAIDENHEAD B&G FC COLTS 15 2 12 1 20 75 7


19/02/2020 16:57:31