Main Menu     Event Website     Event Pitches     Club Directory     Contact    
East Berks Football Alliance 2019/20
East Berks Football Alliance for the 2019/20 Season

Coed U13 S1-Sec A
Section
14 September 2019
WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS 5-0 NPL YOUTH BLUES
STB&G FC BOYS 2-10 TWYFORD COMETS REDS
BRACKNELL CAVALIERS FC 4-1 ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS WHIT 5-1 AFC HENLEY HURRICANES
21 September 2019
NPL YOUTH BLUES 0-2 ASCOT UNITED ATHLETIC
AFC HENLEY HURRICANES 1-8 WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS
TWYFORD COMETS REDS 1-3 MARLOW UNITED TIGERS
ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION 1-6 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS WHIT
28 September 2019
BRACKNELL CAVALIERS FC 1-2 TWYFORD COMETS REDS
ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION 0-1 AFC HENLEY HURRICANES
ASCOT UNITED ATHLETIC 2-5 MARLOW UNITED TIGERS
12 October 2019
NPL YOUTH BLUES 1-4 MARLOW UNITED TIGERS
WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS 6-1 STB&G FC BOYS
AFC HENLEY HURRICANES 1-4 ASCOT UNITED ATHLETIC
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS WHIT 4-0 BRACKNELL CAVALIERS FC
19 October 2019
BRACKNELL CAVALIERS FC 0-3 NPL YOUTH BLUES
MARLOW UNITED TIGERS 0-2 WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS
STB&G FC BOYS 1-1 ASCOT UNITED ATHLETIC
ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION 0-1 TWYFORD COMETS REDS
26 October 2019
TWYFORD COMETS REDS 2-1 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS WHIT
02 November 2019
NPL YOUTH BLUES 1-5 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS WHIT
WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS 4-1 BRACKNELL CAVALIERS FC
AFC HENLEY HURRICANES 9-2 STB&G FC BOYS
16 November 2019
MARLOW UNITED TIGERS 10-3 STB&G FC BOYS
TWYFORD COMETS REDS 1-0 AFC HENLEY HURRICANES
23 November 2019
STB&G FC BOYS 0-4 BRACKNELL CAVALIERS FC
AFC HENLEY HURRICANES 1-3 MARLOW UNITED TIGERS
WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS 1-4 TWYFORD COMETS REDS
30 November 2019
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS WHIT 2-2 WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS
TWYFORD COMETS REDS 4-0 NPL YOUTH BLUES
ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION 1-2 ASCOT UNITED ATHLETIC
BRACKNELL CAVALIERS FC 2-3 MARLOW UNITED TIGERS
07 December 2019
ASCOT UNITED ATHLETIC 1-2 WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS
STB&G FC BOYS 2-9 ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION
AFC HENLEY HURRICANES 1-2 BRACKNELL CAVALIERS FC
14 December 2019
ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION 0-1 MARLOW UNITED TIGERS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U13 SEC/DIV BYE 0
EBFA U13 SEC/DIV BYE 0
1) MARLOW UNITED TIGERS 8 7 1 0 29 12 21
2) TWYFORD COMETS REDS 8 7 1 0 25 8 21
3) WINDSOR YOUTH MERLINS JAGUARS 8 6 1 1 30 10 19
4) MAIDENHEAD UNITED JUNIORS WHIT 6 4 1 1 23 7 13
5) ASCOT UNITED ATHLETIC 6 3 2 1 12 10 10
6) BRACKNELL CAVALIERS FC 8 3 5 0 14 18 9
7) AFC HENLEY HURRICANES 8 2 6 0 15 25 6
8) NPL YOUTH BLUES 6 1 5 0 5 20 3
8) ROTHERFIELD UNITED FC SCORPION 7 1 6 0 12 17 3
10) STB&G FC BOYS 7 0 6 1 11 49 1
Coed U13 S1-Sec B
Section
14 September 2019
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 7-1 WOODLEY SAINTS FALCONS
EPC DEVELOPMENT FC 3-0 ASHRIDGE PARK
LANGLEY HORNETS 3-2 BINFIELD RAIDERS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 0-5 BINFIELD EAGLES
21 September 2019
HAWLEY RAIDERS 4-2 WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN
BERKS COUNTY HAWKS 2-5 EPC DEVELOPMENT FC
ASHRIDGE PARK 2-6 LANGLEY HORNETS
BINFIELD RAIDERS 3-4 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
BINFIELD EAGLES 2-2 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
28 September 2019
EPC DEVELOPMENT FC 3-0 WOODLEY SAINTS FALCONS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 4-3 ASHRIDGE PARK
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 2-1 BINFIELD RAIDERS
BINFIELD EAGLES 3-1 HAWLEY RAIDERS
12 October 2019
WOODLEY SAINTS FALCONS 1-7 LANGLEY HORNETS
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 0-7 EPC DEVELOPMENT FC
BERKS COUNTY HAWKS 5-3 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
19 October 2019
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 7-2 WOODLEY SAINTS FALCONS
LANGLEY HORNETS 5-0 WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 5-2 BERKS COUNTY HAWKS
BINFIELD EAGLES 3-0 ASHRIDGE PARK
BINFIELD RAIDERS 1-5 HAWLEY RAIDERS
26 October 2019
LANGLEY HORNETS 2-7 BERKS COUNTY HAWKS
ASHRIDGE PARK 0-7 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
BINFIELD RAIDERS 0-15 BINFIELD EAGLES
02 November 2019
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 1-5 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
HAWLEY RAIDERS 2-10 EPC DEVELOPMENT FC
BERKS COUNTY HAWKS 1-0 BINFIELD EAGLES
09 November 2019
ASHRIDGE PARK 4-2 BINFIELD RAIDERS
16 November 2019
BINFIELD EAGLES 12-2 WOODLEY SAINTS FALCONS
ASHRIDGE PARK 1-4 HAWLEY RAIDERS
23 November 2019
WOODLEY SAINTS FALCONS 6-1 BINFIELD RAIDERS
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 1-2 BINFIELD EAGLES
EPC DEVELOPMENT FC 4-3 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
HAWLEY RAIDERS 5-1 LANGLEY HORNETS
BERKS COUNTY HAWKS 6-2 ASHRIDGE PARK
30 November 2019
BINFIELD RAIDERS 1-3 WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 3-2 EPC DEVELOPMENT FC
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 1-3 LANGLEY HORNETS
BERKS COUNTY HAWKS 1-4 HAWLEY RAIDERS
07 December 2019
WOODLEY SAINTS FALCONS 0-6 BERKS COUNTY HAWKS
WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 3-1 ASHRIDGE PARK
EPC DEVELOPMENT FC 2-1 BINFIELD EAGLES
HAWLEY RAIDERS 8-0 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
14 December 2019
HAWLEY RAIDERS 5-0 WOODLEY SAINTS FALCONS
BERKS COUNTY HAWKS 3-1 WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN
BINFIELD RAIDERS 0-9 EPC DEVELOPMENT FC
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 3-2 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U13 DIV BYE (BAGSHOT FC W 0
1) EPC DEVELOPMENT FC 9 8 1 0 45 11 24
2) HAWLEY RAIDERS 9 7 2 0 38 19 21
3) BINFIELD EAGLES 9 6 2 1 43 9 19
4) BERKS COUNTY HAWKS 9 6 3 0 33 22 18
5) EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 6 5 0 1 22 9 16
6) LANGLEY HORNETS 7 5 2 0 27 18 15
7) MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 10 4 6 0 29 37 12
8) WINDSOR YOUTH MERLINS HURRICAN 9 3 6 0 18 29 9
9) ASHRIDGE PARK 9 1 8 0 13 38 3
9) WOODLEY SAINTS FALCONS 8 1 7 0 12 48 3
11) BINFIELD RAIDERS 9 0 9 0 11 51 0
Coed U13 S1-Sec C
Section
14 September 2019
LAUREL PARK HURRICANES 3-2 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
ELDON CELTIC AFT PANTHERS 6-1 SPENCERS WOOD REDKITES
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAM 3-2 WHITEGROVE & WARFIELD FC DRAGO
PINEWOOD PUMAS 2-3 OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS
21 September 2019
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 6-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS
WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH 1-5 LAUREL PARK HURRICANES
TEDDINGTON ATHLETIC COBRAS 1-8 ELDON CELTIC AFT PANTHERS
SPENCERS WOOD REDKITES 0-6 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAM
WHITEGROVE & WARFIELD FC DRAGO 1-10 PINEWOOD PUMAS
OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS 1-3 CAVERSHAM AFC ROVERS
28 September 2019
ELDON CELTIC AFT PANTHERS 3-0 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAM 5-1 TEDDINGTON ATHLETIC COBRAS
PINEWOOD PUMAS 2-3 SPENCERS WOOD REDKITES
OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS 2-2 WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH
CAVERSHAM AFC ROVERS 4-1 WHITEGROVE & WARFIELD FC DRAGO
12 October 2019
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 4-0 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAM
TEDDINGTON ATHLETIC COBRAS 3-3 PINEWOOD PUMAS
SPENCERS WOOD REDKITES 0-13 CAVERSHAM AFC ROVERS
WHITEGROVE & WARFIELD FC DRAGO 1-5 OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS
19 October 2019
PINEWOOD PUMAS 1-2 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAM 0-2 LAUREL PARK HURRICANES
ELDON CELTIC AFT PANTHERS 6-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS
OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS 6-1 SPENCERS WOOD REDKITES
WHITEGROVE & WARFIELD FC DRAGO 2-11 WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH
26 October 2019
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 2-0 TEDDINGTON ATHLETIC COBRAS
CAVERSHAM AFC ROVERS 5-0 WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH
02 November 2019
LAUREL PARK HURRICANES 7-4 PINEWOOD PUMAS
WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH 4-2 ELDON CELTIC AFT PANTHERS
TEDDINGTON ATHLETIC COBRAS 3-3 OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS
SPENCERS WOOD REDKITES 3-5 WHITEGROVE & WARFIELD FC DRAGO
09 November 2019
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 3-5 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAM
16 November 2019
OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS 2-3 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
PINEWOOD PUMAS 0-3 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAM 3-3 ELDON CELTIC AFT PANTHERS
WHITEGROVE & WARFIELD FC DRAGO 5-6 TEDDINGTON ATHLETIC COBRAS
SPENCERS WOOD REDKITES 2-4 WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH
23 November 2019
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 7-0 WHITEGROVE & WARFIELD FC DRAGO
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 1-5 CAVERSHAM AFC ROVERS
WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH 1-1 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAM
TEDDINGTON ATHLETIC COBRAS 2-1 SPENCERS WOOD REDKITES
30 November 2019
SPENCERS WOOD REDKITES 1-8 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
WHITEGROVE & WARFIELD FC DRAGO 2-5 LAUREL PARK HURRICANES
OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS 2-1 CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS
CAVERSHAM AFC ROVERS 1-3 ELDON CELTIC AFT PANTHERS
PINEWOOD PUMAS 11-2 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAM
TEDDINGTON ATHLETIC COBRAS 0-2 WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH
07 December 2019
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 3-3 TEDDINGTON ATHLETIC COBRAS
LAUREL PARK HURRICANES 6-0 SPENCERS WOOD REDKITES
CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 6-3 WHITEGROVE & WARFIELD FC DRAGO
ELDON CELTIC AFT PANTHERS 6-0 OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAM 1-5 CAVERSHAM AFC ROVERS
WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH 0-3 PINEWOOD PUMAS
14 December 2019
WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH 2-0 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
TEDDINGTON ATHLETIC COBRAS 2-5 LAUREL PARK HURRICANES
OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS 2-2 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAM
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) LAUREL PARK HURRICANES 7 7 0 0 33 11 21
2) ELDON CELTIC AFT PANTHERS 8 6 1 1 37 11 19
3) BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 10 6 3 1 35 16 19
4) CAVERSHAM AFC ROVERS 7 6 1 0 36 7 18
5) WHITEGROVE & WARFIELD FC KNIGH 10 5 3 2 27 22 17
6) MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAM 11 4 4 3 28 34 15
6) OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS 10 4 3 3 26 24 15
8) PINEWOOD PUMAS 9 3 5 1 36 24 10
9) CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 8 3 5 0 18 27 9
10) TEDDINGTON ATHLETIC COBRAS 10 2 5 3 21 37 9
11) WHITEGROVE & WARFIELD FC DRAGO 10 1 9 0 22 60 3
12) SPENCERS WOOD REDKITES 10 1 9 0 12 58 3
Coed U13 S1-Sec D
Section
14 September 2019
WINDSOR YOUTH MERLINS TYPHOONS 4-1 WOODLEY UNITED SPITFIRES
ASCOT UNITED RACING 3-3 REEVES RANGERS BLUES
STB&G FC REDS 1-4 HAWLEY COLTS
FINCHAMPSTEAD FLYERS 3-3 LAUREL PARK TORNADOES
TWYFORD COMETS BLACKS 1-0 AFC HENLEY HOTSPUR
21 September 2019
WOODLEY UNITED SPITFIRES 0-5 ASCOT UNITED RACING
AFC HENLEY HOTSPUR 1-3 WINDSOR YOUTH MERLINS TYPHOONS
REEVES RANGERS BLUES 4-0 STB&G FC REDS
HAWLEY COLTS 3-3 FINCHAMPSTEAD FLYERS
LAUREL PARK TORNADOES 2-1 PINEWOOD PANTHERS
28 September 2019
STB&G FC REDS 4-2 WOODLEY UNITED SPITFIRES
ASCOT UNITED RACING 1-2 WINDSOR YOUTH MERLINS TYPHOONS
PINEWOOD PANTHERS 4-1 HAWLEY COLTS
TWYFORD COMETS BLACKS 3-5 LAUREL PARK TORNADOES
05 October 2019
AFC HENLEY HOTSPUR 3-2 WOODLEY UNITED SPITFIRES
REEVES RANGERS BLUES 3-3 WINDSOR YOUTH MERLINS TYPHOONS
HAWLEY COLTS 3-0 ASCOT UNITED RACING
LAUREL PARK TORNADOES 6-3 STB&G FC REDS
TWYFORD COMETS BLACKS 2-2 PINEWOOD PANTHERS
12 October 2019
WINDSOR YOUTH MERLINS TYPHOONS 8-2 STB&G FC REDS
AFC HENLEY HOTSPUR 2-3 ASCOT UNITED RACING
REEVES RANGERS BLUES 2-5 PINEWOOD PANTHERS
HAWLEY COLTS 0-5 TWYFORD COMETS BLACKS
19 October 2019
PINEWOOD PANTHERS 6-1 WOODLEY UNITED SPITFIRES
FINCHAMPSTEAD FLYERS 0-4 WINDSOR YOUTH MERLINS TYPHOONS
STB&G FC REDS 3-5 ASCOT UNITED RACING
TWYFORD COMETS BLACKS 2-5 REEVES RANGERS BLUES
LAUREL PARK TORNADOES 7-1 AFC HENLEY HOTSPUR
26 October 2019
FINCHAMPSTEAD FLYERS 1-3 REEVES RANGERS BLUES
02 November 2019
WOODLEY UNITED SPITFIRES 4-3 TWYFORD COMETS BLACKS
ASCOT UNITED RACING 0-0 FINCHAMPSTEAD FLYERS
16 November 2019
TWYFORD COMETS BLACKS 2-2 WINDSOR YOUTH MERLINS TYPHOONS
FINCHAMPSTEAD FLYERS 5-1 STB&G FC REDS
HAWLEY COLTS 3-0 AFC HENLEY HOTSPUR
23 November 2019
WOODLEY UNITED SPITFIRES 5-6 LAUREL PARK TORNADOES
ASCOT UNITED RACING 3-1 TWYFORD COMETS BLACKS
AFC HENLEY HOTSPUR 0-2 FINCHAMPSTEAD FLYERS
REEVES RANGERS BLUES 3-2 HAWLEY COLTS
30 November 2019
HAWLEY COLTS 0-2 WOODLEY UNITED SPITFIRES
LAUREL PARK TORNADOES 5-5 WINDSOR YOUTH MERLINS TYPHOONS
PINEWOOD PANTHERS 1-1 FINCHAMPSTEAD FLYERS
07 December 2019
WOODLEY UNITED SPITFIRES 1-3 REEVES RANGERS BLUES
WINDSOR YOUTH MERLINS TYPHOONS 4-2 HAWLEY COLTS
ASCOT UNITED RACING 5-4 LAUREL PARK TORNADOES
AFC HENLEY HOTSPUR 0-6 PINEWOOD PANTHERS
14 December 2019
WINDSOR YOUTH MERLINS TYPHOONS 4-4 PINEWOOD PANTHERS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U13 SEC/DIV BYE 0
1) WINDSOR YOUTH MERLINS TYPHOONS 10 6 0 4 39 21 22
2) ASCOT UNITED RACING 9 5 2 2 25 18 17
2) LAUREL PARK TORNADOES 8 5 1 2 38 26 17
2) REEVES RANGERS BLUES 8 5 1 2 26 17 17
5) PINEWOOD PANTHERS 8 4 1 3 29 13 15
6) HAWLEY COLTS 9 3 5 1 18 22 10
7) FINCHAMPSTEAD FLYERS 8 2 2 4 15 15 10
8) TWYFORD COMETS BLACKS 8 2 4 2 19 21 8
9) WOODLEY UNITED SPITFIRES 9 2 7 0 18 34 6
10) AFC HENLEY HOTSPUR 8 1 7 0 7 27 3
10) STB&G FC REDS 7 1 6 0 14 34 3
Coed U13 S1-Sec E
Section
14 September 2019
WHITEGROVE & WARFIELD FC WARRI 2-10 FC BRACKNELL YOUTH
CAVERSHAM TRENTS BLUES 1-7 MARLOW UNITED LIONS
EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS 9-1 AFC CHARVIL HARRIERS
21 September 2019
FC BRACKNELL YOUTH 0-1 CAVERSHAM TRENTS BLUES
AFC CHARVIL HARRIERS 5-2 WHITEGROVE & WARFIELD FC WARRI
MARLOW UNITED LIONS 3-1 BARTON ROVERS RAIDERS
YATELEY UNITED RAPTORS 5-4 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
SHINFIELD RANGERS 3-2 EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 3-3 EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS
28 September 2019
BARTON ROVERS RAIDERS 2-3 FC BRACKNELL YOUTH
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 2-2 MARLOW UNITED LIONS
EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS 1-3 YATELEY UNITED RAPTORS
05 October 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 6-3 BARTON ROVERS RAIDERS
AFC CHARVIL HARRIERS 0-7 FC BRACKNELL YOUTH
12 October 2019
FC BRACKNELL YOUTH 5-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
WHITEGROVE & WARFIELD FC WARRI 1-6 BARTON ROVERS RAIDERS
AFC CHARVIL HARRIERS 2-6 CAVERSHAM TRENTS BLUES
MARLOW UNITED LIONS 2-1 EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS
YATELEY UNITED RAPTORS 3-6 EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS
SHINFIELD RANGERS 2-5 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
19 October 2019
EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS 2-6 FC BRACKNELL YOUTH
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 6-1 WHITEGROVE & WARFIELD FC WARRI
BARTON ROVERS RAIDERS 3-6 CAVERSHAM TRENTS BLUES
EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS 2-6 MARLOW UNITED LIONS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 1-2 YATELEY UNITED RAPTORS
26 October 2019
CAVERSHAM TRENTS BLUES 6-1 WHITEGROVE & WARFIELD FC WARRI
02 November 2019
FC BRACKNELL YOUTH 4-3 EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS
MARLOW UNITED LIONS 1-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
YATELEY UNITED RAPTORS 6-0 SHINFIELD RANGERS
16 November 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 4-2 FC BRACKNELL YOUTH
SHINFIELD RANGERS 2-1 MARLOW UNITED LIONS
23 November 2019
WHITEGROVE & WARFIELD FC WARRI 3-9 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
CAVERSHAM TRENTS BLUES 5-1 EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS
BARTON ROVERS RAIDERS 3-0 EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS
AFC CHARVIL HARRIERS 2-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
MARLOW UNITED LIONS 4-1 YATELEY UNITED RAPTORS
30 November 2019
YATELEY UNITED RAPTORS 4-4 FC BRACKNELL YOUTH
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 7-2 CAVERSHAM TRENTS BLUES
EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS 6-2 BARTON ROVERS RAIDERS
EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS 2-4 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
MARLOW UNITED LIONS 7-0 AFC CHARVIL HARRIERS
07 December 2019
FC BRACKNELL YOUTH 4-3 MARLOW UNITED LIONS
WHITEGROVE & WARFIELD FC WARRI 0-8 YATELEY UNITED RAPTORS
CAVERSHAM TRENTS BLUES 4-2 SHINFIELD RANGERS
BARTON ROVERS RAIDERS 3-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 7-3 EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS
AFC CHARVIL HARRIERS 6-1 EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS
14 December 2019
YATELEY UNITED RAPTORS 4-4 CAVERSHAM TRENTS BLUES
SHINFIELD RANGERS 4-4 BARTON ROVERS RAIDERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 1-5 HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) FC BRACKNELL YOUTH 10 7 2 1 45 24 22
2) MARLOW UNITED LIONS 10 6 3 1 36 17 19
3) CAVERSHAM TRENTS BLUES 9 6 2 1 35 27 19
4) YATELEY UNITED RAPTORS 9 5 2 2 36 24 17
5) HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 9 5 2 2 39 24 17
6) HEARTS OF TEDDLOTHIAN PUMAS 9 5 3 1 35 23 16
7) EVERSLEY & CALIFORNIA ROVERS 8 3 4 1 33 31 10
8) BARTON ROVERS RAIDERS 9 3 5 1 27 31 10
9) AFC CHARVIL HARRIERS 7 2 4 1 16 34 7
9) SHINFIELD RANGERS 6 2 3 1 13 22 7
11) EVERSLEY & CALIFORNIA SAINTS 7 0 7 0 9 27 0
11) WHITEGROVE & WARFIELD FC WARRI 7 0 7 0 10 50 0
Coed U13 S1-Sec F
Section
14 September 2019
ASCOT UNITED ROYALS 11-1 BERKS COUNTY RAPTORS
FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 4-0 STB&G FC ROYALS
WOODLEY UNITED MOHAWKS 4-2 AFC HENLEY HAWKS
WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 2-3 FC BRACKNELL COLTS
21 September 2019
FC BRACKNELL COLTS 2-7 ASCOT UNITED ROYALS
AFC HENLEY HAWKS 1-12 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
BERKS COUNTY RAPTORS 2-4 FINCHAMPSTEAD MAVERICKS
STB&G FC ROYALS 2-8 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
WOODLEY UNITED MOHAWKS 1-0 PINEWOOD PREDATORS
28 September 2019
ASCOT UNITED ROYALS 5-4 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS 8-1 BERKS COUNTY RAPTORS
PINEWOOD PREDATORS 5-3 STB&G FC ROYALS
FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 2-1 FC BRACKNELL COLTS
12 October 2019
FC BRACKNELL COLTS 1-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
AFC HENLEY HAWKS 2-12 ASCOT UNITED ROYALS
BERKS COUNTY RAPTORS 5-1 PINEWOOD PREDATORS
STB&G FC ROYALS 2-7 WOODLEY UNITED MOHAWKS
WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 0-3 FINCHAMPSTEAD MAVERICKS
19 October 2019
PINEWOOD PREDATORS 1-1 FC BRACKNELL COLTS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS 5-5 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
WOODLEY UNITED MOHAWKS 1-0 BERKS COUNTY RAPTORS
FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 0-1 ASCOT UNITED ROYALS
02 November 2019
FC BRACKNELL COLTS 1-1 WOODLEY UNITED MOHAWKS
WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 10-0 PINEWOOD PREDATORS
09 November 2019
AFC HENLEY HAWKS 2-5 FINCHAMPSTEAD MAVERICKS
16 November 2019
WOODLEY UNITED MOHAWKS 3-0 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
PINEWOOD PREDATORS 0-6 ASCOT UNITED ROYALS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS 3-3 FINCHAMPSTEAD MAVERICKS
23 November 2019
ASCOT UNITED ROYALS 6-0 WOODLEY UNITED MOHAWKS
AFC HENLEY HAWKS 2-4 HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS
BERKS COUNTY RAPTORS 3-2 STB&G FC ROYALS
FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 5-2 PINEWOOD PREDATORS
30 November 2019
STB&G FC ROYALS 0-5 FC BRACKNELL COLTS
WOODLEY UNITED MOHAWKS 0-2 FINCHAMPSTEAD MAVERICKS
BERKS COUNTY RAPTORS 8-3 AFC HENLEY HAWKS
07 December 2019
FC BRACKNELL COLTS 8-3 BERKS COUNTY RAPTORS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS 3-8 WOODLEY UNITED MOHAWKS
AFC HENLEY HAWKS 1-3 PINEWOOD PREDATORS
WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 13-0 STB&G FC ROYALS
14 December 2019
AFC HENLEY HAWKS 2-4 FC BRACKNELL COLTS
BERKS COUNTY RAPTORS 3-5 WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U13 SEC/DIV BYE 0
EBFA U13 SEC/DIV BYE 0
1) FINCHAMPSTEAD MAVERICKS 9 7 1 1 28 11 22
2) ASCOT UNITED ROYALS 7 7 0 0 48 9 21
3) WOODLEY UNITED MOHAWKS 9 6 2 1 25 16 19
4) FC BRACKNELL COLTS 9 4 2 3 26 19 15
5) WINDSOR YOUTH MERLINS VULCANS 9 4 4 1 51 23 13
6) HEARTS OF TEDDLOTHIAN PANTHERS 7 3 1 3 32 22 12
7) BERKS COUNTY RAPTORS 9 3 6 0 26 43 9
8) PINEWOOD PREDATORS 8 2 5 1 12 32 7
9) AFC HENLEY HAWKS 8 0 8 0 15 52 0
9) STB&G FC ROYALS 7 0 7 0 9 45 0
Coed U13 S1-Sec G
Section
14 September 2019
WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS 5-6 CAVERSHAM AFC RANGERS
WHITEGROVE & WARFIELD FC SAINT 3-5 REEVES RANGERS HOOPS
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 1-10 ASHRIDGE PARK UNITED
WINNERSH RANGERS AVENGERS 3-8 ASCOT UNITED COLTS
BURGHFIELD GREENS 9-3 BINFIELD BRONCOS
21 September 2019
CAVERSHAM AFC RANGERS 5-2 WHITEGROVE & WARFIELD FC SAINT
WOODLEY SAINTS EAGLES 8-4 WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS
REEVES RANGERS HOOPS 3-2 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
ASHRIDGE PARK UNITED 15-1 WINNERSH RANGERS AVENGERS
ASCOT UNITED COLTS 1-5 BURGHFIELD GREENS
28 September 2019
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 2-5 CAVERSHAM AFC RANGERS
WHITEGROVE & WARFIELD FC SAINT 6-5 WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS
BURGHFIELD GREENS 7-4 ASHRIDGE PARK UNITED
BINFIELD BRONCOS 0-4 WOODLEY SAINTS EAGLES
12 October 2019
WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS 4-1 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
WOODLEY SAINTS EAGLES 5-1 WHITEGROVE & WARFIELD FC SAINT
REEVES RANGERS HOOPS 2-7 BURGHFIELD GREENS
ASCOT UNITED COLTS 3-3 BINFIELD BRONCOS
19 October 2019
BURGHFIELD GREENS 1-2 CAVERSHAM AFC RANGERS
WINNERSH RANGERS AVENGERS 2-10 WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 4-2 WHITEGROVE & WARFIELD FC SAINT
BINFIELD BRONCOS 1-10 ASHRIDGE PARK UNITED
ASCOT UNITED COLTS 2-8 WOODLEY SAINTS EAGLES
26 October 2019
WINNERSH RANGERS AVENGERS 3-6 REEVES RANGERS HOOPS
02 November 2019
WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS 4-10 BURGHFIELD GREENS
09 November 2019
ASHRIDGE PARK UNITED 6-0 ASCOT UNITED COLTS
16 November 2019
BINFIELD BRONCOS 1-5 CAVERSHAM AFC RANGERS
BURGHFIELD GREENS 8-0 WHITEGROVE & WARFIELD FC SAINT
WINNERSH RANGERS AVENGERS 3-6 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
ASCOT UNITED COLTS 0-1 REEVES RANGERS HOOPS
ASHRIDGE PARK UNITED 2-3 WOODLEY SAINTS EAGLES
23 November 2019
WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS 5-4 BINFIELD BRONCOS
DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 0-11 BURGHFIELD GREENS
WOODLEY SAINTS EAGLES 7-1 WINNERSH RANGERS AVENGERS
REEVES RANGERS HOOPS 2-1 ASHRIDGE PARK UNITED
30 November 2019
ASCOT UNITED COLTS 2-4 WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS
BINFIELD BRONCOS 7-0 WHITEGROVE & WARFIELD FC SAINT
REEVES RANGERS HOOPS 3-5 WOODLEY SAINTS EAGLES
07 December 2019
WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS 1-0 ASHRIDGE PARK UNITED
WHITEGROVE & WARFIELD FC SAINT 1-8 ASCOT UNITED COLTS
WOODLEY SAINTS EAGLES 1-2 BURGHFIELD GREENS
14 December 2019
ASCOT UNITED COLTS 5-1 DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS
BINFIELD BRONCOS 9-0 WINNERSH RANGERS AVENGERS
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U13 SEC/DIV BYE 0
1) BURGHFIELD GREENS 9 8 1 0 60 17 24
2) WOODLEY SAINTS EAGLES 8 7 1 0 41 15 21
3) CAVERSHAM AFC RANGERS 5 5 0 0 23 11 15
3) REEVES RANGERS HOOPS 7 5 2 0 22 21 15
3) WINDSOR YOUTH MERLINS HAWKS 9 5 4 0 42 39 15
6) ASHRIDGE PARK UNITED 8 4 4 0 48 16 12
7) ASCOT UNITED COLTS 9 3 5 1 29 32 10
8) BINFIELD BRONCOS 8 2 5 1 28 36 7
9) DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS 8 2 6 0 17 43 6
10) WHITEGROVE & WARFIELD FC SAINT 8 1 7 0 15 47 3
11) WINNERSH RANGERS AVENGERS 7 0 7 0 13 61 0


16/02/2020 22:31:10