Main Menu     Event Website     Event Pitches     Club Directory     Contact    
East Berks Football Alliance 2019/20
East Berks Football Alliance for the 2019/20 Season

Division
14 September 2019
WOODLEY WANDERERS YOUTH LEOPAR 0-4 WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE
ASCOT UNITED ROYALS 4-1 ELDON CELTIC LIONS
NPL YOUTH SHARKS 1-4 TRACO ATHLETIC JUNIORS BLACKS
21 September 2019
WINDSOR YOUTH SWIFTS BLUES 1-1 NPL YOUTH SHARKS
COOKHAM DEAN YOUTH CAVALIERS 1-1 ASCOT UNITED ROYALS
ELDON CELTIC LIONS 1-4 HAWLEY RAIDERS
28 September 2019
WINDSOR YOUTH SWIFTS BLUES 0-3 WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE
HAWLEY RAIDERS 3-3 COOKHAM DEAN YOUTH CAVALIERS
WOODLEY WANDERERS YOUTH LEOPAR 2-4 NPL YOUTH SHARKS
05 October 2019
WOODLEY WANDERERS YOUTH LEOPAR 0-4 ELDON CELTIC LIONS
ASCOT UNITED ROYALS 3-5 TRACO ATHLETIC JUNIORS BLACKS
12 October 2019
WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE 3-1 NPL YOUTH SHARKS
COOKHAM DEAN YOUTH CAVALIERS 6-0 WOODLEY WANDERERS YOUTH LEOPAR
HAWLEY RAIDERS 1-0 TRACO ATHLETIC JUNIORS BLACKS
19 October 2019
WINDSOR YOUTH SWIFTS BLUES 1-1 ELDON CELTIC LIONS
WOODLEY WANDERERS YOUTH LEOPAR 0-9 TRACO ATHLETIC JUNIORS BLACKS
NPL YOUTH SHARKS 0-5 ASCOT UNITED ROYALS
02 November 2019
COOKHAM DEAN YOUTH CAVALIERS 4-1 WINDSOR YOUTH SWIFTS BLUES
16 November 2019
WINDSOR YOUTH SWIFTS BLUES 0-3 TRACO ATHLETIC JUNIORS BLACKS
NPL YOUTH SHARKS 4-0 HAWLEY RAIDERS
17 November 2019
WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE 2-2 COOKHAM DEAN YOUTH CAVALIERS
23 November 2019
WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE 1-8 TRACO ATHLETIC JUNIORS BLACKS
ELDON CELTIC LIONS 1-2 NPL YOUTH SHARKS
HAWLEY RAIDERS 8-2 WOODLEY WANDERERS YOUTH LEOPAR
30 November 2019
WINDSOR YOUTH SWIFTS BLUES 1-0 ASCOT UNITED ROYALS
ELDON CELTIC LIONS 1-4 COOKHAM DEAN YOUTH CAVALIERS
NPL YOUTH SHARKS 3-0 WOODLEY WANDERERS YOUTH LEOPAR
WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE 4-1 HAWLEY RAIDERS
07 December 2019
ASCOT UNITED ROYALS 0-0 WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE
TRACO ATHLETIC JUNIORS BLACKS 6-1 ELDON CELTIC LIONS
COOKHAM DEAN YOUTH CAVALIERS 4-2 NPL YOUTH SHARKS
14 December 2019
ELDON CELTIC LIONS 0-3 WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE
WINDSOR YOUTH SWIFTS BLUES 4-0 WOODLEY WANDERERS YOUTH LEOPAR
04 January 2020
WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE 8-3 WOODLEY WANDERERS YOUTH LEOPAR
ELDON CELTIC LIONS 0-0 ASCOT UNITED ROYALS
TRACO ATHLETIC JUNIORS BLACKS 7-0 NPL YOUTH SHARKS
11 January 2020
NPL YOUTH SHARKS 4-1 WINDSOR YOUTH SWIFTS BLUES
HAWLEY RAIDERS 2-0 ELDON CELTIC LIONS
ASCOT UNITED ROYALS 1-4 COOKHAM DEAN YOUTH CAVALIERS
TRACO ATHLETIC JUNIORS BLACKS 0-0 WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE
25 January 2020
NPL YOUTH SHARKS 1-1 WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE
ELDON CELTIC LIONS 0-3 WINDSOR YOUTH SWIFTS BLUES
01 February 2020
WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE 1-3 WINDSOR YOUTH SWIFTS BLUES
COOKHAM DEAN YOUTH CAVALIERS 3-1 HAWLEY RAIDERS
TRACO ATHLETIC JUNIORS BLACKS 10-0 WOODLEY WANDERERS YOUTH LEOPAR
ASCOT UNITED ROYALS 2-3 NPL YOUTH SHARKS
08 February 2020
WINDSOR YOUTH SWIFTS BLUES 1-4 COOKHAM DEAN YOUTH CAVALIERS
WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE 2-0 ELDON CELTIC LIONS
HAWLEY RAIDERS 1-2 ASCOT UNITED ROYALS
15 February 2020
ELDON CELTIC LIONS 3-0 WOODLEY WANDERERS YOUTH LEOPAR
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U12 DIV BYE 0
EBFA U12 DIV BYE 0
EBFA U12 DIV BYE (WAS FC WOODL 0
1) TRACO ATHLETIC JUNIORS BLACKS 10 8 1 1 52 7 25
2) WHITEGROVE & WARFIELD FC EAGLE 13 7 2 4 32 19 25
3) COOKHAM DEAN YOUTH CAVALIERS 10 7 0 3 35 13 24
4) NPL YOUTH SHARKS 13 6 5 2 26 31 20
5) WINDSOR YOUTH SWIFTS BLUES 11 4 5 2 16 21 14
6) HAWLEY RAIDERS 9 4 4 1 21 19 13
7) ASCOT UNITED ROYALS 10 3 4 3 18 16 12
8) ELDON CELTIC LIONS 13 2 9 2 13 31 8
9) WOODLEY WANDERERS YOUTH LEOPAR 11 0 11 0 7 63 0
Division
14 September 2019
TWYFORD COMETS REDS 2-2 WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS
ASHRIDGE PARK 2-1 STB&G FC BOYS
BINFIELD REDS 4-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES
BINFIELD LIGHTNING 4-4 ELDON CELTIC PANTHERS
21 September 2019
ASCOT UNITED RAIDERS 3-4 TWYFORD COMETS REDS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES 4-2 ASHRIDGE PARK
ELDON CELTIC PANTHERS 1-4 BINFIELD REDS
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 0-4 BINFIELD LIGHTNING
28 September 2019
ASHRIDGE PARK 3-2 ELDON CELTIC PANTHERS
BINFIELD REDS 4-1 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
05 October 2019
TWYFORD COMETS REDS 1-2 STB&G FC BOYS
WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS 2-1 ASCOT UNITED RAIDERS
12 October 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES 6-1 TWYFORD COMETS REDS
STB&G FC BOYS 3-5 WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS
ELDON CELTIC PANTHERS 1-1 THATCHAM TORNADOES
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 2-0 ASHRIDGE PARK
BINFIELD LIGHTNING 2-5 BINFIELD REDS
19 October 2019
TWYFORD COMETS REDS 5-3 ELDON CELTIC PANTHERS
WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS 0-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES
ASCOT UNITED RAIDERS 2-2 STB&G FC BOYS
THATCHAM TORNADOES 9-0 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
ASHRIDGE PARK 2-3 BINFIELD LIGHTNING
26 October 2019
THATCHAM TORNADOES 11-0 ASCOT UNITED RAIDERS
02 November 2019
ELDON CELTIC PANTHERS 3-0 WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES 3-0 ASCOT UNITED RAIDERS
BINFIELD REDS 5-0 ASHRIDGE PARK
16 November 2019
TWYFORD COMETS REDS 0-4 BINFIELD LIGHTNING
ASCOT UNITED RAIDERS 1-1 ELDON CELTIC PANTHERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES 1-1 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
23 November 2019
BINFIELD LIGHTNING 3-4 WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 3-1 ASCOT UNITED RAIDERS
ELDON CELTIC PANTHERS 4-2 STB&G FC BOYS
30 November 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES 0-5 THATCHAM TORNADOES
TWYFORD COMETS REDS 1-4 ASHRIDGE PARK
WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS 3-0 BINFIELD REDS
ASCOT UNITED RAIDERS 2-11 BINFIELD LIGHTNING
STB&G FC BOYS 3-4 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
07 December 2019
THATCHAM TORNADOES 6-0 TWYFORD COMETS REDS
ASHRIDGE PARK 5-3 WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS
BINFIELD REDS 0-0 ASCOT UNITED RAIDERS
BINFIELD LIGHTNING 6-1 STB&G FC BOYS
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 2-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES
14 December 2019
TWYFORD COMETS REDS 0-3 BINFIELD REDS
ASCOT UNITED RAIDERS 3-2 ASHRIDGE PARK
HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES 3-7 BINFIELD LIGHTNING
ELDON CELTIC PANTHERS 5-0 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
04 January 2020
WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS 5-0 TWYFORD COMETS REDS
ASCOT UNITED RAIDERS 1-8 THATCHAM TORNADOES
STB&G FC BOYS 3-4 ASHRIDGE PARK
HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES 1-5 BINFIELD REDS
ELDON CELTIC PANTHERS 2-1 BINFIELD LIGHTNING
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 3-2 FC WOODLEY
11 January 2020
TWYFORD COMETS REDS 4-3 ASCOT UNITED RAIDERS
FC WOODLEY 4-2 WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS
THATCHAM TORNADOES 4-0 STB&G FC BOYS
ASHRIDGE PARK 3-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES
BINFIELD REDS 2-1 ELDON CELTIC PANTHERS
BINFIELD LIGHTNING 2-1 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
18 January 2020
ASCOT UNITED RAIDERS 0-1 WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS
ELDON CELTIC PANTHERS 3-0 TWYFORD COMETS REDS
25 January 2020
TWYFORD COMETS REDS 3-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES
BINFIELD REDS 5-0 BINFIELD LIGHTNING
ELDON CELTIC PANTHERS 4-0 ASCOT UNITED RAIDERS
01 February 2020
HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES 4-2 WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS
STB&G FC BOYS 1-5 ASCOT UNITED RAIDERS
EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 0-4 THATCHAM TORNADOES
08 February 2020
TWYFORD COMETS REDS 1-2 EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS
WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS 3-1 ELDON CELTIC PANTHERS
ASCOT UNITED RAIDERS 2-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES
FC WOODLEY 3-1 STB&G FC BOYS
THATCHAM TORNADOES 2-0 BINFIELD LIGHTNING
ASHRIDGE PARK 0-1 BINFIELD REDS
15 February 2020
WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS 1-4 THATCHAM TORNADOES
ELDON CELTIC PANTHERS 6-1 ASHRIDGE PARK
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) BINFIELD REDS 12 10 1 1 38 10 31
2) THATCHAM TORNADOES 10 9 0 1 54 3 28
3) ELDON CELTIC PANTHERS 15 7 5 3 41 27 24
4) WINDSOR YOUTH SWIFTS BLACKS 14 7 6 1 33 32 22
5) BINFIELD LIGHTNING 13 7 5 1 47 31 22
6) HEARTS OF TEDDLOTHIAN EAGLES 14 5 5 4 32 37 19
7) ASHRIDGE PARK 13 6 7 0 28 34 18
8) EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 13 5 6 2 19 38 17
9) TWYFORD COMETS REDS 14 3 9 2 22 49 11
10) ASCOT UNITED RAIDERS 16 2 10 4 24 59 10
11) FC WOODLEY 3 2 1 0 9 6 6
12) STB&G FC BOYS 11 1 9 1 19 40 4
Division
14 September 2019
WOODLEY SAINTS HORNETS 1-1 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS 0-1 BARTON ROVERS REBELS
OLD WINDSOR TIGERS FC REDS 1-4 WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES
BINFIELD TORNADOES 3-3 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
WINDLESHAM UNITED RAMS 7-0 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
READING WOMEN FC 3-2 BERKS ELITE FC BLACK
21 September 2019
BARTON ROVERS REBELS 0-0 WOODLEY SAINTS HORNETS
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 2-5 WINDLESHAM UNITED RAMS
READING WOMEN FC 4-2 WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS
WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES 9-0 BERKS ELITE FC BLACK
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 3-4 OLD WINDSOR TIGERS FC REDS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 3-1 BINFIELD TORNADOES
28 September 2019
WOODLEY SAINTS HORNETS 2-3 READING WOMEN FC
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 3-3 BARTON ROVERS REBELS
WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS 2-1 WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES
BERKS ELITE FC BLACK 4-4 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
OLD WINDSOR TIGERS FC REDS 3-10 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
WINDLESHAM UNITED RAMS 2-3 BINFIELD TORNADOES
12 October 2019
WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES 0-1 WOODLEY SAINTS HORNETS
READING WOMEN FC 4-6 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
BARTON ROVERS REBELS 2-4 WINDLESHAM UNITED RAMS
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 1-7 WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 5-2 BERKS ELITE FC BLACK
BINFIELD TORNADOES 6-3 OLD WINDSOR TIGERS FC REDS
19 October 2019
WOODLEY SAINTS HORNETS 2-2 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 3-4 WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES
BARTON ROVERS REBELS 1-1 READING WOMEN FC
WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS 1-3 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
BERKS ELITE FC BLACK 5-6 BINFIELD TORNADOES
WINDLESHAM UNITED RAMS 7-1 OLD WINDSOR TIGERS FC REDS
02 November 2019
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 3-3 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES 1-0 BARTON ROVERS REBELS
BINFIELD TORNADOES 1-2 WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS
OLD WINDSOR TIGERS FC REDS 9-4 BERKS ELITE FC BLACK
16 November 2019
WOODLEY SAINTS HORNETS 4-3 BINFIELD TORNADOES
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 1-4 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
BARTON ROVERS REBELS 4-0 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS 2-4 OLD WINDSOR TIGERS FC REDS
WINDLESHAM UNITED RAMS 7-1 BERKS ELITE FC BLACK
23 November 2019
OLD WINDSOR TIGERS FC REDS 5-0 WOODLEY SAINTS HORNETS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 5-4 BARTON ROVERS REBELS
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 1-10 READING WOMEN FC
WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES 0-2 WINDLESHAM UNITED RAMS
BERKS ELITE FC BLACK 0-5 WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS
30 November 2019
WOODLEY SAINTS HORNETS 5-3 BERKS ELITE FC BLACK
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 3-1 OLD WINDSOR TIGERS FC REDS
BARTON ROVERS REBELS 2-1 BINFIELD TORNADOES
READING WOMEN FC 1-2 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES 5-1 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
WINDLESHAM UNITED RAMS 1-0 WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS
07 December 2019
WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS 2-1 WOODLEY SAINTS HORNETS
BERKS ELITE FC BLACK 0-5 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
OLD WINDSOR TIGERS FC REDS 1-4 BARTON ROVERS REBELS
BINFIELD TORNADOES 1-3 READING WOMEN FC
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 4-2 WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 4-5 WINDLESHAM UNITED RAMS
14 December 2019
WOODLEY SAINTS HORNETS 0-2 WINDLESHAM UNITED RAMS
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 5-2 WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS
BARTON ROVERS REBELS 1-1 BERKS ELITE FC BLACK
READING WOMEN FC 3-5 OLD WINDSOR TIGERS FC REDS
WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES 5-0 BINFIELD TORNADOES
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 0-5 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
04 January 2020
BERKS ELITE FC BLACK 4-6 READING WOMEN FC
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 3-2 WOODLEY SAINTS HORNETS
BARTON ROVERS REBELS 1-1 WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS
WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES 1-5 OLD WINDSOR TIGERS FC REDS
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 3-5 BINFIELD TORNADOES
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 2-1 WINDLESHAM UNITED RAMS
11 January 2020
WOODLEY SAINTS HORNETS 0-4 BARTON ROVERS REBELS
WINDLESHAM UNITED RAMS 5-3 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS 2-2 READING WOMEN FC
BERKS ELITE FC BLACK 2-6 WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES
OLD WINDSOR TIGERS FC REDS 3-0 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
BINFIELD TORNADOES 2-6 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
25 January 2020
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 3-4 READING WOMEN FC
WINDLESHAM UNITED RAMS 0-0 BARTON ROVERS REBELS
WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS 2-2 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
01 February 2020
BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 2-7 WOODLEY SAINTS HORNETS
WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES 4-1 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
READING WOMEN FC 9-0 BARTON ROVERS REBELS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 5-1 WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS
OLD WINDSOR TIGERS FC REDS 1-6 WINDLESHAM UNITED RAMS
08 February 2020
WOODLEY SAINTS HORNETS 0-5 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 5-4 BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS
BARTON ROVERS REBELS 0-7 WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES
WINDLESHAM UNITED RAMS 3-6 READING WOMEN FC
WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS 3-0 BINFIELD TORNADOES
BERKS ELITE FC BLACK 4-1 OLD WINDSOR TIGERS FC REDS
15 February 2020
WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES 2-1 WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) MAIDENHEAD UNITED JUNIORS BLAC 14 13 1 0 59 26 39
2) WINDLESHAM UNITED RAMS 15 11 3 1 57 25 34
3) WEST BYFLEET SCORPIONS BLUES 15 10 5 0 51 23 30
4) READING WOMEN FC 14 9 3 2 59 34 29
5) OLD WINDSOR TIGERS FC REDS 15 7 8 0 47 57 21
6) BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 15 6 6 3 47 46 21
7) WOODLEY WANDERERS YOUTH TIGERS 17 6 8 3 35 34 21
8) BARTON ROVERS REBELS 16 5 5 6 27 34 21
9) WOODLEY SAINTS HORNETS 14 4 7 3 25 35 15
10) BINFIELD TORNADOES 13 4 8 1 32 44 13
11) BERKS ELITE FC BLACK 14 1 11 2 32 72 5
12) BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 16 0 11 5 33 74 5
Division
14 September 2019
AFC HENLEY HURRICANES 2-2 WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS
BURGHFIELD BISONS 4-1 LODDON SPORTS FC
ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS 2-1 PINEWOOD PANTHERS
NPL YOUTH TIGERS 2-1 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS
WESTWOOD WANDERERS 3-2 ASCOT UNITED ACES
21 September 2019
WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS 2-5 NPL YOUTH TIGERS
LODDON SPORTS FC 3-3 WESTWOOD WANDERERS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS 2-2 BURGHFIELD BISONS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS 0-4 ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS
ASCOT UNITED ACES 1-4 AFC HENLEY HURRICANES
28 September 2019
AFC HENLEY HURRICANES 2-2 LODDON SPORTS FC
WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS 5-2 ASCOT UNITED ACES
NPL YOUTH TIGERS 1-2 ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS
PINEWOOD PANTHERS 3-1 BURGHFIELD BISONS
WESTWOOD WANDERERS 4-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS
12 October 2019
LODDON SPORTS FC 4-3 WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS
ASCOT UNITED ACES 4-1 NPL YOUTH TIGERS
PINEWOOD PANTHERS 0-5 WESTWOOD WANDERERS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS 3-1 BURGHFIELD BISONS
19 October 2019
AFC HENLEY HURRICANES 0-2 PINEWOOD PANTHERS
WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS 10-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS
ASCOT UNITED ACES 0-1 LODDON SPORTS FC
BURGHFIELD BISONS 0-4 ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS
WESTWOOD WANDERERS 3-2 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS
09 November 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS 8-0 AFC HENLEY HURRICANES
WESTWOOD WANDERERS 2-3 WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS
16 November 2019
AFC HENLEY HURRICANES 2-4 ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS
WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS 4-4 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS
LODDON SPORTS FC 5-4 HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS
NPL YOUTH TIGERS 0-3 BURGHFIELD BISONS
23 November 2019
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS 1-1 ASCOT UNITED ACES
PINEWOOD PANTHERS 6-0 LODDON SPORTS FC
HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS 0-4 NPL YOUTH TIGERS
WESTWOOD WANDERERS 5-1 BURGHFIELD BISONS
30 November 2019
AFC HENLEY HURRICANES 2-8 BURGHFIELD BISONS
ASCOT UNITED ACES 0-4 ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS
LODDON SPORTS FC 1-4 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS 4-2 PINEWOOD PANTHERS
NPL YOUTH TIGERS 2-7 WESTWOOD WANDERERS
07 December 2019
BURGHFIELD BISONS 3-4 WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS
ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS 8-2 LODDON SPORTS FC
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS 2-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS
PINEWOOD PANTHERS 0-1 NPL YOUTH TIGERS
WESTWOOD WANDERERS 5-1 AFC HENLEY HURRICANES
14 December 2019
AFC HENLEY HURRICANES 1-0 NPL YOUTH TIGERS
WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS 1-4 WESTWOOD WANDERERS
ASCOT UNITED ACES 2-4 BURGHFIELD BISONS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS 2-0 ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS
PINEWOOD PANTHERS 3-0 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS
04 January 2020
LODDON SPORTS FC 3-4 BURGHFIELD BISONS
PINEWOOD PANTHERS 1-3 ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS 0-0 NPL YOUTH TIGERS
11 January 2020
AFC HENLEY HURRICANES 3-2 ASCOT UNITED ACES
NPL YOUTH TIGERS 2-0 WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS
BURGHFIELD BISONS 0-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS
18 January 2020
LODDON SPORTS FC 2-2 AFC HENLEY HURRICANES
25 January 2020
AFC HENLEY HURRICANES 2-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS
WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS 4-3 LODDON SPORTS FC
NPL YOUTH TIGERS 3-1 ASCOT UNITED ACES
WESTWOOD WANDERERS 2-2 PINEWOOD PANTHERS
BURGHFIELD BISONS 2-2 MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS
01 February 2020
PINEWOOD PANTHERS 3-0 AFC HENLEY HURRICANES
HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS 0-3 WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS
LODDON SPORTS FC 8-0 ASCOT UNITED ACES
MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS 2-0 WESTWOOD WANDERERS
ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS 0-2 BURGHFIELD BISONS
08 February 2020
WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS 2-3 PINEWOOD PANTHERS
ASCOT UNITED ACES 2-9 HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS
WESTWOOD WANDERERS 1-4 ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS
15 February 2020
WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS 2-2 AFC HENLEY HURRICANES
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U12 DIV BYE (SOUTHCOLTS W 0
1) ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS 11 9 2 0 35 12 27
2) WESTWOOD WANDERERS 13 8 3 2 44 25 26
3) WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS 14 6 5 3 45 38 21
4) BURGHFIELD BISONS 14 6 6 2 35 32 20
5) NPL YOUTH TIGERS 12 6 5 1 21 21 19
6) PINEWOOD PANTHERS 12 6 5 1 26 20 19
7) HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS 13 5 6 2 37 36 17
8) MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS 12 4 4 4 21 22 16
9) LODDON SPORTS FC 13 4 6 3 35 44 15
10) AFC HENLEY HURRICANES 14 3 6 5 23 43 14
11) ASCOT UNITED ACES 12 1 10 1 17 46 4
Division
14 September 2019
BARTON ROVERS RAIDERS 2-0 SPENCERS WOOD SPARTANS
SOUTH READING FC 3-2 FC HOLYPORT
READING CITY UNITED 6-2 STB&G FC REDS
FC HOLYPORT HARRIERS 1-5 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS
AFC HENLEY HOTSPUR 1-5 WINDLESHAM UNITED JETS
21 September 2019
FC HOLYPORT 3-1 BARTON ROVERS RAIDERS
SPENCERS WOOD SPARTANS 6-0 AFC HENLEY HOTSPUR
STB&G FC REDS 2-3 SOUTH READING FC
WINDLESHAM UNITED JETS 4-3 SPENCERS WOOD TROJANS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS 3-10 READING CITY UNITED
28 September 2019
BARTON ROVERS RAIDERS 1-5 STB&G FC REDS
SPENCERS WOOD SPARTANS 2-0 FC HOLYPORT
SOUTH READING FC 6-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS
FC HOLYPORT HARRIERS 2-10 WINDLESHAM UNITED JETS
AFC HENLEY HOTSPUR 1-11 SPENCERS WOOD TROJANS
05 October 2019
AFC HENLEY HOTSPUR 2-3 BARTON ROVERS RAIDERS
SOUTH READING FC 3-4 SPENCERS WOOD SPARTANS
READING CITY UNITED 2-0 FC HOLYPORT
FC HOLYPORT HARRIERS 2-5 STB&G FC REDS
SPENCERS WOOD TROJANS 0-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS
12 October 2019
STB&G FC REDS 3-5 SPENCERS WOOD SPARTANS
FC HOLYPORT 3-1 AFC HENLEY HOTSPUR
WINDLESHAM UNITED JETS 4-5 READING CITY UNITED
SPENCERS WOOD TROJANS 6-1 FC HOLYPORT HARRIERS
19 October 2019
SPENCERS WOOD SPARTANS 4-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS
FC HOLYPORT 2-2 STB&G FC REDS
SOUTH READING FC 2-2 WINDLESHAM UNITED JETS
READING CITY UNITED 1-3 SPENCERS WOOD TROJANS
AFC HENLEY HOTSPUR 2-2 FC HOLYPORT HARRIERS
02 November 2019
SPENCERS WOOD TROJANS 3-2 SOUTH READING FC
16 November 2019
BARTON ROVERS RAIDERS 2-2 SPENCERS WOOD TROJANS
SPENCERS WOOD SPARTANS 4-0 WINDLESHAM UNITED JETS
SOUTH READING FC 12-2 FC HOLYPORT HARRIERS
AFC HENLEY HOTSPUR 4-1 READING CITY UNITED
23 November 2019
FC HOLYPORT HARRIERS 0-12 BARTON ROVERS RAIDERS
SPENCERS WOOD TROJANS 1-3 SPENCERS WOOD SPARTANS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS 3-2 AFC HENLEY HOTSPUR
30 November 2019
BARTON ROVERS RAIDERS 1-2 READING CITY UNITED
SPENCERS WOOD SPARTANS 5-1 FC HOLYPORT HARRIERS
STB&G FC REDS 2-5 WINDLESHAM UNITED JETS
AFC HENLEY HOTSPUR 1-3 SOUTH READING FC
07 December 2019
SOUTH READING FC 3-3 BARTON ROVERS RAIDERS
READING CITY UNITED 0-0 SPENCERS WOOD SPARTANS
FC HOLYPORT HARRIERS 1-1 FC HOLYPORT
SPENCERS WOOD TROJANS 5-2 STB&G FC REDS
WINDLESHAM UNITED JETS 2-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS
14 December 2019
SPENCERS WOOD SPARTANS 1-1 SOUTH READING FC
FC HOLYPORT 0-4 READING CITY UNITED
04 January 2020
SPENCERS WOOD SPARTANS 2-6 BARTON ROVERS RAIDERS
FC HOLYPORT 0-2 SOUTH READING FC
STB&G FC REDS 3-5 READING CITY UNITED
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS 3-4 FC HOLYPORT HARRIERS
WINDLESHAM UNITED JETS 6-2 AFC HENLEY HOTSPUR
11 January 2020
BARTON ROVERS RAIDERS 3-3 FC HOLYPORT
AFC HENLEY HOTSPUR 3-6 SPENCERS WOOD SPARTANS
SOUTH READING FC 3-3 STB&G FC REDS
READING CITY UNITED 2-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS
SPENCERS WOOD TROJANS 6-3 WINDLESHAM UNITED JETS
18 January 2020
AFC HENLEY HOTSPUR 3-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS
25 January 2020
AFC HENLEY HOTSPUR 0-5 FC HOLYPORT
BARTON ROVERS RAIDERS 9-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS
01 February 2020
WINDLESHAM UNITED JETS 2-3 SOUTH READING FC
SPENCERS WOOD TROJANS 2-0 READING CITY UNITED
FC HOLYPORT HARRIERS 8-2 AFC HENLEY HOTSPUR
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS 1-1 SPENCERS WOOD SPARTANS
08 February 2020
BARTON ROVERS RAIDERS 2-5 WINDLESHAM UNITED JETS
FC HOLYPORT 0-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS
AFC HENLEY HOTSPUR 1-4 STB&G FC REDS
SOUTH READING FC 4-0 SPENCERS WOOD TROJANS
READING CITY UNITED 11-2 FC HOLYPORT HARRIERS
15 February 2020
STB&G FC REDS 8-0 AFC HENLEY HOTSPUR
Team Name MP W L D GF GA Pts
EBFA U12 DIV BYE 0
1) SPENCERS WOOD SPARTANS 14 9 2 3 43 23 30
2) READING CITY UNITED 13 9 3 1 49 24 28
3) SOUTH READING FC 14 8 2 4 50 26 28
4) SPENCERS WOOD TROJANS 12 7 4 1 42 24 22
4) WINDLESHAM UNITED JETS 12 7 4 1 48 32 22
6) BARTON ROVERS RAIDERS 12 5 4 3 45 27 18
7) HEARTS OF TEDDLOTHIAN HARRIERS 13 4 7 2 24 44 14
7) STB&G FC REDS 12 4 6 2 41 38 14
9) FC HOLYPORT 12 3 6 3 19 23 12
10) FC HOLYPORT HARRIERS 12 2 8 2 26 74 8
11) AFC HENLEY HOTSPUR 16 1 13 2 25 77 5
Division
14 September 2019
AFC CHARVIL 3-0 BERKS ELITE FC SILVER
HAWLEY COLTS 3-3 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
ASHRIDGE PARK ROVERS 4-0 FINCHAMPSTEAD CHARGERS
BERKS COUNTY WOLVES 3-2 BERKS COUNTY SWORDS
SPENCERS WOOD TYPHOONS 5-1 MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS
21 September 2019
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 2-3 AFC CHARVIL
FINCHAMPSTEAD CHARGERS 2-6 HAWLEY COLTS
BERKS COUNTY SWORDS 1-3 ASHRIDGE PARK ROVERS
MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 4-8 BERKS COUNTY WOLVES
EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS 4-0 SPENCERS WOOD TYPHOONS
28 September 2019
AFC CHARVIL 0-0 FINCHAMPSTEAD CHARGERS
BERKS ELITE FC SILVER 2-4 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
HAWLEY COLTS 4-2 BERKS COUNTY SWORDS
ASHRIDGE PARK ROVERS 4-2 MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS
BERKS COUNTY WOLVES 3-3 EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS
05 October 2019
BERKS COUNTY SWORDS 1-2 SPENCERS WOOD TYPHOONS
ASHRIDGE PARK ROVERS 1-2 EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS
12 October 2019
BERKS COUNTY SWORDS 6-4 AFC CHARVIL
FINCHAMPSTEAD CHARGERS 8-1 BERKS ELITE FC SILVER
MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 3-4 HAWLEY COLTS
EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS 6-0 ASHRIDGE PARK ROVERS
SPENCERS WOOD TYPHOONS 0-4 BERKS COUNTY WOLVES
19 October 2019
AFC CHARVIL 4-4 MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS
BERKS ELITE FC SILVER 0-3 BERKS COUNTY SWORDS
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 1-3 FINCHAMPSTEAD CHARGERS
HAWLEY COLTS 1-2 EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS
ASHRIDGE PARK ROVERS 2-2 SPENCERS WOOD TYPHOONS
26 October 2019
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 4-2 MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS
02 November 2019
MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 3-0 BERKS ELITE FC SILVER
SPENCERS WOOD TYPHOONS 1-3 HAWLEY COLTS
16 November 2019
AFC CHARVIL 2-6 SPENCERS WOOD TYPHOONS
BERKS ELITE FC SILVER 0-3 EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS
FINCHAMPSTEAD CHARGERS 1-3 BERKS COUNTY SWORDS
HAWLEY COLTS 1-0 BERKS COUNTY WOLVES
23 November 2019
BERKS COUNTY WOLVES 7-4 AFC CHARVIL
SPENCERS WOOD TYPHOONS 5-0 BERKS ELITE FC SILVER
EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS 3-2 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 1-1 FINCHAMPSTEAD CHARGERS
ASHRIDGE PARK ROVERS 3-1 HAWLEY COLTS
30 November 2019
AFC CHARVIL 1-2 ASHRIDGE PARK ROVERS
BERKS COUNTY WOLVES 3-0 BERKS ELITE FC SILVER
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 3-4 SPENCERS WOOD TYPHOONS
07 December 2019
HAWLEY COLTS 4-2 AFC CHARVIL
ASHRIDGE PARK ROVERS 5-2 BERKS ELITE FC SILVER
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 1-3 BERKS COUNTY WOLVES
SPENCERS WOOD TYPHOONS 0-0 FINCHAMPSTEAD CHARGERS
EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS 3-2 BERKS COUNTY SWORDS
14 December 2019
BERKS ELITE FC SILVER 0-11 HAWLEY COLTS
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 3-2 ASHRIDGE PARK ROVERS
FINCHAMPSTEAD CHARGERS 1-4 BERKS COUNTY WOLVES
MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 0-3 EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS
04 January 2020
BERKS ELITE FC SILVER 4-5 AFC CHARVIL
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 3-3 HAWLEY COLTS
FINCHAMPSTEAD CHARGERS 1-2 ASHRIDGE PARK ROVERS
MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 2-6 SPENCERS WOOD TYPHOONS
EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS 9-1 PINEWOOD PREDATORS
11 January 2020
AFC CHARVIL 3-4 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
PINEWOOD PREDATORS 2-6 BERKS ELITE FC SILVER
HAWLEY COLTS 1-0 FINCHAMPSTEAD CHARGERS
ASHRIDGE PARK ROVERS 2-1 BERKS COUNTY SWORDS
BERKS COUNTY WOLVES 7-4 MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS
SPENCERS WOOD TYPHOONS 2-6 EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS
18 January 2020
BERKS COUNTY SWORDS 2-4 BERKS COUNTY WOLVES
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 2-3 BERKS ELITE FC SILVER
25 January 2020
AFC CHARVIL 1-2 BERKS COUNTY SWORDS
01 February 2020
MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 2-7 AFC CHARVIL
BERKS COUNTY SWORDS 5-5 BERKS ELITE FC SILVER
FINCHAMPSTEAD CHARGERS 2-1 BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN
EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS 2-2 HAWLEY COLTS
SPENCERS WOOD TYPHOONS 6-3 ASHRIDGE PARK ROVERS
BERKS COUNTY WOLVES 7-1 PINEWOOD PREDATORS
08 February 2020
AFC CHARVIL 0-2 EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS
BERKS ELITE FC SILVER 2-0 MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS
BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 4-2 BERKS COUNTY SWORDS
PINEWOOD PREDATORS 0-0 FINCHAMPSTEAD CHARGERS
HAWLEY COLTS 2-2 SPENCERS WOOD TYPHOONS
ASHRIDGE PARK ROVERS 2-2 BERKS COUNTY WOLVES
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) EVERSLEY & CALIFORNIA RAIDERS 13 11 0 2 48 14 35
2) BERKS COUNTY WOLVES 13 10 1 2 55 25 32
3) HAWLEY COLTS 14 8 2 4 46 25 28
4) ASHRIDGE PARK ROVERS 14 8 4 2 35 30 26
5) SPENCERS WOOD TYPHOONS 14 7 4 3 41 33 24
6) BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBIN 14 5 7 2 37 38 17
7) AFC CHARVIL 14 4 8 2 39 45 14
8) BERKS COUNTY SWORDS 13 4 8 1 32 36 13
9) FINCHAMPSTEAD CHARGERS 13 3 6 4 19 24 13
10) BERKS ELITE FC SILVER 15 3 11 1 25 62 10
11) MAIDENHEAD B&G FC PANTHERS 13 1 10 2 28 55 5
12) PINEWOOD PREDATORS 4 0 3 1 4 22 1
Division
14 September 2019
FC BRACKNELL YOUTH 9-1 WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS
ASHRIDGE PARK ROYALS 5-2 STB&G FC ROYALS
WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR 1-0 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS
TWYFORD COMETS BLACKS 1-5 EVERSLEY & CALIFORNIA PUMAS
21 September 2019
ASCOT UNITED CHARGERS 2-9 FC BRACKNELL YOUTH
WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS 3-3 TWYFORD COMETS BLACKS
STB&G FC ROYALS 2-10 HAWLEY FALCONS
EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS 0-6 WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR
28 September 2019
FC BRACKNELL YOUTH 11-0 STB&G FC ROYALS
WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS 2-5 ASCOT UNITED CHARGERS
HAWLEY FALCONS 4-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS
ASHRIDGE PARK ROYALS 4-1 EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS
WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR 3-1 EVERSLEY & CALIFORNIA PUMAS
12 October 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS 0-4 FC BRACKNELL YOUTH
STB&G FC ROYALS 8-3 WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS
ASCOT UNITED CHARGERS 4-1 TWYFORD COMETS BLACKS
EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS 2-3 HAWLEY FALCONS
EVERSLEY & CALIFORNIA PUMAS 4-4 ASHRIDGE PARK ROYALS
19 October 2019
FC BRACKNELL YOUTH 9-2 EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS
WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS 2-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS
ASCOT UNITED CHARGERS 1-1 STB&G FC ROYALS
HAWLEY FALCONS 4-4 EVERSLEY & CALIFORNIA PUMAS
TWYFORD COMETS BLACKS 1-2 WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR
02 November 2019
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS 2-2 ASCOT UNITED CHARGERS
STB&G FC ROYALS 5-4 TWYFORD COMETS BLACKS
09 November 2019
WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR 3-2 ASHRIDGE PARK ROYALS
WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS 5-5 HAWLEY FALCONS
16 November 2019
WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS 3-2 EVERSLEY & CALIFORNIA PUMAS
ASCOT UNITED CHARGERS 4-1 EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS
TWYFORD COMETS BLACKS 0-5 ASHRIDGE PARK ROYALS
23 November 2019
WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR 0-3 FC BRACKNELL YOUTH
EVERSLEY & CALIFORNIA PUMAS 2-2 ASCOT UNITED CHARGERS
EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS 1-0 STB&G FC ROYALS
30 November 2019
WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS 1-4 WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS 0-0 EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS
TWYFORD COMETS BLACKS 2-3 HAWLEY FALCONS
07 December 2019
HAWLEY FALCONS 3-5 FC BRACKNELL YOUTH
ASHRIDGE PARK ROYALS 5-4 WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS
WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR 6-1 ASCOT UNITED CHARGERS
EVERSLEY & CALIFORNIA PUMAS 4-3 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS
EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS 2-4 TWYFORD COMETS BLACKS
14 December 2019
ASCOT UNITED CHARGERS 8-3 ASHRIDGE PARK ROYALS
EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS 1-2 EVERSLEY & CALIFORNIA PUMAS
04 January 2020
WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS 0-3 FC BRACKNELL YOUTH
ASCOT UNITED CHARGERS 6-4 HAWLEY FALCONS
STB&G FC ROYALS 1-4 ASHRIDGE PARK ROYALS
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS 0-4 WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR
EVERSLEY & CALIFORNIA PUMAS 4-2 TWYFORD COMETS BLACKS
11 January 2020
FC BRACKNELL YOUTH 9-2 ASCOT UNITED CHARGERS
TWYFORD COMETS BLACKS 2-2 WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS
HAWLEY FALCONS 1-2 STB&G FC ROYALS
ASHRIDGE PARK ROYALS 4-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS
WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR 0-1 EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS
18 January 2020
EVERSLEY & CALIFORNIA PUMAS 2-3 WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR
25 January 2020
FC BRACKNELL YOUTH 14-1 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS
WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS 2-2 STB&G FC ROYALS
WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR 0-0 ROTHERFIELD UNITED FC RAIDERS
HAWLEY FALCONS 4-3 TWYFORD COMETS BLACKS
01 February 2020
EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS 3-6 FC BRACKNELL YOUTH
HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS 2-1 WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS
STB&G FC ROYALS 1-2 ASCOT UNITED CHARGERS
EVERSLEY & CALIFORNIA PUMAS 2-2 HAWLEY FALCONS
ROTHERFIELD UNITED FC RAIDERS 7-2 ASHRIDGE PARK ROYALS
WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR 1-0 TWYFORD COMETS BLACKS
08 February 2020
FC BRACKNELL YOUTH 6-0 EVERSLEY & CALIFORNIA PUMAS
WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS 2-2 EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS
ASCOT UNITED CHARGERS 1-2 HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS
TWYFORD COMETS BLACKS 3-1 STB&G FC ROYALS
HAWLEY FALCONS 2-5 ROTHERFIELD UNITED FC RAIDERS
ASHRIDGE PARK ROYALS 1-1 WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) FC BRACKNELL YOUTH 12 12 0 0 88 14 36
2) WHITEGROVE & WARFIELD FC KESTR 14 10 2 2 34 13 32
3) ASCOT UNITED CHARGERS 13 6 4 3 40 43 21
4) ASHRIDGE PARK ROYALS 11 6 3 2 39 32 20
5) HAWLEY FALCONS 12 5 4 3 45 40 18
6) EVERSLEY & CALIFORNIA PUMAS 12 4 4 4 32 34 16
7) STB&G FC ROYALS 12 3 7 2 25 47 11
8) WEST BYFLEET SCORPIONS YELLOWS 14 2 7 5 31 53 11
9) EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS 12 2 8 2 16 40 8
9) HEARTS OF TEDDLOTHIAN HAWKS 12 2 8 2 14 41 8
9) TWYFORD COMETS BLACKS 13 2 9 2 26 41 8
12) ROTHERFIELD UNITED FC RAIDERS 3 2 0 1 12 4 7
Division
14 September 2019
FC BRACKNELL COLTS 9-2 WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES
WINNERSH RANGERS ARROWS 2-4 LAUREL PARK HURRICANES
WOODLEY SAINTS KESTRELS 3-3 DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS
WARGRAVE WOLVES REDS 5-2 BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS
WINDLESHAM UNITED PATRIOTS 2-1 SHINFIELD RANGERS
21 September 2019
LAUREL PARK HURRICANES 6-4 FC BRACKNELL COLTS
WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES 5-2 WINDLESHAM UNITED PATRIOTS
BURGHFIELD BUFFALOS 3-2 WINNERSH RANGERS ARROWS
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 4-0 WOODLEY SAINTS KESTRELS
SHINFIELD RANGERS 2-5 WARGRAVE WOLVES REDS
28 September 2019
FC BRACKNELL COLTS 1-3 BURGHFIELD BUFFALOS
WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES 1-6 LAUREL PARK HURRICANES
WINNERSH RANGERS ARROWS 5-2 DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS
WINDLESHAM UNITED PATRIOTS 1-5 WARGRAVE WOLVES REDS
WOODLEY SAINTS KESTRELS 0-4 BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS
12 October 2019
DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS 2-9 FC BRACKNELL COLTS
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 8-2 WINNERSH RANGERS ARROWS
WARGRAVE WOLVES REDS 4-0 WOODLEY SAINTS KESTRELS
19 October 2019
FC BRACKNELL COLTS 6-9 BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS
WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES 3-0 DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS
LAUREL PARK HURRICANES 0-1 BURGHFIELD BUFFALOS
WINNERSH RANGERS ARROWS 6-0 SHINFIELD RANGERS
WINDLESHAM UNITED PATRIOTS 1-2 WOODLEY SAINTS KESTRELS
26 October 2019
SHINFIELD RANGERS 0-2 WOODLEY SAINTS KESTRELS
02 November 2019
SHINFIELD RANGERS 5-11 FC BRACKNELL COLTS
DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS 5-7 LAUREL PARK HURRICANES
WARGRAVE WOLVES REDS 4-1 WINNERSH RANGERS ARROWS
09 November 2019
BURGHFIELD BUFFALOS 2-1 WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES
FC BRACKNELL COLTS 2-0 WINDLESHAM UNITED PATRIOTS
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 8-2 SHINFIELD RANGERS
16 November 2019
FC BRACKNELL COLTS 8-3 WARGRAVE WOLVES REDS
WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES 2-1 SHINFIELD RANGERS
LAUREL PARK HURRICANES 4-4 BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS
BURGHFIELD BUFFALOS 4-1 DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS
WINNERSH RANGERS ARROWS 1-6 WOODLEY SAINTS KESTRELS
23 November 2019
WOODLEY SAINTS KESTRELS 4-0 FC BRACKNELL COLTS
SHINFIELD RANGERS 3-6 LAUREL PARK HURRICANES
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 5-3 BURGHFIELD BUFFALOS
DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS 2-1 WINDLESHAM UNITED PATRIOTS
30 November 2019
WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES 3-3 WOODLEY SAINTS KESTRELS
LAUREL PARK HURRICANES 4-2 WARGRAVE WOLVES REDS
BURGHFIELD BUFFALOS 6-1 SHINFIELD RANGERS
WINDLESHAM UNITED PATRIOTS 0-3 WINNERSH RANGERS ARROWS
07 December 2019
WINNERSH RANGERS ARROWS 1-2 FC BRACKNELL COLTS
WOODLEY SAINTS KESTRELS 2-1 LAUREL PARK HURRICANES
WARGRAVE WOLVES REDS 2-1 BURGHFIELD BUFFALOS
SHINFIELD RANGERS 1-3 DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 2-0 WINDLESHAM UNITED PATRIOTS
14 December 2019
WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES 2-2 WINNERSH RANGERS ARROWS
DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS 0-9 WARGRAVE WOLVES REDS
04 January 2020
WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES 2-1 FC BRACKNELL COLTS
LAUREL PARK HURRICANES 3-1 WINNERSH RANGERS ARROWS
BURGHFIELD BUFFALOS 11-1 BERKS ELITE FC GOLD
DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS 2-2 WOODLEY SAINTS KESTRELS
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 5-3 WARGRAVE WOLVES REDS
SHINFIELD RANGERS 2-2 WINDLESHAM UNITED PATRIOTS
11 January 2020
FC BRACKNELL COLTS 5-4 LAUREL PARK HURRICANES
WINDLESHAM UNITED PATRIOTS 0-4 WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES
WINNERSH RANGERS ARROWS 6-3 BURGHFIELD BUFFALOS
BERKS ELITE FC GOLD 3-0 DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS
WARGRAVE WOLVES REDS 7-2 SHINFIELD RANGERS
18 January 2020
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 5-4 BERKS ELITE FC GOLD
25 January 2020
FC BRACKNELL COLTS 4-8 DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS
WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES 2-3 BURGHFIELD BUFFALOS
WINDLESHAM UNITED PATRIOTS 1-3 LAUREL PARK HURRICANES
WINNERSH RANGERS ARROWS 5-4 BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS
BERKS ELITE FC GOLD 2-2 SHINFIELD RANGERS
WOODLEY SAINTS KESTRELS 1-1 WARGRAVE WOLVES REDS
01 February 2020
BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 2-4 FC BRACKNELL COLTS
DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS 4-2 WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES
BURGHFIELD BUFFALOS 0-5 LAUREL PARK HURRICANES
SHINFIELD RANGERS 1-4 WINNERSH RANGERS ARROWS
WARGRAVE WOLVES REDS 4-1 BERKS ELITE FC GOLD
WOODLEY SAINTS KESTRELS 3-1 WINDLESHAM UNITED PATRIOTS
08 February 2020
FC BRACKNELL COLTS 8-0 SHINFIELD RANGERS
WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES 2-3 BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS
LAUREL PARK HURRICANES 6-0 DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS
WINDLESHAM UNITED PATRIOTS 1-3 BURGHFIELD BUFFALOS
WINNERSH RANGERS ARROWS 3-1 WARGRAVE WOLVES REDS
BERKS ELITE FC GOLD 2-2 WOODLEY SAINTS KESTRELS
Team Name MP W L D GF GA Pts
1) BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS 14 10 3 1 65 40 31
1) LAUREL PARK HURRICANES 14 10 3 1 59 31 31
3) WARGRAVE WOLVES REDS 14 9 4 1 55 31 28
4) BURGHFIELD BUFFALOS 13 9 4 0 43 28 27
5) FC BRACKNELL COLTS 15 9 6 0 74 51 27
6) WOODLEY SAINTS KESTRELS 14 6 3 5 30 27 23
7) WINNERSH RANGERS ARROWS 15 7 7 1 44 43 22
8) WINDSOR YOUTH SWIFTS WHITES 13 5 6 2 31 36 17
9) DARBY GREEN & POTLEY DRAGONS 14 4 8 2 32 59 14
10) BERKS ELITE FC GOLD 6 1 3 2 13 24 5
11) WINDLESHAM UNITED PATRIOTS 13 1 11 1 12 37 4
12) SHINFIELD RANGERS 15 0 13 2 23 74 2


19/02/2020 17:45:36